تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 122 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

کاربر فعال انجمن mobin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

alaodin1 عزیز برنامه معرفی شده ات رو دانلود کردم و بعد از استفاده 80 درصد اطلاعات پاک شده برگشت شد و از این مقدار تنها 50 درصد اعم از عکس و نرم افزار و فیلمها قابل اجرا هستند بقیه آسیب دیده اند
    آیا میتونم اونها رو بطریقی اصلاح کنم؟

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

alaodin1 عزیز برنامه معرفی شده ات رو دانلود کردم و بعد از استفاده 80 درصد اطلاعات پاک شده برگشت شد و از این مقدار تنها 50 درصد اعم از عکس و نرم افزار و فیلمها قابل اجرا هستند بقیه آسیب دیده اند
    آیا میتونم اونها رو بطریقی اصلاح کنم؟
    در زمان بازیابی با getdata از هر فایل چند تایی هست باید دنبال بهترین فایل از نظر کیفیت باشی شما احتمالا روی درایوتان یا اطلاعات جدید ریخته اید یا اینکه همزمان از چندین نرم افزار بازیابی استفاده کرده اید که روی کیفیت کار تاثیر میگذارد شما یک بار دیگر با getdata بازیابی کن ولی تمام نرم افزارهای در حال اجرا در کنار ساعت مخصوصا آنتی ویروس را غیر فعال کن
    اگر کار نکرد با نرم افزار مجیک رکاوری هم یه تستی بکن
    شما میتوانید فایلهای معیوب فیلم را با بعضی نرم افزارها تا حدودی ببینی من خودم از نرم افزاری nero showtime که همراه نرم افراز nero نصب میشود استفاده میکنم

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ده نرم افزار برتر برای بازیابی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه ahmmahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران اسلامی

پيش فرض جوابیه

دوست عزیز خوشحالم از اینکه اطلاعات خود را بازیابی کردید ولی اگر شما یه مقدار آموزشها را با دقت میخواندید شاید نظرتون تغییر می کرد.
    نرم افزار R-Studio به علت اینکه مستقیما اطلاعات بازیابی شده شما را بعد از بازیابی مستقیما روی هارد میریزه و نفس هارد را میگیره و از لحاظ بازیابی هم قدرت getdata را ندارد من خودم هیچ علاقه ای به استفاده از آن ندارم و به کسی هم توصیه نمیکنم این رو از روی تجربه کار با این نرم افزارها میگم .
    سلام
    جناب alaodin1 مجبورم تند صحبت کنم من هر نرم افزاری که ببینم واقعا خوب کار می کنه رو استفاده می کنم زیر علم هیچ کسی هم غیر از امام حسین (ع) سینه نمی زنم عزیزم باید عرض کنم من با اولین نرم افزار بازیابی اطلاعاتی که چند سال پیش برای اولین بار آشنا شدم همین Getdata بود بنده هم متاسفانه یا خوشبختانه تجربیات غراوانی در این زمینه دارم اینکه R-Studio نفس هارد رو میگیره یه توهم بیش نیست، هیچ نرم افزار بازیابی هنوز پیدا نشده با آرامش به برگردوندن اطلاعات اقدام کنه در ضمن شما هر جا که بخواهید نرم افزار برایتون اطلاعات بازیابی شده را برمیگرداند. خود همین Getdata هم همین کار را می کند یک مسیر برایش تعیین میکنی و نرم افزار اطلاعات را بازیابی میکند.
    در ضمن سرعت جستجوی هارد توسط R-Studio از Getdata کمتر بود و اطلاعات را همان طوری که بود با همان فولدر ها
    بازیابی کرد.
    یا علی
    سید احمد

کاربر فعال انجمن mobin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اینکه از یه نمونه فایل چند تایی بازیافت میشه اون ابتدای کار متوجه نشدم
    ولی تنها از همین نرم افزار استفاده کردم. در ضمن آنتی ویروس هم ندارم
    بهر حال ممنون از کمکت . یه بار دیگه امتحان میکنم

آخر فروم باز WooKMaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

اگه بازيابي پسورد هست اينم بزاريد ...

LenoSoft Access Password Recovery Genie v2.80

کد:
    1.8MB

Pass :
    کد:

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام
    جناب alaodin1 مجبورم تند صحبت کنم من هر نرم افزاری که ببینم واقعا خوب کار می کنه رو استفاده می کنم زیر علم هیچ کسی هم غیر از امام حسین (ع) سینه نمی زنم عزیزم باید عرض کنم من با اولین نرم افزار بازیابی اطلاعاتی که چند سال پیش برای اولین بار آشنا شدم همین Getdata بود بنده هم متاسفانه یا خوشبختانه تجربیات غراوانی در این زمینه دارم اینکه R-Studio نفس هارد رو میگیره یه توهم بیش نیست، هیچ نرم افزار بازیابی هنوز پیدا نشده با آرامش به برگردوندن اطلاعات اقدام کنه در ضمن شما هر جا که بخواهید نرم افزار برایتون اطلاعات بازیابی شده را برمیگرداند. خود همین Getdata هم همین کار را می کند یک مسیر برایش تعیین میکنی و نرم افزار اطلاعات را بازیابی میکند.
    در ضمن سرعت جستجوی هارد توسط R-Studio از Getdata کمتر بود و اطلاعات را همان طوری که بود با همان فولدر ها
    بازیابی کرد.
    یا علی
    سید احمد
    دوست عزیز زمانی که من برای اولین بار با این نرم افزار آشنا شدم ورژن یک این نرم افزار در اینترنت آمده بود که هنوز هم در سیستمم موجود است من ظرفیت انتقاد را دارم دلیلی که من باعث شد از نرم افزار R-Studio انتقاد کنم تجربه کار کردن با این نرم افزار است این نرم افزار بعد از باریابی تمامی اطلاعات را مستقیما روی هارد میریزد این یعنی حجیم شدن بیش از اندازه هارد و در زمان بازیابی سطحی تر از getdata جستجو برای بازیابی را انجام میدهد ولی getdata فقط فایلهایی که شما اجازه کپی کردن آن را میدهید را روی هارد میریزد
    و من اصلا قصد کوبیدن نظر شما را نداشته و ندارم و تعریف یا انتقاد از یک نرم افزار نه به شما سودی می رساند نه به من, ولی واقعیت را نمی شود انکار کرد بد نیست کمی انتقاد پذیر باشیم

داره خودمونی میشه ahmmahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران اسلامی

پيش فرض

دوست عزیز زمانی که من برای اولین بار با این نرم افزار آشنا شدم ورژن یک این نرم افزار در اینترنت آمده بود که هنوز هم در سیستمم موجود است من ظرفیت انتقاد را دارم دلیلی که من باعث شد از نرم افزار R-Studio انتقاد کنم تجربه کار کردن با این نرم افزار است این نرم افزار بعد از باریابی تمامی اطلاعات را مستقیما روی هارد میریزد این یعنی حجیم شدن بیش از اندازه هارد و در زمان بازیابی سطحی تر از getdata جستجو برای بازیابی را انجام میدهد ولی getdata فقط فایلهایی که شما اجازه کپی کردن آن را میدهید را روی هارد میریزد
    و من اصلا قصد کوبیدن نظر شما را نداشته و ندارم و تعریف یا انتقاد از یک نرم افزار نه به شما سودی می رساند نه به من, ولی واقعیت را نمی شود انکار کرد بد نیست کمی انتقاد پذیر باشیم
    سلام
    عزیز وقتی بنده هم با این نرم افزار Getdata آشنا شدم نسخه 1.5 بود اگه اشتباه نکنم و اون اوایل خیلی هم باهاش کار کردم ولی این چیزهایی که شما در مورد R-Studio میگید به نظر من در مورد Getdata بیشتر صدق می کنه. من که هنوز نفهمیدم و منظورتون از "ین نرم افزار بعد از باریابی تمامی اطلاعات را مستقیما روی هارد میریزد این یعنی حجیم شدن بیش از اندازه هارد و در زمان بازیابی سطحی تر از getdata جستجو برای بازیابی را انجام میدهد ولی getdata فقط فایلهایی که شما اجازه کپی کردن آن را میدهید را روی هارد میریزد" چیه ؟
    بابا ما با n تا برنامه بازیابی اطلاعات کار کردیم ، دست و پنجه نرم کردیم، همشون بلا استثنا روی هارد برمیگردونن، البته اگه روی همون درایو مبداء باشه پیغام خطا میدن. این حرف شما بی معنی دوست عزیز
    در ضمن من با Getdata اون درایوم رو که مشکل براش پیش اومده بود گشتم. شما حتما می دونید که این نرم افزار هنگام گشتن یه پنجره نشون میده که داره درایو رو جستجو می کنه، من کلی فایل با پسوند .EPS داشتم که خیلی برام مهم بود Getdata ظاهرا اونها رو پیدا کرده بود چون تو مرحله بعد که مرحله Added کردن موارد یافت شده است، اونها رو اضافه کرد البته به خیال خودش و در قسمت بعد که باید فایل ها رو لیست کنه من هرچی دنبال اون همه فایل با پسوند EPS گشتم (حدود 1.5GB) شاید کمتر از 100مگ برام لیست کرده بود.
    شما ممکنه بگید امکان نداره حتما خوب نگشتی، نه خیر من اگه از شما بیشتر بلد نباشم مطمئن باش کمتر هم نیستم. من چند بار لیست درختی رو بالا و پایین رفتم ولی پیدا نشد که نشد. البته خودم هم تعجب کردم ولی با R-Studio همون درایو رو با صرف زمان کمتری گشتم تقریبا همه چیز رو همان طوری که بود پیدا و بازیابی کردم.
    یا علی
    سید احمد

Banned alaodin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ahmmahdi جان
    من اول یه معذرت خواهی به شما بدهکارم من چون با ورژن های قدیمی R-Studio این نرم افزار زیاد کار کرده ام و از عملکرد این نرم افزار در ورژنهای قدیمی اصلا راضی نبودم نه از نظر قدرت بازیابی آن که بسیار سطحی بازیابی میکرد و مهمتر اینکه در حین بازیابی مستقیما تمامی اطلاعات را روی درایوی که برایش تعریف شده بود می ریخت و باعث حجیم شدن بیش از اندازه هارد می شد زمان زیادی است که از این نرم افزار استفاده نمی کنم
    در صورتی که در ورژن 3و4 این نقیصه جبران شده و از نظر قدرت بازیابی نیز عملکرد آن بسیار بهتر شده است ولی برای من جای تعجب است که شما که زمان زیادی است از اینگونه نرم افزار ها استفاده میکنید متوجه نشدید و به من تذکر ندادید که این نقیصه در ورژنهای جدید 3و4 برطرف شده است .
    من خودم چندین بار با نرم افزار R-Studio البته ورژن جدید آن و getdata هارد را بازیابی کردم ولی هنوز اعتقاد دارم درست هست که نرم افزار R-Studio فرمت های بیشتری را بازیابی میکند و حتی قادر است فرمت لینوکس را نیز بازیابی کند ولی getdata هرگز کمتر از آن نیست و بلکه عملکرد بهتری دارد اگر به سایتی که ده نرم افزار برتر بازیابی را معرفی کرده نگاهی بکنی می بینی R-Studio علاوه بر مزیت بازیابی فرمت لینوکس و ظاهر زیباتری که دارد در رتبه بندی بعد از getdata قرار گرفته است در صورتی که هر دو قیمت یکسانی $79 دارند . و نرم افزار هایی که رتبه بالاتری دارند به خاطر قیمت پایین آن است دیگه اینو شاید با من هم عقیده اید که Recovery my file عملکرد ضعیفتری نسبت به R-Studio و getdata دارد ولی به علت قیمت بسار پایین تر در رتبه بالاتری قرار دارد .
    ولی باز هم من به شخصه از عملکرد ورژن جدید R-Studio نسبت به ورژنهای قدیمی این نرم افزار تعجب کردم.
    Last edited by alaodin1; 10-10-2007 at 03:11.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض flash

سلام اگه کسی میتونه یه کمکی هم به ما بکنه
    من برنامه فلش مموری Genx رو چه طوری می تونم پیدا کنم می خوام فرمتش کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •