تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 120 از 122 اولاول ... 2070110116117118119120121122 آخرآخر
نمايش نتايج 1,191 به 1,200 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بله هاردم 500گیگ و الان داریوC شده 500 گیگ دوباره از اول ویندوز نصب کنم و پارتیشن بندی کنم بعد نرم افزار رو نصب کنم و ریکاوریشون کنم؟؟؟؟؟
    به نظرم اگر ویندوز نصب کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید بهتر است چون 500 گیگ خیلی زیاد است و نرم افزار کلی باید بگردد تا فایلای پاک شده را برگرداند
    به نظرم دوباره پارتیشن بندی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

بله هاردم 500گیگ و الان داریوC شده 500 گیگ دوباره از اول ویندوز نصب کنم و پارتیشن بندی کنم بعد نرم افزار رو نصب کنم و ریکاوریشون کنم؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

به نظرتون فایل های پی اس دی فتو شاپ و پروژه های اهنگسازی و خیلی چیزای دیگم رو برمیگردونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

آره بهتره تعداد درابورتون هم به اندازه درایورهای ویندوز قبل باشن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

خیلی خیلی ممنونم از کمکتون ببخشید مزاحمتونم شدم واقعا نمیدونم چخوری تشکر کنم امید وارم تمام فایل هام برگرده تا اخر عمرم دعای گوی سلامتی و طول عمرتون هستم واقعا خیلی ممنون برام دعا کنید فایلام برگرده

6. این کاربر از رضاویسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Vanilla Sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تو آسمون

پيش فرض

سلام
    من چند وقت پیش چند گیگ عکس از سیستمم پاک شده،یعنی خودم اشتباهی پاکشون کردم! با چند برنامه سعی کردم برشون گردونم ولی نشد. چندتا برنامه هم دانلود کردم که درستو حسابی نبودن،همه می لنگیدن. تازه همش یه سری از عکسایی رو میاورد که من لازمشون نداشتم،اون عکسایی که من میخواستم برگردونم عکسایی بودن که با دوربین گرفته شده بودن و یکی دوتا فیلم هم توشون بود. ولی موقع بازیابی فایلها هر عکسیو میاورد بجز اون دوربینیا رو. نمیدونم بخاطر پسوندشون بوده یا چی،ولی من تو گزینه های اون برنامه تمام پسوندارو میزدم. خداییش بدبخت شدم رفت،هنوزم جرات نکردم به کسی بگم چون عکسای باارزشی هستن اونموقع هم سیستم ریستور فعال نبوده و بازگشت به عقبی نبوده و نمیشده!!!
    میشه یه برنامه مطمئن بهم معرفی کنید که تو نت باشه و بشه راحت رجیسترش کرد

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    من چند وقت پیش چند گیگ عکس از سیستمم پاک شده،یعنی خودم اشتباهی پاکشون کردم! با چند برنامه سعی کردم برشون گردونم ولی نشد. چندتا برنامه هم دانلود کردم که درستو حسابی نبودن،همه می لنگیدن. تازه همش یه سری از عکسایی رو میاورد که من لازمشون نداشتم،اون عکسایی که من میخواستم برگردونم عکسایی بودن که با دوربین گرفته شده بودن و یکی دوتا فیلم هم توشون بود. ولی موقع بازیابی فایلها هر عکسیو میاورد بجز اون دوربینیا رو. نمیدونم بخاطر پسوندشون بوده یا چی،ولی من تو گزینه های اون برنامه تمام پسوندارو میزدم. خداییش بدبخت شدم رفت،هنوزم جرات نکردم به کسی بگم چون عکسای باارزشی هستن اونموقع هم سیستم ریستور فعال نبوده و بازگشت به عقبی نبوده و نمیشده!!!
    میشه یه برنامه مطمئن بهم معرفی کنید که تو نت باشه و بشه راحت رجیسترش کرد
    سلام برنامه ریکاور مای فایلو آخرین نسخه رو دانلود کنید
    برنامه خوبیه در مورد عکسا بگم به احتمال قوی عکساتونو برمیگردونه
    ولی در مورد فیلم نمیشه گفت فیلماتونو بیاره شانسیه

9. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تو آسمون

پيش فرض

سلام برنامه ریکاور مای فایلو آخرین نسخه رو دانلود کنید
    برنامه خوبیه در مورد عکسا بگم به احتمال قوی عکساتونو برمیگردونه
    ولی در مورد فیلم نمیشه گفت فیلماتونو بیاره شانسیه
    ممنون الان دانلود و نصبش کردم. روی یکی از درایوها امتحان کردم ولی انگار بیشتر فایلهای سیستمی رو نشون میده. نزدیک 250 مگابایت و حدود 1300 فایل هستش ولی عکس توش نیست متاسفانه. همین امروزم چندتا عکس پاک کردم که حتی اونارو هم نشون نداد.! رفتم تو قسمت اپشن ولی گزینه ای ندیدم که مثل برنامه های دیگه بتونم انتخاب کنم که چه عکسی یا ویدیویی با چه پسوندی رو برام پیدا کنه. اگه از این برنامه استفاده کردید راهنماییم کنید که چطور و کجا برم که فقط عکسارو واسم سرچ کنه

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ممنون الان دانلود و نصبش کردم. روی یکی از درایوها امتحان کردم ولی انگار بیشتر فایلهای سیستمی رو نشون میده. نزدیک 250 مگابایت و حدود 1300 فایل هستش ولی عکس توش نیست متاسفانه. همین امروزم چندتا عکس پاک کردم که حتی اونارو هم نشون نداد.! رفتم تو قسمت اپشن ولی گزینه ای ندیدم که مثل برنامه های دیگه بتونم انتخاب کنم که چه عکسی یا ویدیویی با چه پسوندی رو برام پیدا کنه. اگه از این برنامه استفاده کردید راهنماییم کنید که چطور و کجا برم که فقط عکسارو واسم سرچ کنه
    نگاه کنید اول ببینید ورژن 5.2.1.1964 است
    بعد از انتخاب درایو دو تا گزینه میاد یکیش اتوماتیک کاره خودشو انجام میده
    ولی گزینه دومی فایلا رو میتونید انتخاب کنید از همون گزینه دوم نوع فایلا رو انتخاب کنید
    عکس و...

12. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تو آسمون

پيش فرض

نگاه کنید اول ببینید ورژن 5.2.1.1964 است
    بعد از انتخاب درایو دو تا گزینه میاد یکیش اتوماتیک کاره خودشو انجام میده
    ولی گزینه دومی فایلا رو میتونید انتخاب کنید از همون گزینه دوم نوع فایلا رو انتخاب کنید
    عکس و...
    بله همین ورژنه. دوباره از اول امتحان کردم دیدم آره اتومات ریکاوری رو انتخاب کرده بودم ممنون حالا دیگه میتونم پسوندها رو انتخاب کنم

14. این کاربر از Vanilla Sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •