تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 119 از 122 اولاول ... 1969109115116117118119120121122 آخرآخر
نمايش نتايج 1,181 به 1,190 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام. من به یه مشکل فوق العاده حاد برخوردم که هرکی بتونه تو حلش کمکم کنه بقول پیغمبر منو بنده ی خودش کرده.
    من به سفری رفتم که برای گرفتن عکساش با دوربین دیجیتال نزدیک یک میلون تومن هزینه کردم و همشو روی هارد اکسترنال ریختم. آخرین روز سفر یه مموری دیگه هم رو هاردم کپی کردم ولی از بخت بد بجای کلیک راست و paste ... اشتباها delete رو زدم و اون سیستمم گویا سوال ویندوزش مبنی بر پاک شدن یا نشدن رو غیر فعال کرده بودن
    حالا که از سفر برگشتم دیدم تمام عکس و فیلمایی که یک ماه براش زحمت کشیدم و سفری که تا پایان عمرم تکرار نمیشه غیب شدن! شمارو بخدا کمکم کنید چطور میتونم بازیابیش کنم دویستا برنامه تست کردم حتیییییی یک دونشم برنگردوند! آخه مگه میشه! هر عکسی فکر کنید از ازل تا الان از هاردم کشیده بیرون الی اون عکسا! بهترین برنامه چیه؟ روش کارش؟ بیرونم نمیتونم ببرم چون کل زندگیم تو این اکسترناله

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    پوشه ای به نام Music Videos دارای فایلهای ویدئویی در درایو ویندوزم داشتم که به دلایلی برخی از ویدئوهای آن در پوشه My Documents, Videos کپی شده بود. پس از جابه جایی فایلهای ویدئویی پوشه Music Videos به هارد اکسترنال، به دلیل فراموشی در جابجایی دیگر فایلهای موجود در پوشه My Documents, Videos همه فایلها را با Disk Cleanup ویندوز پاک کردم. با برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Pro 8.5 و انجام Deep Scan برنامه، هیچک کدام از فایلهای پاک شده دلخواه من که همان فایلهای درون My Documents, Videos بودند، بازیابی نشدند و تنها همان فایلهایی که در هارد اکسترنال ریخته بودم بازیابی شدند. اگر دوستان راهنمایی یی در این زمینه بدهند سپاسگزار می شوم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    من میخواستم عکسهای این سایت رئ دانلود بکنم اما نشد لطفا راهنمایی کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و همین طور این سایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من نرم افزاری میخوام که فایل های بازیابی شده رو با اسم صلی که قبلا ذخیره کردم نشون بده خیلی از این نرم افزار ها رو امتحان کردم ولی متاسفانه قادر به این کار نیستند و بعلت تعداد بالای فایل هایی که دارم مجبورم تک تک باز کنم فایل رو ببینم می خوام یا نه اگه دوستانی که کار کردن و تجربه ای دارن لطفا نرم افزاری رو معرفی کنند که قادر به نمایش نام اصلی فایل باشه حالا نام چه لاتین باشه یا فارسی بوده باشه

5. این کاربر از benzin1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام خسته نباشید تورو خدا به من کمک کنید همین الان داشتم ویندوز نصب می کردم یه گزینه رو اشتباه زدم تمام درایو هام حذف شده تورو خدا کمکم کنید چیکار باید بکنم تمام درایو هام حذف شده تمام زندیگم تلاش و کار 5 سالم و عکسا و فیلم های خانوادگی پنج ساله ام همش رفته تورو خدا راهنماییم کنید چه خاکی به سرم بریزم تمام زندگیم رفت

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام خسته نباشید تورو خدا به من کمک کنید همین الان داشتم ویندوز نصب می کردم یه گزینه رو اشتباه زدم تمام درایو هام حذف شده تورو خدا کمکم کنید چیکار باید بکنم تمام درایو هام حذف شده تمام زندیگم تلاش و کار 5 سالم و عکسا و فیلم های خانوادگی پنج ساله ام همش رفته تورو خدا راهنماییم کنید چه خاکی به سرم بریزم تمام زندگیم رفت
    سلام دوست گرامی شما اول ویندوز نصب کن
    بعد از اینکه نصب کردی برنامه recover myfile را دنلود می کنی آخرین ورژنشو
    فقط حواست باشه که تمام فایلا رو نمیاره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

ببخشید اقا محمد من همین الان ویندوز اکس پی نصب کردم رفتم روی درایو C و اون رو دلیت کردم بعد که نصب ویندوز تمام شد متوجه شدم فقط درایو C باقی مونده و بقیه درایو هام حذف شدن اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید دارم سکته می کنم ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ببخشید اقا محمد من همین الان ویندوز اکس پی نصب کردم رفتم روی درایو C و اون رو دلیت کردم بعد که نصب ویندوز تمام شد متوجه شدم فقط درایو C باقی مونده و بقیه درایو هام حذف شدن اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید دارم سکته می کنم ممنون میشم
    شما در حین نصب ویندوز باید پارتیشن بندی می کردید دوباره برید ویندوز نصب کنید و اونجا پارتیشن بندی کنید
    فقط بگید الان کل درایو c چند گیگ حافظه داره؟اگر کل درایو c شده کل حافظه
    یعنی اگر هاردتون 250 گیگ باشه و ظرفیت درایو C هم 250 مهم نیست پارتیشن بندی کنید همین الان برنامه رو نصب کنید و ریکاوری بگیرید

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام احتمالا اول باید در سایت ثبتنام کنید تا بتوانید دانلود کنید فعلا ثبتام کنید ببینید میتوانید دانلود کنید یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

بله هاردم 500گیگ و الان داریوC شده 500 گیگ دوباره از اول ویندوز نصب کنم و پارتیشن بندی کنم بعد نرم افزار رو نصب کنم و ریکاوریشون کنم؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •