تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 112 از 122 اولاول ... 1262102108109110111112113114115116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,111 به 1,120 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

باسلام چند وقت پیش ویندوز کامپیوترمxpبود بود یروز که اومدم سیستم روروشن کردم یه صفحه ابی رنگ اومد بلا که ازاون عکس گرفتم وبعد بردم نشون یه خدمات کامپیوتری دادم گفت که بوت ویندوزت پاک شده باید ویندوزتو عوض کنی من هم اومدم وینوز 8 نصب کردم بعد از نصب ویندوز که سیستم بالا امد چهار تااز درایوها ارور فرمت دادی یه105گیگ بود و سه تا 89گیگ به هرکسی نشون دادم گفت که راهی نداری بایدبیخیال بشی وفرمت کنی شاید بعداز فرمت بشه ریکاوری کنی بعداز فرمت درایوهااز توی کامپیوتر خودش حذف شد ودوتاز درایوها یکی شده بود از قسمت مجیک که نگاه کردم اینو دیدم وقتی ریکاوری کردم یکی از درایوهام اورد89گیگ ولی رنگ فایل ها وپوشه ها ابی رنگ بود حجم درایو درست بود ولی هیچ کدوم از فایلها اجرا نمی شد وارور میداد بردم نشون یکی از بجه ها که از ریکاوری سر در میاورد دادم گفت که فایل هات فشرده شده راستی پایین خود نرم افزار هم نوشته که فایل ها در چه وضعیتی است بانرم افزار Get Data Back for Fat & NTFS بعدا بردم یه شرکتی که بازیابی اطلاعات میکنه اول که گفت هیچ کدوم از درایواها نمی اره ولی بعداز دوسه روز بهم زنگ زدن وگفتن یکیاز درایوها برگشته ولی قیمت بازیابی گرون گفت 150هزار تومان گفتم که نمیخوام بعد باهمین نرم افزاردوتاز دریوها کامل برگشت راستی یادم رفت اینو بگم یکی از درایوهم فرمت نکردم و ویندوز 7رو نصب کردم اون درایو دیگر ارور فرمت نداد ای کاش اون سه تادرایو روهم فرمت نمیکردم هالا مشکل من فقط وفقط یک درایو هست اونم همن که فایل هاش ابی بود میخواستم بدونم ایا راهی هست که بشه این درایو سالم باز یابی کرددرضمن همه فایل ها وپوشه ها حجم شون دارن باتتشکر خلاصه باید ببخشید با این همه سوال

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

چرا با کمک رسان کامپیوتر تماس نمیگیرید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ندارم میشه شماره شو بنویسی ممنون

آخر فروم باز peyman_nn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

سلام
    ----- من اکسترند 9000 است ، لینوکسی است ، یک بار که داشتم سیستم رو ریستارت میکردم وقتی بالا امد هارد صفر شده بود
    یک هارد اکسترنال 500 گیگ سیگیت بهش زده بودم که اصلا مشکلی نداشت و فقط نمیدونم چرا کامل پاک شده بود . رکورد شده های 10 روز پیش رو قبلا رو سیستم کامپیوتر نریخته بودم وگرنه الان برام مهم نبود

هارد رو به pc زدم برای ریکاوری ، قاعدتا نمیشناسه ، با یک فرمت سریع توسط یک نرم افزار به fat32 تبدیل کردم ، الان 3 روزه هر برنامه ریکاوری که نصب میکنم اصلا چیز خاصی نمیاره و ریکاوری نمیشه
    از قویترین ها گرفته تا ضعیف ترین ها
    یکیشون چند صد فایل تصویری اورد که وقتی playمیکردم متوجه شدم هر ضبط شده ای رو تبدیل به مثلا 5 قسمت کرده ، اصلا متوجه نشدم

اساتید میشه لطفا راهنماییم کنید که چرا اینجوری شده و الان چی کار کنم ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درود
    این نرم افزارهای ریکاوری هیچکدوم فایده نداره
    بعضی از خدمات کامپیوتریها میگن که حتی اگر ده سال از خرید هاردت گذشته باشه و بارها هارد رو پر و خالی کنید باز هم می تونن اطلاعات ده سال رو برات برگردونن
    یا اینکه حتی هارد ناقص و آسیب دیده رو ریکاوری می کنن
    اینها از چه نرم افزاری استفاده می کنن؟
    مطمئناً از این نرم افزارهای رایگان نیست
    کسی از دوستان اینکاره می دونه اینها چه نرم افزارهایی هستن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام من تمام عکسهای هارد را که از بین رفته بودند ریکاوری کردم هر برنامه ای بود امتحان کردم اما باز عکس ها اینطوری میشن باید چکار کرد

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام

احتمالا ویندوز به کرک نرم افزارتون گیر داده و مشکوک به ویروسه

معمولا اشتباه تشخیص میده البته نه همیشه

موفق باشید

9. این کاربر از Y@var بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zamany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کاشان

14

سلام من دیشب میخواستم ویندوز عوض کنم رفتم داخل برنامه ی هیرن بوت سیدی و پارتیش تولز وسوپر اف دیسک رو اجرا کردم بعد کلیدی زدم پارتیشن هام همه پرید حالا میگه پارتیشن بندی کن و فرمت کن من چیکار کنم کلی فیلم و عکس دارم من با برنامه هیرن بوت سیدی وارد پارتیش تولز شدم و وراد برنامه سوپر اف دیسک شدم 2 تا 3 تای کلید زدم اشتباهی فکر کنم erase mbr رو کلیدهای دیگه و منوهای دیگه رو هم زدم حالا چیکار کنم پارتیشتها همه رفتنند و حالا باید پارتیشن بندی بکنیم و فرمت ایا راهی وجود داره که قبل از اینکه پارتیش بندی بکنیم و فرمت بکنم اطلاعات رو برگردونی یا ریکاوری بکنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    چند وقت پیش نرم افزاری رو با عنوان (deep freez) نرم افزار بازیابی اطلاعات نصب کردم . حالا هم به دومشکل برخوردم .
    اول اینکه نرم افزار رو نمی تونم استفاده ، کرک و یا حذف کنم .
    دوم که مشکل خیلی بزرگی هم هست اینه که همه ی فعالیت های من در کامپیوتر مثل : ساختن ورد ، کپی کردن عکس ، دانلود و ... بعد از یک
    ری استارت و یا کلاً خاموش و روشن بر می گردن سر جاشون یا از بین می رن و من الان نمی دونم باید چه کار کنم .
    لطفا راهنمایی کنید . باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •