تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 108 از 122 اولاول ... 85898104105106107108109110111112118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,071 به 1,080 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

اگه نباشه جاش خالی می مونه zigma94's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با درود
    متاسفانه امروز به جای پاک کردن یک فایل زائد با دست خودم تیشه به ریشه خویشتن زدم و اشتباهاً پوشه کناری اون فایل زائد کذایی رو "شیفت + دیلیت" کردم

در حال حاضر دقیقا نمیدونم چکار باید بکنم بنابراین قبل از هر کاری بهتر دیدم که با اساتید ریکاوری پی.سی.وُرد مشورتی داشته باشم
    دوستان توجه داشته باشید که درون پوشه پاک شده مورد نظر شامل چندین فایل مختلف (از قبیل وُرد و نت.پد و جی.پِگ و ام.پی.3 و غیره و ذلک) بوده و اهمیت این پوشه برای من بسیار بسیار بسیار زیاده (ارزش مادیش در حد صفره ولی ارزش معنویش غیر قابل وصف و بیانه) بنابراین حتی نمیخوام که "یک بیت" از اطلاعات پاک شده از دست بره یا احیانا ناقص ریکاوری بشه (حتی حفظ اسامی فایلها پس از ریکاوری هم برای من ضروری و حیاتیه)
    قبلاً (سالها پیش) به صورت خیلی خیلی محدود با نرم افزارهای ریکاوری و بازیابی کار کردم اما اهمیت کار انجام شده در آن زمان به هیچ وجه با اهمیت مشکل امروز من قابل مقایسه نیست
    نمیدونم که آیا لازمه در حال حاضر از شرکتهای بازیاب کمک بگیرم یا به تنهایی قابل انجام هست؟ (از طرفی اعتماد چندانی هم به شرکتهای بازیاب ندارم)
    در هر صورت از صمیم قلب سپاسگزار خواهم شد اگر استادی از اساتید فن بتونه من رو در حال حاضر راهنمایی جامع کنه

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با درود
    متاسفانه امروز به جای پاک کردن یک فایل زائد با دست خودم تیشه به ریشه خویشتن زدم و اشتباهاً پوشه کناری اون فایل زائد کذایی رو "شیفت + دیلیت" کردم

در حال حاضر دقیقا نمیدونم چکار باید بکنم بنابراین قبل از هر کاری بهتر دیدم که با اساتید ریکاوری پی.سی.وُرد مشورتی داشته باشم
    دوستان توجه داشته باشید که درون پوشه پاک شده مورد نظر شامل چندین فایل مختلف (از قبیل وُرد و نت.پد و جی.پِگ و ام.پی.3 و غیره و ذلک) بوده و اهمیت این پوشه برای من بسیار بسیار بسیار زیاده (ارزش مادیش در حد صفره ولی ارزش معنویش غیر قابل وصف و بیانه) بنابراین حتی نمیخوام که "یک بیت" از اطلاعات پاک شده از دست بره یا احیانا ناقص ریکاوری بشه (حتی حفظ اسامی فایلها پس از ریکاوری هم برای من ضروری و حیاتیه)
    قبلاً (سالها پیش) به صورت خیلی خیلی محدود با نرم افزارهای ریکاوری و بازیابی کار کردم اما اهمیت کار انجام شده در آن زمان به هیچ وجه با اهمیت مشکل امروز من قابل مقایسه نیست
    نمیدونم که آیا لازمه در حال حاضر از شرکتهای بازیاب کمک بگیرم یا به تنهایی قابل انجام هست؟ (از طرفی اعتماد چندانی هم به شرکتهای بازیاب ندارم)
    در هر صورت از صمیم قلب سپاسگزار خواهم شد اگر استادی از اساتید فن بتونه من رو در حال حاضر راهنمایی جامع کنه

سلام
    پیشنهاد بنده:
    Recuva.1.43.623

3. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام

برنامه زیر رو دانلود کردم و نسخه بوتیبلش و گرفتم و فایل ISO رو روی سی دی رایت کردم حالا که به صورت بوتیبل بالا میام وارد صفحه آکرونیس میشه اما میزنه باید نصبش کنی و سریال میخواد و اینکه یکی سریالش رو ندارم دوم اینکه اصلا من هر چی حرف یا عدد میزدم next برنامه تو قسمت سریالش فعال نمیشد که بره مرحله بعدی این دیگه چه مشکلی هستش ؟
    Acronis Disk Director Home 11.0.2343 Final

سوال دیگم اینه که با برنامه های Recover My Files v5 و GetDataBack for FAT به صورت امتحانی چند تا عکس رو ریختم رو فلش بعد فلش رو فرمت کردم و یه بار دیگه چند تا عکس رو ریختم و این بار فقط delet کردم و خواستم ببینم با استفاده از این دو تا برنامه عکس ها رو برمیگردونه یا نه که دیدم هر دوی این برنامه ها هیچ چیزی رو نتونستند برگردوند فقط هر بار دو تا فایل کم حجم رو بر میگردوندن سوالم اینکه چون روی فلش بود نمیتونستند یا اگر هارد باشه میتونند ؟

البته یه هارد رو هم که فکر کنم فرمت شده بود با همین برنامه Recover My Files v5 ریکاوری کردم که فقط عکس ها و فایل های درایو c رو بعد از فرمت برگردوند و نه چیز دیگه ای رو پس اینا چی رو و یا چه جوری ریکاوری میکنند که بعضی ها میگن کل دیتای پارتیشن ما بعد از فرمت با این برنامه ها برگشته ؟ اصلا فایل های تصویری مثل فیلم رو میتونند برگردونند بعد از فرمت ؟ یا بعد از shift + delete ؟

با تشکر

کـاربـر بـاسـابـقـه mohammad hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

با سلام
    من یک MP3Player Walkman دارم که اطلاعاتش پاک شده و می خوام برگردونم
    ولی مشکل من اینه که هر نرم افزاری که تا به حال تست کردم درایو MP3Player را نمی شناسه
    آیا نرم افزاری هست که بتونم اطلاعات رو برگردونم؟؟

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    شما نرم افزارهایی مثل :
    R-Studio و Recovery My Files رو امتحان کنید برای این منظور و یا از نرم افزارهایی مختص به این نوع مشکل استفاده کنید مثل : Card Recovery

7. 2 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام
    من هاردم 500 گیگ هستش ، امروز که سیستم رو روشن کردم ، بدون هیچ دلیلی 3 تا از درایوهامو نشون نمیداد بعد که از قسمت Disk managment نگاه کردم دیدم اون 3 تا درایور رو به صورت 300 گیگ فضای خالی نشون میده
    از برنامه ی Get Data Back استفاده کردم که تقریبا اکثر فایل هامو میاره و بهم نشون میده اما مشکل اینه که باید این فایل ها رو تو یه درایو دیگه ذخیره کنم که خب جا ندارم رو این هارد
    آیا راهی وجود داره تا بتونم درایوهامو تعمیر کنم و برگردونمشون؟
    واقعا موندم چیکار کنم ، اطلاعاتم خیلی خیلی برام مهمه و حتما باید برشون گردونم ، خواهش میکنم کمکم کنید
    Last edited by ariana_a80; 27-12-2012 at 05:50.

داره خودمونی میشه REZA_FN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Qom

پيش فرض

سلام من مشکلمو تو بخش دیگه مطرح کردم ولی بعد یک هفته جوابی نگرفتم گفتم شاید مربوط به اونجا نبوده.موضوع بی ربط به این تاپیک نیس ولی یخورده خاصه.من دوساله که با نرم افزار pismo file mount اطلاعات شخصیم رو نگهداری می کنم که ای کاش اینکارو نمی کردمتمام عکسها و فیلمهام تو 8 سال اخیر تو این فایل بود و قفل شده بودن. حجم فایلم حدود 8.5 گیگ می شد.اما یروز متوجه شدم حجم فایل صفر شدهالان چکار کنم 2 تا برنامه ریکاوری تست کردم همون فایل صفرشده رو میارن و فایل قبلیو نمیارنو

در آغاز فعالیت SOOODEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی. خسته نباشید.

من هارد وسترن 1 ترا دارم، حدود 200 گیگ اطلاعات داخلش بود که backup هم نگرفته بودم. اشتباها چند بار پسورد اشتباه زده شد و متاسفانه erase شد.

الان دیگه هیچ دیتایی داخلش نیست. شده مثل روز اول. خالیییییی

از این نرم افزار ها هم کمک گرفتم ولی کمتر از 2 GIG برگشت.

DiskInternals Flash Recovery
    recover my files
    i Care Format Recovery
    active file recovery
    undelete 360
    Wise Data Recovery
    easy recovery professional
    get data back

تو رو خدا کمک کنید چجوری میتونم اطلاعاتم و برگردونم؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

یکی به من بگه با این کاری که من کردم عکسهای overwrite شدم برمیگرده یا نه.....دوستان عزیز من به اشتباه روی همون درایوی که یک فولدرش نیاز به ریکاوری داشت یه فولدر جدید ساختم و ریکاوری کردم ولی فایلها جابجا شده یا damge یا به corrpted با نرم افزار recuva اسکن کردم دیدم اکثرا overwrite شده میشه ...این وسط ویندوز هم پرید……

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام هاردم نمیدونم چرا اینجوری شده با آنتی ویروس نود پاندا امی سافت کسپر هم اسکن کردم ویروسی نداره ؟

ولی اینجوری شده ؟ نمیتونم اطلاعاتم را ببینم ؟ ارور میده ؟

چیکار کنم نمیخوام فرمتش کنم ؟ چیکار کنم به اطلاعاتم دسترسی پیدا کنم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •