تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 122 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

شما اگه بعد از پاک کردن زود ریکاوری میکردید میتونستید. دگه روش چیزای دیگه ریختیت فبها! :‏دی
    بازم با getdataback ریکاوری کنید. برا مموری فک کنم با نسخه fat لازمه.

2. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه msom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

3 کمک برای بازیابی درایو فرمت شده

خوب سلام دوباره...
    بالاخره با کلنجار رفتن با مشکل قبلیم و تحقیق زیاد چه در سایت های ایرانی چه در سایتهای خارجی به این نتیجه رسیدم که..
    درایوامو فرمت کنم
    هزاران روش و هزاران نرم افزار رو امتحان کردم ولی ......
    1-با استفاده از فرمان Check Disk در CMD رفتم نشد (Check disk نمی تونه این مشکل رو حل کنه)
    2-با نرم افزار TestDisk رفتم اونم نشد...کار با این نرمافزار سخته و باید دستورالعملش رو که به زبان انگلیسی است از این ادرس بخونید و طبق گفته هاش پیش برید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3-با نرم افزار Partition Table Doctor 3.0 و با فرمان FixBoot خواستم درایو ها رو تعمیر کنم که اونم ارور داد و نشد.
    4- ....
    و کلی روش دیگه که کلا جواب ندادن و خلاصه حال ما گرفته شد.
    در اخر تصمیم گرفتم تسلیم خواسته ی ویندوز XP بشم و درایوامو که خیلی برام ارزش دارن فرمت کنم.
    دیشب برای تست یکی از درایوامو که خیلی اطلاعات ضروری توش نداشت رو فرمت کردم و به خوبی درایو باز شد
    ولی بعد موقعی که خواستم دوباره اطلاعاتشو برگردونم رفتم دنبال برنامه های ریکاوری...بهترین و قدرتمند تریناشونو امتحان کردم ولی هیچ کدوم نتونستن برگردونن یا حداقل من بلد نبودم کار کنم باهاشون...
    نرم افزار هایی قدرتمندی مثل:
    1-EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.0.1
    2-GetDataBack for NTFS
    3-Ontrack EasyRecovery Professional
    4-.....
    خلاصه سرتون رو درد نیارم اینک می خوام درایوامو کلا فرمت کنم و لی خواهشا کمک کنید که فایلامو بدون کمی و کاستی برگردونم.
    امید وارم این تجربه ای باشه برای دوستانی که به این درد به درمون مبتلا میشن (خودشون نه هاااا)

oh my God عجب داستانی شد هااااا
    Last edited by msom; 27-06-2012 at 10:07.

در آغاز فعالیت saeid3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    همین حوالی!

پيش فرض

سلام!
    من با نرم افزار icar تونستم درایوی که فرمت شده بود را برگردونم! امیدوارم به کارت بیاد و مشکلت حل بشه!

5. این کاربر از saeid3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه s_red_boy1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    بچه ها من با getdataback و ... ویندوزم رو ریکاوری کردم فایلام اومد حالا یه سوال
    من میخوام وقتی با این برنامه فایلام پیدا شد کاری کنم که اگر دوباره ریکاوری کنم دیگه پیدا نشه
    منظورم اینه وقتی فایلا ریکاوری شد چیکار کنم ؟ چجوری و از کجا پاکشون کنم ؟ اول ذخیرشون کنم بعد پاکشون کنم و.....؟؟ تا دیگه قابل بازیابی حتی اسماشونم نباشه
    خیلی ممنون که جواب میدید

داره خودمونی میشه msom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ببخشید من وقتی با دیگر نرم افزار های ریکاوری هم بازیابی می کردم 2 پوشه رو باز یابی می کرد:
    1-GZIP Comperssion Files
    2-Shockwave Flash Files
    خوب من که این پوشه ها رو نداشتم اخه؟!!!

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    بچه ها من با getdataback و ... ویندوزم رو ریکاوری کردم فایلام اومد حالا یه سوال
    من میخوام وقتی با این برنامه فایلام پیدا شد کاری کنم که اگر دوباره ریکاوری کنم دیگه پیدا نشه
    منظورم اینه وقتی فایلا ریکاوری شد چیکار کنم ؟ چجوری و از کجا پاکشون کنم ؟ اول ذخیرشون کنم بعد پاکشون کنم و.....؟؟ تا دیگه قابل بازیابی حتی اسماشونم نباشه
    خیلی ممنون که جواب میدید
    شما فایل هات رو بزار کنار و درایوی که توش فایل ها ریکاوری شده و از اول اونجا بوده رو باید اطلاعات جدید بریزی توش پر کنی و خالی کنی و مجدد پر کنی تا دیگه اطلاعات قبلی قابل دسترسی نباشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    برای پاک کردن هر گونه اطلاعات روی هر گونه سخت افزار کامپیوتری باید از نرم افزار هایی استفاده کنید که اطلاعات رو damage ( نابود) کنه.
    برای این کار می تونید از نرم افزار بسیار کاربردی TuneUp Utilities استفاده کنید.
    پس از نصب روی فولدر مورد نظرتون راست کلیک کنید و Tuneup shredder انتخاب کنید و اطلاعات تون رو نابود کنید.
    به همه دوستان توصیه می کنم حتما روی سیستمشون نرم افزار TuneUp Utilities رو نصب کنن چون کارآیی های زیاد دیگه هم داره .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    e.haghparast@gmail.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام دوستان. خواهش میکنم یکی به دادم برسه!!! من موقع عوض کردن ویندوز به جای فرمت درایو ویندوز ، اشتباهی یه درایو دیگه رو فرمت کردم که همه ی دار و ندارم روی اون بود!!! البته اینم بگم که بیش از ده تا نرم افزار ریکاوری رو امتحان کردم یعنی اکثر نرم افزارای مشهوری که توی نت پیدا کردم رو امتحان کردم و خیلی از نرم افزارایی که دیدم اینجا معرفی کردین هم جزوشون بود! ولی همشون بدون استثنا فقط یه مقدار خاصی از اطلاعات رو برمیگردونن یعنی درصد بالایی از اطلاعات رو برمیگردونن اما از این فایلایی که برمیگرده فقط درصد خیلی کمی باز میشه! مثلاً یه تعداد کمی از عکسا باز میشه و بقیه شون باز نمیشن . یا مثلاً اهنگای یه فولدر بعضیاشون باز میشن وبعضیاشون نه، با اینکه پسونداشون مثل هم هستش ها! فایل های ورد و پی دی اف اکثراً برگشتن و باز میشن ولی فایلایی که به صورت txt هستن وقتی باز میشن نوشته های داخلشون به زبون میخی شدن انگار!!!
    یعنی رسماً انگار فایلا تخریب شده ، واقعاً هیچ راهی هست؟ نمیدونم چرا مال من اینجوری شد اخه هرچی سرچ میکنم میبینم خیی ها این نرم افزارا براشون جواب داده! منم فقط اشتباهی فرمت کردم دیگه پس چرا اینجوری میشه؟ با اینکه حجم اطلاعاتم هم اونقدرا زیاد نبود!
    هیچ راه دیگه ای غیر از نرم افزار نیست؟ یا هیچ نرم افزار فرا فوق قوی ای وجود داره؟ خیلی برام حیاتیه1 لطفاً کمککککککک!
    ریکاوری فقط یکبار جواب میده و اگر از یک نرم افزار استفاده کردید ، نرم افزار بعدی کارآیی چندانی نداره!!! شما اشتباه کردید اول یک نرم افزار خوب باید پیدا می کردید بعد ریکاوری می کردید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام

چطور فرمت کنیم

قابل بازیابی و ریکاوری نباشه
    سلام
    برای پاک کردن هرگونه اطلاعات روی هر گونه سخت افزار کامپیوتری باید از نرم افزار هایی استفادهکنید که اطلاعات رو damage ( نابود) کنه.
    برای این کار میتونید از نرم افزار بسیار کاربردی TuneUp Utilities استفادهکنید.
    پس از نصب روی فولدرمورد نظرتون راست کلیک کنید و Tuneup shredder انتخاب کنید و اطلاعات تون رونابود کنید.
    به همه دوستان توصیهمی کنم حتما روی سیستمشون نرم افزار TuneUp Utilities رو نصب کنن چونکارآیی های زیاد دیگه هم داره .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ممنون دوست من
    قبل از اینکه پست شما رو ببینم active partition recovery رو دانلود کرده بودم و الان با اون اسکن کردم. فولدرها و فایلها رو نشون میده خوشبختانه. حالا واسه ریکاور و سیو کردن یه سوال دارم: تو همون درایو نباید سیو کنم، نه؟ چه جوری رو هارد یه لپتاپ دیگه سیو کنم؟
    بازم ممنون

فقط باید با هم شبکه بشن دوتا کامپیوتر
    راحتتره یک هارد اکسترنال پیدا کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •