تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 47

نام تاپيک: کمک درباره خرابی رم Z-Syber Zling Slot Fx

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض کمک درباره خرابی رم Z-Syber Zling Slot Fx

سلام . خسته نباشین همگی !
    یه مشکلی برام پیش اومده . من یه پلیر زی سایبر از نوع Zling Slot Fx دارم . مدتیه که رم داخلیش ساپورت نمیشه .
    وقتی USB رو وصل میکنم و درایوش ظاهر میشه توش کپی و دلیت و ... انجام نمیشه . موقع فرمتش هم پیغام No Format میده و نمیتونه فرمتش کنه . موقعی هم که روشنه فایل های روی رم داخلی رو اجرا نمیکنه .
    یکی بهم گفت با نرم افزار روی خود سایت فرمتش کنی درست میشه . من گشتم تو سایت زی سایبر چیزی ندیدم .
    دوستان میخوام ببینم کسی راه دیگه سراغ داره این پلیر ما درست شه تو عید دست مارو بگیره !؟
    ممنونم .

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مشکلی که مطرح کردین خیلی وقتها پیش میاد ... بخصوص در مارک هایی مثل زی سایبر ... مدل مورد نظر شما ، باید با یه فرمت برگرده به حالت عادی ... حالا شما میگی که نمیشه فرمتش کرد ... اولا - دقیقا اون پیام خطا چیه ؟ ... دوم - با یه کامپیوتر دیگه یا تحت داس سعی کن فرمتش کنی (fat ) ...

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

مشکلی که مطرح کردین خیلی وقتها پیش میاد ... بخصوص در مارک هایی مثل زی سایبر ... مدل مورد نظر شما ، باید با یه فرمت برگرده به حالت عادی ... حالا شما میگی که نمیشه فرمتش کرد ... اولا - دقیقا اون پیام خطا چیه ؟ ... دوم - با یه کامپیوتر دیگه یا تحت داس سعی کن فرمتش کنی (fat ) ...
    سلام دوست عزیز .
    راستش نمیشه گفت که فرمت نمیشه ... من با fat و از خود XP فرمتش کردم و مشکلی هم نبود . فرمت انجام شد و حتی میتونم توش فولدر ایجاد کنم و ... اما وقتی یه فایل ( حالا MP3 ) میخوام کپی کنم توش هنگ و Not Responding میده و بعد از چند دقیقه Error میده مرتبط با I\O و بعد پیغام دیگه ای میده که Path too Depth

اگه نباشه جاش خالی می مونه toadstool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوست عزیز این frameware ماله mp3 player منه ابن برنامه رو نصب کن بعد بازش کن و بعدش mp3 player رو وصل کن بعد از چند لحظه یه صفحه میاد که ورژن الان دستگاهت و ورژن برنامه رو نوشته اگر یکی بود بزن دوباره بریزه
    احتمال زیاد درست میشه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوست عزیز من خودم دوتا ار این مدل دارم برای 1 کیش همچین مشکلی پیش آومد گیر میکرد هر کاری کردم اون خرابی درست نشد ولی اون یکی سریع با برنامه فرمت میکردم وفریمور میکردم دیدم این خراب بد گیر داده بردم نمایندگی تا ضد به سیستم فرمت شد اونجا تو نمایندگی همون کاری رو کرد که من خونه انجام دادم من حتی رو کامپیوتر دیگم تست کردم سالمه کارمیکرد فرمت میشد ولی خراب گیر میکرد فرمت نمیشد بعد از نمایندگی 1 سیدی جدید گرفتم تو لینک زیر پی دی اف فارسی روش نصب وهمچنین برنامه جدید رو که از گارانتی گرفتم دانلود کن 100 درست میشه فقط از رو بر چسب پشت دستگاه مدل دقبق رو ببین وبگو تا برنامه جدید رو آپلود کنم همراه با آموزش فارسی
    Z-Syber Zling Slot Fx چی هستی مدل v2 هست
    Last edited by mpeg; 19-03-2008 at 00:36.

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

منتها 9 مگه

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوست عزیز فایلی که من لینک دانلودش رو گذاشتم هم همون V2 هست که از گارانتیش گرفتم

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

دوست عزیز من خودم دوتا ار این مدل دارم برای 1 کیش همچین مشکلی پیش آومد گیر میکرد هر کاری کردم اون خرابی درست نشد ولی اون یکی سریع با برنامه فرمت میکردم وفریمور میکردم دیدم این خراب بد گیر داده بردم نمایندگی تا ضد به سیستم فرمت شد اونجا تو نمایندگی همون کاری رو کرد که من خونه انجام دادم من حتی رو کامپیوتر دیگم تست کردم سالمه کارمیکرد فرمت میشد ولی خراب گیر میکرد فرمت نمیشد بعد از نمایندگی 1 سیدی جدید گرفتم تو لینک زیر پی دی اف فارسی روش نصب وهمچنین برنامه جدید رو که از گارانتی گرفتم دانلود کن 100 درست میشه فقط از رو بر چسب پشت دستگاه مدل دقبق رو ببین وبگو تا برنامه جدید رو آپلود کنم همراه با آموزش فارسی
    Z-Syber Zling Slot Fx چی هستی مدل v2 هست
    دوست عزیز من الان دارم فایل toadstool عزیز رو دانلود میکنم . مدل پلیر من V2 نیست و FX هست .
    Zling Slot Fx
    هرجور فرمت میشه اما مشکل کپی فایل همچنان پابرجاست . این پلیر رو هم تا فردا پس فردا نیاز دارم . موندم چیکارش کنم .
    امیدوارم با برنامه ای که toadstool داد حل شه .

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

دوست عزیز این frameware ماله mp3 player منه ابن برنامه رو نصب کن بعد بازش کن و بعدش mp3 player رو وصل کن بعد از چند لحظه یه صفحه میاد که ورژن الان دستگاهت و ورژن برنامه رو نوشته اگر یکی بود بزن دوباره بریزه
    احتمال زیاد درست میشه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلودش کردم .
    وقتی روش کلیک میکنم یه کادر برای Initializing میاد و میگرده دنبال دستگاه اما پلیر من رو که به USB وصله نمیشناسه یعنی هیچ اتفاقی نمیفته و همونجور سرچ میکنه .

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

lahij_web جان اول نباید دستگاه رو وصل کنی اول برنامه رو نصب کن بعد برنامه رو باز کن وقتی که داره دنبال دستگاه می گرده
    وصل کن خودش میشناسه
    Last edited by toadstool; 25-03-2008 at 14:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •