تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: کمک درباره خرابی رم Z-Syber Zling Slot Fx

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

اگه همچنان گارانتی داره ببر اونجا ... (چند ساله دستگاه رو داری ؟ ... موقع جدا کردن از PC ، گزینه safe remove رو رعایت می کنی؟... هرچند خیلی هم فرقی نداره و گذر زمان این دستگاهها رو توی دست انداز میندازه)

این یکی رو هم چک کن ببین چی میشه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    (باید اونجایی که نوشته Download Zoltrix Zling Slot FX V2 Firmware v.1.6
    رو کلیک کنی و در صفحه بعدی اون کد چندحرفی رو وارد کنی تا دانلود شروع بشه)
    درود

گارانتی تمام شده. بله همیشه برای جدا کردن وسایلی که با USB به سیستم وصل شدند گزینه Safe Remove را انجام می دم. که البته بعضی مواقع اخطار هم میاد که نمیشه که اون مواقع پلیر رو خاموش می کنم و بعد سیم جدا می کنم اما این دفعه نمی دونم چی شد. ظاهرا سالی یکبار اینطوری میشه. ممنون بابت درایور ببینم چطور میشه.

پاینده باشی
    بدرود

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دقیقا حرف درست همونی بود که گفتی : اینطور دستگاه ها ، سالی یه بار رو باید خراب بشن ... می دونی ، مثل یه گیتار می مونه که بالاخره حداقل سالی یه بار نیاز به کوک شدن داره (حالا در عمل باید خیلی بیشتر از اینها باشه - ولی در مثل مناقشه نیست!) ... قطعات سخت افزاری اینا (و حتی مدلهای باکیفیت تر) بالاخره 1 در 1000 دچار مشکل میشه و اونوقته که نیاز به نصب مجدد fw دارن ...

حالا چک کن ببین چی میشه ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

9 مهم

سلام.مدل پلیر منzcyber zling slot هستش متاسفانه دچار مشکل شده وقتی روشن میکنم فقط آرم zcyber میاد و بعد از 4 5 ثانیه خاموش میشه برای رفع این مشکل باد چیکار کنم؟ ضمنا من از لینکی که شما در پاسخ دوستان داده بودید flimware نصب کردم اما در هنگام سرچ نمیتوه دستگاه تشخیص بده باید چیکا کنم ممنون میشم کمکم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام.پلیر من zcyber zling slot هستش متاسفانه وقتی روشن میکنم فقط آرم zcyber میاد و بعد ار 4 تا 5 ثانیه خاموش میشه برای حل این مشکل باید چیکا رکنم؟ضمنا از لینکی که داده بودین یعنی

http://driverscollection.com/?file_cid=3943576998954e4b1a12e430e39
    رفتم و firmware دان کردمو نصب کردم اما وقتی میخوام سرچ کنم هیچ دستگاهی شناخته نمیشه مراحلم درست انجام دادم ممنون میشم کمکم کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما این کار رو تست کردی یا نه : دستت رو روی play نگه میداری (ببین بعد از چند لحظه چی میشه؟) ... بعد همونطور که هنوز دستت رو نگه داشتی وصل می کنی به Pc ... بعد از چند ثانیه هم دستت رو برمیداری (آیا اتفاقی روی PC یا صفحه نمایش دستگاه میفته یا نه؟) ... حالا دوباره تست کن ...

اگه نه ، انجام بده ، ببین واکنش دستگاه چیه ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام. کاری که گفتید انجام دادم پیغامی که داد این بود که برای نصب درایو سیستم داره از فایلای update استفاده میکنه که این کارم انجام داد.اما به طور کل وقتی پلیرو به pc وصل میکنم قبل از اینکه درایو مربوطه بیاد یه پنجره ای باز میشه که میگه( یه مشکلی وجود داره با بعضی فایلا که سیستم به این منظور scan میکنه) که البته یه گزینه دیگه هم داره که بدون scan درایو باز میشه..که فقط از گزینه دومی برای باز شدن درایو باید استفاده کنم چون اگه اولی لنتخاب کنم درایو باز نمیشه یعنی نمیتونه scan .چون سیستم پیغام میده که ناتوانه از scan کردن.البته فقط یه فایل صوتی هست تو پلیرم که مشکل از اونه مطمئنا .اما نمیتونم درایو مربوطه رو فرمت کنم یا فایلو دیلیت کنم. به نظر شما چیکار کنم برای حذف کردن فایل یا فرمت کردنش؟ خلاصه این که داریو مربوط به پلیر فقط ظاهر میشه هیچ کاری روش نمیتونم بکنم.مشکل پلیرم به بار دیگه میگم که وقتی روشن میکن فقط آرمش میلد بعد خاموش میشه بعد از 4 تا 5 ثانیه.کمکه بزرگی میکنید اگه راهی بگید مرسی مرسی

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما اگه تهران هستی ، دستگاه رو ببر گارانتی ، با 3-4 تومن مشکل رو حل می کنن و شاید بهت بگن که اصلا مشکل چی بوده و در صورت تکرار راه حلش چیه .. خیلی از مشکلات این دستگاهها رو مثلا من خودم حضوری می تونم حل کنم ، ولی اینطوری از دور با توضیح و اینا ساده نیست ... (فرض کن یه نفر ویندوز دستگاهش به مشکل بخوره - و شما بخوای از طریق ای.میل مشکل رو حل کنی!)

بهرحال از این صفحه هم نرم افزار مربوط به دستگاهت رو پیدا کن و یه بار دیگه تست کن ... شاید مشکل از نرم افزار بوده :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام.آخه مسئله پولش نیست یه جوارئی خودم گیرم میخوام درستش کنم.فقط اگه ممکنه شما بگید به طور کل اگه یه سخت افزاری مثل دورین یا پلیر نصب بشه و درایوش بیاد حتی فایلاش. اما سیستم عامل نتونه روش عملی انجام بده مثل اینکه یه دفعه یه جورائی روی اون درایو یا فایل مورد نظر هنگ میکنه .معمولا چیکار میکنن؟اگه بگید ممنون میشم .راستی من سیستم عاملم ویستا هستش و خیلی مشکل هم دارم با بعضی از برنامه های دیگه سوالم که کردم از پشتیبانی یا جواب نداده یا گفته به خاطر امنیت بالای این سیستم عامل. به نظر شما ممکنه از سیستم عاملم باشه به نظرتون سیستم اکس پی نصب کنم ممکنه مشکله منو در رابطه با پلیرم بر طرف کنه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درسته ، می تونه بخاطر ویستا باشه که همه اش با بحث درایور و پیکربندی قطعات مشکل داره ... حتما روی یه pc دیگه با سیستم عامل xp چک کنش ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام.اولا ممنون از اینکه کارمو را انداختید. من پلیرم زی صایبر زلینگ که روشن نمیشد که با نصب فرم ویری که لینکشو گذاشتید تونسم ردیفش کنم مرسی.اما مشکلی که دارم اینکه من یه رم کارت دارم که وقتی میزارم تو پلیر کلا دستگاه سرعتش کم میشه ووقتی به pc نصب میکنم درایوهای رم دستگاه و رم کارت با خیلی تاخیر میاد و درایو رم کارت اصلا باز نمیشه و حتی بعضی اوقات با اینکه داریو رم کارت میاد روش کلیک میکنم پیغام داده میشه که دیسکی وجود ندارد.اینو میدونم که باد رم کارتو فرمت کنم .چو تمام بدبختی دستگاه مطمئنا از همینه.برای فرمتش باید چیکار کنم؟ چون گقتم با اینکه درایوش ظاهر میشه اما نمیتونم کاری کنم.چه باید کرد؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •