تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 865 از 903 اولاول ... 365765815855861862863864865866867868869875 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,641 به 8,650 از 9028

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام...دوستان
    پراید ۸۷ دارم مدت زیادی حدود ۲ سال زوزه پمپ زیاد شده...میترسم عوض کنم
    الان هم جنس ها اشغال شدن...عوض بکنم یا نه؟ اگه اره چه مارکی؟
    واقعا که وسایلی که اون موقع رو ماشین میبستن کیفیت فوق العاده ای داشت...
    سلام
    .
    قیمتها دائماً گرانتر میشه و اجناس هم دائماً بنجلتر میشه و مقدارها هم هی کمتر میشه . بعدش میگن ایرانی بخر !!!
    .
    منظورتون پمپ بنزینه ؟
    اگه بله , با باک پر صدا میده یا باک خالی ؟
    پمپ بنزین با بنزین خنک میشه پس هیچوقت نباید باک خالی باشه . باید حداقل تا ربع بنزین داشته باشه یا بین ربع و نصف
    پمپ استاندغرد و باکیفیت حتب با باک خالی هم صدمه نمیبینه اما هر چیز ایرانی که سیم مسی لاکی داره , هم سیمش کم پیچیده شده هم لاکِ سیمش بنجله یعنی هم زود داغ میشه هممصرف برقش بالاست و هم بیشتر در معرض نیم سوز شدن یا سوختن هست مثل موتور کولر آبی موتور یخچال , پمپ بنزین , بوق , استِپِر موتور و غیره
    .
    پس باک ماشین گازسوز نبایدخالی باشه و لاید روی گاز , پمپ بنزین خاموش باشه . اگر نیست پس باید براش کلید جداگانه نصب بشه
    .
    حالا که پمپ زوزه میکشه ممکنه فقط کثیف شده و صدا میده و با سرویس و شستشو برطرف بشه یعنی درآوزدنش از باک و شستشو با بنزین تمیز و شستشوی فیلتـر زیر پمپ که داخل پیاله هست

.
    P ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 01-01-2019 at 14:41. دليل: تصحیح

2. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام
    .
    قیمتها دائماً گرانتر میشه و اجناس هم دائماً بنجلتر میشه و مقدارها هم هی کمتر میشه . بعدش میگن ایرانی بخر !!!
    .
    منظورتون پمپ بنزینه ؟
    اگه بله , با باک پر صدا میده یا باک خالی ؟
    پمپ بنزین با بنزین خنک میشه پس هیچوقت نباید باک خالی باشه . باید حداقل تا ربع بنزین داشته باشه یا بین ربع و نصف
    پمپ استاندغرد و باکیفیت حتب با باک خالی هم صدمه نمیبینه اما هر چیز ایرانی که سیم مسی لاکی داره , هم سیمش کم پیچیده شده هم لاکِ سیمش بنجله یعنی هم زود داغ میشه هممصرف برقش بالاست و هم بیشتر در معرض نیم سوز شدن یا سوختن هست مثل موتور کولر آبی موتور یخچال , پمپ بنزین , بوق , استِپِر موتور و غیره
    .
    پس باک ماشین گازسوز نبایدخالی باشه و لاید روی گاز , پمپ بنزین خاموش باشه . اگر نیست پس باید براش کلید جداگانه نصب بشه
    .
    حالا که پمپ زوزه میکشه ممکنه فقط کثیف شده و صدا میده و با سرویس و شستشو برطرف بشه یعنی درآوزدنش از باک و شستشو با بنزین تمیز و شستشوی فیلتـر زیر پمپ که داخل پیاله هست

.
    P ===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

در حالت عادی ماشین روشنه صداش خیلی نامحسوس میشه گفت محو...وقتی سوییچ باز میشه فقط صداش زیاده...مشکل انچنانی ندارم باهاش...فقط میگم ی وقت خراب نشه وسط راه بذاره منو ولی با همین صدا ۲ سال هست کار میکننه...واقعا همیشه باک خالی میرفتم پدرش دراومد ولی نسوخت...این صدا نشون نیمسوز بودن نباشه؟در اوردم فیلترش رو پاک کردم یکم کم شد...موتورش قابل تعمیر نیست؟تعمیرکار گفت نو بخری مثل لپ لپ میمونه شانسیه...میخام اگر مشکل نداره با همین صداش هم کنار بیام چون انچنان رو مخ نیست
    Last edited by alipencia; 02-01-2019 at 22:57.

4. این کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام یه سمند EF7 دارم که 33 هزار تا کارکرده الان موقع حرکت اولیه و موقع دنده یک به دو میکشی موقعی که ماشین میخاد شتاب بگیره یه صدای تق بلند شنیده میشه که تو کل بدنه پخش میشه جلوبندی ساز همه رو چک کرد میگه مال جلوبندی نیست
    مکانیک به دسته موتور ها شک داره
    چند تا نمایندگی بردم میگن دسته موتور ها از لحاظ ظاهری سالمند ولی لاستیک دسته موتور نرم شده و چون از لحاظ ظاهری سالمند نمیشه گارانتی تعویض کرد

مکانیک خودم نشون دادم میگه دسته موتور ها باید تعویض بشه و دسته موتور زیرس میگه درست مونتاژ نشده
    دسته موتور زیری باید حرکت موتور رو بصورت افقی مهار کنه که مال ما بصورت عمودی مهار میکنه (اینو دقیق کسی میدونه چجوریه؟)
    از چای دیگه نمیتونه باشه؟/؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض صدای تقه سمند هنگام راه افتادن

با سلام یه سمند EF7 دارم که 33 هزار تا کارکرده الان موقع حرکت اولیه و موقع دنده یک به دو میکشی موقعی که ماشین میخاد شتاب بگیره یه صدای تق بلند شنیده میشه که تو کل بدنه پخش میشه جلوبندی ساز همه رو چک کرد میگه مال جلوبندی نیست
    مکانیک به دسته موتور ها شک داره
    چند تا نمایندگی بردم میگن دسته موتور ها از لحاظ ظاهری سالمند ولی لاستیک دسته موتور نرم شده و چون از لحاظ ظاهری سالمند نمیشه گارانتی تعویض کرد

مکانیک خودم نشون دادم میگه دسته موتور ها باید تعویض بشه و دسته موتور زیرس میگه درست مونتاژ نشده
    دسته موتور زیری باید حرکت موتور رو بصورت افقی مهار کنه که مال ما بصورت عمودی مهار میکنه (اینو دقیق کسی میدونه چجوریه؟)
    از چای دیگه نمیتونه باشه؟/؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    اینکه میگن قبل از روشن کردن ماشین باید ماشین گرم کرد
    ایا صحیح هست؟؟
    بیشتر این ادمای قدیمی دیدم میگن 10 دقیق قبل باید ماشین گرم کرد بعد باید حرکت کرد..
    الان دیگه سیستم و موتور ماشینا جدید شده دیگه فکر نکنم احتیاج به گرم کردن ماشین باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام .ببخشید علت اینکه زود زود لنت ترمز تمام میشه چیه .الان یک ماه نیست که لنت وعوض کردم باز تمام شده.از لنتای خوبی هم استفاده کردم پرایده ماشینم

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام .ببخشید علت اینکه زود زود لنت ترمز تمام میشه چیه .الان یک ماه نیست که لنت وعوض کردم باز تمام شده.از لنتای خوبی هم استفاده کردم پرایده ماشینم
    میتونه از دیسک ها باشه
    همچنین جنس لنت ها که خیلی بد شده
    چک کنید

10. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

میتونه از دیسک ها باشه
    همچنین جنس لنت ها که خیلی بد شده
    چک کنید
    لنت gold انداختم قبلش هم چندتا دیگه روامتحان کردم گفتم شاید از جنسشونه گلد که انداختم دیدم سر یک ماه نشده تموم شد لنتا گفتم شاید ایراده دیگه ای داره دیسکاروهم تازه عوض کردم ممکنه از چیزدیگه باشه‌؟؟؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    البته شیوه رانندگی هم خیلی تاثیر داره ولی به یک ماه نه
    احتمالا پیج های کالیپر یا سیلندر شما جام یا گیر کرده
    که لنت یکسره روی دیسک خواب

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

13. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام
    البته شیوه رانندگی هم خیلی تاثیر داره ولی به یک ماه نه
    احتمالا پیج های کالیپر یا سیلندر شما جام یا گیر کرده
    که لنت یکسره روی دیسک خواب

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    اول تشکر میکنم ازراهنمای شما بعدش بگم که هم سیلندر ترمز روانه وهم پیستون ترمزها

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •