تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 811 از 903 اولاول ... 311711761801807808809810811812813814815821861 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,101 به 8,110 از 9026

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

بسیار خوب شمع اکیوم بگیر تک پلاتینه حدود 28 تا30 هست مخصوص تک سوز
    منظورم شمع اب هست البته

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

همسایتیهامون اگر جواب رو بدونند دریغی ندارند در پاسخگوئی
    عیب یابی اینترنتی هم احتیاج به تبادل اطلاعات و نوشتن و دنبال کردن داره که ممکنه فرصت کافی برای این کارها نداشته باشند
    بگذریم
    1- مطمئنید که کندنسر کولر رو به جای رادیاتور اشتباه نگرفتین . شاید اونی که میگین نصفش سرده کندنسر باشه . البته وقتی که کولر خاموشه
    2- ماشینتون منبع انبساط داره ؟

3- اگه بله , آیا وقتی موتور سرده تا خط MIN کولانت داره ؟
    4- آیا آب در منبع انبساط گردش میکنه یا ثابت و بی حرکته ؟
    5- بخاری ماشین با موتور سرد , باد سرد داره و وقتی موتور گرم میشه بادش گرم میشه ؟
    6- آیا آمپر حرارت در ابتدا روی سرده و با گرم شدن موتور میره روی متوسط و همونجا ثابت میمونه ؟
    7- آیا پیچ هواگیری هم داره سیستم رادیاتور ماشینتون ؟ هواگیری شده ؟
    8- رادیاتور ماشینتون درب داره ؟ اگر بله آیا پر هست تا بالای بالا ؟
    اگر پاسختون به همه ی این سوالها بله هست پس مشکلی نداره
    درضمن اگر آب معمولی توی سیستم خنک کننده هست باید در اولین فرصت کشیده بشه و جاش کولانت بریزین (کولانت یعنی مخلوط آب مقزر درجه یک با مقاومت بالای 200 کیلواهم و ضد یخ درجه یک به نسبت 50/50)
    این تاپیک رو هم بهتون توصیه میکنم تدریجاً بخونین و به دیگران هم توصیه کنین بخونند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام.ممنون از توجهتون.پاسخ
    1- مطمئنید که کندنسر کولر رو به جای رادیاتور اشتباه نگرفتین . شاید اونی که میگین نصفش سرده کندنسر باشه . البته وقتی که کولر خاموشه.رادیاتور یه شبکه گنده هست جلوی ماشین پشت شبکه هست.امروز به رادیاتور ساز نشون دادم برای سیخ زدن که گفت عوض کنی بهتره یک بار مصرفه/
    2- ماشینتون منبع انبساط داره ؟ نه نداره

3- اگه بله , آیا وقتی موتور سرده تا خط MIN کولانت داره ؟ منظورتون رو از کولانت تا خط مینی نمیدونم ممنون میشم بیشتر توضیح بدین/
    4- آیا آب در منبع انبساط گردش میکنه یا ثابت و بی حرکته ؟ تا زمانی که ترموستات باز نکرده ثابته ولی بعدش شروع به قل گرفتن میکنه که سریع درب رو میبندم.
    5- بخاری ماشین با موتور سرد , باد سرد داره و وقتی موتور گرم میشه بادش گرم میشه ؟ بله وقتی سرد هست باد سرد میده و وقتی گرم هست گرما
    6- آیا آمپر حرارت در ابتدا روی سرده و با گرم شدن موتور میره روی متوسط و همونجا ثابت میمونه ؟ بله مشکی با امپر در حالت روشن بودن ماشین ندارم.
    7- آیا پیچ هواگیری هم داره سیستم رادیاتور ماشینتون ؟ هواگیری شده ؟ نمیدونم ولی فکر مینکنم نداره.اگه داشته باشه میشه بگین کجا ها هست تا نگا کنم یا عکس بگیرم ازش ؟
    8- رادیاتور ماشینتون درب داره ؟ اگر بله آیا پر هست تا بالای بالا ؟ بله درب داره و تا انتها هم پر میشه.ولی من همیشه تا اون خطی که علامت زدن پر میکنم.

سوالی که برام پیش اومده اینه که کندانسور کجا هست ؟ داخل سینه ماشین هست یا جای دیگه که جلوی دیده و میشه دید.ممنون.نکنه کنداکسو با رادیاتور یکی باشه یعتی بالای رادیاتور کنداکسور باشه ؟اخه از وسایل کولر هم شیلنک اونده رفته داخل رادیاتور/

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

لطفا حذف شود . تکراری ........
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 23-04-2017 at 01:04. دليل: تکراری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام.ممنون از توجهتون.پاسخ
    1- مطمئنید که کندنسر کولر رو به جای رادیاتور اشتباه نگرفتین . شاید اونی که میگین نصفش سرده کندنسر باشه . ....
    سلام
    طبق اطلاعاتی که نوشتین , ماشینتون منبع انبساط نداره
    منبع انبساط یک منبع دو سه لیتری پلاستیکی نیمه شفاف هست که با چند شیلنگ وصله به موتور و رادیاتور
    عکسهاش
    ماشبنتون ظاهراً هیچ مشکلی نداره فقط اگر آب معمولی توی رادیاتور هست باید کشیده بشه و کولانت بریزین
    در صفحه ی اول همون تاپیک صرفه جوئی جزئیاتش هست
    رادیاتور باید کاملاً پر باشه اما منبع انساط باید تا علامتش پر باشه نه بیشتر
    =========================
    کندنسر کولر که همون خنک کننده ی گازِ کولر باشه مکانش جلوی رادیاتور موتور هست و لوله های گاز کولر بهش وصله نه شیلنگ آبی که از موتور اومده

5. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ممنون از توجهتون.ایا خودروهای روا دارای منبع انبساط هستن ؟
    میشه یه عکس از این خودرو که منبع داره بزارین.

7. این کاربر از ir.warez بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنون از توجهتون.ایا خودروهای روا دارای منبع انبساط هستن ؟
    میشه یه عکس از این خودرو که منبع داره بزارین.
    سلام
    خیر دوست عزیز خانواده اردی و روا منبع انبساط ندارن و مدار بسته هستن. اگر ماشین سالم باشه تنها کافیه آب تا جایی که تو رادیاتور شاخص داره پر بشه و دیگه نیاز به اضافه کردن نداره

9. 3 کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahmadirect's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تــــــــــــهران

پيش فرض

باسلام خدمت اساتید

ماشین من405ومدلش82میباشدوهمانگونه که مستحضریددراین مدل خودروهایونیت فن وجودنداردباتوجه به موجودنبودن یونیت فن چگونه میتوانم باعث شوم تافن خودرودر83درجه دورکندش شروع به کارکند،اینهم خدمت دوستان عرض کنم که دزشرایط فعلی دورکندش در90یعنی درخط وسط راه اندازی میشود یکی دو روزی هم هست وقتی موتور گرم میشو کمی آب میدهد زیر ماشین در صورتی ک در جا کار کنه همچین اتفاقی میفته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    بنده خودرو تیبا مدل 90 دارم 80 تا کارکرد دیروز ماشین رو بردم شیشه هاش رو دودی کنم.حدودا یک ساعت ماشین رو درجا کولر استفاده کردم.امپر پایین بود .ولی از دیروز تا حالا احساس میکنم سدای ماشین وقتی گاز میدی بیشتر شده.و ماشین تنبل شده.از طرفی متاسفانه چند باری که ماشین رو برای تعمیر بردم پیش تعمیر کار اون عیب رو با تعویض قطعه درست کرد ولی چهارتا عیب رو رو دستم گذاشت.بخاطر همین این بار گفتم از تجربه شما قبل از نشون دادن به تعمیر کار استفاده کنم.لطف میکنیین اگه یه راهنمای بکنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    ماشین من پراید 89 دوگانه فابریک هست
    از هفته پیش دیدم امپر آب رفت روی خظ سوم. در قمقمه شکسته بود البته. دیدم حدود 300 سی سی آب رادیاتور کم شده. تعمیرگاه نشون دادم گفت ترموستاتتو عوض کن 74 بنداز باز دیدم آب کم میکنه. .در قمقمه و در رادیاتور رو عوض کردم زمان بیشتری طول میکشه تا اب کم کنه.یه جای دیگه نشون دادم چک کرد گفت نشتی رادیاتور نداری ولی رد رادیاتور رو باز عوض کن. یه در سالم پیدا کردم انداختم روش. دیروز مسیر رفت کرج به تهران امپر رفت روی خط سوم و اب کم کرد که اضافه کردم اما مسیر برگشت نه امپر رفت بالا نه آب کم کرد. به مکانیک نشون دادم نمیدونست دلیلش چی میتونه باشه. از دوستان کسی ایده ای داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

9 کم کردن آب رادیاتور

سلام خدمت دوستان
    ماشین من پراید 89 دوگانه فابریک هست
    از هفته پیش توی تونل نیایش کولر گرفتم دیدم امپر آب رفت روی خظ سوم. در قمقمه شکسته بود البته. دیدم حدود 300 سی سی آب رادیاتور کم شده. تعمیرگاه نشون دادم گفت ترموستاتتو عوض کن 74 بنداز عوض کردم باز دیدم آب کم میکنه. .در قمقمه و در رادیاتور رو عوض کردم زمان بیشتری طول میکشه تا اب کم کنه.یه جای دیگه نشون دادم چک کرد گفت نشتی رادیاتور نداری ولی رد رادیاتور رو باز عوض کن. یه در سالم پیدا کردم انداختم روش. دیروز مسیر رفت کرج به تهران امپر رفت روی خط سوم و اب کم کرد که اضافه کردم اما مسیر برگشت نه امپر رفت بالا نه آب کم کرد. به مکانیک نشون دادم نمیدونست دلیلش چی میتونه باشه. از دوستان کسی ایده ای داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •