تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 854 از 903 اولاول ... 354754804844850851852853854855856857858864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,531 به 8,540 از 9030

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان عزیز دوتا سوال داشتم

1 - هزینه ی معاینه ی فنی دوگانه سوز ها دقیقا چقدره ؟

2 - پژو 405 مدل 90 دارم ، وقتی کپسول رو پر میکنم رو CNG نمیره و هی میپره از رو گاز تا وقتی که مثلا از 6 خونه ی گاز ، 2 تا 3 خونه کم بشه ( نصف بشه ) نمی مونه رو گازو
    یعنی امکان داره مثلا 10 دقیقه بمونه و بعد بپره و گاهی به 30 ثانیه هم نمیکشه
    دیاگ زدم خطای نشتی میده ولی با تست های اولیه با آب و کف ، نشتی خاصی نبود
    مشکل چه میتونه باشه ، قبلا یکی از دوستان همینجا میگفت رگلاتور هست
    در حالت کلی دوگانه سوزهای مدل 90 باید کپسول رو باز کنن بیارن پایین
    برای تست و دوباره نصبش کنن
    حدود 1 هفته تا 2 هفته طول میکشه که حدود 300 هزار تومن هم هزینه برمیداره
    و اجباری هست واگرنه معاینه فنی نمیدن

2. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

1- 34 هزار تومن
    2- ببر تعمیرات CNG نشون بده
    ممنون

1 - 34 تومن که برای ماشین های بنزینی و دوگانه دستی احتمالا باشه
    دوگانه کارخونه ها من شنیدم خیلی بالاتره در حد 300 تا 400

2 - بردم و دیاگ زد ، یه سنسور 120 تومنی هم عوض کردم نشد ، یه قطعه ی دیگه گفت هست که قیمتش 700 تومنه!!!! بخاطر همین فعلا دست نگهداشتم ، میخواستم مطمئن شم ببینم دردش چیه

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون

1 - 34 تومن که برای ماشین های بنزینی و دوگانه دستی احتمالا باشه
    دوگانه کارخونه ها من شنیدم خیلی بالاتره در حد 300 تا 400

2 - بردم و دیاگ زد ، یه سنسور 120 تومنی هم عوض کردم نشد ، یه قطعه ی دیگه گفت هست که قیمتش 700 تومنه!!!! بخاطر همین فعلا دست نگهداشتم ، میخواستم مطمئن شم ببینم دردش چیه
    1- پراید من 89 دوگانه کارخونه س. کپسولاش Jindung چین و برای 2009 بود. شما درست گفتی من هم به جز اون 34 تومن، نزدیک 54 تومن هزینه لوله و فشارسنج تو خود معاینه فنی دادم و در آزمایشگاه آزمون هیدرواستاتیک که جفت مخرنارو باز میکنند یه 68 تومن و یه 82 تومن پیاده شدم که با گذشت یک روز گفتند مخرنها در آزمایش رد شده اند. رویهم رفته چیزی نزدیک 300 تومن پیاده شدم و از این ور هم بهای دو مخزن پراید و ساخت ایران 1 تا 1200 است یعنی ری***م به این برنامه ریزیشون. از خریدن مخزن چشم پوشی کردم ولی برگ معاینه فنی بخش بنزین رو دارم که اعتبار یک ساله داره ولی پایین برگه نوشته اگه گواهی آزمون هیدرواستاتیک نداشته باشی اعتبارش سه ماهه. با اینکه اعتبار سه ماهه من پایان یافته و یک بار هم افسر جلومو گرفت و برگ معاینه فنیمو نگاه کرد هنوز دشواری یی برام پیش نیومده.
    2- میبینی دردسر داره از گاز چشم پوشی کن

5. این کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

1- پراید من 89 دوگانه کارخونه س. کپسولاش Jindung چین و برای 2009 بود. شما درست گفتی من هم به جز اون 34 تومن، نزدیک 54 تومن هزینه لوله و فشارسنج تو خود معاینه فنی دادم و در آزمایشگاه آزمون هیدرواستاتیک که جفت مخرنارو باز میکنند یه 68 تومن و یه 82 تومن پیاده شدم که با گذشت یک روز گفتند مخرنها در آزمایش رد شده اند. رویهم رفته چیزی نزدیک 300 تومن پیاده شدم و از این ور هم بهای دو مخزن پراید و ساخت ایران 1 تا 1200 است یعنی ری***م به این برنامه ریزیشون. از خریدن مخزن چشم پوشی کردم ولی برگ معاینه فنی بخش بنزین رو دارم که اعتبار یک ساله داره ولی پایین برگه نوشته اگه گواهی آزمون هیدرواستاتیک نداشته باشی اعتبارش سه ماهه. با اینکه اعتبار سه ماهه من پایان یافته و یک بار هم افسر جلومو گرفت و برگ معاینه فنیمو نگاه کرد هنوز دشواری یی برام پیش نیومده.
    2- میبینی دردسر داره از گاز چشم پوشی کن
    ممنون
    من تا 10 اردیبهشت معاینه داشتم و اعتبارش گذشت ( من خودم پیش یکی از دوستام کپسولو یه بار اوردم بیرون و روغن اضافش رو خارج کردم ، کپسول منم ساخت چین هست

از خیر گازشم خیلی وقته گذشتم و خیلی کم استفاده می کنم ولی خب مصرف بنزینش اذیت میکنه
    با توجه به مشکل گازش و مصرفزیادش و این دردسر معانیه فنیش به زودی باید به فکر فروشش باشم

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    به دلیل روغن ریزی که (از بخش میانی کمی به چپ) پرایدم داشت، کاسه نمدهای گیربکس، سر شفت و ماهک دنده (همراه با اندختن دیسک و صفحه) جایگزین شدند ولی همچنان کمی روغن ریزی دارد. چرا؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

درود
    به دلیل روغن ریزی که (از بخش میانی کمی به چپ) پرایدم داشت، کاسه نمدهای گیربکس، سر شفت و ماهک دنده (همراه با اندختن دیسک و صفحه) جایگزین شدند
    ولی همچنان کمی روغن ریزی دارد. چرا؟
    سلام
    پیدا کردن محل نشتی روغن نسبتاً ساده هست
    احتمالها:
    از واشرها , کاسه نمدها , پیچهای تخلیه و پُرکُن , تَرِک خوردگی , محل نصب چلوسها به گیربکس (اورینگش)
    اگر همه ی زیرش روغنیه و تشخیص جای نشتی مشکله پس باید با رعایت نکات ایمنی با پارچه آغشته به کمی بنزین یا بُرس تمیزش کرد و سپس هر روز چک بشه تا جای نشتی پیدا بشه

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جای راهنماهای درون سپر پرایدم چراغهای SMD 24 تایی انداخته و روشنایی آنها را ایستا کرده ام. چرا برخی از SMDها پس از چند ماه می سوزند؟

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    پیدا کردن محل نشتی روغن نسبتاً ساده هست
    احتمالها:
    از واشرها , کاسه نمدها , پیچهای تخلیه و پُرکُن , تَرِک خوردگی , محل نصب چلوسها به گیربکس (اورینگش)
    اگر همه ی زیرش روغنیه و تشخیص جای نشتی مشکله پس باید با رعایت نکات ایمنی با پارچه آغشته به کمی بنزین یا بُرس تمیزش کرد و سپس هر روز چک بشه تا جای نشتی پیدا بشه

===================================
    صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
    خودم از زیر نگاه کردم یه چکه روغن از سینی زیر گیریبکس آویزون بود. چگونه میتونم خاستگاه روغن ریزی پیدا کنم؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

خودم از زیر نگاه کردم یه چکه روغن از سینی زیر گیریبکس آویزون بود. چگونه میتونم خاستگاه روغن ریزی پیدا کنم؟
    سلام
    معمولاً از پیچ تعویض روغن هست که زیر کارتل هست و یا از اطراف کارتل هست یعنی واشرش خرابه

گاهی هم از بابای موتور نشت میکنه و میاد پایین که قابل مشاهده هست

- - - Updated - - -

سلام
    معمولاً از پیچ تعویض روغن هست که زیر کارتل هست و یا از اطراف کارتل هست یعنی واشرش خرابه

گاهی هم از بابای موتور نشت میکنه و میاد پایین که قابل مشاهده هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.Amorous's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام وقت بخیر. دوستان من یک سمند EF7 مدل 94 دارم و مشکلی که دارم باهاش اینه که وقتی یه مدت ماشین درجا کار میکنه (مخصوصا با کولر) بعد از حدود 10 دقیقه تا ربع ساعت بوی بنزین میپیچه توی اتاق. به چند تا تعمیرکارم نشون دادم زیر صندلی عقب که پمپ بنزین هست رو چک کردن خشک بود، یه بار هم کنیستر رو عوض کردم ولی باز درست نشد. فیلتر بنزین رو هم مرتب عوض میکنم. اگر کسی تجربه این چنینی داره لطفا کمک کنه به من. ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •