تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 837 از 903 اولاول ... 337737787827833834835836837838839840841847887 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,361 به 8,370 از 9028

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سیم کیلومتر مشکل پیدا کرده
    باتری ساز یا تعمیرکار کیلومتر ببرید تا درستش کنن
    مورد خاصی نیست زود حل میشه
    سیم کیلومتر کجا قرار داره امکانش هست خودم درستش کنم؟ یه مشکل دیگه که امروز بهش برخوردم... وقتی با بنزین میرم سرعت از 60 تا بیشتر میشه ماشین به لرزش شدید میفته و اصن گاز نمیخوره... ولی روی گاز CNG مشکلی نیست و تا 120 تا هم راحت میره.فک کنم پمب بنزین اشغال میاره بالا؟ درسته؟
    Last edited by matr!x_2008; 10-11-2017 at 18:14.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سیم کیلومتر کجا قرار داره امکانش هست خودم درستش کنم؟ یه مشکل دیگه که امروز بهش برخوردم... وقتی با بنزین میرم سرعت از 60 تا بیشتر میشه ماشین به لرزش شدید میفته و اصن گاز نمیخوره... ولی روی گاز CNG مشکلی نیست و تا 120 تا هم راحت میره.فک کنم پمب بنزین اشغال میاره بالا؟ درسته؟
    یله ایراد از پمپ بنزین صافی بنزین میتونه باشه که باید بررسی بشه
    در.مورد سیم کیلومتر ببرید سریع درستش میکنن

3. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام داداش ظاهرش که خوبه ظاهرا تکنولوژی المان هم هست پس خوبه.یه مدت کار کن باهاش ببین چطوریه
    اینم GMBH نصب شده رو ماشین خودم که بی نظیره از نظر کارکرد

ینی میگی خوب نیست ؟
    حداقل از یه زاویه ای میگرفتی که مارکش معلوم باشه.

5. این کاربر از najee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

1

ینی میگی خوب نیست ؟
    حداقل از یه زاویه ای میگرفتی که مارکش معلوم باشه.
    سلام مجدد داداش با خداست خوب یا بد بودنش من حدود 2 سال بیشتر نزدیک 200 تا 300 رو استپر ضرر کردم هی خریدم هی کار نداد از دیناپارت اشغال که سر 1 هفته مغزی داخلش لق شد و عین گردو مغز سیاه تکونش میدادی سیم پیچ داخلش لق لق میزد از داخلش.تا کاربراتور ایران که برام حدود 7 روز کار کرد سانسبز سوییس کلا کار نکرد برام (تا اینکه چند وقت پیش اینو خریدم خودم از تو خونه تعویضش کردم با چند بار سویچ باز وبسته کردن راحت جواب داد والان شکر خدا راحتم.در مورد عکس خوب دادم خدمتت صفحات قبل هم جعبه هم مارکش مشخصه داداش من استپر بدنه کاملا فلزی+وزن سنگینی داره.

الان تنها مشکلی که دارم ماشینم تو دنده 4 و 5 با گاز CNG به محض اینکه کلاج میگیرم و خلاص میکنم خاموش میشه و تمام چراغای پشت امپر روشن میشه همه گزینه ها رو چک کردم دیاگ CNG زدم گفتن ماشین سالمه(حدس خودم اینه که استپر گاز CNG کار نده که استپر خوب گاز CNG پیدا نکردم راستش.(البته یه مدتیه دارم میسازم باهاش تو دنده 5 هم باشم با همون رانندگی میکنم که سرعت بیاد رو 60 و یا زیر60 بعد خلاص میکنم که ماشین خاموش نشه.دوستان کسی راه حلی داشت راهنمایی کنه.سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام

من ی سئوال داشتم .
    من ماشینم پراید مدل 79 کاربراته . دوگانه دستی .
    مخزن گازم حدود 8 کیلو و خورده ای گاز می گیره اما الان حدودا یک ماهی هست وقتی گاز می زنم نصف این حجمو می گیره و پر می شه
    از نظر هزینه ایم نصف شده .
    حالا به نظر شما ایراد از چی می تونه باشه ؟
    ی جا رفتم مکانیک گفت شاید هوا گرفته کپسولت . کامل خالیش کن و دوباره گاز بزن
    ی جای دیگه رفتم تنظیم کاربرات و CNG زو انجام می دم گفت تو مخزنت روغن جمع شده باید بدی مخزنا رو باز کنن و چند روز بمونه تا روغنش خالی شه .

بعد ی سئوال دیگه .
    من آب رادیاتورم گهگداری کم می شه جایی چکه نمی کنه . اما به نظر خودم فشنگی آبش خرابه چون اولی که سوئیچ ماشینو باز می کنم فن شروع می کنه به کار کردن ی سره . اما وقتی موتور روشن می شه فکر کنم فن خاموش می شه . روی گاز باید کلی استارت بزنم تا ماشین روشن شه . اولیم که کار می کنه ماشین یکم دود سفید می کنه .
    وقتیم که خیلی دور موتورو ببرم بالا دود مشکی می کنه . ماشین روغن سوزه ؟
    روغن ماشین پارس پایا می ریزم سری قبلا حدود 2000 تا کار کرد روغنش تموم شد . ی لیتر مونده بود تهش . به نظرتون خوبه یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام

من ی سئوال داشتم .
    من ماشینم پراید مدل 79 کاربراته . دوگانه دستی .
    مخزن گازم حدود 8 کیلو و خورده ای گاز می گیره اما الان حدودا یک ماهی هست وقتی گاز می زنم نصف این حجمو می گیره و پر می شه
    از نظر هزینه ایم نصف شده .
    حالا به نظر شما ایراد از چی می تونه باشه ؟
    ی جا رفتم مکانیک گفت شاید هوا گرفته کپسولت . کامل خالیش کن و دوباره گاز بزن
    ی جای دیگه رفتم تنظیم کاربرات و CNG زو انجام می دم گفت تو مخزنت روغن جمع شده باید بدی مخزنا رو باز کنن و چند روز بمونه تا روغنش خالی شه .

بعد ی سئوال دیگه .
    من آب رادیاتورم گهگداری کم می شه جایی چکه نمی کنه . اما به نظر خودم فشنگی آبش خرابه چون اولی که سوئیچ ماشینو باز می کنم فن شروع می کنه به کار کردن ی سره . اما وقتی موتور روشن می شه فکر کنم فن خاموش می شه . روی گاز باید کلی استارت بزنم تا ماشین روشن شه . اولیم که کار می کنه ماشین یکم دود سفید می کنه .
    وقتیم که خیلی دور موتورو ببرم بالا دود مشکی می کنه . ماشین روغن سوزه ؟
    روغن ماشین پارس پایا می ریزم سری قبلا حدود 2000 تا کار کرد روغنش تموم شد . ی لیتر مونده بود تهش . به نظرتون خوبه یا نه ؟
    سلام
    چقدر ماشینت مشکل داره امیدوارم شرایط داشته باشی بفروشی و مدل بالاتر بگیری
    در مورد گاز خدمتت عرض کنم مخزن گاز رو باید باز کنید و روغنش تخلیه بشه
    احتمالا از روزی که بستین بازش نکردین
    در مورد اب رادیاتور ممکنه از فشنگی باشه از رله های فن هم میتونه باشه
    دود سفید لحظه ای که ماشین استارت میخوره و بعدش قطع میشه عادیه به خاطر ایجاد تراکم طبیعی داخل موتور هست
    دود سیاه ممکنه از روغن سوزی باشه و ممکنه از سوختن بیش از حد سوخت باشه کاربراتور رو بررسی کنید
    همچنین فیلتر هوا رو اگه خیلی وقته عوض نکردین بازدید کنید

ماشین خیلی روغن کم میکنه رو 2000 کیومتر حدود 1 لیتر مونده باشه حتما بررسی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام
    چقدر ماشینت مشکل داره امیدوارم شرایط داشته باشی بفروشی و مدل بالاتر بگیری
    در مورد گاز خدمتت عرض کنم مخزن گاز رو باید باز کنید و روغنش تخلیه بشه
    احتمالا از روزی که بستین بازش نکردین
    در مورد اب رادیاتور ممکنه از فشنگی باشه از رله های فن هم میتونه باشه
    دود سفید لحظه ای که ماشین استارت میخوره و بعدش قطع میشه عادیه به خاطر ایجاد تراکم طبیعی داخل موتور هست
    دود سیاه ممکنه از روغن سوزی باشه و ممکنه از سوختن بیش از حد سوخت باشه کاربراتور رو بررسی کنید
    همچنین فیلتر هوا رو اگه خیلی وقته عوض نکردین بازدید کنید

ماشین خیلی روغن کم میکنه رو 2000 کیومتر حدود 1 لیتر مونده باشه حتما بررسی کنید
    فشنگی آب می تونه باعث کم کردن آب بشه ؟ چون ازش آب چکه نمی کنه .

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

فشنگی آب می تونه باعث کم کردن آب بشه ؟ چون ازش آب چکه نمی کنه .
    تاثیرش بیشتر در کارکرد فن هست

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    بعضی از عواملی که در دیر روشن شدن موتور خودرو دخیل هستند :
    شمع غیر مناسب
    گپ شمع تنظیم نیست یعنی بیش از حد بازه . معمولاً باید ۱ میلیمتر باشه یا ۱.۲ میلیمتر
    وایر شمع بنجل که مقاومت بیش از ۴۰۰۰ اُهم داره
    کثیف یا شل بودنِ سرهای باتری و یا بستهای باتری و یا سیمهای وصل شده به بستهای باتری که باعث ضعیف شدن برق برای جرقه و استارت زدن میشه
    همیشه در شروع فصل سرما آنها رو تمیز و براق و محکم کنید
    سوخت بنجل
    کثیف بودن بیش از حد فیلتر بنزین که باعث اُفتِ فشار سوخت میشه

اگر در سرما موتور به سختی روشن میشه پس بهتره قبل از استارت ۲ بار سوئیچ رو باز کنین و ۴ ثانیه صبر کنید و دوباره باز کنید و صبر کنین تا چراغ چک خاموش بشه بعد استارت بزنید تا سوخت زیاد بره پشت ریل سوخت .
    همیشه قبل از استارت زدن کلاچ بگیرید چون باعث سبک شدن میل‌لنگ و استارت قویتر میشه
    حتماً قبل از استارت همه وسائل برقی رو خاموش کنید و پاتون هم روی ترمز نباشه تا برق قوی باشه .
    روغن مخصوص تابستان استفاده نکنید در زمستان مثل ۲۰-۵۰
    شمعها رو هر ۱۰,۰۰۰ کیلومتر باز کنید و تمیز کنید با برس سیمی نرم تا تمیز و براق بشه
    در زمستان ماشینتون رو در گرمترین جای ممکن پارک کنید مثلاً داخل پارکینگ نه در هوای آزاد.
    کثیف بودنِ اِستِپر موتور.
    اگر سرما خیلی شدید هست و باتری بی جان میشه پس چاره ای ندارید جز بازکردن باتری و بردنش داخل خانه .

12. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

سلام مجدد داداش با خداست خوب یا بد بودنش من حدود 2 سال بیشتر نزدیک 200 تا 300 رو استپر ضرر کردم هی خریدم هی کار نداد از دیناپارت اشغال که سر 1 هفته مغزی داخلش لق شد و عین گردو مغز سیاه تکونش میدادی سیم پیچ داخلش لق لق میزد از داخلش.تا کاربراتور ایران که برام حدود 7 روز کار کرد سانسبز سوییس کلا کار نکرد برام (تا اینکه چند وقت پیش اینو خریدم خودم از تو خونه تعویضش کردم با چند بار سویچ باز وبسته کردن راحت جواب داد والان شکر خدا راحتم.در مورد عکس خوب دادم خدمتت صفحات قبل هم جعبه هم مارکش مشخصه داداش من استپر بدنه کاملا فلزی+وزن سنگینی داره.

الان تنها مشکلی که دارم ماشینم تو دنده 4 و 5 با گاز CNG به محض اینکه کلاج میگیرم و خلاص میکنم خاموش میشه و تمام چراغای پشت امپر روشن میشه همه گزینه ها رو چک کردم دیاگ CNG زدم گفتن ماشین سالمه(حدس خودم اینه که استپر گاز CNG کار نده که استپر خوب گاز CNG پیدا نکردم راستش.(البته یه مدتیه دارم میسازم باهاش تو دنده 5 هم باشم با همون رانندگی میکنم که سرعت بیاد رو 60 و یا زیر60 بعد خلاص میکنم که ماشین خاموش نشه.دوستان کسی راه حلی داشت راهنمایی کنه.سپاس
    داداش لطف میکنی تلگرام اون مغازه که استپر داره رو بدی ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •