تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 788 از 903 اولاول ... 288688738778784785786787788789790791792798838888 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,871 به 7,880 از 9028

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگه قرار باشه شماره موتور درج روی کارت و روی بدنه موتور یکسان نباشه، پس چه لزومی داره که همچین مقداری رو ثبت میکنن؟! یه 4+2 بنویسن واسه قشنگی دیگه. این همه ادا نداره.
    اگه اون شماره مربوط به مشخصه فنی موتور میشه پس بایستی شماره تمام موتورهای یک مدل یکسان باشه و نباید با بقیه فرق کنه.

در مورد ماشین خودمون دیدم که شماره ها یکسان هستن و دقیقا همونی هست که در کارت خودرو ثبت شده.
    ممکنه چنتا کراکتر کمتر یا بیشتر باشه، اما بایستی بخش اعظمش یکسان باشه.
    این شماره نشان داده شده در تصویر به طور کل فرق میکنه. مگر اینکه ایشون شماره رو از جای درستش نخونده باشه. که بعید به نظر میرسه.

شما هم اگه شمار موتور مشاینتون فرق میکنه، بهتون توصیه میکنم یا ماشینتون رو بفروشید و یا به راهنمایی اطلاع بدید. ممکه موتوری که بر روی ماشین سوار شده، یک موتور سرقتی باشه و از همین شماره میشه مالکیت موتور رو شناسایی کرد.

اگه قرار باشه شماره ها فرق کنه، پس فرضا شما میونی موتور ماشین پرایدتون رو با ماشین پراید دوستتون عوض کنین. و یا اینکه ماشین یکی از آشناهاتونو امانت بگیرین و با موتور ماشین خودتون عوض کنین، هیچ جا هم که درج نشده. هیچ اتفاقی هم نمیافته.
    به همین سادگی نیست.
    دقیقا همینطوره. قضیه خیلی مشکوکه. حتما پیگیر باشید
    البته از شرکت های کثیفی مثل ایران خودرو و سایپا هیچ چیزی بعید نیست و ممکنه این ماشین ها به دلایلی دستکاری شده باشن. این قضیه نشون میده هر کی ماشین صفر از این شرکت ها میگیره بهتره توی همون نمایندگی این ها رو چک کنه

2. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    دوستان من لنت عقب پراید برای 111 سال 91 خریدم و تا الان ماکنیک گفت نیاز به تعویض نیست..الان میگه عوض ش کن
    تقریبا 5 سال گذشته..این لنت دیگه میشه استفاده کرد ازش؟ منظورم مواد ی که به کار رفته با توجه به که تو انبار هم چند سال میخوابه...یک 7 سالی فک کنم از تولید ش گذشته

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    دوستان من لنت عقب پراید برای 111 سال 91 خریدم و تا الان ماکنیک گفت نیاز به تعویض نیست..الان میگه عوض ش کن
    تقریبا 5 سال گذشته..این لنت دیگه میشه استفاده کرد ازش؟ منظورم مواد ی که به کار رفته با توجه به که تو انبار هم چند سال میخوابه...یک 7 سالی فک کنم از تولید ش گذشته
    ماده فاسد شدنی نیست. ایرادی نداره. میتونی استفاد کنی.
    البت اگه به ته نرسیده باشه.
    اگه به ته رسید مجبوری عوض کنی دیگه.
    مکانیک رو چه حسابی گفته؟ رو حساب سایزش گفته یا حساب طول عمرش.؟
    اگه به حساب طول عمرش گفته، اهمیتی نداره. اما اگه به حساب سخت بودن یا نازک شدن گفته حرفش منطقیه.

5. 2 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ماده فاسد شدنی نیست. ایرادی نداره. میتونی استفاد کنی.
    البت اگه به ته نرسیده باشه.
    اگه به ته رسید مجبوری عوض کنی دیگه.
    مکانیک رو چه حسابی گفته؟ رو حساب سایزش گفته یا حساب طول عمرش.؟
    اگه به حساب طول عمرش گفته، اهمیتی نداره. اما اگه به حساب سخت بودن یا نازک شدن گفته حرفش منطقیه.
    ممنون از پاسخ شما
    لنت جلو ، دو سال پیش عوض کردم .. لنت عقب رو اصلا دست نزدم تا حالا
    منظورم از 7 سال خریدن لنت عقب بود..5 سال پیش خریدمش و هنوز استفاده نکردم..منظورم این هست

7. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

دقیقا همینطوره. قضیه خیلی مشکوکه. حتما پیگیر باشید
    البته از شرکت های کثیفی مثل ایران خودرو و سایپا هیچ چیزی بعید نیست و ممکنه این ماشین ها به دلایلی دستکاری شده باشن. این قضیه نشون میده هر کی ماشین صفر از این شرکت ها میگیره بهتره توی همون نمایندگی این ها رو چک کنه
    سلام
    همین چند روز پیش در اخبار گفت یک مشتری خودروساز رو در دادگاه محکوم کرد و 15 میلیون تومن ازش خسارت گرفته چون اکسل عقب شکسته , برده برای تعویض تحتِ گارانتی , اکسل شکسته رو جوش دادند و نصب کردند و بعش گفتند عوضش کردیم
    قبلاً هم نصب گیربکس خرابِ ماشینهای دیگه رو تعمیر کرده بودند و نصب کرده بودن روی خودروهای صفر
    خودروسازها از فاسدترین شرکتهای ایران هستند . قطعه سازها هم پشتِ سرشونند

9. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال qwertym's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اگه قرار باشه شماره موتور درج روی کارت و روی بدنه موتور یکسان نباشه، پس چه لزومی داره که همچین مقداری رو ثبت میکنن؟! یه 4+2 بنویسن واسه قشنگی دیگه. این همه ادا نداره.
    اگه اون شماره مربوط به مشخصه فنی موتور میشه پس بایستی شماره تمام موتورهای یک مدل یکسان باشه و نباید با بقیه فرق کنه.

در مورد ماشین خودمون دیدم که شماره ها یکسان هستن و دقیقا همونی هست که در کارت خودرو ثبت شده.
    ممکنه چنتا کراکتر کمتر یا بیشتر باشه، اما بایستی بخش اعظمش یکسان باشه.
    این شماره نشان داده شده در تصویر به طور کل فرق میکنه. مگر اینکه ایشون شماره رو از جای درستش نخونده باشه. که بعید به نظر میرسه.

شما هم اگه شمار موتور مشاینتون فرق میکنه، بهتون توصیه میکنم یا ماشینتون رو بفروشید و یا به راهنمایی اطلاع بدید. ممکه موتوری که بر روی ماشین سوار شده، یک موتور سرقتی باشه و از همین شماره میشه مالکیت موتور رو شناسایی کرد.

اگه قرار باشه شماره ها فرق کنه، پس فرضا شما میونی موتور ماشین پرایدتون رو با ماشین پراید دوستتون عوض کنین. و یا اینکه ماشین یکی از آشناهاتونو امانت بگیرین و با موتور ماشین خودتون عوض کنین، هیچ جا هم که درج نشده. هیچ اتفاقی هم نمیافته.
    به همین سادگی نیست.

سلام دوست عزیز

من جدی جدی دارم میترسم

یا من شماره را از جای درستش نخوندم و یا اینکه.... مگه شماره موتور همون نیست که پشت موتور نوشته شده ؟؟

دقیقا یادمه روزی که رفته بودیم برای تعویض پلاک اتفاقا کارشناس سختگیری داشت جدا از چک کردن اطلاعات کارت و کاپوت

حتی یادمه گفت درب باک بنزین هم باز کن اونجا هم یه شماره 6 رقمی داره اونم حتی چک کرد بعد برگم مهر کرد و رفتم پلاکم تحویل گرفتم

جدی جدی یه شور بدی تو دلم افتاده میشه رهنمایی کنید دقیقا کجا نوشته چک کنم؟

11. این کاربر از qwertym بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من جدی جدی دارم میترسم

یا من شماره را از جای درستش نخوندم و یا اینکه.... مگه شماره موتور همون نیست که پشت موتور نوشته شده ؟؟

دقیقا یادمه روزی که رفته بودیم برای تعویض پلاک اتفاقا کارشناس سختگیری داشت جدا از چک کردن اطلاعات کارت و کاپوت

حتی یادمه گفت درب باک بنزین هم باز کن اونجا هم یه شماره 6 رقمی داره اونم حتی چک کرد بعد برگم مهر کرد و رفتم پلاکم تحویل گرفتم

سلام
    اون شماره ی زیر صندلی عقب برای شماره اتاقه که توی تعویض پلاک چک میشه

در مورد مشکلتون نگران نباشید ولی حتما پیگیر باشید تا به نتیجه برسید.

ممنون از پاسخ شما
    لنت جلو ، دو سال پیش عوض کردم .. لنت عقب رو اصلا دست نزدم تا حالا
    منظورم از 7 سال خریدن لنت عقب بود..5 سال پیش خریدمش و هنوز استفاده نکردم..منظورم این هست
    سلام
    همون طور که دوست عزیزمون گفت لنت چیزی نیست که خراب بشه. مشکلی نداره استفاده کنید. تازه جنسش از کالاهای فعلی بهتره لنت رو فقط روغن خراب میکنه
    Last edited by amir z; 17-01-2017 at 19:58.

13. 2 کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تکراری شد. لطفا یکی از مدیران پاک کنه

15. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

سلام

پارس دوگانه سوز مدل 95

چون بیشتر گاز استفاده می کنم ، میخام فقط بنزین سوپر بزنم .

به نظرتون این کار خوبه یا بد ؟

17. این کاربر از Netw0rks بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من جدی جدی دارم میترسم

شماره موتور بر روی سیلند درج شده. و برای موتورها مختلف جاهای مختلفی قرار میدن.
    ولی اغلب در یک محل صاف و سنگ زده شده درج میکنن و اغلب بصورت فرو رفته هستش. یعنی با ابزار شماره زنی بر روی بدنه میکوبن.
    البته دوستمون شماره ایی که عکس گرفتن در یک محل سنگ زنی شده نیست. و این احتمال رو میاره که اشتباه عکس گرفته باشه.

تو گوگل سرچ کنید محلهای مختلف درج شده شماره موتور رو نشون دادن.
      محتوای مخفی: تصاویر 

19. 2 کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •