تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 368 از 903 اولاول ... 268318358364365366367368369370371372378418468868 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,671 به 3,680 از 9028

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام.
    فرمون پراید من با اینکه هیدرو لیک خیلی سفته یکی از دوستان گفت چون صفره اینطوری به مرور نرم میشه ایا درسته این قضیه الان ماشین 400تا کارکرده ولی هنوز فرمون سفته .
    یه سئوال دیگه رو غن هیدرولیک و هر چند وقت به چند وقت باید عوض کرد.
    پراید صفر نداشتم تاحالا اما ریو صفر داشتم بعد از 2000 تا فرمان به مراتب نسبت به اولش نرم تر شد

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام به احتمال زیاد موتور پله ای کثیف شده و درست کار نمیکنه .باید با دقت باز و تمیز بشه بدون وِر رفتن با قطعه ی متحرکِ سرش . فیشش هم باید چک بشه که کثیف نباشه یا لق نباشه .اگه ماشینتون دلکو داره , سر دلکو رو هم چک کنید .
    درود
    این کارهایی که گفتین رو انجام دادم . ولی مشکل همچنان پابرجاست !
    راه حل دیگه ای برای رفع مشکل وجود داره ؟!

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پراید صفر نداشتم تاحالا اما ریو صفر داشتم بعد از 2000 تا فرمان به مراتب نسبت به اولش نرم تر شد
    نسبت به اولش نرم تر شد یعنی چی .شد مثل فرمون هیدرو لیکی که باید باشه یانه فقط نسبت به اولش نرم تر شد.

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فرمون ماشین به اندازه ای سفت که سرپیچ وقتی فرمون به یه سمتی می پی چونی وقتی فرمون و ول کنی برنمی گرده وباید
    دوباره بادست برش گردونی .به نظر شما تا ببرم سرویس اولیه ماشین(تا الان400تا بیشتر نرفته)فکر میکنی کاری کنن واسش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shiraz522's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شیــــــــــSHZـــــــــراز

پيش فرض

سلام
    من پارس دارم و صفحه کلاچش مشکل داره اما یه سوالی برام پیش اومده :
    زمانی که دور موتور بالای 3 هست دنده بد جا میره اما زمانی که بین 2 تا 2.5 هست به راحتی دنده جا میره !!!

یه سوال دیگه هم دارم :
    در مورد کاتالیست (؟) اطلاعات ندارم ! اگه ممکنه یکی راهنمایی بکنه و بگه کارش چیه ؟؟
    و اینکه یه سری از تاکسی ها و سواری ها میگن ما این قطعه رو برداشتیم ... کار مناسبی هست ؟؟؟ دلیلش چیه ؟

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه koorosh2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یه سوال دیگه هم دارم :
    در مورد کاتالیست (؟) اطلاعات ندارم ! اگه ممکنه یکی راهنمایی بکنه و بگه کارش چیه ؟؟

کاتالیست معمولا روی مانیفولد اگزوز نصب می شه و باعث کنترل آلاینده ها می شه

7. این کاربر از koorosh2500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه air_damned's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

206 v9
    سلام دوستان الان یک ماهی میشه که بخاطر ارور snow and sport. و گبر کردن ماشین در دنده 3 شیر برقی ماشین رو عوض کردم و خدا رو شکر مشکلم حل شد .،
    ولی الان دقیقا از فردای تعویض شیر برقیها مشکلی جدیدی رونمایی شد....در لحظه شروع بکار ماشین در همان دقایق اول وقتی از D به N میارم بجای حرف N به تعداد 4 بار چشمک میزنه D و بعدش یه خط بدون نوشته میاد ...و هیچ اتفاقی مثل قبلا در روند عوض کردن دنده ها اتفاق نمی افته و ماشین بدون مشکل کار میکنه و وقتی دوباره بعد چند دقیقه کار کردن ماشین از D به N میارم درست کار میکنه ،،.، و همان n رو نشان میده..
    مشکل از کجاست ؟؟

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    من پارس دارم و صفحه کلاچش مشکل داره اما یه سوالی برام پیش اومده :
    زمانی که دور موتور بالای 3 هست دنده بد جا میره اما زمانی که بین 2 تا 2.5 هست به راحتی دنده جا میره !!!

یه سوال دیگه هم دارم :
    و اینکه یه سری از تاکسی ها و سواری ها میگن ما این قطعه رو برداشتیم ... کار مناسبی هست ؟؟؟ دلیلش چیه ؟

ممنون
    در مورداینکه میگید خوب مشخصه اگه مطمنید صفحه خرابه پس کاملا جا نرفتن دنده طبیعیه
    چون ترمز صفحهکار نمیکنه ولی اگه میخواید باید کلا ست کلاچو عوص کنید
    دیسک و صفحه و بلبرینگ
    در مورد کاتالیست هم برداشتنش ممکنه باعث شتاب بیشتر شه با بنزین ایران و جنس مرعوب ایران اما برداشتنش کار درستی نیست

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

206 v9
    سلام دوستان الان یک ماهی میشه که بخاطر ارور snow and sport. و گبر کردن ماشین در دنده 3 شیر برقی ماشین رو عوض کردم و خدا رو شکر مشکلم حل شد .،
    ولی الان دقیقا از فردای تعویض شیر برقیها مشکلی جدیدی رونمایی شد....در لحظه شروع بکار ماشین در همان دقایق اول وقتی از D به N میارم بجای حرف N به تعداد 4 بار چشمک میزنه D و بعدش یه خط بدون نوشته میاد ...و هیچ اتفاقی مثل قبلا در روند عوض کردن دنده ها اتفاق نمی افته و ماشین بدون مشکل کار میکنه و وقتی دوباره بعد چند دقیقه کار کردن ماشین از D به N میارم درست کار میکنه ،،.، و همان n رو نشان میده..
    مشکل از کجاست ؟؟
    مشکل شما از سنسور الکترونیکی دنده اتوماتیکتون باید باشه بدید چک کنند حل میشه

11. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با سلام
    اگه ته سوییچ خراب باشه ماشین بد روشن میشه؟یعنی ممکنه با یک استارت روشن نشه؟یا اصلا استارت نمیخوره؟
    چطور میشه متوجه شد ته سوییچ خراب شده؟
    ممنون
    سوال قبلیمو که کسی جواب نداد حالا این سوال رو اگه میدونید لطفا جواب بدید
    چطور میشه ساسات پراید نیم انژکتور رو تنظیم کرد آخه ماشین وقتی هوا سرده خوب روشن میشه ولی وقتی هوا گرمه چون از ساسات استفاده نمیکنه بد روشن میشه.
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •