تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 367 از 903 اولاول ... 267317357363364365366367368369370371377417467867 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,661 به 3,670 از 9030

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام 2 هفته ای ماشین {سمند} گاز نمی خوره خفه کار میکنه دور موتور ساکن از 4000 بالاتر نمیره ولی اصلا ریپ نمی زنه رینگ وپستان واشر سرسیلندر و سوپاپها سالمه تایم درسته شمع و وایرشمع نو استپر نو فیلتر هوا نو سیفون بنزین سالم چندین بار توسط اساتید مجرب تنظیم موتور چک شده هیچ مشکل برقی و بنزینی وسنسور وایسیو و غیره نداره تنظیم موتوریها عاجز شدند میگن همه چیز سالمه و باید عیب از سایش میل سوپاپ باشه فرستادنم پیش مکانیک اونم همین حرفو زد منم بهش گفتم آخه نمیشه 2هفته سایش میل سوپاپ ایجاد شه ماشین هیچیش نبوده ؟ و اگه میل سوپاپ رو عوض کردی ودرست نشد چی ؟ مکانیکه {خیلی اسمی و مجربه} گفت بلاخره از یه جا باید شروع کنیم. منم نگذاشتم بازش کنه گفتم میرم بعد تعطیلی میام. میترسم بیخودی کلیا قطعه عوض کنن{مثل قطعات بالا} از دوستان تا حالا مشکل اینجوری داشته یا اساتید محترم نظری دارن؟ شرمنده طولانی شد راستی چند ماهیه یه صدای زار زاری از منبع کاتالیزور بیرون میاذ میشه مشکل از اون باشه؟
    Last edited by hosein002; 12-11-2013 at 00:56.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

13

سلام 2 هفته ای ماشین {سمند} گاز نمی خوره خفه کار میکنه دور موتور ساکن از 4000 بالاتر نمیره ولی اصلا ریپ نمی زنه رینگ وپستان واشر سرسیلندر و سوپاپها سالمه تایم درسته شمع و وایرشمع نو استپر نو فیلتر هوا نو سیفون بنزین سالم چندین بار توسط اساتید مجرب تنظیم موتور چک شده هیچ مشکل برقی و بنزینی وسنسور وایسیو و غیره نداره تنظیم موتوریها عاجز شدند میگن همه چیز سالمه و باید عیب از سایش میل سوپاپ باشه فرستادنم پیش مکانیک اونم همین حرفو زد منم بهش گفتم آخه نمیشه 2هفته سایش میل سوپاپ ایجاد شه ماشین هیچیش نبوده ؟ و اگه میل سوپاپ رو عوض کردی ودرست نشد چی ؟ مکانیکه {خیلی اسمی و مجربه} گفت بلاخره از یه جا باید شروع کنیم. منم نگذاشتم بازش کنه گفتم میرم بعد تعطیلی میام. میترسم بیخودی کلیا قطعه عوض کنن{مثل قطعات بالا} از دوستان تا حالا مشکل اینجوری داشته یا اساتید محترم نظری دارن؟ شرمنده طولانی شد راستی چند ماهیه یه صدای زار زاری از منبع کاتالیزور بیرون میاذ میشه مشکل از اون باشه؟
    سلام . یادمه دو سال پیش یکی از دوستان که نمایندگی ایران خودرو داره با همین مشکل مواجه شده بود در یک 405. میگفت همه چیز رو چک کردند و چیزی پیدا نکردند و دیگه عاجز و دزمانده شده بودند . تا اینکه یکی از مکانیکهاشون به خودِ منیفولدِ هوا شک میکنه . بازش میکنند میبنند کسی که منیفولد رو قالب ریزی و ریخته گیری کرده گند زده و یادش رفته ورودیهای درون منیفولد رو از اضافه فلز تمیز کنه , درتنیجه دو تا از مجراها بسته بوده و فقط به اندازه ی ضخامت یک انگشت هوا رد میکرده !!!! . با باز کردنِ اون کانالهایِ گرفته مشکل حل شد .

3. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان...با پرایدم مدتیه مشکل دارم..مدل 87...در حالت عادی که رو دنده نیست گاز میخوره مشکل نداره...ولی رو دنده یهو ریپ میزنه وناگهانی شتاب میگیره...فبلتر بنزین رو عوض کردم...وایر ها هم تا حالا عوض نکردم...به نظرتون مشکل از چیه؟ از دریچه گاز میتونه باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه koorosh2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان...با پرایدم مدتیه مشکل دارم..مدل 87...در حالت عادی که رو دنده نیست گاز میخوره مشکل نداره...ولی رو دنده یهو ریپ میزنه وناگهانی شتاب میگیره...فبلتر بنزین رو عوض کردم...وایر ها هم تا حالا عوض نکردم...به نظرتون مشکل از چیه؟ از دریچه گاز میتونه باشه؟
    جواب دادن به سوال شما خیلی سخته. مثل یک نفر می مونه که به دکتر بره و بگه من سر درد دارم مریضیم چیه؟!
    چند علت می تونه داشته باشه. اگه تو دنده معکوس ریپ می زنه یا اگر کمی دنده مرده شد، ریپ می زنه ممکنه از شمع باشه.
    اگر تو سرعت معمولی و ثابت یک دفعه ای شروع می کنه به ریپ زدن و بعد ریپ زدن متوقف می شه ممکنه از سنسور میل سوپاپ باشه.
    به هر حال بهتره با دستگاه دیاگ دقیق ماشینتونو چک کنید.

6. این کاربر از koorosh2500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

منم این مشکل را داشتم اسپری گانگ انژکتور شور خریدم و دریچه گار را باز کردم و اسپری کردم و تمیز شد و مشکل برطرف شد

8. این کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان مشکل رو پیدا کردم...وایر های شمع....ماشین روتو تاریکی چک کردم....وایر ها از همه جا نشتی برق داشتن وجرقه میزدن

10. 2 کاربر از alipencia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

دوستان مشکل رو پیدا کردم...وایر های شمع....ماشین روتو تاریکی چک کردم....وایر ها از همه جا نشتی برق داشتن وجرقه میزدن
    سلام
    ممنون از اطلاع رسانیتون .
    بله درسته , برق دزدیِ واسرشمع باعث دک زدن ماشین میشه
    حتماً یک یا چندتاشون نیم سوز شده
    اگه یا اهم متر مقاومت وایرها رو اندازه بگیرین بضیهاش مقاومتش خیلی زیاد هست و باید عوض بشه
    اگر بعضیهاش مقاومتش کمتر از 5000 هست اون رو دور نندازین چون سالمه .
    برای خرید وایر شمع هم باید مقاومتش بیشتر از 5000 اهم نباشه وگرنه از سیم بنجُلِ درست شده یعنی بی کیفیت هست.

12. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با سلام
    اگه ته سوییچ خراب باشه ماشین بد روشن میشه؟یعنی ممکنه با یک استارت روشن نشه؟یا اصلا استارت نمیخوره؟
    چطور میشه متوجه شد ته سوییچ خراب شده؟
    ممنون

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

عاقا شماهم مشکل مصرف بنزین دارین یا فقط من اینجوریم؟!!!
    عاقا بنزین نزده تموم میشه!!!

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    فرمون پراید من با اینکه هیدرو لیک خیلی سفته یکی از دوستان گفت چون صفره اینطوری به مرور نرم میشه ایا درسته این قضیه الان ماشین 400تا کارکرده ولی هنوز فرمون سفته .
    یه سئوال دیگه رو غن هیدرولیک و هر چند وقت به چند وقت باید عوض کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •