تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: در برنامه ulead media studio با چه فرمتي و با چه تنظيماتي ذخيره كنم تا حجم فايل زياد نشه ؟

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض در برنامه ulead media studio با چه فرمتي و با چه تنظيماتي ذخيره كنم تا حجم فايل زياد نشه ؟

سلام دوستان
    در برنامه ulead media studio با چه فرمتي و با چه تنظيماتي ذخيره كنم تا حجم فايل زياد نشه ؟.
    من با چند فرمت تست كردم حجم خروجي زياد مي شد
    مثلا براي Dvix و يا Avi چه تنظيماتي بزارم تا حجم كار زياد نشه ؟

ممنون
    محسن

داره خودمونی میشه power2e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام دوستان
    در برنامه ulead media studio با چه فرمتي و با چه تنظيماتي ذخيره كنم تا حجم فايل زياد نشه ؟.
    من با چند فرمت تست كردم حجم خروجي زياد مي شد
    مثلا براي Dvix و يا Avi چه تنظيماتي بزارم تا حجم كار زياد نشه ؟

ممنون
    محسن
    سلام
    شما بهتره به جای استفاده از avi که هر ساعتش نزدیک 10gb حجم میبره از فرمت mpeg و
    tempelate ----> pal-dvd(5.1 chn audio)o استفاده کنید تا حجم کمتر و کیفیت خوبی داشته باشید
    برای کمتر شدن از این مقدار حجم میتوانید از mpg تمپلیت pal-vcd هم استفاده کنید

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    شما بهتره به جای استفاده از avi که هر ساعتش نزدیک 10gb حجم میبره از فرمت mpeg و
    tempelate ----> pal-dvd(5.1 chn audio)o استفاده کنید تا حجم کمتر و کیفیت خوبی داشته باشید
    برای کمتر شدن از این مقدار حجم میتوانید از mpg تمپلیت pal-vcd هم استفاده کنید
    ممنون
    خود Divx چطور
    چون بعضيهاشون فيلم چند ساعته اش فقط 700 مگا بايته

ممنون
    محسن

داره خودمونی میشه power2e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

ممنون
    خود Divx چطور

ممنون
    محسن
    یولید مدیا به تنهایی نمیتونه avi divx بگیره برای این کار باید divx pro codec رو سیستمت نصب باشه در این صورت save as را روی همان microsoft avi قرار بده روی options کلیک کن در پنجره باز شده به تب avi برو
    compression را در حالت divX pro قرار بده بر روی configure کلیک کن در پنجره باز شده با تنظیم سایز ,حجم هم تغییر میکند تغریبا تو سایز مساوی avi های معمولی 1/13 حجم رو داره

Last edited by power2e; 17-03-2008 at 20:27.

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

ممنون
    خود Divx چطور

ممنون
    محسن
    سلام اونی که power 2e عزیز گفت خیلی خبه در ضمن اگه بخواین در vcd اجرا بشه باید mpeg تبذیل کنید
    بزای divx هم در option ش فکر کنم روی home teater بزارید فکر کنم کم بشه ولی کیفیت mpeg بهتره
    تست کنید
    اونا dvd رو به divx یا xvid تبدیل میکنند
    اگ میخواین فیلم تبدیل کنید همون xvid خوبه
    آموزشش بوسیله نرم ازار AutoGk
    در این تاپیک:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یکی از بهترین نرم افزار های dvdripper هست
    تا بعد
    ===============================
    ببخشید Power2e همزمان پست دادیم
    Last edited by Javad_Ed; 17-03-2008 at 20:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه gondeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ShIrAz شيراز***

پيش فرض

سلام

نمی دونم این سوال را در تاپیک درستی مطرح کردم یا نه. اگه غلطه بگید توی همون تاپیک بذارم.......

من فیلمی با پسوند .avi دارم که کیفیت DVDRip هست و خیلی کیفیت عالی هست و حجم کل فیلم 700 مگابایت بیشتر نیست. با برنامه یولد ویدئو استادیو 11 قسمتی هایی از فیلم را حذف کردم و ویرایش هایی هم در اون انجام دادم ولی وقتی می خوام نتیجه کار را ذخیره کنم اصلا نمی دونم باچه فرمتی باید این کار را بکنم که نه حجم فیلم زیاد بشه و نه کیفیت فیلم خراب بشه. می خوام کیفیت فیلم مثل اولش باشه و با حجمی حدود حجم قبلی

باید از چه پسوندی برای ذخیره کردن نتیجه کار با پسوند های avi استفاده کنم.؟؟؟؟
    قابل ذکر هست که وقتی با همون پسوند avi مجددا ذخیزه می کنم فقط 10 درصد فیلم حجمی حدود 4 گیگابایت می گیره!!!!!!!!!!!!!!!!

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام

نمی دونم این سوال را در تاپیک درستی مطرح کردم یا نه. اگه غلطه بگید توی همون تاپیک بذارم.......

من فیلمی با پسوند .avi دارم که کیفیت DVDRip هست و خیلی کیفیت عالی هست و حجم کل فیلم 700 مگابایت بیشتر نیست. با برنامه یولد ویدئو استادیو 11 قسمتی هایی از فیلم را حذف کردم و ویرایش هایی هم در اون انجام دادم ولی وقتی می خوام نتیجه کار را ذخیره کنم اصلا نمی دونم باچه فرمتی باید این کار را بکنم که نه حجم فیلم زیاد بشه و نه کیفیت فیلم خراب بشه. می خوام کیفیت فیلم مثل اولش باشه و با حجمی حدود حجم قبلی

قابل ذکر هست که وقتی با همون پسوند avi مجددا ذخیزه می کنم فقط 10 درصد فیلم حجمی حدود 4 گیگابایت می گیره!!!!!!!!!!!!!!!!
    سلام دوست عزیز بهتر بود در تاپیک مجزا سوال میکردین در هر صورت اینجا میگم
    خب شما برای اینکار بهتر از نرم افزار هایی مثله vcdcutter یا...
    استفاده کنید که میتونید قسمت هایی از فیلم رو حذف کنید و بدون تغییر کیفیت با همون فرمت خودش ذخیره کنید
    و زمان رندر کردنم دیگه نمیخواد
    این نوع نرم افزار ها در انجمن فیلم معرفی شد اللخصوص در ای تاپیک:
    کد:
    موفق باشید
    Javad_Ed

آخر فروم باز Razel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    .::0451 ::.

پيش فرض

سلام

شما از گزینه same as first video quality (یا یه چیزی تو این مایه ها ) استفاده کن ویدئو در سریعترین زمان و بدون تغییر حجمی ذخیره میشه.
    در ضمن من خودم برا این کارا از avi spliter استفاده میکنم که راحتتره.
    موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه gondeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ShIrAz شيراز***

پيش فرض

از جواباتون ممنون

شما از گزینه same as first video quality (یا یه چیزی تو این مایه ها ) استفاده کن ویدئو در سریعترین زمان و بدون تغییر حجمی ذخیره میشه.
    این گزینه در کدام قسمت نرم افزار یولد ویدئو استادیو هست؟ همان طور که گفتم می خوام هم حجم هم کیفیت ثابت بمونه

در ضمن من خودم برا این کارا از avi spliter استفاده میکنم که راحتتره.
    خب شما برای اینکار بهتر از نرم افزار هایی مثله vcdcutter
    لینک دانلودشون را میشه بذارید؟

آخر فروم باز Razel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    .::0451 ::.

پيش فرض

از جواباتون ممنون
    این گزینه در کدام قسمت نرم افزار یولد ویدئو استادیو هست؟ همان طور که گفتم می خوام هم حجم هم کیفیت ثابت بمونه
    لینک دانلودشون را میشه بذارید؟
    من خودم از نسخه 10 استفاده می کنم ولی فکر نکنم زیاد فرق داشته باشه. در قسمت share گزینه create video file گزینه اول یا دومه. این گزینه به همون فرمت و تنظیمات ویدئوی اصلی ذخیره میکنه.
    و اما بهترین برنامه برای این کار برنامه AVI/MPEG/RM/WMV Spliter هست که همون طور که از اسمش معلومه فقط میبره و کاری به تبدیل و اینجور چیزا نداره. و شما یک قسمت رو انتخاب و برنامه در عرض چند ثانیه ذخیرش میکنه:

دانلود نسخه 5.1 با حجم 4مگابایت:
    کد:
    البته من خودم از نسخه 4.8 استفاده میکنم و سریالم هم برای این نسخه هست. شاید برای این نسخه کارکنه اگه نکرد باید دنباش بگردی:
    کد:
    موفق باشید.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •