تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 551 از 607 اولاول ... 51451501541547548549550551552553554555561601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,501 به 5,510 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها

یواش یواش وارد شبکه IVAO بشوید
    خیلی با حال است
    بچه های خونگرمی هم دارد
    من که میگم عضو بشن و آموزشها رو اینجا بذارن ولی گوش نمیدن....

از دوستانی که با ivao کار کردند میخواستم بدونم اصطلاح confirm information که بعدش alpha یا bravo یا charly و کلماتی از این نظیر بکار میره برای چی هست...؟؟

داره خودمونی میشه alamto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ilam

پيش فرض

سلام آقا من دانلود میکنم یه فایل setup میاد accep میزنم یه کادری میاد 100% پر میکنه دیگه بعدش چیزی نمیاد یا فایل خرابه یا من اشتباه میکنم لطفا راهنماییم کنید
    تا اینجاش که درسته - بعدش باید کرک را از حالت زیپ دربیاری با اون رمزی که گذاشتم یک فایل توشه اونو باید به اونجایی که توی فایل راهنما کنار خودش گفته کپی کنی - دیگه کار تمومه
    بازی را اجرا کن توی لیست هواپیما ها سه تا 737 میاد و میتونی اونا رو انتخاب کنی مانند سایر هواپیماها

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

از دوستانی که با ivao کار کردند میخواستم بدونم اصطلاح confirm information که بعدش alpha یا bravo یا charly و کلماتی از این نظیر بکار میره برای چی هست...؟؟

سلام دوست عزیز - چند روزی نبودی دلمون گرفت
    منم عضو شدم اما هنوز چندتا چیزشو یاد نگرفتم یکیش همین callsign هستش که توی فرم کانت باید وارد کنی با کال ساین الکی واد میشم اونجا توی شبکه پیغام نوشتاری میدن که جناب تابان لطفا کال ساینتو تغییر بده اما هیچکدوم نمیگن به چی تغییر بدم

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ilam

پيش فرض

سلام دوستان
    بلاخره همین حالا اولین گواهینامم رو گرفتم.
    راستی گاهی هنگاه پرواز بازی برای چتد لحظه آهسته می شه و اعصاب منو خورو می کنه را ه حلی نداره؟
    سیستمم:
    ram:2gig
    vga:1gig
    cpu:2.4ghz

سلام - نوع کارت گرافیکت را مشخص نکردی اما برای ویندوز سون 2 گیگ رم خیلی کمه یعنی 2 گیگ رم برای حداقل اجرای خود سون نیاز هست میتونی بری توی قسمت تنظیمات بازی و ترافیک را کم کنی اینجوری بدون بریده بریده فرود میایی

4. این کاربر از alamto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز m.s.f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ATIS : Automatic Terminal Information Service
    به ATIS در مکالمات رادیویی میگن Informatin
    خوب حالا این چی هست ؟ به طور ساده میگم ----> برای هر فرودگاهی فرکانس خاصی داره که هر نیم ساعت به نیم ساعت اطلاعات آب و هوا و باندهای فعال در اون زمان و ... توسط انسان ولی بصورت ضبط شده Broadcast میشه.
    مثلا شما اگه توو مهراباد فرکانس ATIS رو ببندین یه همچین چیزی رو میشنوین :
    Mehrabad International Airport Information Delta , 0900Z , Wind 230 10 Kts ,Visibility 1800m , Temp 15 Dew Point 6 , Rwy In Use 29L , و اگه پدیده جوی هم باشه حتما میگه
    به این درد میخوره که کنترلر مجبور نیست این همه اطلاعات رو به شما بده.
    حالا وقتی میگه Confirm Info. B یعنی آخرین اطلاعات Bravo هست و شما تایید کن که اطلاعات Bravo رو گوش دادی. حالا اگه نیم ساعت یا یه ساعت بعد اطلاعات عوض شد روو اون فرکانس ATIS نام آخرین اطلاعات دوباره با یه حرف دیگه ذکر میشه.
    من انشالله تا یه هفته 10 روز دیگه آموزشی سربازیم تموم میشه. در اولین فرصت طریقه ی مکالمات رادیویی رو توو یه مثال مثلا پرواز تهران-مشهد مینویسم.

6. این کاربر از m.s.f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ilam

پيش فرض

ATIS : Automatic Terminal Information Service
    به ATIS در مکالمات رادیویی میگن Informatin
    خوب حالا این چی هست ؟ به طور ساده میگم ----> برای هر فرودگاهی فرکانس خاصی داره که هر نیم ساعت به نیم ساعت اطلاعات آب و هوا و باندهای فعال در اون زمان و ... توسط انسان ولی بصورت ضبط شده Broadcast میشه.
    مثلا شما اگه توو مهراباد فرکانس ATIS رو ببندین یه همچین چیزی رو میشنوین :
    Mehrabad International Airport Information Delta , 0900Z , Wind 230 10 Kts ,Visibility 1800m , Temp 15 Dew Point 6 , Rwy In Use 29L , و اگه پدیده جوی هم باشه حتما میگه
    به این درد میخوره که کنترلر مجبور نیست این همه اطلاعات رو به شما بده.
    حالا وقتی میگه Confirm Info. B یعنی آخرین اطلاعات Bravo هست و شما تایید کن که اطلاعات Bravo رو گوش دادی. حالا اگه نیم ساعت یا یه ساعت بعد اطلاعات عوض شد روو اون فرکانس ATIS نام آخرین اطلاعات دوباره با یه حرف دیگه ذکر میشه.
    من انشالله تا یه هفته 10 روز دیگه آموزشی سربازیم تموم میشه. در اولین فرصت طریقه ی مکالمات رادیویی رو توو یه مثال مثلا پرواز تهران-مشهد مینویسم.

انشا ا.. زودتر سربازیت تموم بشه من خیلی وقته منتظر همچین آموزشی بودم در ضمن توی آیوائو در حین پرواز با چه فرکانسی و چه جوری با برج در ارتباط باشیم - فرکانسهای فرودگاه های مختلف را از کجا بیاریم و توی وسط بازی چه جوری اونها را عوض کنیم

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

آقا شبیه ساز من چرا خراب شده؟
    از وقتی هواپیما های جدید به غیر از اینایی که اینجاست ریختم Gaguge بیشتر هواپیما ها از بین رفته و بیشتر هواپیما حتی اونایی که از قبل لودن دیگه درجه ندارن
    چرا این طوری شده؟

داره خودمونی میشه Harry.Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام به همه عزیزان چه خبر من خیلی وقته نبودم !!!!!

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

بچه ها پیشنهاد من اینه که یک روم در facebook بزنیم مایلید؟ یا داریم؟

آخر فروم باز m.s.f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

انشا ا.. زودتر سربازیت تموم بشه من خیلی وقته منتظر همچین آموزشی بودم در ضمن توی آیوائو در حین پرواز با چه فرکانسی و چه جوری با برج در ارتباط باشیم - فرکانسهای فرودگاه های مختلف را از کجا بیاریم و توی وسط بازی چه جوری اونها را عوض کنیم
    فرکانس ها رو باید توو قسمت COM1 خودت وارد کنی و راه دیگه این هست که توو پنجره Ivap فرکانس رو وارد کنی. البته در ایوائو معمولا کنترلرها زیاد نیستن. مثلا میبینی فقط کنترلر Mehrabad Tower هستش.وقتی در محدوده ی اون هستی فرکانس رو میبندی و وقتی خارج شدی فرکانس Unicom رو میبندی که 122.80 هست و در این حالت مکالمه رادیویی نداری.
    فرکانس ها رو میتونی از روو چارتهای پروازی پیدا کنی.
    حالا بعدا انشالله کامل توضیح میدم.

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

سلام
    من آموزش صفحه اول رو خوندم.
    ولی نمی دونم vor رو روشند درجه تنظیم کنم.
    لطفا توضیح بدین.
    ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dihav1359's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

جناب m.s.f
    اگر اشتباه نکنم شما آموزش خلبانی دیده اید چند تا سوال داشتم که به صورت پیام برایتان فرستادم ممنون میشوم جواب بدهید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •