تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 607 اولاول ... 34349505152535455565763103153553 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

اگه نباشه جاش خالی می مونه mro229's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

نیاز به خوندن متن نیسش عزیزم . مقصود بنده صدای مهماندار بود . من با این جنس مونث مشکل کارم !!!
    اما مهماندار اکثرا خانومه!!
    باز هم خوشهالم که به فکر هستید. ممنونم.
    حالا نگفتم که حتماً مهماندار باشه اونم مهماندار زن. برج مراقبت که فقط زن نیست یا خلبان که معمولا مرد هست.

پروفشنال dani.flight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

اونی که بنده دارم دقیقا 86 مگ هست . البته فشرده نشده. شاید هنگام نصب temp میسازه و آنتی ویروس شما اون dll.xml رو ویروس تشخیص میده و پاک میکنه؟ پیامی نداده آنتی ویروس ؟ یه هر صورت این لینک کار میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

]
    آنتي ويروس رو هم قطع كردم جواب نداد لينك هم خراب بود. file هم سالمه چون قبلا نصبش كرده بودم.
    ممنون از راهنماييتون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

حالا نگفتم که حتماً مهماندار باشه اونم مهماندار زن. برج مراقبت که فقط زن نیست یا خلبان که معمولا مرد هست.
    البته
    حق با شماست اما صداهای پسنجر جدای از افکت ها دو دسته هستند.
    1) صدای میهماندار
    2) صدای خلبان یا کمک خلبان که گاهگداری شنیده میشن مثل"از 10 هزار پا عبور میکنیم کاپیتان!"
    و البته صداهائی که گرچه صدای انسان هستن اما در اصل از خود کابین شنیده میشند مثل (2500 .. 1000. 500 الی آخر که ارتفاع تا زمین (نه سطح دریا) رو اعلام میکنند. اگر فکر میکنید صدای پدر برای این کار مناسبه خوشحال میشم هیچ. باعث افتخارم هم هست .
    امکان ضبط دارید ؟
    به هر صورت مشکل عمده بنده الان میهماندار هست خصوصا که با هر شرکتی که پرواز کردم خوش آمد گوئی و پیام امنیتی متفاوت از دیگری بوده حافظه من هم که شهره خاص و عام . اما اگر صدای مناسب(خانوم) فراهم بشه و به دستم برسه اونو میشه یه جوری حل کرد. چون منو ها رو باید تموم شده فرض کرد.

یکی از طراحی فضا و هواپیما (البته برای شبیه ساز) پرسید. فعلا این رو داشته باشید.
    sdk/gmax
    معمولا تو dvd خود fs هست اگر نبود بگید لینک بزارم. gmax تا حد زیادی به 3dstudio max شبیه هست اگر کمی با 3dsmax کار کرده باشید خیلی راحت میشه . در غیر این صورت هم کار سختی نیست. عشق میخاد. و کمی تنفر. تنفر از این که فرودگاه های آمریکا یا آلمان اونقدر هست و طرفدار داره که شرکت ها طراحی تجاریشو عرضه کردن و میفروشن اما ایران!!!؟؟

پاینده باشید.

4. 2 کاربر از bahram-choubine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

البته
    حق با شماست اما صداهای پسنجر جدای از افکت ها دو دسته هستند.
    1) صدای میهماندار
    2) صدای خلبان یا کمک خلبان که گاهگداری شنیده میشن مثل"از 10 هزار پا عبور میکنیم کاپیتان!"
    و البته صداهائی که گرچه صدای انسان هستن اما در اصل از خود کابین شنیده میشند مثل (2500 .. 1000. 500 الی آخر که ارتفاع تا زمین (نه سطح دریا) رو اعلام میکنند. اگر فکر میکنید صدای پدر برای این کار مناسبه خوشحال میشم هیچ. باعث افتخارم هم هست .
    امکان ضبط دارید ؟
    به هر صورت مشکل عمده بنده الان میهماندار هست خصوصا که با هر شرکتی که پرواز کردم خوش آمد گوئی و پیام امنیتی متفاوت از دیگری بوده حافظه من هم که شهره خاص و عام . اما اگر صدای مناسب(خانوم) فراهم بشه و به دستم برسه اونو میشه یه جوری حل کرد. چون منو ها رو باید تموم شده فرض کرد.

یکی از طراحی فضا و هواپیما (البته برای شبیه ساز) پرسید. فعلا این رو داشته باشید.
    sdk/gmax
    معمولا تو dvd خود fs هست اگر نبود بگید لینک بزارم. gmax تا حد زیادی به 3dstudio max شبیه هست اگر کمی با 3dsmax کار کرده باشید خیلی راحت میشه . در غیر این صورت هم کار سختی نیست. عشق میخاد. و کمی تنفر. تنفر از این که فرودگاه های آمریکا یا آلمان اونقدر هست و طرفدار داره که شرکت ها طراحی تجاریشو عرضه کردن و میفروشن اما ایران!!!؟؟

پاینده باشید.

6. این کاربر از bahram-choubine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

یه dll.xml پیدا کردم آپ میکنم براتون. تو همین پست میزارم لینکشو.
    بفرمائید این دفعه اول خودم امتحانش کردم.

با توجه به اینکه 4 فایل همنام هست تو چهار تا پوشه ریختم هر بار یکیشو تو تمام پوشه های fs (چون نمیدونیم باید کجا باشه) بریزید و سعی کنید پسنجر رو نصب کنبد. گرچه همش مال sdk هست اما امید وارم به درد بخوره.
    لینک پسنجر نمیدونم چی شد ؟! خودش داد منم درست کپی کردم . به هر صورت یه بار دیگه آپ میکنم چون یکی دیگه از دوستان هم خواسته بود. یه پیشنهاد دیگه هم دارم . fs رو کلا پاک کنید . حتی پوشه های تو اسناد رو بعد دوباره نصب کنید. بدون افزونه ها (البته غیر از sp) پسنجر رو نصب کنید شاید شد. در کل نیمی از لذت کا با کامپیوتر همین غیر قابل پیشبینی بودنش هست . وقتی با ترفند هائی که ما به نام کلک رشتی (خب حالا مازندرانی یا فارسی!) میشناسیم چیزی رو نصب میکنی یا راه میندازی لذتی داره که تو هیچ چیز نیست!
    اینم لینک درست پسنجر:

تست شده هم لینک تورنت کار میکنه هم خود تورنت.

پاینده باشید
    Last edited by bahram-choubine; 23-07-2009 at 22:21. دليل: معلومه!

8. این کاربر از bahram-choubine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک درست اینه. لینک قبلی هم مشکلی نداشت و فقط یک Space توش اضافه خورده شده بود.

در مورد طراحی ایران؛ یک گروه حرفه ای دارند کار میکنند و با Microsoft و استودیو مخصوص این بازی هم توافق کردند که ایران رو تکمیل کنند و کم کم ارسال کنند. میتونید کارهاشون رو هم دانلود کنید.
    وبسایت فعلیشون اینه:
    کد:
    برید و ببینید خالی از لطف نیست.
    این عکس رو برای نمونه ببینید و لذت ببرید:
    کد:

10. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آقایون متاسفانه هیچکدوم از لینک های دانلود پسنجر که گزاشتین کار نمیکنه،لطفا یه سالمشو بدین
    دوستان من می خوام سرویس پک 2 رو دان کنم،حالا می خوام بدونم که پک 2 روی پک1 نصب میشه یا نیازی به دانلود پک 1 نیست؟؟

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

من دیشب متوجه شدم که همه اون لینکهایی که میدین برنامش (البته اکثرشون) تو مجموعه فلایت ایکس من هستش
    سرویس پک 1و2 و sdk و مای ترافیک و یه چنتای دیگه که نمیدونم چیه
    الان سرویس پکهای 1 و 2 هم نصب کردم به چه دردی میخوره؟

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

اما خیلی مشتاقم که بدونم الان برای گذرون چک سطح 2 و 1 چه چیزهائی مدنظر هست و اگر ممکنه با دلیل . از دوستان کسی اطلاع نداره ؟
    چکهای سطح 1و2 شامل کدوم چکهاست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mro229's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

آقایون متاسفانه هیچکدوم از لینک های دانلود پسنجر که گزاشتین کار نمیکنه،لطفا یه سالمشو بدین
    دوستان من می خوام سرویس پک 2 رو دان کنم،حالا می خوام بدونم که پک 2 روی پک1 نصب میشه یا نیازی به دانلود پک 1 نیست؟؟
    بله. برای نصب سرویس پک 2 به سرویس پک 1 احتیاج دارید. این رو توی خود سایت مایکروسافت فلایت ایکس نوشته.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •