تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 607 اولاول ... 24248495051525354555662102152552 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

1.با سلام آقا این fs pasenger رو من برای نسخه 2004 داشتم آیا امکان داره اونو برای x هم نصب کنم (با توجه به محدودیت دانلود)
    2.اصلا fs pasenger داره x آیا امکاناتی اضافه شده نصبت به fsp2004 آیا کرکی براش هست یا نه؟؟آیا(دقت کردید تو فرودگاه های ایرانی تو لیست مسافر های fsp2004 اسم مسافر ها هم ایرانین!!!؟ حیف که کرک نداره و نمیشه از ایران باهاش پرواز کرد)
    3.یکی از دوستان تو چند پست قبل در باره ی ماشین follow meو... اشاره کرد آیا میشه اینا رو به x اضافه کنیم؟

لطفا به همش جواب بدید
    سلام دوست من .
    خیر متاسفانه fspassenger 2004 روی x نصب نمیشه .
    میتونید 2004 رو با این سریال باز کنید . (اگر نسخه قدیمیه از سایت خود fspassenger دانلود کنید)
    Name: Marcel van Kollenburg
    Password: 147088696
    امکاناتی که توی x اضافه شده امکان تائین نوع پرواز هست (مسافری . تور آکروباتیک و ...) صداها تغییر کرده . موسیقی هم همینطور . و امکان انتخاب فیلم های کوتاه تر رو دارید که تو مسیر های کوتاه به دردر مبخوره و مسافر شاکی نمیشه که فیلم رو کامل مدیده. و اینها تفاوت های صطحیه. هنوز اونقدر باهاش کار نکردم که کاملا متوجه تفاوتش با 2004 بشم .
    دقت نکرده بودم . واقعا ؟؟؟ (اسمامی رو میگم)
    در ضمن x هم کرک داره. چند تا فایل .dll . حجمش هم خیلی زیاد نیست!!!

پاینده باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

شاید بعضی جاهاش رو بتونم به شما کمک کنم. البته خودم متون رو نمی خونم. می دم پدرم بخونه. چون هم صداش خوبه هم خبرنگاره و صداش رو می شناسن. ولی نمی تونم 100% قول بدم...
    نیاز به خوندن متن نیسش عزیزم . مقصود بنده صدای مهماندار بود . من با این جنس مونث مشکل کارم !!!
    اما مهماندار اکثرا خانومه!!
    باز هم خوشهالم که به فکر هستید. ممنونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

در مورد طراحي فرودگاه ها بايد بگم كه فكر ميكنم كار سختي هست.پس لطفا يه توضيح خيلي مختصر ومفيد بديد كه ما بايد چيكار كنيم.

در ضمن من موقع نصب fsp بمن ميگه فايل dll.xml رو نميتونه پيدا كنه آيا راه حلي هست.
    سخت ؟ سخت تر از پروازی که الان میکنید ؟ (_البته اون موقع که تازه fs نصب کرده بودیم و هی میومدیم بیرون کابین تا یه چیزی ببینیم و حوصلمون سر نره !!)

فایل dll با پسوند xml نه تو پوشه fs هست و نه تو پوشه passenger شاید نسخه شما مشکل داره ؟ به هر صورت میتونید آخرین نسخه رو از سایت passenger دانلود کنید و با سریالی که گزاشتم بازش کنید .

همه ی فایلهای تورنتی که دادی تاریخ مصرف گذشته بود

راستی راجع به سرویس پک آخر نفهمیدم این ورژنی که شرکت نوین پندار داده سرویس پک 1هست یا 2؟
    شاید حق با شماست ! الیته منظور از تاریخ گذشته اونم با اسمایل(()) اینه که سید نداشت ؟ یا پولی بود ؟ و یا اصلا خراب بود ؟
    به هر روی عرض کردم که خودم هیچ کدوم رو نگرفتم چون تازه امروز دو روزه که دارم x استفاده میکنم. اما در مورد اون (ژرفای عمیق شب ) و اون ( آب و هوای نا محدود!!!) اطمینان دارم چون دانلود کردم . در مورد نوین پندار هم فکر میکنم گفتم !!؟؟ اگر بیش از 2 dvd (لوح خیلی فشرده!!) هست وخصوصا اگر فارسیه حتما هر دو سرویس پک رو داره.

راستی یکی در مورد folloe me پرسید. بله follow me یا دنبالم بیا !!! هست البته فقط برای X
    آپلود میکنم تورنتشو لینکشو میزارم .

شرمنده ام پستها زیاد .. نقل قول چند گانه رو بلد نیستم . این آخری رو نقل قول رو زدم . کپی گرفتم .... بعد برگشتم و تو پست قبلیم چسبوندمش
    پاینده باشید
    Last edited by bahram-choubine; 23-07-2009 at 15:50.

5. این کاربر از bahram-choubine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dani.flight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

همه ی فایلهای تورنتی که دادی تاریخ مصرف گذشته بود
    آخرين لينك كار ميكنه اما 1GB حجمشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

آخرين لينك كار ميكنه اما 1GB حجمشه
    دادادش من داری میگی Gb 1 نمیگی که 100 gb که !!!!!! با این اسمایلی که گزاشتی بند دلم پاره شد فکر کردم دستور ساخت بمب های طالبانی رو گزاشتم خودم خبر ندارم!!!

یه چیز باحال در مورد folloe me .. فکر میکردم سرعت تاکسی رو هم مشخص میکنه . آخه آروم آروم میرفت منم پشتش میرفتم ! یدفه گفتم بیام بیرون بقیه چیزارو که گرفتم یه امتحانی بکنم . بعد پشیمون شدم گفتم یه پروازی میکنم حالا که بازش کردم دیگهههه . نیرو رو تا 110 زیاد کردم و به قول یکی از دوستان گازشو گرفتم (رو همون تاکسی وی البته) دیدم هرچه من میره اونم داره میره!!! فلپ هارو تو حرکت باز کردم که بپرم ببینم این بچه پررو قصد داره با من بپره!!! که دور زد اما جالب بود وقتی که دور زد من 90 نات سرعت داشتم
    راستی این پرنده آواتار شما (نمیدونم فارسیش چیه) داره رو باند دیوار صوتی رو میشکنه یا اهیانا تکنسین پرواز لباسشون به چرخ ها گیر کرده دارن صائیده میشن به زمین دود میکنن؟ یا شایدم دارن سیگار میکشن اون زیر.(آها دیدم .. باند خیسه !)(این جاده هستا !!! باند نیست . هست ؟)

پاینده باشید
    Last edited by bahram-choubine; 23-07-2009 at 16:24. دليل: معلومه دیگه !

پروفشنال dani.flight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

اينم پيغام ارور:?????

حجم فايل نصب هم 84.4 بود .( با سريال)

9. این کاربر از dani.flight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام آقایون
    لطفا لینک دانلود fs passenger رو بدین.
    راستی برای استفاده از نرم افزار پسنجر احتیاج به نصب سرویس پک 1 هست؟؟اگه ممکنه لینک دانلود اونم بدید...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

اينم پيغام ارور:?????

حجم فايل نصب هم 84.4 بود .( با سريال)
    اونی که بنده دارم دقیقا 86 مگ هست . البته فشرده نشده. شاید هنگام نصب temp میسازه و آنتی ویروس شما اون dll.xml رو ویروس تشخیص میده و پاک میکنه؟ پیامی نداده آنتی ویروس ؟ یه هر صورت این لینک کار میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام آقایون
    لطفا لینک دانلود fs passenger رو بدین.
    راستی برای استفاده از نرم افزار پسنجر احتیاج به نصب سرویس پک 1 هست؟؟اگه ممکنه لینک دانلود اونم بدید...
    بله برای نصب fspassenger هم sp1 لازم هست هم sp2 از اینجا دانلود کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by bahram-choubine; 23-07-2009 at 17:33.

12. این کاربر از bahram-choubine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض نداره

در تایید فرمایشات شما باید بگم که این مطلب به خاطر اینه که در ارتفاع 20 هزار پائی باعث اختلال اعصاب و بالا رفتن فشار خون میشه
    که طبیعتا کنترل هواپیما غیر ممکن میشه.
    تصور نمیکنم چک پزشکی صرفا برای تشخیص تحمل ارتفاع باشه . چرا که مسافر هم طبیعتا در همون ارتفاعی هست که خلبان هست!!( البته خلبان 747 یه کم بالا تر از طبقه اقتصادی و خلبان a380 هم کمی پائین تر از طبقه 2 هست)
    اما خیلی مشتاقم که بدونم الان برای گذرون چک سطح 2 و 1 چه چیزهائی مدنظر هست و اگر ممکنه با دلیل . از دوستان کسی اطلاع نداره ؟
    بحث ارتفاع شد چیزی رو بگم که برای خودم جالب بود شاید برای دوستانی که اطلاع ندارن هم جالب باشه و اون اینه که عکس العمل بدن افراد نسبت قرار گرفتن در ارتفاع زیاد و اکسیژن کم متفاوت هست به همین خاطر اصل اتاق ارتفاع پدید اومد تا در صورت از کار افتادن سیستم های کنترل پرشرایز خلبان بتونه در صورتی که اختاری داده نشد هوای ناکافی رو تشخیص بده. (این سیستم در ارتفاع بالا که فشار هوا و اکسیژن کمه با بالا بردن فشار هوا و مقدار اکسیژن شرایط طبیعی سطح زمین رو فراهم میکنه (و دقیقا به همین خاطر هست که در صورت وجود روزنه هواپیما که مثل یه توپ یا بادکنک نسبت به محیط اطرافش باد شده منفجر میشه و در کسری از ثانه همه رو به کما میبره))

یکی از تست هائی که از خلبان ها گرفته میشه (که در واقع تست قبل از ورود نیست نوعی آزمایش پس از ورود هست) همینه که اونها رو به ارتفاع میبرند و با برداشتن ماسک اکسیژن عکس العمل هر کدوم رو در مقابل کمبود اکسیژن میسنجند (و اینکه آیا اصلا تحملش رو دارند یا خیر) و اینجا یکی از عجایب خلقت رو میشه چرا که بدن یکی با سر درد و تهوع به کمبود اکسیژن و فشار پاسخ میده . دیگری با تاری چشم یا سوت کسیدن گوش. یکی خون ریزی از بینی یا گوش و حتی با کبودی . و اما عده ای هم هیچ عکس العملی نشون نمیدن و دقیقا این عده هستند که باید به حالشون گریست چرا که احتمال داره هر لحظه بی هوش بشن(غش بفرمایند!). البته پیش از اولین پرواز در برخی کشور ها به قدر کافی خلبان رو در شرایط کمبود اکسیژن . فشار کم و حتی بی وزنی قرار میدن تا به قدر کافی مشخص بشه که تا چه حد تحملش رو دارن و آیا اونقدر هست که بعد از دیدن نشانه های کمبود اکسیژن اونقدر حال داشته باشند که ارتفاع رو کم کنند یا باید نشست و غش کردن خلبان رو دید تا هواپیما هرطور که صلاح میدونه ارتفاع رو کم کنه

پاینده باشید
    Last edited by bahram-choubine; 24-07-2009 at 05:52.

14. 4 کاربر از bahram-choubine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •