تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 607 اولاول ... 91516171819202122232969119519 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

در جواب اون دوستی که گفته من این بازیو خریدم... دوست عزیز این بازی نیست منتها چون شما بلد نیستی باهاش کار کنی می گی بازیه برای بازی کردن می تونید برید needforspeed یا بازیهای دیگه استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

در جواب آقای ebicross : میشه بگین از چند جهت بهتره؟؟؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

و این هم Patch هست که باید روی بالایی نصب کنی:
    میشه بگید این پچ چه تاثیری روی فلایت ایکس داره ؟. لینک دانلودش رو هم بزارید اگه میشه !

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

یه سوال دیگه این که برای لندینگ و تیک آف فکر نمی کنم چک لیستی که خودش اعلام می کنه کافی باشه آیا منبعی داره که از اون استفاده کنیم یا باید همه این ها رو مد نظر داشته باشیم؟
    پنل هواپیما رو در حالت 2D قرار بده. یک سری کلید هست که کنار هم هستند به صورت مربع. (مربوط به هواپیما نیست) یکی از اونها یک کادر سفید باز میکنه. یکی از سر برگهاش چک لیست کامل هواپیما هستش با جزئیات.
    ebicross عزیز یه سوال. من یه دسته پیدا کردم که قیمتش حدودا 14000 تومنه و 8 تا کلید کمکی پایین داره . حالا می ارزه با این قیمت یا نه. فراسو هست اینم عکسش
    دسته ی من غیر از این کلید ها یک کلید چرخشی برای تنظیم قدرت موتور هم داره ولی با این وجود کافی نیست. چون کلید تنظیم رادر نداره. این دسته ای هم که شما گذاشتید همینطوره. دلیلش هم اینه که تو بازیهای هواپیمایی دیگه مثل بازیهای جنگی معمولا رادر استفاده نمیشه چون تو اونجا تاکسی نداره.
    در جواب آقای ebicross : میشه بگین از چند جهت بهتره؟؟؟
    1- 1000 فرودگاه بیشتر داره و شاید هم بیشتر
    2- گرافیک بهتر. (آمریکا و آسیای شرقی عالیه)
    3- هواپیما ها بسیار طبیعی تر عمل میکنند. (سرعت پردازش بازی به 3000000 در ثانیه رسیده)
    4- صداگذاری بسیار عالی. (یک اسپیکر چند کاناله و کارت صدای High Definition نیاز داره)
    5- ماموریت ها بیشتر شدند.
    6- اگر تغییراتی محسوسی نداشت که ورژن جدید ساخته نمیشد!
    میشه بگید این پچ چه تاثیری روی فلایت ایکس داره ؟. لینک دانلودش رو هم بزارید اگه میشه !
    لینک دانلودش رو من ندارم ولی تغییرات:
    1- پشتیبانی از DirectX10 و بنابراین DirectX11 (که روی DX11 واقعا بهتر و عالیتر عمل میکنه)
    2- سبک شدن گرافیک بازی. (میتونید تنظیمات گرافیکی رو بیشتر کنید بدون مشکل گیر کردن و افت فریم و این چیزا)
    3- اضافه شدن یک هواپیمای جنگی (Boeing F/A Hornet)، یک هلیکوپتر بزرگ و یک هواپیمای یک نفره با قدرت مانور بالا
    4- فرودگاههای جدید اضافه شدند و بعضی قسمتها اصلاح شدند.
    5- مهم: رفع مشکل بالها توی 747 و رفع مشکل روشنایی پنل 747
    6- مراحل جدید و بسیار جالب مثل تعقیب کردن یک UFO وبه تنهایی. (چون برای دوستتون که با هم Take off کردید مشکل پیش میاد)
    7- پریدن از روی ناو که بهترین نکته ی این پچ هست. (آموزش پریدن و نشستن از ناو در مقاله ی صفحه ی اول)
    و کلی چیزهای دیگه که من یادم نیست.

5. 2 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض save

یک سوال از دوستان عزیز داشتم :
    من در فلای سیمولیتور بسیاری از ماموریت هاش رو رفتم و می خواهم که اگر دوباره برنامه رو ریختم ، این ماموریت ها رو از اول نروم و پاک نشود . باید کدام فولدر را نگه دارم که هم ماموریت ها و هم امتیاز ها و ... که کسب کردم بمونه.

با تشکر

داره خودمونی میشه amins2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گیلان - لاهیجان

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز. من چند سال پیش نسخه 2004 رو گرفتم. اما چون اون موقع زیاد وقت نداشتم نتونستم زیاد پروازو یاد بگیرم. یه مدتی میشه که دوباره نصبش کردم. من یه مشکلی دارم.
    وقتی امتحان گواهینامه spl رو میدم، به من میگه که موفق شدم و میتونم گواهینامه رو بگیرم. اما گواهینامه رو بهم نمیده. حالا نکته جالب اینه که وقتی دوباره امتحان کردم، گواهینامه ppl رو بهم داد. تاحالا بالای 20 بار امتحان دادم و 10-12 بار ppl رو گرفتم ولی spl رو نداده. اگه میتونین بگین چکار کنم؟؟؟

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

یک سوال از دوستان عزیز داشتم :
    من در فلای سیمولیتور بسیاری از ماموریت هاش رو رفتم و می خواهم که اگر دوباره برنامه رو ریختم ، این ماموریت ها رو از اول نروم و پاک نشود . باید کدام فولدر را نگه دارم که هم ماموریت ها و هم امتیاز ها و ... که کسب کردم بمونه.
    MY Document رو اگر نگه دارید بعضی از Awardها مثل 100 Landing میمونه ولی ماموریت ها و Awardهاش رو من هم نتونستم نگه دارم با اینکه چند تا از پوشه ها رو که فکر میکردم اونا باشه رو نگه داشته بودم.
    هرکی میدونه کمک کنه.

داره خودمونی میشه DaneshD's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

ای ول بابا. من فقط 2 روز نبودم ببین چند نفر به جمع ما اضافه شدن. خوب این نشون می ده که فلایت سیمولیتور طرفدار زیاد داره.
    در عوض من هم کلی سوال برام پیش اومد که بعدا سر موقع حسابی با سوالام اذیتتون می کنم. بماند.
    یه سوال فنی. دوستی که گفتن در حال آموزش دیدن با Cessna هستند یا کلا هر کس دیگه ای می تونه بهم بگه شرایط لازم برای یادگیری آموزشهای اولیه پرواز مثل همون Cessna چطوری هست و آیا حتما باید از طریق رشته
    دانشگاهی وارد شد یا نه به صورت آزاد هم می شه اقدام کرد. ممنون می شم.

برای آموزش خلبانی هواپیماهای تک موتوره نیازی به ورود به رشته دانشگاهی خواصی نیست و معمولا به صورت آزاد با هزینه خودتون صورت میگیره. شنیدم این دوره ها توی ایران هم هست. شرایطش هم حداقل تحصیلات پایان دوران دبیرستان و سلامت جسمی و روانی. یک تست پزشکی کلی هم از بدن مخصولا ندانها، تست دید و شنوایی انجام میشه و همچنین تست روانی و اطمینان از نداشتن بیماریهایی مثل صرع. برای خلبانی با هواپیماهای جت معمولا باید وارد آموزشگاههای مخصوص و یا حتی دانشگاههای هوانوردی شد. خلبانی با هواپیماهای تک موتوره ساده هست بطوریکه معمولا بعد از چند جلسه، خود شما میتونید به تنهایی پرواز کوتاهی داشته باشید. با داشتن این گواهینامه هم میتتونید هروقت خواستید هواپیما اجاره کنید که البته برای پرواز و فرود باید به هر فرودگاه عوارض جداگانه پرواز کنید. چیزی که در پرواز با این هواپیماها یه کم اون هم اولش سخت به نظر میاد تکانهای شدید و آسیب پذیر بودن در برابر باد هست که اگر نسبت به این چیزا حساس هستید شاید اولش احساس خوبی نداشته باشید.

در ضمن وقتی می بینم توضیحات تخصصی تر می شه احساس حقارت می کنم. تو رو خدا چیزایی رو که توضیح میدید یه جوری باشه که ما هم استفاده کنیم مثلا من نفهمیدم ILS یعنی چی.
    یه سوال دیگه این که می شه یه جوری هواپیما رو تنظیم کرد که بر اساس نقشه و همون خط بنفش خود هوا پیما مسیر رو طی کنه یا این که باید به وسیله هدینگ کنترل کنیم و روی خط بنفش قرار بدیم؟
    در مورد لندینگ هم اینکه چون من از کیبرد استفاده می کنم برام سخته که از رادر ها استفاده کنم به دلیل این که حد وسط ندارند و وقتی استفاده می کنیم یا بیشتر سمت راست هستند یا سمت چپ... حالا برای قرار گرفتن روی باند و کنترلش از رادر استفاده کنم یا از یوک؟
    یه سوال دیگه این که برای لندینگ و تیک آف فکر نمی کنم چک لیستی که خودش اعلام می کنه کافی باشه آیا منبعی داره که از اون استفاده کنیم یا باید همه این ها رو مد نظر داشته باشیم؟
    ILS به معنی Instrument Landing System شامل تجهیزات ناوبری فرودگاهی هست که بوسیله اونها هواپیماها فرود اتوماتیک رو انجام میدن. البته معمولا هیچ فرودی 100% اتوماتیک نیست و خلبان در مرحله Final Approach عملیات فرود رو به صورت manual انجام میده.

برای تنظیم هواپیما بر روی مسیر تعیین شده دکمه NAV Hold رو فعال کنید.

ایده آل این هست که پس از تنظیمات نهایی و در مرحله Final Approach با خاموش کردن Autopilot اگر فرود ILS دارید و به صورت طبیعی اگر Visual Landing دارید، سعی کنید:

1. تا زمان برخورد چرخهای هواپیما به زمین از فمان استفاده نکنید، جز زمانیکه هواپیما در حالت idel بر فراز باند قرار گرفت که با کشیدن آرام فرمان و بالا بردن دماغه میشه، فرود رو آرامتر کرد.
    2. برای کم و زیاد کردن ارتفاع از کم و زیاد کردن دور موتور استفاده کنید.
    3. برای تنظیم جهت هواپیما ار Rudder ها استفاده کنید.

البته این حالت ایده آل و خلبانان آماتور از فرمان هم استفاده می کنند. حالات بالا البته استثنا هم داره که اونم هنگام Cross-wind Landing هست که فرود بر خلاف جهت باد هست وقتی که Shearing Wind یا بادهای قطع کننده از راست به چپ یا چپ به راست هواپیما میوزه.

10. این کاربر از DaneshD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه DaneshD's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

در جواب اون دوستی که گفته من این بازیو خریدم... دوست عزیز این بازی نیست منتها چون شما بلد نیستی باهاش کار کنی می گی بازیه برای بازی کردن می تونید برید needforspeed یا بازیهای دیگه استفاده کنید.
    میشه شما اینقدر aggressive با بقیه صحبت نکنید؟ به من و شما هیچ ارتباطی نداره اگر کسی میخواد با این برنامه بازی کنه یا خلبانی یاد بگیره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

آقای daneshd من مگه حرف بدی زدم ؟؟؟؟ در ضمن من اصلا aggressive نیستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •