تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 607 اولاول ... 51112131415161718192565115515 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

اگه نباشه جاش خالی می مونه mro229's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

ممنونم. اما دسته هایی که خود FS معرفی کرده چی؟ اونها بهترن یا اونایی که مثل PS هستن؟

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

ممنونم. اما دسته هایی که خود FS معرفی کرده چی؟ اونها بهترن یا اونایی که مثل PS هستن؟
    بهترین دسته، دسته ی XboX360 هستش.
    اما از نظر کارایی مثل همین دسته های PS هست. با دسته های PS دیگه نیازی به کیبرد نداری جز کم و زیاد کردم ققدرت موتورها (به طور موقت با دسته انجام میشه) و یا کنترل چراغها و چند چیز دیگه.
    حتما باید دسته آنالوگ کنترلر داشته باشه. (از اون قولوپی های سیاه)
    شوک هم داشته باشه که دیگه آخرشه.
    چهارکلیده هم خوبه ولی اگر میخوای میتونی 6 کلیده بگیری ولی دیگه به درد فوتبال نمیخوره.
    دسته ی خلبانی به هیچ وجه نگیر که دردسره و کلید کم داره. من کلی پای یکیش پول دادم ولی برای تاکسی کردن از دسته ی معمولی استفاده میکنم.

3. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

ممنونم. اما من که از این پولا ندارم. . در ضمن هر کار کردم نتونستم کنترلش رو درست کنم. داره اعصابمو می ریزه به هم.
    به خصوص وقتی از هلیکوپتر استفاده می کنم و یا موقع تاکسی کردن. 10 بار از رو باند می رم بیرون و بر می گردم.
    راستی یه سوال N1 رو از کجا می شه تنظیم کرد؟N1 AP داره اما دستیش رو بلد نیستم. 737 البته.
    تو یکی از مراحل آموزشی می گفت N1 رو روی 40% نتظیم کنید با هر چی ور رفتم نشد. تنها کاری که تونستم انجام بدم N1 AP رو تغییر دادم که اونم درصدی نبود عددی بود. البته قبول هم کرد.
    حدود 4 5 سال پیش که مالزی زندگی می کردم خواستم یه Joystick مثل همین که خود برنامه معرفی کرده بگیرم اما پشیمون شدم. خیلی چشممو گرفته. فکر می کنم هواپیماهای جنگنده رو بشه با اینا راحت تر کنترل کرد. از دسته های PSخیلی خوشم نمی یاد. نمی دونم چرا. شاید به خاطر این که چند بار بیشتر PS بازی نکردم خوشم نمی یاد.
    یه سوال دیگه. دسته های XBox یا PS رو تو چه قیمتهایی می شه گیر آورد؟ حالا خیلی اصلم نبود نبود. متوسط قیمتش رو می خوام. بیشتر از هزار تومن نباشه دیگه. .
    به هر حال از راهنماییت سپاسگزارم. اگه در مورد تنظیمات کیبورد چیزی فهمیدی بهم اطلاع بده که اصلا نمی تونم اینجوری کار کنم. واسه فرود اومدن با هلیکوپتر هر سری به زمین می خورم.
    موفق باشی.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

ممنونم. اما من که از این پولا ندارم. . در ضمن هر کار کردم نتونستم کنترلش رو درست کنم. داره اعصابمو می ریزه به هم.
    6 تومنه. جای دوری نمیره
    راستی یه سوال N1 رو از کجا می شه تنظیم کرد؟N1 AP داره اما دستیش رو بلد نیستم. 737 البته.
    تو یکی از مراحل آموزشی می گفت N1 رو روی 40% نتظیم کنید با هر چی ور رفتم نشد. تنها کاری که تونستم انجام بدم N1 AP رو تغییر دادم که اونم درصدی نبود عددی بود. البته قبول هم کرد.
    N1؟؟؟ من نشنیدم. کسی نمیدونه؟
    حدود 4 5 سال پیش که مالزی زندگی می کردم خواستم یه Joystick مثل همین که خود برنامه معرفی کرده بگیرم اما پشیمون شدم. خیلی چشممو گرفته. فکر می کنم هواپیماهای جنگنده رو بشه با اینا راحت تر کنترل کرد. از دسته های PSخیلی خوشم نمی یاد. نمی دونم چرا. شاید به خاطر این که چند بار بیشتر PS بازی نکردم خوشم نمی یاد.
    آره هواپیمای جنگی خیلی توپ میشه. راحت میتونی مانور بدی. هواپیمای معمولی هم خوبه ولی مشکلش اینه که این دسته ها کنترل کننده ی رادار نداره. یعنی برای تاکسی به مشکل میخوری. مگر اینکه یکی از کلیدهاشوبرای این کار بزاری که اصلا جالب نمیشه.
    دسته های PS خداییش خوبه. امتحان کن. هم ویبره داره و هم کل نیازت رو برطرف میکنه. ارزون هم هست.
    یه سوال دیگه. دسته های XBox یا PS رو تو چه قیمتهایی می شه گیر آورد؟ حالا خیلی اصلم نبود نبود. متوسط قیمتش رو می خوام. بیشتر از هزار تومن نباشه دیگه. .
    Xbox رو نمیدونم ولی فکر میکنم حدود 20 تومن باشه. دسته های شبیه PS که چهارکلیده هست اصلش 6 تومنه. (باید USB باشه و دسته کدر نباشه. یعنی جنسش خوب باشه شفاف باشه.)
    من یکی دارم الان 4 ساله حتی کلیدهاش یه ذره هم سفت نشده.
    به هر حال از راهنماییت سپاسگزارم. اگه در مورد تنظیمات کیبورد چیزی فهمیدی بهم اطلاع بده که اصلا نمی تونم اینجوری کار کنم. واسه فرود اومدن با هلیکوپتر هر سری به زمین می خورم.
    آره هلیکوپتر نیاز شدیدی به دسته داره چون تو دسته ها آنالوگ سمت راست گاز میده. هی کم کم میدیش به چپ هلیکوپتر راحت میشینه.

6. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

بازم ممنون.
    پس کلاً دسته های PS خوبن. یعنی دیگه خیالم راحت باشه؟ اگه بگیرم این مشکل رو دیگه نداره؟ می ترسم 6 تومن از کفم بره بعد مشکلش درست نشه.... مگه الکیه. 6 تومن.... (شوخی)
    یه سوال دیگه. با Reinstall کارم راه نمی افته؟

داره خودمونی میشه hesam.25's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

6 تومنه. جای دوری نمیره

N1؟؟؟ من نشنیدم. کسی نمیدونه؟

آره هواپیمای جنگی خیلی توپ میشه. راحت میتونی مانور بدی. هواپیمای معمولی هم خوبه ولی مشکلش اینه که این دسته ها کنترل کننده ی رادار نداره. یعنی برای تاکسی به مشکل میخوری. مگر اینکه یکی از کلیدهاشوبرای این کار بزاری که اصلا جالب نمیشه.
    دسته های PS خداییش خوبه. امتحان کن. هم ویبره داره و هم کل نیازت رو برطرف میکنه. ارزون هم هست.

Xbox رو نمیدونم ولی فکر میکنم حدود 20 تومن باشه. دسته های شبیه PS که چهارکلیده هست اصلش 6 تومنه. (باید USB باشه و دسته کدر نباشه. یعنی جنسش خوب باشه شفاف باشه.)
    من یکی دارم الان 4 ساله حتی کلیدهاش یه ذره هم سفت نشده.

آره هلیکوپتر نیاز شدیدی به دسته داره چون تو دسته ها آنالوگ سمت راست گاز میده. هی کم کم میدیش به چپ هلیکوپتر راحت میشینه.
    اگ بخوای یه چیزی تو مایه هایه joy stike خود فلیت سیمیلاتور معرفی کرده تو بازار گیر بیاری مارک جنیوس(مدل متال استریک 3d) با رادر(چرخش به چپ و راست) باشوک حدود 45 وبدون شک40 تومان من دارم خیلی حال میده سویچ hatهم داره کلی هم کلید اضاف میاری البته فکر کنم 10 تا15 تومانیش هم باشه ولی خیلی مهمه که چرخش به چپ و راست برای حرکت رادر و تاکسی داشت باشه

9. این کاربر از hesam.25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

بازم ممنون.
    پس کلاً دسته های PS خوبن. یعنی دیگه خیالم راحت باشه؟ اگه بگیرم این مشکل رو دیگه نداره؟ می ترسم 6 تومن از کفم بره بعد مشکلش درست نشه.... مگه الکیه. 6 تومن.... (شوخی)
    یه سوال دیگه. با Reinstall کارم راه نمی افته؟
    فکر نکنم. منم وقتی دسته نباشه همین مشکل رو دارم.
    اگ بخوای یه چیزی تو مایه هایه joy stike خود فلیت سیمیلاتور معرفی کرده تو بازار گیر بیاری مارک جنیوس(مدل متال استریک 3d) با رادر(چرخش به چپ و راست) باشوک حدود 45 وبدون شک40 تومان من دارم خیلی حال میده سویچ hatهم داره کلی هم کلید اضاف میاری البته فکر کنم 10 تا15 تومانیش هم باشه ولی خیلی مهمه که چرخش به چپ و راست برای حرکت رادر و تاکسی داشت باشه
    دسته های PS هم داره.
    ولی خب این متال استریکها یه چیز دیگس
    ولی حیفم میاد 45 تومن به دسته بدم. خداییش زوره

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

منم منظورم همون دسته هایی بود که فلایت سیمولیتور معرفی کرده بود که ظاهرا دوستمون اشاره می کنن قیمتش هم از حد تناسب گذشته و به قول شما یه کم زور داره... خوب آدم 45 تومن می ده می ره سوار هواپیما می شه خوب چه کاریه...
    در ضمن تو دسته های PS باید از اون دوتا توپی های وسط دسته استفاده کنیم؟ یعنی منظورم اینه که میشه یا بهتره از کلید ها استفاده کنیم؟ البته برای کنترل...

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

منم منظورم همون دسته هایی بود که فلایت سیمولیتور معرفی کرده بود که ظاهرا دوستمون اشاره می کنن قیمتش هم از حد تناسب گذشته و به قول شما یه کم زور داره... خوب آدم 45 تومن می ده می ره سوار هواپیما می شه خوب چه کاریه...
    در ضمن تو دسته های PS باید از اون دوتا توپی های وسط دسته استفاده کنیم؟ یعنی منظورم اینه که میشه یا بهتره از کلید ها استفاده کنیم؟ البته برای کنترل...
    آره اصل قضیه همونان.
    سمت چپی برای کنترل یوک هستش.
    سمت راستی برای کنترل رادار و اعمال قدرت و یا کاهش قدرت لحظه ای موتورها.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

بالاخره تونستم .... 2 تا از مراحلش رو رد کردم با همین وضع کنترل... یکی پرواز Amsterdam به London با 800-737 و دومی فرود در فرودگاه سنگاپور با 400-747 .
    واما سوال...: این یوک که گفتی چی هست؟
    کنترل رادار؟ کدوم رادار؟ و این که کاهش لحظه ای موتور ها به چه دردی می خورند؟
    در ضمن N1 رو هم نگفتی چیه...

سعی کردم هر عنوانی با علامت N1 دیدم مشخص کنم.
    یه سوال دیگه. Engine Start رو تو 737 چطور می شه خاموش کرد؟
    و این که APU چی هست که بشه Start کرد. و در کنارش منظور از RUN چیه؟

ممنونم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •