تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 607 اولاول ... 41011121314151617182464114514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

ils یه سیستم که فرودگاههای خیلی بزرگ دارن که البته الان دیگه میشه گفت این سیستم رو روی همه فرودگاهها گذاشتند ! روی نقشه اون فرودگاههای که یک نوار سبز رنگ اولشه نشان دهنده ils هستش ! شما با ils فقط میتونید ارتفاع رو تنظیم کنید برای تنظیم هدینگ باید با استفاده از سیستم course استفاده کنید که برای تهران 285 درجه هستش تنظیم این سیستم هم توی همون قسمت ناوبری هواپیماست که میتونید تغییرش بدید و روی 285 بزاریدش! کد فرودگاه تهران oiii و ils برای تمام دنیا 109.9 هستش ! approch رو شما باید درست انجام بدید . اپروچ تهران باید از باند 29 انجام بشه ولی حالا که بازی هستش و واقعیتی در کار نیست میتونید از باند 11 هم استفاده کنید !! هر موقع هواپیما پرواز کنه از سمت میدان فتح و به سمت تهرانسر بره میگن باند 29 ! یعنی 290 درجه ! اگه دقت کنید روی اول باند هم نوشته 29 ! حالا اگه باد برعکس بشه و از پشت بیاد ! هواپیما ها مجبور هستند که جهت رو عوض کنه ! یعنی از تهرانسر به سمت میدان فتح حرکت کنه ! در این صورت میگن باند 11 شده ! شما در هر صورت باید برید به سمت ورامین . کد ورامین ( یا vor ) ورامین 373 هستش ! روی باند یا بعد از پرواز این کد رو در رادیو ( که با شیف +2 میاد ) در آخرین قسمت رادیو تنظیم کنید !اون وقت سمت ورامین رو شما میبنید ! شما باید به سمت ورامین حرکت کنید ! وقتی رسیدید بهش هواپیما رو به سمت چپ با بنک 30 درجه به زاویه 351 درجه بچرخونید . بعد از چرخش توی رادیو ها در قسمت دوم و سوم کد ils یا 109.9 رو تنظیم کنید ! حالا اینجا دیگه باید حواستون به course باشه که 285 درجه هستش ! این سیستم روی hsi شما هست ( همون قطب نما )! که از وسط به دو قسمت شده قسمت وسط باید قرمز زنگ باشه یا باید کلش قرمز باشه اگه نباشه معلومه که 109.9 رو نبستید ! بخاطر همین باند رو اشتباه نشون میده ! اینقدر باید این 351 درجه رو به سمت فرودگاه مهراباد برید تا این قسمت وسطی course که بهش cdi میگن حرکت کنه به سمت داخل بره هرموقع کوچکترین حرکت رو کرد هواپیما رو با سرعت به سمت چپ میپیچونید و نوک coures رو روبروی خودتون تنظیم میکنید طوری که cdi هم در وسط coures باشه شما برای تنظیم اتو این سیستم میتونید از دکمه nav در ناوبری هواپیما استفاده کنید ! ( با استفاده از این سیستم دکمه هدینگ خاموش میشه چون با nav هدینگ هم تنظیم میشه ! ) شما باید در این هنگام فقط دنبال cdi برید طوری که نوک coures هم روبروتون 285 درجه باشه ! هرموقع cdi به سمت راست افتاد یعنی شما سمت چپ باند هستید و باید دنبال cdi برید و برعکس ! برای تنظیم ارتفاع هم از ils استفاده کنید ! البته ils نباید حتما حتما وسط باشه یه خورده باید پایین تر از وسط باشه برای اطمینان !!!!! اونقدر برید که دیگه باند رو مینیید ! اینم آموزش !!!!
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 09-05-2009 at 07:26.

2. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

لطفا رمز بازی flight simulator x و آموزش کامل آن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mro229's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

سلام.
    من قبلا Simulator 2004 رو بازی کرده بودم. 2 سال پیش هم Simulator X رو تا حدودی با آموزش های خودش مرحله مقدماتیش رو پیش رفتم. بعد که وقفه افتاد بینش حالا مشتاق شدم دوباره بازی کنم به خصوص بعد از این که این تاپیک رو دیدم.
    یه سوال. موقعی که می خوام جهت هواپیما رو به هر سمتی (بالا ، پایین ، چپ ، راست) حرکت بدم وقتی کلید رو فشار می دم استیک کابین به حالت اولش بر نمی گرده و به حمون حالت باقی می مونه. و وقتی می خوام به جهت مخالف برگردونم هم طول می کشه هم بیشتر از مقدار نیاز حرکت می کنه.... در حالی که قبلا این طوری نبود.
    مسئله دیگه این که من تا حدودی متوجه راهنمایی های خود بازی می شم و حرفهای استاد پرواز می فهمم. اما حوصله خوندن مطالب رو به زبان انگلیسی و ترجمه اونها و فهمیدنشون رو ندارم... می تونید جایی رو برای من معرفی کنید که این مطالب رو به فارسی برگردونده باشه؟ ممنون می شم.
    مورد بعدی اینکه سرویس پک 1 و 2 رو به غیر از دانلود از کجا می شه تهیه کرد؟
    و مورد آخر اینکه از شما دوستان کسی آنلاین بازی می کنه؟ اگر بازی می کنه سرورش رو به من هم بگه...
    یه دنیا ممنونم...

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

ils یه سیستم که فرودگاههای خیلی بزرگ دارن که البته الان دیگه میشه گفت این سیستم رو روی همه فرودگاهها گذاشتند ! روی نقشه اون فرودگاههای که یک نوار سبز رنگ اولشه نشان دهنده ils هستش ! شما با ils فقط میتونید ارتفاع رو تنظیم کنید برای تنظیم هدینگ باید با استفاده از سیستم course استفاده کنید که برای تهران 285 درجه هستش تنظیم این سیستم هم توی همون قسمت ناوبری هواپیماست که میتونید تغییرش بدید و روی 285 بزاریدش! کد فرودگاه تهران oiii و ils برای تمام دنیا 109.9 هستش ! approch رو شما باید درست انجام بدید . اپروچ تهران باید از باند 29 انجام بشه ولی حالا که بازی هستش و واقعیتی در کار نیست میتونید از باند 11 هم استفاده کنید !! هر موقع هواپیما پرواز کنه از سمت میدان فتح و به سمت تهرانسر بره میگن باند 29 ! یعنی 290 درجه ! اگه دقت کنید روی اول باند هم نوشته 29 ! حالا اگه باد برعکس بشه و از پشت بیاد ! هواپیما ها مجبور هستند که جهت رو عوض کنه ! یعنی از تهرانسر به سمت میدان فتح حرکت کنه ! در این صورت میگن باند 11 شده ! شما در هر صورت باید برید به سمت ورامین . کد ورامین ( یا vor ) ورامین 373 هستش ! روی باند یا بعد از پرواز این کد رو در رادیو ( که با شیف +2 میاد ) در آخرین قسمت رادیو تنظیم کنید !اون وقت سمت ورامین رو شما میبنید ! شما باید به سمت ورامین حرکت کنید ! وقتی رسیدید بهش هواپیما رو به سمت چپ با بنک 30 درجه به زاویه 351 درجه بچرخونید . بعد از چرخش توی رادیو ها در قسمت دوم و سوم کد ils یا 109.9 رو تنظیم کنید ! حالا اینجا دیگه باید حواستون به course باشه که 285 درجه هستش ! این سیستم روی hsi شما هست ( همون قطب نما )! که از وسط به دو قسمت شده قسمت وسط باید قرمز زنگ باشه یا باید کلش قرمز باشه اگه نباشه معلومه که 109.9 رو نبستید ! بخاطر همین باند رو اشتباه نشون میده ! اینقدر باید این 351 درجه رو به سمت فرودگاه مهراباد برید تا این قسمت وسطی course که بهش cdi میگن حرکت کنه به سمت داخل بره هرموقع کوچکترین حرکت رو کرد هواپیما رو با سرعت به سمت چپ میپیچونید و نوک coures رو روبروی خودتون تنظیم میکنید طوری که cdi هم در وسط coures باشه شما برای تنظیم اتو این سیستم میتونید از دکمه nav در ناوبری هواپیما استفاده کنید ! ( با استفاده از این سیستم دکمه هدینگ خاموش میشه چون با nav هدینگ هم تنظیم میشه ! ) شما باید در این هنگام فقط دنبال cdi برید طوری که نوک coures هم روبروتون 285 درجه باشه ! هرموقع cdi به سمت راست افتاد یعنی شما سمت چپ باند هستید و باید دنبال cdi برید و برعکس ! برای تنظیم ارتفاع هم از ils استفاده کنید ! البته ils نباید حتما حتما وسط باشه یه خورده باید پایین تر از وسط باشه برای اطمینان !!!!! اونقدر برید که دیگه باند رو مینیید ! اینم آموزش !!!!
    به شدت ممنون.
    انجام میدم و آموزش کاملشو به اسم خودت به مقاله ی آموزشی اضافه میکنم.
    یک سوال دیگه:
    من یه بار اتفاقی در حالی که AP روشن بود و Approch رو هم روشن کرده بودم (توی 747) کاملا اتفاقی متوجه شدم هدینگ خاموشه ولی هواپیما داره به محض دریافت هدینگ جدید مسیر درست رو میره. یعنی همه چیز داشت خودش کنترل میشد. میشه بگی چطوری اینطوری شده.
    چون تو حالت عادی باید هدینگ رو خودم بهش بدم تا اتوپایلوت تغییر مسیر بده.

در ضمن میشه اسمت رو کامل بگی تا توی مقاله ی آموزشی صفحه اول بزارم؟
    لطفا رمز بازی flight simulator x و آموزش کامل آن.
    آموزش توی صفحه ی اول هستش.
    ولی رمز!!!! یعنی کد تقلب؟ این بازی کد تقلب نداره. یعنی مثلا بزنی عرض باند بشه 500 متر و طولش بشه 20 کیلومتر؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

به شدت ممنون.
    انجام میدم و آموزش کاملشو به اسم خودت به مقاله ی آموزشی اضافه میکنم.
    یک سوال دیگه:
    من یه بار اتفاقی در حالی که AP روشن بود و Approch رو هم روشن کرده بودم (توی 747) کاملا اتفاقی متوجه شدم هدینگ خاموشه ولی هواپیما داره به محض دریافت هدینگ جدید مسیر درست رو میره. یعنی همه چیز داشت خودش کنترل میشد. میشه بگی چطوری اینطوری شده.
    چون تو حالت عادی باید هدینگ رو خودم بهش بدم تا اتوپایلوت تغییر مسیر بده.

در ضمن میشه اسمت رو کامل بگی تا توی مقاله ی آموزشی صفحه اول بزارم؟
    چون این بازی نصب نیست و خیلی وقته بازی نکردم درست یادم نیست ولی اونی که شما میگی احتمالا هواپیما دنبال خط هوایی میرفته . شما خطوط هوایی رو میتونید روی نقشه بازی ببینید . شما وقتی که ap رو روشن میکنید یعنی auto pilote رو روشن کردید و با روشن کردن دکمه nav همونطور که گفتم heading خاموش میشه و هواپیما دنبال course تنظیم شده میره . این course رو که من گفتم فقط مختص فرود اومدن نیست ! این سیستم برای این هم استفاده میشه که آیا هواپیما روی خط هوایی هست یا نه ! یعنی روی نقشه هایی که توی خود هواپیما ( توی واقعیت ) موجود هست جهت خطوط هوایی رو نوشتن که با تنظیم course روی همون درجه و با وسط بودن cdi ( همون بریدگی وسط course ) نشون میده که هواپیما روی خط هوایی ! شما هم میتونید توی بازی امتحان کنید . خطوط رو توی نقشه ظاهر کنید جهتش رو پیدا کنید . course رو روی همون درجه ببندید و nav رو بزنید ! خود هوا پیما همه چی رو تنظیم میکنه !

برای مقاله هم بزن mahyarSAMSUNG

7. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

یه سوال. موقعی که می خوام جهت هواپیما رو به هر سمتی (بالا ، پایین ، چپ ، راست) حرکت بدم وقتی کلید رو فشار می دم استیک کابین به حالت اولش بر نمی گرده و به حمون حالت باقی می مونه. و وقتی می خوام به جهت مخالف برگردونم هم طول می کشه هم بیشتر از مقدار نیاز حرکت می کنه.... در حالی که قبلا این طوری نبود.
    توی تنظیمات کنترل میتونی این مشکل رو رفع کنی. ولی از دسته استفاده کن تا این مشکلات نباشه.
    مسئله دیگه این که من تا حدودی متوجه راهنمایی های خود بازی می شم و حرفهای استاد پرواز می فهمم. اما حوصله خوندن مطالب رو به زبان انگلیسی و ترجمه اونها و فهمیدنشون رو ندارم... می تونید جایی رو برای من معرفی کنید که این مطالب رو به فارسی برگردونده باشه؟ ممنون می شم.
    من یک سری آموزشهای فارسی شده رو جمع کردم. فعلا که همین ها فقط هست. که اونها هم توی صفحه ی اوله. به خاطر درسهام فعلا نمیتونم بقیشو هم بزارم.
    مورد بعدی اینکه سرویس پک 1 و 2 رو به غیر از دانلود از کجا می شه تهیه کرد؟
    به جای خریدن SP1 و 2 از مغازه ها یک Acclerator Pack بگیر که یک DVD هست و روی بازی نصب میشه که هم شامل SP1 میشه و هم SP2 و هم چیزهای دیگه.
    و مورد آخر اینکه از شما دوستان کسی آنلاین بازی می کنه؟ اگر بازی می کنه سرورش رو به من هم بگه...
    من آنلاین بازی میکنم ولی خیلی کم. سالی ماهی یه بار.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

آقا از راهنماییت فوق العاده سپاسگزارم.

به جای خریدن SP1 و 2 از مغازه ها یک Acclerator Pack بگیر که یک DVD هست و روی بازی نصب میشه که هم شامل SP1 میشه و هم SP2 و هم چیزهای دیگه.
    یه سوال. Accelerator Pack یه DVD جدا گانه هست یا نه Patch جدید FS هست با SP 1 و 2؟ و اینکه معمولا مغازه های بازی و نرم افزار دارن یا نه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

یه سوال. Accelerator Pack یه DVD جدا گانه هست یا نه Patch جدید FS هست با SP 1 و 2؟ و اینکه معمولا مغازه های بازی و نرم افزار دارن یا نه؟
    ACC Pack مجموعه ای از آپدیتها هست + 3 پرنده جدید (یکی جنگی و یکی هلیکوپتر) + SP1 + SP2 + DirectX10 Ready + بهینه تر شدن سرعت اجرای بازی + 1000 فرودگاه جدید + ماموریتهای جدید + کلی چیزهای دیگه.
    به صورت یک DVD جداگانه روی بازی نصب میشه که این DVD هم عرضه ی رسمی شد و به صورت پک تو مغازه ها موجوده. عکس روش هم هواپیمای جنگنده رو روی باند نشون میده.
    اگر سیستمت ضعیف باشه بعد از نصبACC میتونی جزئیات رو بیشتر کنی و سرعت بهتری داشته باشی و اگر سیستم مورد نیاز بازی رو داشته باشی میتونی DirectX10 رو فعال کنی (ویندوز ویستا) و گرافیک بازی رو ببری و بالا و حال کنی.

11. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    پکن

پيش فرض

راستی . ببخشید در مورد کنترل هواپیما هر کاری کردم نتونستم درستش کنم. کلافم کرده. به خصوص در مورد هلیکوپتر. نمی دونم باید چی کار کنم. اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

راستی . ببخشید در مورد کنترل هواپیما هر کاری کردم نتونستم درستش کنم. کلافم کرده. به خصوص در مورد هلیکوپتر. نمی دونم باید چی کار کنم. اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.
    ممنون.
    اگر از دسته استفاده نکنی این مشکلات پیش میاد.
    توی تنظیمات گزینه ی Auto Rudder رو روشن کن ببین تغییری میکنه یا نه.
    همچنین میتونی یک کلید خاص برای وسط بردن رادار یا Elevator تو بازی تعریف کنی. توی تنظیمات کلیدها برای این دو قسمت کلید انتخاب کن.
    ولی در کل بهترین گزینه یک دسته ی شبیه دسته های PlayStation هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •