تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 607 اولاول ... 289101112131415162262112512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

آموزش صفحه اول به روز شد.

موارد اضافه شده:
    -آموزش پرواز با Boeing F\A Hornet و نشستن بر روی ناو
    -توضیح چند اصطلاح

2. 2 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه borderlessboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under My Skin

پيش فرض

این ارورو چکار کنم؟
    The MSXML4 SP2 component is not installed. Please reinstall Flight
    Simulator to restore or repair this missing component

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under My Skin

پيش فرض

کسی نیست کمک کنه؟

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

معذرت میخوام

در حرکت زمینی هواپیما (( روی باند )) دکمه های گردش به چپ و راست کدومها هستند ؟

ممنون
    گردش روی باند نداریم ، شما چند حالت برای دور زدن دارید ، با تنظیم دور موتور ها اگر هواپیما دو موتوره باشه
    با تغییر زاویه بال ها نباید روی باند تغییر جهت بدین
    می تونید با کنترل زاویه بال پشتی این کار رو بکنید با کلید های 0 و enter روی num lock
    =============
    بخش مولتی پلیر بازی هم جالبه ، به یک نوعی شاید ترافیک هوایی هم تو این بخش معنا پیدا می کنه ...

6. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

اگر قبل از این شما FS رو نصب نکرده بودید بهتره چیزهایی که نصب شده رو Unistall کنید و از DVD بازی این برنامه رو نصب کنید. و بعدش خود FS رو نصب کنید.
    اگر قبلا FSرو سیستمتون نصب بوده اول هرچی نصبه از بازی رو unistall کنید و بعد بازی رو در محلی به غیر از محل قبلی نصب کنید. یعنی با نامی دیگر بازی رو نصب.
    سلام
    من دنبال این برنامه هستم :
    AirNav FS Live Traffic
    این هم سایت برنامه
    در DVD دوم که خود شرکت ها به همراه ACC pack ارائه میدند معمولا این نرم افزار وجود داره.
    می گم کسی کرک یا کی گن این بازی رو برای بازی آنلاین داره ؟؟؟؟؟؟ چون نسخه ای که من گرفتم اصلا نه کرک با خودش داره نه کیگن !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    به تاپیک زیر برید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن، ورژن 1.3 مقاله ی آموزشی FSX با 50 صفحه آموزش در تاپیک زیر به روز شد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 2 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under My Skin

پيش فرض

این ارورو چکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under My Skin

پيش فرض

اگر قبل از این شما fs رو نصب نکرده بودید بهتره چیزهایی که نصب شده رو unistall کنید و از dvd بازی این برنامه رو نصب کنید. و بعدش خود fs رو نصب کنید.
    اگر قبلا fsرو سیستمتون نصب بوده اول هرچی نصبه از بازی رو unistall کنید و بعد بازی رو در محلی به غیر از محل قبلی نصب کنید. یعنی با نامی دیگر بازی رو نصب.
    نمیشه .بازم ارور میده

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی

چند تا سوال در مورد IFR داشتم

من تو FSX بارها پرواز کردم (( حتی از اینطرف اروپا با اونطرف !!)) ولی یه چیزی که هیچوقت نتونستم جوابشو پیدا کنم اینه که هدینگ فرودگاه مقصد رو کجا نوشته و چجوری میتونم پیداش کنم ؟؟ همینطور کوریدور پروازی یا همون دالان هوایی رو چجوری میتونم پیدا کنم که اگه بفرض رو هدینگ درست پرواز کردم به موازات باند از کنار فرودگاه رد نشم !!

سوم اینکه نمیدونم چرا گزینه flight planer این شبیه ساز یه مشکل داره و اون اینه که خطی که رو GPS فرودگاه مبدا رو به فرودگاه مقصد وصل میکنه هیچ اطلاعاتی در باره باند نمیده و ممکنه رو همون خط و دقیقا روی اون با همون هدینگ پرواز کنید و بعد ببینید راستای باند عمود بر جهت حرکت هواپیمای شماست و مجبور به دور زدن مجدد یا go around بشید !!

ممنون میشم یه توضیحی در باره این سوالات لطف کنید.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

سلام به همگی

چند تا سوال در مورد IFR داشتم

من تو FSX بارها پرواز کردم (( حتی از اینطرف اروپا با اونطرف !!)) ولی یه چیزی که هیچوقت نتونستم جوابشو پیدا کنم اینه که هدینگ فرودگاه مقصد رو کجا نوشته و چجوری میتونم پیداش کنم ؟؟ همینطور کوریدور پروازی یا همون دالان هوایی رو چجوری میتونم پیدا کنم که اگه بفرض رو هدینگ درست پرواز کردم به موازات باند از کنار فرودگاه رد نشم !!

سوم اینکه نمیدونم چرا گزینه flight planer این شبیه ساز یه مشکل داره و اون اینه که خطی که رو GPS فرودگاه مبدا رو به فرودگاه مقصد وصل میکنه هیچ اطلاعاتی در باره باند نمیده و ممکنه رو همون خط و دقیقا روی اون با همون هدینگ پرواز کنید و بعد ببینید راستای باند عمود بر جهت حرکت هواپیمای شماست و مجبور به دور زدن مجدد یا go around بشید !!

ممنون میشم یه توضیحی در باره این سوالات لطف کنید.
    اول توضیح بدم که جواب تمام این سوالات در مقاله ی آموزشی موجود هستش.
    هدینگ فرودگاه مقصد رو کجا نوشته و چجوری میتونم پیداش کنم ؟؟
    هدینگ مقصد از طریق مرکز بر روی ATC Panel درج میشه. البته اگر شما با اجازه و با رعایت تمام اصول پرواز کرده باشید.
    مثلا مینویسه:
    Boeing 737 you're Cleared to landing runway 29L
    البته جمله بالا یک میلیون غلط داره ولی حالا فرضا.
    29 ال یا همون Left یعنی باند با هدینگ 290 و اون L برای فرودگاههای به کار میره که چند بانده هستند. یعنی در هدینگ 29 چند باند فرود قرار داره و وقتی گفت Left یعنی تو سمت چپی فرود بیایید.
    همینطور کوریدور پروازی یا همون دالان هوایی رو چجوری میتونم پیدا کنم که اگه بفرض رو هدینگ درست پرواز کردم به موازات باند از کنار فرودگاه رد نشم !!
    حتی اگر دقیقا روی مسیر پرواز کنید برای لندینگ یکم انحراف دارید. پس بهترین کار تو این موقع گوش کردن به هدینگهای داده شده هستش و باید بعد از اجازه ی فرود هدینگ رو اصلاح کنید و در راستای باند قرار بگیرید.(آموزش کامل این کار در مقاله هست)
    این نکته خیلی جالبه که گفتید:
    توجه کنید GPS اصلا در هیچ کجای دنیا مبنای پرواز نیست. GPS ممکنه قطع بشه و ممکنه شما رو اشتباه راهنمایی کنه برای همین خلبانها وظیفه دارند راههایی غیر از GPS رو برای مسیریابی یاد داشته باشند.
    اول اینکه هدینگ هایی که مرکز میده بر اساس GPSنیست ولی بیشتر وقت روی مسیر GPS هستید به جز در آخر که باید لندینگ کرد.
    دوم اینکه پروازIFR چند حالت داره که از همون قسمتی که IFR رو انتخاب کردید به ایین در چپ برید تا گزینه هاشو ببینید. اصل پرواز IFR در حالتVOR to VOR بایدباشه.در این حالت خطهای رویGPS هم صاف و مستقیم نیستند و کلی باید تغییر مسیر بدین. و در این حالت اگر AutoPilotروشن باشه وApproch رو بزنید هواپیما خودش از روی خط کشی GPS حرکت میکنه بدون دخالت شما.
    نمیشه .بازم ارور میده
    منم این مشکلرو داشتم ولی همینطوری حل شد. احتمالا یک برنامه یناسازگار با اینMsxml ندارید؟ نمیدونم در کل منم یه مدت الاف همین ارور بودم.

13. 4 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hesam.25's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[
    دوست من دقیقا ورژن Flight Simulator رو بگو چیه؟
    یعنی Flight Simulator X یا FS 2004 یا FSX Accel یا FSX SP1 یا FSX SP2 ؟؟؟؟؟
    من برات کرک FSX رو میزارم. تو مسیر بازی کپی کن بازیت اکتیو میشه و Multiplayer هم میشه بازی کرد. کرک SP1 رو هم میزارم. فقط وقتی استفاده کن که Service Pack1 روی FSX نصب کرده باشی.
    اگر Accelerator هم نصب کردی بگو تا کرک اونو برات بزارم.
    کرک FS2004 رو هم اگر میخوای بقیه لطف کنند بزارن.

FSX -----

FSX After Sp1 ----
    منم نیاز به کرک fsx sp1 دارم این ادرسی که دادین میگه فایل اکسپایر شده کمکم میکنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •