تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3586 از 3743 اولاول ... 25863086348635363576358235833584358535863587358835893590359636363686 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,851 به 35,860 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام من همیشه خطم روی گیمینگ بود و پینگ خوب تا نزدیک عید ک شد یهو دیدم پینگم 80 تا رفته روش زنگ زدم ی خانمی بود گفت ک طرح گیمینگ رو برداشتیم و دیگه نیست جا خوردم گفتم مگه میشه همچین چیزی. گفتم یعنی چ اصن بدون اجازه من حق اینکارو نداشتید اصن من الان چند ساله مشترک اسیا تکم و حق چنین کاری رو ندارید و زودباش واسم درسش کن گف دیگه نیستا تموم شده ها لولو بردتش.
    یکم بحث کردم گف بزارید زنگ بزنمبپرسم(نمیدونم حالا کجا زنگ زد هر جا زنگ زد ی جا بالاتر خود این اپراتور ها بود) گفت بهم گفتن الان نمیتونیم گیمینگش کنیم اما واستون درستش میکنیم چون مشترک قدیممون هستید تا بعد از عید درس میشه دو هفته گذشت و دیدم پینگ درست شده.
    حالا اینو میگم به کسایی ک اسیا تک دارن اگه طفره مین ک پنلت رو بزارن رو گیمینگ راهش اینه یکم تند حرف بزنید و طلبکارانه صحبت کنید تا واستون درسش کنن.اگه گف نیستو امکانش نیست نمیدونم اصن وجود نداره دروغ محضه باور نکنه کسی دروغگو های خوبی هستند تلفن چی های اسیا تک .پاتو بکن تو یه کفش اگه این ج نداد دوباره زنگ بزن بالاخره یکی قانع میشه خانوم باشن هم بهتره. طلبکارانه هم صحبت کنید نه مثل ی ادم مظلوم و ساده لوح.

2. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دانلود شبانه قیمتش ۵هزارتومنه؟ الان پرسیدم!
    ۲ تا ۸ صبح ۱۶۰ گیگ!!!
    میخواست بیام رو اسیاتک استان گیلان بیام ؟ ۲مگ سرعتش خوبه اینستاگرام ویدئوهااش بدون ایست باز میشه؟

Sent from Galaxy s8

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دانلود شبانه قیمتش ۵هزارتومنه؟ الان پرسیدم!
    ۲ تا ۸ صبح ۱۶۰ گیگ!!!
    میخواست بیام رو اسیاتک استان گیلان بیام ؟ ۲مگ سرعتش خوبه اینستاگرام ویدئوهااش بدون ایست باز میشه؟

Sent from Galaxy s8

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

از دوستان کسی هست بدونه سرویس 2 مگ 17 گیگ کی و ساعت چند در پنل ظاهر یا غیب میشه !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

من تازه میخوام اینترنت بگیرم بین همه شرکت ها یه سرچی کردم به نتیجه مطلوبی نرسیدم به نطرتون اسیا تک خوبه یا نه؟
    مخابرات شهید زارعی هستیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من وقتی وارد کنترل پنل میشم اجازه نمیده که سرویس جدید بگیرم و اعلام می کنه که باید فرمی رو که طراحی کردند پر کنم و وقتی گزینه در فرصت بهتر تکمیل می کنم رو هم می زنم باز اجازه نمیده وارد بشم .مشکل از کجاست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

سلام
    من وقتی وارد کنترل پنل میشم اجازه نمیده که سرویس جدید بگیرم و اعلام می کنه که باید فرمی رو که طراحی کردند پر کنم و وقتی گزینه در فرصت بهتر تکمیل می کنم رو هم می زنم باز اجازه نمیده وارد بشم .مشکل از کجاست ؟
    مشکل از خود آسیاتک هست من زنگ زدم پشتیبانی گفت نرم افزار موبایلشو بگیرم دیگه همه کارا رو با اون انجام میدم

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

یعنی اینایی که پشتیبانی اسیاتک هستن 95 درصدشون سوادشون زیر خط فقره . اصلا بعید بدونم طرف با ساده ترین مفاهیم اینترنت هم اشنایی داشته باشه .
    الان حدود یه ماهه که snr margin بدون اینکه تغییری تو اتصالات داخلی اعم از وصل کردن تلفن و این جور چیزا داشته باشم اومده پایین و سر همین مدام چراغ adsl چشمک میزنه و ثابت میشه و بازم چشمک میزنه و ثابت و گاهی تا 45 دقیقه این روال ادامه داره هفته پیش زنگ زدم گفتم اینطوریه یارو بعد 15 دقیقه که میگم فلانه و اینطوره اخرم هیچ کاری نتونست بکنه گفت پیگیری میزنم براتون . بعد دو روز sms اومد که اوکی شده و مشکل برطرف شده و یکی دو روز قطع نشد از جمعه باز شروع شد این دفعه پینگ هم فاجعه بار شد و تو بازی انلاین هی لگ ایجاد میشد باز پریروز زنگ زدم میگم هی قطع میشه 20 مین طول کشید با پشتیبانی صحبت کردنم هی یارو میگفت الان وصل شد میگم نه دو مین طول میداد باز میگفت الان چی میگم نه حدود 10 دقیقش همین روال گذشت اخر عصبی شدم گفتم جناب نمیشه که من هر بار هی زنگ بزنم 20 دقیقه پای تلفن معطل شم و اخر سرم هیچی به هیچی . یارو اصلا تعطیل بود باز میگفت درسته الان چی وصل نشد گفتم ولش اقا از طریق همون 195 شکایت و پیگیری میکنم به نتیجه میرسم و قطع کردم .
    کلا صحبت با پشتیبانی اسیاتک وقت تلف کردنه . دو بار دیگه هم مشکلات دیگه پیش اومد اول به پشتیبانی زنگ زدم جواب نگرفتم به محض شکایت از 195 اوکی شد

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یعنی اینایی که پشتیبانی اسیاتک هستن 95 درصدشون سوادشون زیر خط فقره . اصلا بعید بدونم طرف با ساده ترین مفاهیم اینترنت هم اشنایی داشته باشه .
    الان حدود یه ماهه که snr margin بدون اینکه تغییری تو اتصالات داخلی اعم از وصل کردن تلفن و این جور چیزا داشته باشم اومده پایین و سر همین مدام چراغ adsl چشمک میزنه و ثابت میشه و بازم چشمک میزنه و ثابت و گاهی تا 45 دقیقه این روال ادامه داره هفته پیش زنگ زدم گفتم اینطوریه یارو بعد 15 دقیقه که میگم فلانه و اینطوره اخرم هیچ کاری نتونست بکنه گفت پیگیری میزنم براتون . بعد دو روز sms اومد که اوکی شده و مشکل برطرف شده و یکی دو روز قطع نشد از جمعه باز شروع شد این دفعه پینگ هم فاجعه بار شد و تو بازی انلاین هی لگ ایجاد میشد باز پریروز زنگ زدم میگم هی قطع میشه 20 مین طول کشید با پشتیبانی صحبت کردنم هی یارو میگفت الان وصل شد میگم نه دو مین طول میداد باز میگفت الان چی میگم نه حدود 10 دقیقش همین روال گذشت اخر عصبی شدم گفتم جناب نمیشه که من هر بار هی زنگ بزنم 20 دقیقه پای تلفن معطل شم و اخر سرم هیچی به هیچی . یارو اصلا تعطیل بود باز میگفت درسته الان چی وصل نشد گفتم ولش اقا از طریق همون 195 شکایت و پیگیری میکنم به نتیجه میرسم و قطع کردم .
    کلا صحبت با پشتیبانی اسیاتک وقت تلف کردنه . دو بار دیگه هم مشکلات دیگه پیش اومد اول به پشتیبانی زنگ زدم جواب نگرفتم به محض شکایت از 195 اوکی شد
    الان این پروفایلی که آسیاتک فعال کرده با توجه به snr خط و سقفی که در نظر گرفتن دیتاریت رو ست میکنه. بدی و خوبی خودشو داره
    شما مودمت اگه چیپ برودکام داشته باشه میتونی از هکش استفاده کنی و با کم و زیاد کردن snr لینکتو ثابت کنی. مودم خودم 8968 هست و راحت میشه این کارو کرد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه nobody2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    جلو مونیتور

پيش فرض

الان این پروفایلی که آسیاتک فعال کرده با توجه به snr خط و سقفی که در نظر گرفتن دیتاریت رو ست میکنه. بدی و خوبی خودشو داره
    شما مودمت اگه چیپ برودکام داشته باشه میتونی از هکش استفاده کنی و با کم و زیاد کردن snr لینکتو ثابت کنی. مودم خودم 8968 هست و راحت میشه این کارو کرد!
    این هکش چطور هست ؟ کمی توضیح میدید ؟ نرم افزار یا فریمور خاصی میخواد ؟
    البته من در مودم ایسوس این گزینه را دارم ولی میخوام ببینم رو میدمهای برودکام چطور هست و فعال میشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •