تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 1804 از 3743 اولاول ... 804130417041754179418001801180218031804180518061807180818141854190423042804 ... آخرآخر
نمايش نتايج 18,031 به 18,040 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

دوستان همانطور که گفتم چند روزی هست که اسم سرویس دهنده من در صفحه اسپید تست ookla به شهراد نت کمپانی تبدیل شده و از همون روز دقیقا سرعت دانلود من از سرورهای خارجی به نصف رسیده است.پشتیبانی هم که راحت داره میگه سرعت دانلود از سرورهای خارجی به ما ربطی نداره درصورتیکه با اکانت صبانتم از همان سرورهای خارجی با سرعت فوق العاده بالا دانلود میکنم.در هر صورت الان متوجه شده این مشکل فقط آخر شبها یعنی حدود 11 شب به بعد(تا آغاز ساعت رایگانم که 1 صبح است)پیش میاد و در طول روز و عصر این مشکل وجود نداره و سرعت دانلود از سرورهای خارجی هم فوق العاده بالاست.به نظر دوستان این مشکل به کجا ربط داره؟آخه دقیقا از روزیکه اسم این شهراد نت لعنتی برام اومده به این مشکل برخوردم.منم تمام دانلودهام واسه آخره شب هستش.چکار کنم؟

2. این کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه keymaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    سوال جالبی بود !

پيش فرض

سلام من هم دقیقا مشکل david-ebi رو دارم شب ساعت ۱۲ به بعد تا ۸ صبح (با اینکه ۴ مگ نامحدود دارم) سرعت دانلودم از سرورهای خارجی ماکزیمم ۳۰ تا ۳۵ کیلوبایت بر ثانیه هست ولی از سرور های داخلی با سرعت ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه !! شورش رو درآوردن ,,,, جالبیش اینجاس که اومدن چندتا سرور خارجی رو که مردم برای تست استفاده میکنن رو محدود نکردن مثل مایکروسافت اسپیدتست پی اچ پی دات نت بعد زنگ میزنیم پشتیبانی میگه برو سایت مایکروسافت تست بگیر میبینی که لیمیت نشده !!! بچه گیر آوردن

4. 3 کاربر از keymaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دقیقا.اینقدر بی شرم هستند وقتی که بفهمند شما کابر کافو نوری یا تنها ازاون شرکت فقط میتونید اینترنت بگیریداز این رو به اون رو میشن و ذات کثیف و ئست خودشون را نشان می دهند.ببین مخابراب پورت خالی داره؟اگه خیلی دیگه اذیت کردن اگه خونتون وایمکس پوشش میده را بگیر وگرنه باید تحمل کنی!
    تنها راهش اینه که وایمکس یا رایتل بگیری خودتو راحت کن مبین نت بگیر یا ایرانسل
    ممنونم عزیزان بابت راهنمایی، محبت کردید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز، تایید میشه صدرصد! اینقدر بد رفتار می کنند که انگار دارن به ادم لطف می کنند! باورکنید من نمی دونم، این طرز رفتار آیا واقعا لازمه؟!چون من هروقت زنگ زدم جز سلام و خسته نباشید نگفتم، اصلا حرف نادرست تو دهن ادم نمیاد، نه من بلکه همه ما! خدایی کدوم ما به اینا چیز بدی گفتیم که اینقدر از ادم طلب دارند! بعضی از پشتیبانی ها حال ندارند اصلا جواب بدن! البته من منکر معدود عزیزانی که واقعا زحمت میکشن تو این شرکت نیستم، ولی باور کنید بیشتر پاسخ هایی که ما می گیریم واقعا....چی بگم..در کل این نحوه برخورد با مشتری ها نیست.
    امروز نشد، فردا زنگ می زنم مخابرات. اگر مخابرات هم نداشت، میرم سراغ وایمکس.فقط مشکل اینه که انگار اینجا خوب نیست زیاد وایمکس، برادرم داره از مبین نت، چندان راضی نیست خیلی کنده. ولی شده دیال آپ استفاده کنم از این اسیاش
    ت میرم! انصافا این رسمش نیست که ما را چون مجبوریم و بدون انتخاب این شکلی اذیت می کنند...
    این گلم برای دوستان گل این تاپیک
    Last edited by NOVICE_M; 16-04-2014 at 19:50.

6. 2 کاربر از NOVICE_M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه babak7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام...شرق تهرانم و سرویس اسیاتک دارم....نامحدودش خیلی بی خود بود ... تبدیل به حجمی 512 کردم... بدک نیست....اینم تست من با 512

8. این کاربر از babak7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت آسیاتک
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان

کسی تست کرده ببینه برای آپلود روی سرور های ایران و سرور های خارج از کشور تفاوتی وجود داره یا نه؟ احتمالا آپلود روی هاست ایران بهتر باشه اگر محدودش نکرده باشن

همچنین در بهترین حالت برای آپلود روی سرویس ها محدودیت که گذاشته شده در هر ثانیه چه مقدار آپلود روی سرویس ها گذاشته شده
    ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آقا یکی لطفا جواب بده . نامحدود ١٢٨ سرعت دانلود شبانه و روزانه رو چنده . من فقط واسه دانلود میخوام و بازی آنلاین نمی کنم . ممنون و ١٢٨ نامحدود مصرف منصفانه داره یا مثه مخابرات هر چقدر بخوای دانلود میکنی . دمتون گرم

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

آقا یکی لطفا جواب بده . نامحدود ١٢٨ سرعت دانلود شبانه و روزانه رو چنده . من فقط واسه دانلود میخوام و بازی آنلاین نمی کنم . ممنون و ١٢٨ نامحدود مصرف منصفانه داره یا مثه مخابرات هر چقدر بخوای دانلود میکنی . دمتون گرم
    آسیاتک سرویس نامحدود نداره !

12. این کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سرویس نامحدود داره.مصرف منصفانه هم داره که بعد گذشت اون مصرف سرعتت پایین تر از سرعت واقعی میاد.
    / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] /

14. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

پینگ 8.8.8.8 چنده براتون؟ برای من 370

اگه نباشه جاش خالی می مونه .Ashkan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تـهــران

پيش فرض

دوستان همانطور که گفتم چند روزی هست که اسم سرویس دهنده من در صفحه اسپید تست ookla به شهراد نت کمپانی تبدیل شده و از همون روز دقیقا سرعت دانلود من از سرورهای خارجی به نصف رسیده است.پشتیبانی هم که راحت داره میگه سرعت دانلود از سرورهای خارجی به ما ربطی نداره درصورتیکه با اکانت صبانتم از همان سرورهای خارجی با سرعت فوق العاده بالا دانلود میکنم.در هر صورت الان متوجه شده این مشکل فقط آخر شبها یعنی حدود 11 شب به بعد(تا آغاز ساعت رایگانم که 1 صبح است)پیش میاد و در طول روز و عصر این مشکل وجود نداره و سرعت دانلود از سرورهای خارجی هم فوق العاده بالاست.به نظر دوستان این مشکل به کجا ربط داره؟آخه دقیقا از روزیکه اسم این شهراد نت لعنتی برام اومده به این مشکل برخوردم.منم تمام دانلودهام واسه آخره شب هستش.چکار کنم؟
    سلام من هم دقیقا مشکل david-ebi رو دارم شب ساعت ۱۲ به بعد تا ۸ صبح (با اینکه ۴ مگ نامحدود دارم) سرعت دانلودم از سرورهای خارجی ماکزیمم ۳۰ تا ۳۵ کیلوبایت بر ثانیه هست ولی از سرور های داخلی با سرعت ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنه !! شورش رو درآوردن ,,,, جالبیش اینجاس که اومدن چندتا سرور خارجی رو که مردم برای تست استفاده میکنن رو محدود نکردن مثل مایکروسافت اسپیدتست پی اچ پی دات نت بعد زنگ میزنیم پشتیبانی میگه برو سایت مایکروسافت تست بگیر میبینی که لیمیت نشده !!! بچه گیر آوردن
    متاسفانه به بد جایی منتقل شدید. من از این شهراد اینترنت داشتم و در یک کلام، مزخرفترین تجربه ام رو با اینا داشتم. سرور داخلی رو با حدود 400 میگرفت ولی سرور خارجی در حد 30 بود. شب از ساعت 9 و 10 به مدت 10 تا 12 ساعت افت شدید سرعت. طوریکه احساس میکردم اگر با gprs همراه اول دانلود میکردم بهتر بود. هر وقت هم که بهشون میگفتم، برای تست من رو به یکی از سایت های همسایه که مخصوص دانلوده و از سرورهای آسیاتک استفاده میکنه میفرستادن که تست بگیرم. جالب اینجا بود که میدونستن سطح معلوماتشون از تماس گیرنده پایینتره ولی همون یکی دو خطی که بهشون یاد داده بودن رو تکرار میکردن.

17. این کاربر از .Ashkan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •