تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3607 از 3743 اولاول ... 26073107350735573597360336043605360636073608360936103611361736573707 ... آخرآخر
نمايش نتايج 36,061 به 36,070 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

اگر بعد از شروع تایم رایگان و قبل از تمام شدن تایم رایگان مودم دیکسانکت و کانکت نشود یا خاموش و روشن نشود سیستم آسیاتک نمی تواند حجم استفاده شده در تایم رایگان را درست تشخیص دهد و حوصله قبول کردن مشکل و حلش را هم ندارند، بهتر است کاری کنید که قبل و بعد از دانلود مودم به صورت اتوماتیک ریست شود.
    چه تایم رایگان باشه چه نباشه فرقی نمی کنه برای مثال شما ی نرم افزار با حجم 800 mb دانلود کن بعد برو قسمت local area connection status از اونجا میفهمی چه مقدار
    حجم مصرف کردی!
    در ماجرای حجم خوری بیشتر مخابرات و آسیاتک مقصره
    شما مودم را خاموش و روشن کن، بعد یک فایل دانلود کن بعدش دوباره خاموش و روشن کن، بعدش ریز مصرف را ببین که در آن اتصال چقدر کم کرده. کلا حجم باقیمانده که نشان می دهد تا اتصال قطع نشود دقیق نیست.
    مشکل الان اینه که من اصلاً در تایم غیر رایگان (البته رایگان که نیست و بسته حجم شبانه منظورمه) استفاده ای نمیکنم از این اینترنت. از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم و فقط و فقط برنامه دانلودر تورنتم رو تنظیم کردم که ساعت 2:05 تا 7:55 از کارت شبکه ای که وصل کردم به مودم ADSL (آسیاتک) دانلود کنه. در دیگر ساعات هیچ مصرفی از این اینترنت نمیشه ولی ازش روزی چند صد مگ حجم کم میشه

p.s: تمام تنظیمات routing به درستی انجام شده و مطمئنم در دیگر ساعات هیچ ترافیکی به سمت این مودم نمیره...
    Last edited by Zeitgeist; 18-11-2018 at 07:57.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

شما مودم را خاموش و روشن کن، بعد یک فایل دانلود کن بعدش دوباره خاموش و روشن کن، بعدش ریز مصرف را ببین که در آن اتصال چقدر کم کرده. کلا حجم باقیمانده که نشان می دهد تا اتصال قطع نشود دقیق نیست.
    من میگم نره تو میگی بدوش!
    در دو جمله خلاصه میکنم اگه مودم رو تو کوره آهنگری هم ذوب کنی فایده نداره
    توصیه می‌کنم زیاد خودتو خسته نکن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان.
    این وضعیت سرویس من هست:

دوستانی که سرویس خریدند آیا خط رو دقیقا روی همون سرعت خریداری شده می بندند؟
    بنده تهران هستم و سرویس 8 مگ سفارش دادم. در ابتدای برقراری سرویس (1 ماه و نیم پیش) خط رو روی 6 مگ بسته بودن که تماس گرفتم و خط رو روی 10 بستن چون وقتی روی 8 میبستن سرعت نهایت روی 6.5 میداد. حدود 15 روز پیش که تمدید کردم هم ریت خط روی همون 10 موند ولی مشکلی وجود داشت که هر دفعه مودم رو روشن و خاموش میکردم خط اتوماتیک روی 6 بسته میشد با اینکه وضعیت خط میتونم بگم عالیه و مشکل نوبز نداره. امروز صبح هم برق قطع و وصل شد و مودم ریست شد مجددا روی 6 بسته شد. تماس گرفتم خط رو روی 8 بستن و میگن بالاتر نمیتونیم ببندیم و مطابق با سرویسه. هرچی هم میگم خب وقتی 8 میبندین به من 6.5 یا نهایت دیگه 7 میده گوش نمیکنن و میگن مطابق با سرویسه خودته، با اینکه قبلا راحت با یک تماس روی 10 میبستن ولی الان نمیبندن. امروز 3 بار تماس گرفنم با 3 نفر مختلف ولی انجام نمیدن.

خواسنم بدونم وضعیت بقیه دوستان نسبت به سرویس خریداری شده و ریت خط چجوریه ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان.
    این وضعیت سرویس من هست:

دوستانی که سرویس خریدند آیا خط رو دقیقا روی همون سرعت خریداری شده می بندند؟
    بنده تهران هستم و سرویس 8 مگ سفارش دادم. در ابتدای برقراری سرویس (1 ماه و نیم پیش) خط رو روی 6 مگ بسته بودن که تماس گرفتم و خط رو روی 10 بستن چون وقتی روی 8 میبستن سرعت نهایت روی 6.5 میداد. حدود 15 روز پیش که تمدید کردم هم ریت خط روی همون 10 موند ولی مشکلی وجود داشت که هر دفعه مودم رو روشن و خاموش میکردم خط اتوماتیک روی 6 بسته میشد با اینکه وضعیت خط میتونم بگم عالیه و مشکل نوبز نداره. امروز صبح هم برق قطع و وصل شد و مودم ریست شد مجددا روی 6 بسته شد. تماس گرفتم خط رو روی 8 بستن و میگن بالاتر نمیتونیم ببندیم و مطابق با سرویسه. هرچی هم میگم خب وقتی 8 میبندین به من 6.5 یا نهایت دیگه 7 میده گوش نمیکنن و میگن مطابق با سرویسه خودته، با اینکه قبلا راحت با یک تماس روی 10 میبستن ولی الان نمیبندن. امروز 3 بار تماس گرفنم با 3 نفر مختلف ولی انجام نمیدن.

خواسنم بدونم وضعیت بقیه دوستان نسبت به سرویس خریداری شده و ریت خط چجوریه ؟
    سرویسها قدیم تا 16 مگ هم میبستن اما الان دیگه فقط طبق سرویس خریداری شده میبندن کیفیت خط شما خیلی خوبه خطتت هم روی 8 مگ بستن نباید مشکلی داشته باشید مگه اینکه تو مرکز مخابراتی شما اسیاتک مشکل کمبود پهنای باند داشته باشه
    Last edited by naasr; 18-11-2018 at 19:11.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سرویسها قدیم تا 16 مگ هم میبستن اما الان دیگه فقط طبق سرویس خریداری شده میبندن کیفیت خط شما خیلی خوبه خطتت هم روی 8 مگ بستن نباید مشکلی داشته باشید مگه اینکه تو مرکز مخابراتی شما اسیاتک مشکل کمبود پهنای باند داشته باشه
    سلام، ممنون از پاسختون
    یعنی برای شما دقیقا همون سرعتی که بستن رو میده و پایینتر نیست؟ چون برای من 8 میبنده 6.5 یا نهایت نهایت دیگه 7 میده. قبلا مخابرات 16 مگ داشتم، روی 16 مگ بسته شده بود و به راحتی همون مقدار هم میداد.
    Last edited by amir_taheri; 18-11-2018 at 19:19.

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

مشکل الان اینه که من اصلاً در تایم غیر رایگان (البته رایگان که نیست و بسته حجم شبانه منظورمه) استفاده ای نمیکنم از این اینترنت. از اینترنت ایرانسل استفاده میکنم و فقط و فقط برنامه دانلودر تورنتم رو تنظیم کردم که ساعت 2:05 تا 7:55 از کارت شبکه ای که وصل کردم به مودم ADSL (آسیاتک) دانلود کنه. در دیگر ساعات هیچ مصرفی از این اینترنت نمیشه ولی ازش روزی چند صد مگ حجم کم میشه

p.s: تمام تنظیمات routing به درستی انجام شده و مطمئنم در دیگر ساعات هیچ ترافیکی به سمت این مودم نمیره...
    این مشکل سیستم آسیاتک است که قسمتی از حجم مصرف شده در تایم شبانه را برای تایم عادی محاسبه می کند، به هر حال اگر بخواهید از حجمتان کم نشود باید ساعت 2:05 و 7:55 مودمتان را خاموش و روشن کنید، اگر اینترنت را بگردید راههایی برای خاموش و روشن کردن اتوماتیک مودم از طریق کامپیوتر وجود دارد.

7. این کاربر از 971971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام دوستان، من بیش از چهارساله که مشترک آسیاتک هستم و در این مدت همیشه با این شرکت مشکل عدم تطابق سرعت ارائه شده و سرعت خریداری شده توسط خودم رو داشتم و دارم. به عنوان مثال الان بسته نامحدود(!!!) هشت مگ دارم ولی سرعت واقعی دانلودم در ساعات مختلف شبانه روز نهایتا یک و نیم مگ هست و به ندرت و اتفاقی سرعت سه مگ رو هم داشتم. تنها جوابی که ازشون میگیرم اینه که خط شما نویز زیادی داره و بیشتر از این ظرفیت نداره. ضمنا مودم من تی پی لینک مدل 8961N هست و مستقیما با یک سیم به کابل تلفن در بیرون از منزل وصله. البته با یک اسپیلیتر و مک فیلتر رو هم فعال کردم و با لپ تاپ ویندوز 10 نسخه بروزشده و با برنامه های خود ویندوز و غیره و همچنین با سایت های معتبر و هم با تلفن همراه تست سرعت رو انجام دادم. ممکنه اگر میدونید لطفا بفرمایید مشکل من از کجاست؟

داره خودمونی میشه fc4444esteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

دوستان یکی برام لطف میکنه توضیح بده این بسته شبانه آسیاتک شرایطش چطوریاست ؟ قیمتش ماهیانه چنده ؟ حجمش چقدره ؟ ساعت استفاده چند تا چنده ؟!
    چون من مشترک اسیاتک نیستم پنل کاربری ندارم متاسفانه ، قصد دارم این جشنواره جدید 16 مگ رو بگیرم ولی حجمش خیلی کمه
    تا اینکه یکی دوستان گفت آسیاتک شبانه رایگان داره !
    ممنون میشم راهنمایی کنید ، با تشکر .

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان یکی برام لطف میکنه توضیح بده این بسته شبانه آسیاتک شرایطش چطوریاست ؟ قیمتش ماهیانه چنده ؟ حجمش چقدره ؟ ساعت استفاده چند تا چنده ؟!
    چون من مشترک اسیاتک نیستم پنل کاربری ندارم متاسفانه ، قصد دارم این جشنواره جدید 16 مگ رو بگیرم ولی حجمش خیلی کمه
    شبانه رایگان نداره، حداقل تا جایی که من خبر دارم
    شاید بسته ای چیزی داشته باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اين بسته هاي شبانه و ساعتي آسياتك است.

12. 3 کاربر از ul696 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •