تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 2290 از 3743 اولاول ... 1290179021902240228022862287228822892290229122922293229423002340239027903290 ... آخرآخر
نمايش نتايج 22,891 به 22,900 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

پروفشنال mohamad hosain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کِی صفحه 1544 درست میشه؟فکر کنم 2 روز مونده به ماه که تموم شه .چند وقت پیش خط از طرف مخابرات قطع بود واسه 20 روز از اسیا گفتن پورت رو دادن به کسه دیگه میگم چرا ؟گفتن باید شارژ میکردید حسابتون رو .شعور در سطح جلبک دریایی .

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید
    بنده کاربر نت مخابرات هستم و میخوام به آسیاتک مهاجرت کنم
    میخوام نضرات شمارو در مورد سرویس های حجمی و نامحدود بدونم
    در اصل دوست ندارم بیش از 25 هزار هزینه کنم

حدودا 10 صفحه از این تاپیک رو خوندم و گویا با مشکلی که سیستمشون داره، حجم مصرفی رو در ساعات رایگان کم میکنه
    سرعت ثابت برای سرویس های نامحدود 256 و 512 چقدر هستش؟ پینگ و کیفیت این سرویس ها مورد قبوله؟
    بنظر شما اینترنت این شرکت ارزش خرید داره؟

مصارف بنده در روزها وبگردی و تلگرام هست
    شب ها هم گاهی دانلود! بستگی به ارائه فیلم و نرم افزار داره، شاید در مواقعی 1 هفته دانلود نداشته باشم. بستگی به شرایط داره!

ممنون میشم بنده رو کاملا راهنمایی کنید

متاسفانه در شهر ما فقط شرکت های مخابرات، ماکس نت و به تازگی آسیاتک اومده که فقط محدود به استفاده از این 3 شرکت هستیم

با تشکر مسعود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان.بنده قبلا نت مخابرات داشتم و الان اسیاتک اومدم.ایا دوباره باید خط تلفن رانژه بشه؟چرا

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان.بنده قبلا نت مخابرات داشتم و الان اسیاتک اومدم.ایا دوباره باید خط تلفن رانژه بشه؟چرا
    سلام
    بله
    این طبیعی هستش
    برای استفاده از دیگر شرکت ها باید هزینه رانژه پرداخت بشه

"برقراری ارتباط تلفن مشترك با اسپلیتر شركت سرویس دهنده توسط شركت مخابرات را عمل رانژه كردن می گویند . رانژه کردن خطوط توسط اتاقک های مربوط به هر PAP در مراکز مخابراتی انجام می پذیرد و در این فرآیند با انتقال خط تلفن به یک گذرگاه ، بستر سازی ارایه خدمات اینترنت پر سرعت برای یک خط تلفن فراهنم خواهد شد. این روند طی قرارداد های الحاقی بین 5 الی 10 هزار تومان برای هر مشترک هزینه خواهد داشت."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    بله
    این طبیعی هستش
    برای استفاده از دیگر شرکت ها باید هزینه رانژه پرداخت بشه

"برقراری ارتباط تلفن مشترك با اسپلیتر شركت سرویس دهنده توسط شركت مخابرات را عمل رانژه كردن می گویند . رانژه کردن خطوط توسط اتاقک های مربوط به هر PAP در مراکز مخابراتی انجام می پذیرد و در این فرآیند با انتقال خط تلفن به یک گذرگاه ، بستر سازی ارایه خدمات اینترنت پر سرعت برای یک خط تلفن فراهنم خواهد شد. این روند طی قرارداد های الحاقی بین 5 الی 10 هزار تومان برای هر مشترک هزینه خواهد داشت."

مگه خط یه بار رانژه بشه کافی نیست

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

داره خودمونی میشه mostafa682's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    0341

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید

حدودا 10 صفحه از این تاپیک رو خوندم و گویا با مشکلی که سیستمشون داره، حجم مصرفی رو در ساعات رایگان کم میکنه
    سرعت ثابت برای سرویس های نامحدود 256 و 512 چقدر هستش؟ پینگ و کیفیت این سرویس ها مورد قبوله؟

شب ها هم گاهی دانلود! بستگی به ارائه فیلم و نرم افزار داره، شاید در مواقعی 1 هفته دانلود نداشته باشم. بستگی به شرایط داره!

متاسفانه در شهر ما فقط شرکت های مخابرات، ماکس نت و به تازگی آسیاتک اومده که فقط محدود به استفاده از این 3 شرکت هستیم

با تشکر مسعود

نامحدود ٥١٢ برنزي يكي از دوستام داره بعد از ٣ يا ٤ g سرعتش ميشه ١٥ كيلو البته دقيقشو نميدونم

8. این کاربر از mostafa682 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafa682's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    0341

پيش فرض

به احتمال زیاد شنبه وصل میشه...

من اینترنتی ثبت نام کرده بودم بعد همون اس ام اس و که 733 داخلش بود و پرداخت کردم بعد که به 1544 زنگ میزدم میگفت شکیبا باشید!!!! غروب بود پرداخت کردم فرداش تعطیل رسمی بود و پس فرداش وصل شد....

شما هم پرداخت که میکنی میره تو لیست رانژه واسه همین همون شنبه باید وصل بشه....

صبانت از لحاظ پینگ عالی بود 8 مگابیت اون از 12 مگابیت آسیاتک سریعتر پیجارو بالا میاورد.....و خدایی 4 ماه سرویسم حتی یبار نشد چراغ لینک بپره!!! حیف چیزای دیگش داغون بود.....
    مثلا che chizayi؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دیروز سرویس تمدید کردم رسید بانک و شماره پی گیری هم داد اما باز هم فاکتور پرداخت نشده خورده تماس میگیری اسیاتک میگه بحساب بانک واریز شده به حساب آسیاتک نه!!

ببخشید پس این درگاه برای عمه من؟؟!! برای واریز بحساب شماست....

یعنی اول بانک پول رو برمیداره برا خودش بعد میده به شما!!! منکه رسید دیجیتالی و شماره پی گیری هم دارم!! بعد 24 ساعتم که برگشت نخوره حالا شما بگید من باید از دست بانک شاکی باشم که میگه بحساب آسیاتک واریز شده چون شما رسید دیجیتالی داری یا آسیاتک که میگه درسته شما پرداخت کردی بانک به ما شماره ارجاع نداده!!!

یعنی بعد این همه سال وقتی یه تراکنش پرداخت شده شماره ارجاع نداره تو سیستم خود سیستم این مبلغ رو نباید برگشت بده!!!

واقعا برای بانک داری و سیستم کشوری خودم متاسفم که فقط آزار مردمه و بس.

یه جوری جوابت رو میدن که نتونی بگی مشکل از آسیاتک هست یا بانک!! همش رو میندازن گردن سیستم!!!
    برای منم اینجور مشکلی پیش اومد با کلی تلفن و..برای نیم گیگ ترافیک2000 تومن!!!وقتی گفتن حق با من هست،سرویس را جمع کرده بودم رفته بودم پارس آنلاین..واگذارشون کردم به اصل کاری،سرپل صراط ازشون میگیرم

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مگه خط یه بار رانژه بشه کافی نیست

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk
    نه برای هر شرکت فرق میکنه
    شما از هر شرکتی که نت بخرین. مثلا آسیاتک، باید رانژه بشه. فرداش اگه خواستین برید شاتل، بازم خط باید رانژه بشه

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید

با تشکر مسعود

والا نا محدود اسیا تک که همه میگن زیاد تعریفی نداره به نظرم شما هم بیخیال بشی بهتره
    محدود هم اگه بخوای طرحی بگیری که دانلود رایگان داشته باشه باید اونی رو انتخاب کنی که ترافیک 10 گیگ ماهی داشته باشه یا بیشتر ( فکر نکنم بتونی با 25 تومن بگیری )
    -----------------------------------
    من در کل ازش راضیم قبلا پارس انلاین داشتم سرعتش پایین تر بود برام قطعی هم بالاتر بود

13. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •