تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 1954 از 3743 اولاول ... 954145418541904194419501951195219531954195519561957195819642004205424542954 ... آخرآخر
نمايش نتايج 19,531 به 19,540 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی کار از بالاتر هم خرابه دیگه نقض قانون هم بحساب نمیاد قوانینی داریم که فقط برای مردم اجرا میشه نه خودی ها
    خوب دیگه با وجود وایبر تانگو و وتس اپ و همچنین اینترنت با کیفیت اسلام به خطر میفته

اگه نباشه جاش خالی می مونه mv217010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مازندران_گلوگاه

پيش فرض

دوستان.سلام
    همین الان به اسیاتک پیوستم
    256 نامحدود برنزی دارم........32دان میده.گول که نخوردم؟؟؟؟/.پس اون 8 گیگی که نوشته چیه؟؟مگه نباد پر سرعت باشه؟

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

دوستان.سلام
    همین الان به اسیاتک پیوستم
    256 نامحدود برنزی دارم........32دان میده.گول که نخوردم؟؟؟؟/.پس اون 8 گیگی که نوشته چیه؟؟مگه نباد پر سرعت باشه؟
    آخی چرا گول خوردی.شما اشتباه برداشت کردی!اون 8 گیگ را باید تقسیم بر 30 روز میکردی که میشه 260 میگ.شما روزی 260مگابایت را با سرعت 32 دانلودمیکنی و بعد از اون مابقی روز سرعت 32 شما تقسیم بر 3 میشه.دیگه خودت حساب کن سرعت واقعیت چقدر میشه!

4. این کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان
    من نزدیک به 8 ساله که مشتری آسیاتک هستم. وضعیت ثابت و یکنواختی تو هیچ دوره زمانی نداشته. علت اینکه این مدت مشتری آساتک موندم هم هیچ ربطی به کیفیتش نداره چون بعضی مواقع واقعن رو اعصابه. گاهی خیلی خوب و گاهی خیلی ضعیفه. حالا میخوام آخرین اتفاقی رو که برام افتاده بگم و نظر شما رو بپرسم:

من الان سرویس با سرعت 2 مگ رو دارم. تا هفته پیش وقتی تست میگرفتم (با اسپید تست) سرعت رو بالای 3 مگ نشون میداد و موقع دانلود هم سرعتم گاهی به 400 کیلوبایت بر ثانیه میرسید. اواخر هفته پیش هر چقدر تست کردم دیدم سرعت از 1.5 بالاتر نمیره. گفتم شاید موقتیه و خودش درست میشه تا اینکه جمعه صبرم به سر اومد و تماس گرفتم. کارشناسشون گفت که سرعت دانلود شما باید بین 64 تا 256 کیلو بایت بر ثاینه باشه. یک فایل رو از میهن دانلود با آی دی ام بگیرید و سرعت رو بگید. اینکارو کردم و سرعتم از 130-140 بالاتر نرفت. کارشناسشون ستینگ رو دستکاری کرد و مودمم ریستارت شد و سرعتم دوباره به وضع قبلی برگشت. اما همینکه قطع کردم دوباره سرعت پایین اومد. دیگه گیر ندادم تا دیشب که دیگه واقعن حرصم در اومد از این کم فروشی. دوباره زنگ زدم و کارشناسشون گفت مشکل از نویز خطوط شماست و چون خططون مشکل داره پهنای باند رو پایین آوردیم که قطعی و وصلیتون کم بشه (حالا اینا چه ربطی به هم داره خدا میدونه). گفتم نمیخوام. همون پهنای باند خودم رو بدید و قطع و وصلشم پای خودم. در ضمن مگه میشه خطوط داخلی خونه من یهو در عرض 2-3 روز خراب بشن و نویز روشون بیافته؟!؟!؟! طرف هی پیچوند منو و آخرش دی ان اس مستقیم آسیاتک رو داد که حدود 10% وضع بهتر شد ولی بازهم مثل اولش نشد.
    جالبه که دائما تأکید میکنن که طبق قانون سرعت شما باید بین 64 تا 256 باشه. اگر کمتر از این شد تماس بگیرید. یکی نیست بهشون بگه در طول 24 ساعت شبانه روز بالاخره باید یک ساعتهایی هم به ماکزیمم سرعت برسم یانه؟ هر زمانی که امتحان کردم از 75% سرعت ماکزیمم بالاتر نرفته.

خلاصه حواستون به کم فروشی های این مدلی باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام میشه بگین کجای سایت اطلاعات این سرویس هست؟ مگه ودافون ماله امارات نیست؟ این پکیج سیم کارتیه؟!
    متاسفانه جایی توضیح خاصی در مورد این مودم من ندیریم . این ودافون ساخت کشور اسپانیا هست . و متاسفانه دانگل 3G از داخل جعبه برداشته شده و بدون دانگل به شما میدن .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چقد امروز سرعت پایینه.
    نمیشه یه ایمیل ساده چک کرد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

فقط برای قطع کردن سرویس و جمع آوری سرویس بنظرتون توی گزینه های شکایت،موضوع شکایت را چی انتخاب کنم؟
    عدم ارایه یا ارایه نامنطلوب خدمات پشتیبانی بزنم یا قطع خدمات به مشتریان خارج از مفاد قرار داد؟؟؟دوستانیکه ازین روش اقدام کردند بگن عنوان شکایتشون را چی زدند؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

این پولا رو میریزین تو حلق آسیاتک صبح تا شب تبلیغ میکنه توی ضرغام تی وی. پولو بریزین توی جوب بهتره تا بدین به این پشمک‌نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه mv217010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مازندران_گلوگاه

پيش فرض

تازه امروز صبح به این شرکت اومدم.بدبخت شدم
    حیف نبود مخابرات سرعتش واقعی بود و ثابت
    الان 256 نامحدود برنزیم با 9 کیلو دان میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •