تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3716 از 3743 اولاول ... 271632163616366637063712371337143715371637173718371937203726 ... آخرآخر
نمايش نتايج 37,151 به 37,160 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

آسیاتک سرعت خط باز میزاره یا همون سرعت خریداری شده رو تحویل میده من مخابرات سرویس ۵۱۲ داشتم اما سرعت روی ۲ مگ بود آسیاتک چطوره

اینترنت مخابرات چطوره قیمت هاش؟من اسیاتک دارم ولی جدیدا کیفیت و قیمیتش به شدت افتضاح شده

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اینترنت مخابرات چطوره قیمت هاش؟من اسیاتک دارم ولی جدیدا کیفیت و قیمیتش به شدت افتضاح شده
    اینطور که فهمیدم مخابرات قیمت و سرعتش فعلا بهتره البته سرعت و کیفیتش به مرکز مخابراتی هم بستگی داره

3. این کاربر از allric بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

اینطور که فهمیدم مخابرات قیمت و سرعتش فعلا بهتره البته سرعت و کیفیتش به مرکز مخابراتی هم بستگی داره

قیمتهای مخابرات از چقدر شروع میشه و سایتش برای ثبت نام کجاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

ترافیک سایت های داخلی مثل سافت و دانلودها چرا خارجی محاسبه میشه؟ اینا همشون داخلی ثبت شدن!

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان آسیاتکی ، وضعیت سرویس 16 مگ این شرکت روی حالت گیمینگ (البته حالت گیمینگ داره اسیا تک؟) توی کرج چطوریه و چه پینگی میده؟
    سپاس

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

دوستان آسیاتکی ، وضعیت سرویس 16 مگ این شرکت روی حالت گیمینگ (البته حالت گیمینگ داره اسیا تک؟) توی کرج چطوریه و چه پینگی میده؟
    سپاس
    سلام، بله 16 مگ گیمینگ داره (بعد فعال کردن گیمینگ، بگید آیپی مخابرات بدن براتون) پینگش که خیلی خوبه من اروپا 83 تا 90 (پابجی) هستم برای خونه جدید گرفتم البته تبریز، طبیعتا کرج به مراتب بهتر خواهد بود چون به تهران نزدیک تره. ولی اگه میتونید شاتل بگیرید، شاتل در کل به نظرم بهتره از آسیاتک، من خودم سر ماه قراره شاتل بگیرم.

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

تا همین هفته قبل پینگ من حدود 65 تا 70 بود الان رفته بالای 120 بعضی اوقات حدود 150
    زنگ زدم پشتیبانی میگه باید سرویس گیمینگ بخری یعنی همون چیزی که قبلا روی سرویس بود رو باید براش پول اضافه بدی!!! اگه این کلاه برداری نیست چیه؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

من دوماهه آسیاتک گرفتم چون فیبر هستم خواستم از مخابرات راحت بشم بدتر شد. سرویس 8 گرفتم سرعت تا 16 هم بازه اما از 2 مگابیت بالاتر نمیره. هزار بار هم زنگ زدم پشتبانی، تیک زدم شکایت زدم فقط بهونه میارن مخابرات کاربران بیت استریم رو اذیت میکنه و ما هم دسترسی نداریم! گرونتر از مخابرات دارم پول میدم اما سرعت تخیلی. فقط و فقط بخاطر پینگ بهتر اونهم فقط در حالت گیمینگ تا الان صبر کردم شاید فرجی بشه. الان هم که شبها پینگ خارجی میره بالای 150 با هیچ ip دیگه هم درست نمیشه.

کسی تجربه بیت استریم داشته،محدودیت داشته؟درست شده اصلا یا برگردم مخابرات؟

10. این کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من دوماهه آسیاتک گرفتم چون فیبر هستم خواستم از مخابرات راحت بشم بدتر شد. سرویس 8 گرفتم سرعت تا 16 هم بازه اما از 2 مگابیت بالاتر نمیره. هزار بار هم زنگ زدم پشتبانی، تیک زدم شکایت زدم فقط بهونه میارن مخابرات کاربران بیت استریم رو اذیت میکنه و ما هم دسترسی نداریم! گرونتر از مخابرات دارم پول میدم اما سرعت تخیلی. فقط و فقط بخاطر پینگ بهتر اونهم فقط در حالت گیمینگ تا الان صبر کردم شاید فرجی بشه. الان هم که شبها پینگ خارجی میره بالای 150 با هیچ ip دیگه هم درست نمیشه.

کسی تجربه بیت استریم داشته،محدودیت داشته؟درست شده اصلا یا برگردم مخابرات؟

چند صفحه بالاتر داخلی بخش شکایات که مسئولش آقای کربلایی هستن رو گذاشتن.. تماس بگیرید و با ایشون در مورد رو پیگیری کنید.. بپرسید مشکل در کجاست؟ امکانات مرکز مخابرات یا امکانات مخابراتی آسیاتک در مرکز مخابراتی... اگر حل شدنی بود برات بررسی کنه و حل کنه.. اگر حل نشدنی بود درخواست جمع اوری بده و هزینه کلش برات عودت بشه... در همین حین هم با شاتل تماس بگیر.. احتمالا شاتل هم دسترسی پیدا کرده و میتونی سرویس بهت ارایه کنه.. البته این موضوع شاتل فقط برای تهران هست..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

دوستان کسی اینجا از آسیاتک سرویس وایرلس داره ؟
    ممنون میشم یه تست از سرعت و پینگ بذارید اگه این سرویس رو دارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •