تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3709 از 3743 اولاول ... 270932093609365936993705370637073708370937103711371237133719 ... آخرآخر
نمايش نتايج 37,081 به 37,090 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

توی نت سنج پلاس که میرم سرویس دهنده منو مخابرات تشخیص میده در حالی که من از اسیاتک سرویس دارم میشه یک نفر اینو چک کنه؟
    پینگت با dns ها بزار

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

پینگ از dns ها بده روفست نزاشتید خط رو ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    آیا فعال کردن سرویس گیم بر روی سرعت صفحه باز کردن و سرعت دانلود تاثیری داره ؟
    Last edited by soroori2; 13-01-2021 at 18:37.

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    آیا فعال کردن سرویس گیم بر روی سرعت صفحه باز کردن و سرعت دانلود تاثیری داره ؟
    سلام
    سرویس گیم پینگ رو کم میکنه و طبعا زمان پاسخ کم میشه باز کردن صفحه هم باید سریعتر بشه سرعت دانلود رو بعضی وقتا چون خط ناپایدار میشه مجبورن کم کنن ولی اگر خط ناپایدار نشه روی سرعت اثری نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_z051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    یه جای دور...

پيش فرض

برای شمام اینترنت قطع شده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بله برای من هم از شنبه مدام در حال قطع و وصل شدنه ، وقتی هم وصل هست سرعت در حد دیال آپ هم نیست

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

برای منم اوضاع اینترنت خیلی خرابه همش تایم اوت میشه...

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

در حال حاضر وضعیت اینترنت چطوره دوستان؟ حل شد این مشکلات اخیر؟

یه سوالی هم داشتم ، اگه سرویس مثلا 4 مگ بگیریم دقیقا رو همون 4 مگ بسته میشه یا سقفش بازه ؟
    میخام اینترنتم از شرکت دزدتک و جمع آوری کنم برم سراغ یه شرکت دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

یه سوالی هم داشتم ، اگه سرویس مثلا 4 مگ بگیریم دقیقا رو همون 4 مگ بسته میشه یا سقفش بازه ؟
    میخام اینترنتم از شرکت دزدتک و جمع آوری کنم برم سراغ یه شرکت دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ببین کدوم شرکت نزدیک خونتون dslam داره ولی از لحاظ کنار اومدن با مشتری شرکت خیلی خوبیه اینترنت هم الان تمامی اپراتورا تا جایی که اطلاع دارم مشکل پینگ دارن اونم برای بعضی از افراد که گیم میزنن زیاد مهمه ولی از آسیتک بدی ندیدم

- - - Updated - - -

ببین کدوم شرکت نزدیک خونتون dslam داره ولی از لحاظ کنار اومدن با مشتری شرکت خیلی خوبیه اینترنت هم الان تمامی اپراتورا تا جایی که اطلاع دارم مشکل پینگ دارن اونم برای بعضی از افراد که گیم میزنن زیاد مهمه ولی از آسیاتک بدی ندیدم

- - - Updated - - -

ببین کدوم شرکت نزدیک خونتون dslam داره ولی از لحاظ کنار اومدن با مشتری شرکت خیلی خوبیه اینترنت هم الان تمامی اپراتورا تا جایی که اطلاع دارم مشکل پینگ دارن اونم برای بعضی از افراد که گیم میزنن زیاد مهمه ولی از آسیاتک بدی ندیدم

- - - Updated - - -

10. این کاربر از start202 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ببین کدوم شرکت نزدیک خونتون dslam داره ولی از لحاظ کنار اومدن با مشتری شرکت خیلی خوبیه اینترنت هم الان تمامی اپراتورا تا جایی که اطلاع دارم مشکل پینگ دارن اونم برای بعضی از افراد که گیم میزنن زیاد مهمه ولی از آسیتک بدی ندیدم
    ببینید این مشکلات و بنده با شرکت دزدتک دارم ...

1- حرومزادگی شرکت که گاه و بیگاه اذیت میکنه. مثلا اسفند پارسال و فروردین امسال کلا فقط پول الکی بابت اینترنت رفت چون عملا هیچ سایتی به راحتی باز نمیشد.بعضا عدم سرویس دهی مناسب و ...
    2- در حال حاضر مشترک رو اجبار به خرید سرویس های بالاتر از ماهانه مثل 3 ماهه و بیشتر میکنه.
    3- ارتباط خارجی شدیدا مختل شده. با هر مدل قند شکن و هر پروتوکلی به سختی وصل میشه و حتی کلیپ های یوتیوب قابل دیدن نیست.
    4- در حال حاضر برای چک کردن ایمیل یاهو شدیدا با مشکل مواجه هستم و باز نمیکنه!

موارد دیگه هم هست خلاصه اش و گفتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •