تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3682 از 3743 اولاول ... 2682318235823632367236783679368036813682368336843685368636923732 ... آخرآخر
نمايش نتايج 36,811 به 36,820 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

یه نفر نبود یه پینگ بگیره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

3600 صفحه این همه آدم ؟ یکی حال نداره پینگ بگیره ؟

دمتون گرم بابا

3. این کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

3600 صفحه این همه آدم ؟ یکی حال نداره پینگ بگیره ؟

دمتون گرم بابا

5. این کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

هیچوقت اینقدر سوت و کور نبود تاپیک آسیاتک

دوستان آیپی تون با 95 شروع میشه یا 46؟ وضعیت چطوره؟ کیفیت افت داشته یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

هیچوقت اینقدر سوت و کور نبود تاپیک آسیاتک

دوستان آیپی تون با 95 شروع میشه یا 46؟ وضعیت چطوره؟ کیفیت افت داشته یا نه؟
    آی پی من با 2.188 شروع میشه رو حالت گیم 1 ماه نیست خریدم می خوام جمع کنم رو سرور های اروپا پینگ 105-110 هستش سرور های ترکیه 64 سرور های دبی و بحرین 59-63
    موندم چه شرکتی بگیرم هرکدوم میبینم یکی خوب گفته یکی بد و بیشترین علت جمع کردن ام رنج آی پیشه که خوب نیست2.188 وقتی از پنل سرویس گیم فعال می کنی این مدلی میشه

8. 2 کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

آی پی من با 2.188 شروع میشه رو حالت گیم 1 ماه نیست خریدم می خوام جمع کنم رو سرور های اروپا پینگ 105-110 هستش سرور های ترکیه 64 سرور های دبی و بحرین 59-63
    موندم چه شرکتی بگیرم هرکدوم میبینم یکی خوب گفته یکی بد و بیشترین علت جمع کردن ام رنج آی پیشه که خوب نیست2.188 وقتی از پنل سرویس گیم فعال می کنی این مدلی میشه

این چه وضعشه؟ دقیقا هفته آخری که داشتم آسیاتکو، آیپی من خود به خود رفت 2.188 که مال مخابراته!!!!!!!!!!!!! و میزد ITC، و جالبه پسر دایی من که آسیاتک داره و پروفایل گیمش روشنه، مال اون آیپیش 95 هست و مال خود آسیاتک

نمیدونم این چه مسخره بازیه که در میاره آسیاتک، به پشتیبانی هم اعتراض کردم و هیچ جواب قانع کننده ای ندادن

در ضمن با عوض کردن ISP خیلی تغییری به وجود نمیاد، ممکنه مثل منِ بدشانس، پینگ تون بدتر هم بشه! (من از آسیاتک رفتم شاتل)

این آخرین تست من با آسیاتک بود، همینطور که میبینید مال منم ITC شده بود، البته مال من بعد درخواست تغییر نت تایپ به 2 عوض شد

نکته جالب اینکه wan ip قبل این اتفاق با آیپی تو اسپید تست متفاوت بود، ولی وقتی آیپیم مخابرات شد، wan ip هم یکی شد با آیپی نشون داده تو اسپید تست.
    Last edited by alottadamage; 15-08-2020 at 23:04.

10. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

این چه وضعشه؟ دقیقا هفته آخری که داشتم آسیاتکو، آیپی من خود به خود رفت 2.188 که مال مخابراته!!!!!!!!!!!!! و میزد ITC، و جالبه پسر دایی من که آسیاتک داره و پروفایل گیمش روشنه، مال اون آیپیش 95 هست و مال خود آسیاتک

نمیدونم این چه مسخره بازیه که در میاره آسیاتک، به پشتیبانی هم اعتراض کردم و هیچ جواب قانع کننده ای ندادن

در ضمن با عوض کردن ISP خیلی تغییری به وجود نمیاد، ممکنه مثل منِ بدشانس، پینگ تون بدتر هم بشه! (من از آسیاتک رفتم شاتل)

این آخرین تست من با آسیاتک بود، همینطور که میبینید مال منم ITC شده بود، البته مال من بعد درخواست تغییر نت تایپ به 2 عوض شد

نکته جالب اینکه wan ip قبل این اتفاق با آیپی تو اسپید تست متفاوت بود، ولی وقتی آیپیم مخابرات شد، wan ip هم یکی شد با آیپی نشون داده تو اسپید تست.
    دقیقا منم همین مشکل رو دارم و میزنه itc اصلا نمی فهمم داستان چیه من آذربایجان شرقی ام می خوام عوض کنم شتالم پورت خالی نداره اینجا الان با شاتل چطوره پینگ داخل اروپا و ..

12. این کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

دقیقا منم همین مشکل رو دارم و میزنه itc اصلا نمی فهمم داستان چیه من آذربایجان شرقی ام می خوام عوض کنم شتالم پورت خالی نداره اینجا الان با شاتل چطوره پینگ داخل اروپا و ..

منم آذربایجان شرقی ام آره این مورد واقعا درست نیست، باید آسیاتک آیپی خودشو بده به جا مخابرات! البته من قراره دوباره آسیاتک بیام و اگه آیپی مخابرات بود، شکایت میکنم، شما هم به نظرم اینکارو کنید

در مورد پینگ شاتل هم باید بگم افتضاح هست واسه من (اوایل خوب بود). واسه همینه که میخوام برگردم آسیاتک.

14. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

منم آذربایجان شرقی ام آره این مورد واقعا درست نیست، باید آسیاتک آیپی خودشو بده به جا مخابرات! البته من قراره دوباره آسیاتک بیام و اگه آیپی مخابرات بود، شکایت میکنم، شما هم به نظرم اینکارو کنید

در مورد پینگ شاتل هم باید بگم افتضاح هست واسه من (اوایل خوب بود). واسه همینه که میخوام برگردم آسیاتک.
    جالب میدونی چیه؟از من نه کارت ملی گرفتن نه کد ملی نه نام صاحب خط هیچی یه شماره تلفن دادم فرداشم وصل شده حالا میفهمم چرا چون سرشون تو مخابرات یکیه من الان ثبت شکایت میزنم و تو منطقه آذربایجان شرقی می گن صبانت خوبه من اگه رنجو درست نکنن جمع می کنم به نظرم آسیاتک نیا تا وقتی رنجشون درست نشه

16. این کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

جالب میدونی چیه؟از من نه کارت ملی گرفتن نه کد ملی نه نام صاحب خط هیچی یه شماره تلفن دادم فرداشم وصل شده حالا میفهمم چرا چون سرشون تو مخابرات یکیه من الان ثبت شکایت میزنم و تو منطقه آذربایجان شرقی می گن صبانت خوبه من اگه رنجو درست نکنن جمع می کنم به نظرم آسیاتک نیا تا وقتی رنجشون درست نشه

واقعا؟ مگه میشه؟ پس پنل کاربری اسم کاربرو چی زدن؟ بدون نام؟ مشخصات چی زدن؟ (البته آسیاتک خیلی آذربایجان شرقی نفوذ داره چون که شرکتای دیگه معمولا حداقل 1 روز طول میکشه رانژه شن، ولی اینجا آسیاتک 30 دقیقه الی 2 ساعت رانژه میشه)

صبانت فک نکنم جالب باشه، واسه من پینگ مهمه، صبانت هم ظاهرا اصلا پینگ خوبی نداره. من یه تست ندیدم ازش که اروپا پینگ خوبی بده.

18. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •