تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3680 از 3743 اولاول ... 2680318035803630367036763677367836793680368136823683368436903730 ... آخرآخر
نمايش نتايج 36,791 به 36,800 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

به دلیل ارسال چند باره لطفا حذف شود
    Last edited by HechKim; 09-07-2020 at 19:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

من الان دو ماه هست که از این شرکت سرویس یکساله(جشنواره) گرفتم و به دلیل پرش لینک خیلی زیاد بشدت ناراضی هستم به نحوی که اغلب روزها بیشتر از 40 بار پرش لینک دارم و هر چند دقیقه یکبار لینک میپره، حتی اگه ریت دانلود روی 2 مگابیت باشه و SNR هم بالای 30 باشه و بغضی وقتها هم برای چند دقیفه کلا نمیتونه لینک بگیره در صورتی که خط من تا 16 مگابیت کشش داره(با SNR حدود 6-7) و شرکت هم فبول نمیکنه که مشکل از طرف خوذشون هست و من هم چون برای موذم از سر خط سیم کشی مستقل انجام دادم و مطمئن هستم که سیم کشی داخلی مشکلی نداره چون در این دو ماه، 2-3 باری شده که با ریت دانلود 10 مگابیت برای حدود 20 ساعت اصلا پرش لینک نداشتم اما اغلب روزها حتی با ریت دانلود 4 یا 2 مگابیت هر چند دقیقه یکبار پرش لینک وجود داره و اصلا غیر قابل استفاده هست و اگر من اینترنت دیگه ای نداشتم باید چند برابر هزینه ای که برای این سرویس آشغال دور ریختم رو برای اینترنت موبایل هزینه میکردم

خلاصه اینکه اگر قصد دارید از این شرکت سرویس بگیرید من اصلا توصیه نمیکنم و با این وضعیتی هم که شرح دادم شما از هر شرکت دیگه ای سرویس بگیرید به احتمال زیاد کیفیت بهتری خواهد داشت

داره خودمونی میشه Archangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

من الان دو ماه هست که از این شرکت سرویس یکساله(جشنواره) گرفتم و به دلیل پرش لینک خیلی زیاد بشدت ناراضی هستم به نحوی که اغلب روزها بیشتر از 40 بار پرش لینک دارم و هر چند دقیقه یکبار لینک میپره، حتی اگه ریت دانلود روی 2 مگابیت باشه و SNR هم بالای 30 باشه و بغضی وقتها هم برای چند دقیفه کلا نمیتونه لینک بگیره در صورتی که خط من تا 16 مگابیت کشش داره(با SNR حدود 6-7) و شرکت هم فبول نمیکنه که مشکل از طرف خوذشون هست و من هم چون برای موذم از سر خط سیم کشی مستقل انجام دادم و مطمئن هستم که سیم کشی داخلی مشکلی نداره چون در این دو ماه، 2-3 باری شده که با ریت دانلود 10 مگابیت برای حدود 20 ساعت اصلا پرش لینک نداشتم اما اغلب روزها حتی با ریت دانلود 4 یا 2 مگابیت هر چند دقیقه یکبار پرش لینک وجود داره و اصلا غیر قابل استفاده هست و اگر من اینترنت دیگه ای نداشتم باید چند برابر هزینه ای که برای این سرویس آشغال دور ریختم رو برای اینترنت موبایل هزینه میکردم

خلاصه اینکه اگر قصد دارید از این شرکت سرویس بگیرید من اصلا توصیه نمیکنم و با این وضعیتی هم که شرح دادم شما از هر شرکت دیگه ای سرویس بگیرید به احتمال زیاد کیفیت بهتری خواهد داشت
    منم دقیقن همین مشکل دارم مشکل از خودشونه الان خطم از 8 مگ بیشتر نمیکشه در صورتی که قبلا پارس آنلاین بودم تا 16 مگ میرفت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

اسیاتک تو منطقه دولت تهران چطور هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

درود قبلا از شاتل داشتم فریب قیمت مناسب جشنواره اسیاتک رو خوردم واقعا فاجعه است فقط جنگ اعصاب قطعی هر روز چند بار کم کردن سرعت تا 4 مگ و.... تا بجال با شاتل مخابرات و های وب کار کردم اسیاتک از همه بی نظم تره و اصلا هم پاسخ گو نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

سلام دوستان کسی سرویس بی سیم اشتراکی اسیاتکو داره؟
    من میخوام از این سرویس بگیرم بین اسیاتک و زیتل گیر کردم کدومو بگیرم قیمت 1 ماه مثلا حجم 200-300 گیگ خارجی چنده واسه اسیاتک . زیتل میگن نامحدوده ولی خوب میترسم پهتای باند کم داشته باشن و مشکل ثبات پیش بیاد ممنون میشم راهنمایی کنید
    منطقمون تهران هفت حوض (نارمک)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان. میدونم این موضوع بی ربطه ولی چون برام مهم بود و افراد متخصص بیشتری اینجا هستن، با اجازه مدیران انجمن و تاپیک سوالم رو مطرح میکنم:
    من مدتیه روی آی پی های دامنه ها و وبسایت ها کار میکنم. تازگی به یه مورد جدید برخوردم. آی پی هایی که سایت های آی پی لوک آپ برای کلود فرانت میدن، آی پی های واقعی نیست. من قصد دارم برای لینک زیر، آی پی واقعی رو پیدا کنم. کسی میتونه در این زمینه کمکم کنه؟
    d2e40kvaojifd6.cloudfront.net

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

وقت بخیر دوستان
    بنده یه مودم TD-LTE از اسیاتک خریدم الان یکی پیشنهاد کرد بسته هاشو از ایرانسل بخر الان تست کردم میشه و ایرانسل تعرفه هاش مناسب تره
    حتی تو تنظیمات مودم هم که میرم نوشته ایرانسل

حالا میخواستم دوستان راهنمایی کنن بسته هاشو از ایرانسل بخرم مکشلی پیش نمیاد؟؟؟؟
    اصلا چرا از شرکت اسیاتک هست ولی تنظیماتش و همه چیه مودم ایرانسله

9. این کاربر از !!!Silent!!! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض سوال در مورد اینترنت ثابت TD-LTE اسیاتک

وقت بخیر دوستان
    بنده یه مودم TD-LTE از اسیاتک خریدم الان یکی پیشنهاد کرد بسته هاشو از ایرانسل بخر الان تست کردم میشه و ایرانسل تعرفه هاش مناسب تره
    حتی تو تنظیمات مودم هم که میرم نوشته ایرانسل

حالا میخواستم دوستان راهنمایی کنن بسته هاشو از ایرانسل بخرم مکشلی پیش نمیاد؟؟؟؟
    اصلا چرا از شرکت اسیاتک هست ولی تنظیماتش و همه چیه مودم ایرانسله

11. این کاربر از !!!Silent!!! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوست من اسیاتک پروانه ام وا ان او داره یعنی رو بستر مخابراتی شرکت ایرانسل به یوزر سرویس میده کوتاه گفتم طولانی نشه شما باید یه سیم تی دی ال تی ایی ایرانسل بخری که بتونی از تعرفه خود ایرانسل استفاده کنی اسیاتک بسته هاش خیلی گرونه من سیمشو دارم سیم ایرانسل عادی هم رو مودم بندازی به فرکانس 3500 وصل میشه که همون تی دی دی هستش که از نظر تعرفه اقتصادی نیست پس بهتره تو سایت دیوار سیم رو بخری و استفاده کنی....

13. این کاربر از yakooza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •