تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3636 از 3743 اولاول ... 26363136353635863626363236333634363536363637363836393640364636863736 ... آخرآخر
نمايش نتايج 36,351 به 36,360 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

با سلام مشکل ربات نیستم‌گوگل توی اسیاتک فراگیر شده مشکل اینجاست اسیاتک برای ارزون افتادن پاش میاد هر ای پی‌ به جایی اینکه به یکی‌بده به ۱۰‌ها یا ۱۰۰ ها نفر‌میده و سایت های مثل گوگل ما رو‌ربات میگیرن و‌هر بار میخوام هویت خودمون تایید کنیم با تماس با پشتیبانی هم درست نشده کسی اگر خواست باید شکایت ثبت کنه توی ۱۹۵ و بگه بهتون ای پی داینامیک ولید بدن نه nat شده
    که الان اسیا داره ای پی nat شده میده که هزینه هاش بیاره پایین
    بد ترش اینه تو سایت های دانلود که لیمیت دارن برای هر ای پی به شدت به مشکل میخوریم
    و‌مورد دیگه امنیت کاربراشه
    اولش هم‌میگن ای پی‌بخرید استاتیک اما حق قانونیه ما هست که ای پی داینامیک ولید داشته باشیم
    منم دقیقا مشکلم همینه .البته من توی اون خونه اسیاتک دارم ولی چون همش خونه ی بابامم اینور شاتل هست از شاتل استفاده میکنم ولی وقتی میرم اونور با اسیاتک پدرم درمیاد.البته دو ماهی هست که اینطور شده قبلا این مشکل نبود برای من الان ای پی فقط از صفر و یک پرداز میاد میخاستم ای پی استاتیک بخرم ولی دیدم مشکل از من نیست پس خودشون باید درستش کنن.ولی من فکر نکنم با شکایت مشکلی حل بشه چون من خیلی شکایت کردم از سرویس دهنده ها بعضیاشون خیلی راحت میپیچونن و شکایت رو میبندن .

2. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

منم دقیقا مشکلم همینه .البته من توی اون خونه اسیاتک دارم ولی چون همش خونه ی بابامم اینور شاتل هست از شاتل استفاده میکنم ولی وقتی میرم اونور با اسیاتک پدرم درمیاد.البته دو ماهی هست که اینطور شده قبلا این مشکل نبود برای من الان ای پی فقط از صفر و یک پرداز میاد میخاستم ای پی استاتیک بخرم ولی دیدم مشکل از من نیست پس خودشون باید درستش کنن.ولی من فکر نکنم با شکایت مشکلی حل بشه چون من خیلی شکایت کردم از سرویس دهنده ها بعضیاشون خیلی راحت میپیچونن و شکایت رو میبندن .
    حداقل شکایت باعث میشه رنکشون بیاد پایین

4. این کاربر از x_zarbat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام مشکل ربات نیستم‌گوگل توی اسیاتک فراگیر شده مشکل اینجاست اسیاتک برای ارزون افتادن پاش میاد هر ای پی‌ به جایی اینکه به یکی‌بده به ۱۰‌ها یا ۱۰۰ ها نفر‌میده و سایت های مثل گوگل ما رو‌ربات میگیرن و‌هر بار میخوام هویت خودمون تایید کنیم با تماس با پشتیبانی هم درست نشده کسی اگر خواست باید شکایت ثبت کنه توی ۱۹۵ و بگه بهتون ای پی داینامیک ولید بدن نه nat شده
    بد ترش اینه تو سایت های دانلود که لیمیت دارن برای هر ای پی به شدت به مشکل میخوریم
    اولش هم‌میگن ای پی‌بخرید استاتیک اما حق قانونیه ما هست که ای پی داینامیک ولید داشته باشیم

آقا متن شکایت چی باید باشه؟
    اگر میشه متن شکایتت را خصوصی برای من بفرست تا من هم شکایت کنم.
    Last edited by hooman101; 10-08-2019 at 17:28.

6. این کاربر از hooman101 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

جوابی بسیار قانع کننده

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    مشکل زیاد شدن CRC در مودم علتش چی هست؟
    هر کاری می کنم شرکت مشکل برطرف نمی کنه

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    خونه ما دو تا خط تلفن داره که رو هر دو هم ADSl از دو شرکت متفاوت گرفتم
    مشکل این هست که از نظر SNR خط به راحتی 8 مگابیت و حتی بالاتر کشش داره اما به دلیل زیاد شدن CRC در مودم و بالطبع پرش لینک بیشتر از 6 مگابیت نمیشه گذاشت که البته در این مقدار هم باز CRC با سرعت کمتر زیاد میشه
    از لحاظ کیفیت خط هم باید بگم سیمکشی خونه رو عوض کردم و و حتی از جانب مخابرات هم اومدن حفاری هم انجام شده و از نو مفصل عوض کردن دیگه نمی دونم چی کار باید بکنم تا این مشکل کوفتی حل بشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

بدترین موردش اینه که شما اینترنت یک طرفه دارید و ترافیک اینباند به شما نمیرسه بنابراین حتی توی ریموت دسکتاپ و ساخت سرور و اینجور موارد به مشکل میخورید.
    اینترنت پشت nat اصلا اينترنت نيست چون از بیرون دسترسی ندارن بهتون. تازه این مشکل با کمبود شدید آی پی در حال گسترش هم هست و بدتر از همه کمتر کسی راجع بهش خبر داره یا اگر هم میدونن اهمیت نمیدن چون سرویسهای مختلف مبتنی بر کلاینت سرور از جانب شرکتها نیاز به آی پی اختصاصی رو کمرنگ کرده و این برای آینده اینترنت خیلی بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

اون سرویس 512 که هیچ ولی این 16 مگ 12 ماهو کاش حجمو کمتر میکرد قیمتو نصف ماهم میتونستیم استفاده کنیم

حجم شده داخلی و بین الملل دانلود شبانه سرعت نصف شده کیفیت اومده پائین قیمت رفته بالا هیچکی اعتراض نمیکنه

ملت دیگه رد دادن....

داره خودمونی میشه amirsarab2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستان این وضعیت عجیب برای من پیش اومده :
    Downstream

SNR Margin : 24.4
    Attenuation : 30.3
    Rate : 6141 kbps

سرعت 8 مگ آسیاتک دارم و وضعیت خطمم همینطور که میبینید عالیه ولی نمیدونم چرا سرعت rate بیشتر از این نمیره . ضمنا من از wifi به لپتاپ وصل میشم و مستقیما به هیچ PC وصل وصل نکردم از مودم .

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان این وضعیت عجیب برای من پیش اومده :
    Downstream

SNR Margin : 24.4
    Attenuation : 30.3
    Rate : 6141 kbps

سرعت 8 مگ آسیاتک دارم و وضعیت خطمم همینطور که میبینید عالیه ولی نمیدونم چرا سرعت rate بیشتر از این نمیره . ضمنا من از wifi به لپتاپ وصل میشم و مستقیما به هیچ PC وصل وصل نکردم از مودم .
    منم چنین مشکلی داشتم تظنیمات مودم رو روی Adsl + گذاشتم درست شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •