تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3536 از 3743 اولاول ... 25363036343634863526353235333534353535363537353835393540354635863636 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,351 به 35,360 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دوستان از آنجا که آسیاتک سرعت شبکه داخلی خودش رو کم نمیکنه، اگر ما یک vps از آسیاتک بخریم بعد پ*رو*کسی سرور راه بندازیم دیگه محدودیت سرعت نداریم ؟؟

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

چقدر حروم زادن اینا چقدر یعنی دزدتر از اینا امکان نداره پیدا کنید
    من دیشب سرویسم تموم شده سرویسم 2 مگ بود ولی بسته شبانم 2تا8 حدود ده روز دیگه داشتم هنوز و حدود 100 گیگم ازش باقی مونده بود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد دوستانی که بسته شبانه خریدن میدونن که تو پنل شکلی مانند نقاله اضافه میشه و درباره بسته شبانه و تعداد گیگ باقی مونده و تاریخ انقضای بسته توضیح میده :
    حالا من عکس نگرفتم از این قسمتش ولی خوب قبل تمدید دیشب بود و تعداد گیگ باقی موندم 100 گیگ و تاریخ انقضا حدود 9-10 روز دیگه زده بود . منم گفتم چون تاریخ انقضاش جدا از سرویس اصلی هست پس سرویس جدیدم تمدید کنیم این شبانه هست پس . برای همین من حدود 5 گیگ دیشب گذاشتم برای دانلود و صبح پاشدم پنل دیدم زده 10 گیگ تمدید کرده و این قسمت شبانشم نیست !!
    زنگ زدم اسیاتر دزد میگم چرا اینطوره 3 دقیقه پشت خط علاف موندیم بعدش یهو جوگیرانه اومده میگه شما گیگتون تموم شده بود میگم من 100 گیگم مونده بود ده روزم از بسته شبانم مونده بود میگه مطمئنید میگم اره برو ریز مصرف چک کن خوب میتونی امار در بیاری گفت باشه دوباره دو دقیقه دیگه رفته اومده میگه شما تمدید کردید دیشب برای همین بسته شبانه هم حذف شده میگم یعنی چی تاریخ انقضای بسته شبانه جداگانه مصرف میشد اگر از اول مشخص میکردید که تاریخ انقضاش هم نسبت به سرویس اصلی محاسبه میشه نمیذاشتم شبانه دانلود کنه بیخودی
    میگه 5000 تومن قیمت گذاشتیم رو بستش پس این ارزونی بی دلیل نبوده و منم گفتم به من ربطی نداره ارزونه یا گرونه میگم چرا وقتی تاریخ انقضاش جداگانه محاسبه میشه دیشب تموم شده
    بعد میگه الان چیکار میتونیم بکنیم براتون و نمیتونیم حجم برگردوندیم و منم گفتم پس اینطوریاس شکایت میکنم 195 خودشون رسیدگی میکنن و قطع کردم
    Last edited by Greedy; 24-01-2018 at 11:16.

3. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bernybeast's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

چقدر حروم زادن اینا چقدر یعنی دزدتر از اینا امکان نداره پیدا کنید من دیشب سرویسم تموم شده سرویسم 2 مگ بود ولی بسته شبانم 2تا8 حدود ده روز دیگه داشتم هنوز و حدود 100 گیگم ازش باقی مونده بود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد دوستانی که بسته شبانه خریدن میدونن که تو پنل شکلی مانند نقاله اضافه میشه و درباره بسته شبانه و تعداد گیگ باقی مونده و تاریخ انقضای بسته توضیح میده : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا من عکس نگرفتم از این قسمتش ولی خوب قبل تمدید دیشب بود و تعداد گیگ باقی موندم 100 گیگ و تاریخ انقضا حدود 9-10 روز دیگه زده بود . منم گفتم چون تاریخ انقضاش جدا از سرویس اصلی هست پس سرویس جدیدم تمدید کنیم این شبانه هست پس . برای همین من حدود 5 گیگ دیشب گذاشتم برای دانلود و صبح پاشدم پنل دیدم زده 10 گیگ تمدید کرده و این قسمت شبانشم نیست !! زنگ زدم اسیاتر دزد میگم چرا اینطوره 3 دقیقه پشت خط علاف موندیم بعدش یهو جوگیرانه اومده میگه شما گیگتون تموم شده بود میگم من 100 گیگم مونده بود ده روزم از بسته شبانم مونده بود میگه مطمئنید میگم اره برو ریز مصرف چک کن خوب میتونی امار در بیاری گفت باشه دوباره دو دقیقه دیگه رفته اومده میگه شما تمدید کردید دیشب برای همین بسته شبانه هم حذف شده میگم یعنی چی تاریخ انقضای بسته شبانه جداگانه مصرف میشد اگر از اول مشخص میکردید که تاریخ انقضاش هم نسبت به سرویس اصلی محاسبه میشه نمیذاشتم شبانه دانلود کنه بیخودی میگه 5000 تومن قیمت گذاشتیم رو بستش پس این ارزونی بی دلیل نبوده و منم گفتم به من ربطی نداره ارزونه یا گرونه میگم چرا وقتی تاریخ انقضاش جداگانه محاسبه میشه دیشب تموم شده بعد میگه الان چیکار میتونیم بکنیم براتون و نمیتونیم حجم برگردوندیم و منم گفتم پس اینطوریاس شکایت میکنم 195 خودشون رسیدگی میکنن و قطع کردم
    دزد ترین شرکت ایران همین اسیاتکه ،یعنی وجدان ندارن

5. این کاربر از bernybeast بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

چقدر حروم زادن اینا چقدر یعنی دزدتر از اینا امکان نداره پیدا کنید
    من دیشب سرویسم تموم شده سرویسم 2 مگ بود ولی بسته شبانم 2تا8 حدود ده روز دیگه داشتم هنوز و حدود 100 گیگم ازش باقی مونده بود

بعد دوستانی که بسته شبانه خریدن میدونن که تو پنل شکلی مانند نقاله اضافه میشه و درباره بسته شبانه و تعداد گیگ باقی مونده و تاریخ انقضای بسته توضیح میده :
    حالا من عکس نگرفتم از این قسمتش ولی خوب قبل تمدید دیشب بود و تعداد گیگ باقی موندم 100 گیگ و تاریخ انقضا حدود 9-10 روز دیگه زده بود . منم گفتم چون تاریخ انقضاش جدا از سرویس اصلی هست پس سرویس جدیدم تمدید کنیم این شبانه هست پس . برای همین من حدود 5 گیگ دیشب گذاشتم برای دانلود و صبح پاشدم پنل دیدم زده 10 گیگ تمدید کرده و این قسمت شبانشم نیست !!
    زنگ زدم اسیاتر دزد میگم چرا اینطوره 3 دقیقه پشت خط علاف موندیم بعدش یهو جوگیرانه اومده میگه شما گیگتون تموم شده بود میگم من 100 گیگم مونده بود ده روزم از بسته شبانم مونده بود میگه مطمئنید میگم اره برو ریز مصرف چک کن خوب میتونی امار در بیاری گفت باشه دوباره دو دقیقه دیگه رفته اومده میگه شما تمدید کردید دیشب برای همین بسته شبانه هم حذف شده میگم یعنی چی تاریخ انقضای بسته شبانه جداگانه مصرف میشد اگر از اول مشخص میکردید که تاریخ انقضاش هم نسبت به سرویس اصلی محاسبه میشه نمیذاشتم شبانه دانلود کنه بیخودی
    میگه 5000 تومن قیمت گذاشتیم رو بستش پس این ارزونی بی دلیل نبوده و منم گفتم به من ربطی نداره ارزونه یا گرونه میگم چرا وقتی تاریخ انقضاش جداگانه محاسبه میشه دیشب تموم شده
    بعد میگه الان چیکار میتونیم بکنیم براتون و نمیتونیم حجم برگردوندیم و منم گفتم پس اینطوریاس شکایت میکنم 195 خودشون رسیدگی میکنن و قطع کردم
    اولا که انشاالله مشکلت حل شه
    ولی سرعت دانلود شبانت چند بود.
    اگه عکسی چیزی داشتی ضمیمه کن برای شکایت
    مخصوصا عکس فکتورت و عکسهایی که ثابت کنه حجم دانلود شبانت مونده

7. این کاربر از rahyarpaul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

اولا که انشاالله مشکلت حل شه
    ولی سرعت دانلود شبانت چند بود.
    اگه عکسی چیزی داشتی ضمیمه کن برای شکایت
    مخصوصا عکس فکتورت و عکسهایی که ثابت کنه حجم دانلود شبانت مونده
    سرعت دانلودم حدودای 210 تا 220 بود
    عکس تاریخ خرید سرویس شبانه رو که 13/10 بود رو داشتم که ضمیمه شکایت کردم ولی عکس از باقی مونده دانلود شبانم نداشتم همون حالت نقاله رو .100 گیگ مونده بود حالا میخوام ببینم 195 در جواب چی میگه اگر اسیاتر گفته بود که حجم شبانش تمم شده میرم ریز مصرف مو به مو در میارم خودم هم با DU METER حساب کردم . خود اسیاتر هم قبول کرد حجمم مونده بوده ولی میگفت چون سرویست تمدید کردی شبانت هم رفته در حالی که این دو تا جدا حساب میشدن .
    یکی از دوستان از پنلش قسمت محاسبه شبانه رو عکس بگیره بذاره ممنون میشم

9. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bernybeast's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

رقابت بین شرکتا تموم شد نه؟ شرکتای بزرگ کم اواردن؟ یعنی دیگه کوچ کنیم فناوا؟خیلی وقته تغییر ندادن حجمارو

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان، آسیاتک بسته ای داره که حجم و سرعت سرویسو حفظ کنه و فقط زمانشو تمدید کنه؟ اگه هست تا جند بار میشه واسه یه سرویس یه ماهه تمدید زد؟ منظورم یه چیزی شبیه نیتروی زمانی 15 روزه هایوبه.
    Last edited by AliMirzaie; 25-01-2018 at 18:38.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

دیروز آسیاتک دوباره سرعتم 2مگ پایین آورد, از 8مگ به 6 مگ
    هر یکی دو هفته این کارو میکنه
    اگر پیگیری نکنم اون 6مگ رو بعد یکی دو هفته رو 4مگ میبندن
    مشتری رو بازیچه گرفتن
    الان دوباره باید 1544 زنگ بزنم 20 دقیقه بعث کنم سرعت رو 8مگ ببندن.
    بعد از یکی دو هفته دوباره پایین میارن
    ماه هاس این کارو میکنن, آدم خسته میشه
    Last edited by dadash42; 26-01-2018 at 10:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام
    سایت زومیت برای آسیاتک نوشته امکان خرید بسته برای تمدید حجم باقی مانده به عنوان یک ماه دیگر وجود دارد
    یعنی بعد از پایان زمان سرویس اگر حجمی مونده باشه میشه با خرید بسته یه ماه دیگه از اون حجم استفاده کرد
    کسی امتحان کرده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

دوستان یه راهنمایی می خواستم ازتون من الان یه سرویس 2 ساله دارم حجمی و تقریبا حجم داره تموم میشه 15 گیگ ش مونده به نظرتون سرویس جدید بگیرم یا حجم بخرم براش ممنون می شم نظرتون رو بگید
    Last edited by sara_2656; 26-01-2018 at 15:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •