تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3524 از 3743 اولاول ... 25243024342434743514352035213522352335243525352635273528353435743624 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,231 به 35,240 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

تعرفه های جدید اسیاتک حتی از شاتل هم بهتره شاتل 16 مگ 700 میده که نصفش بین الملل هست اسیاتک 800 گیگ که 400 گیگش بین الملل هست

2. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

شما هنوز جای دیگه رو تست نکردی که به آسیاتک میگی با کیفیت
    این اقا طرف دار شدید اسیاتکه ... بعید نیست از کارمند هاشون باشه
    دل خوشی داری ها کارمند که حقوقش زیاد نمیشه طرفداری کنه اگر بخواد کاره ای باشه نمایندگی فروش آسیاتک رو گرفته .
    جالب بود دوستان
    من نه کارمند آسیاتکم نه نمایندگیشو دارم
    وقتی از آسیاتک کیفیت خوبی میبینم بیام بگم بده؟ مضخرفه؟
    تا الان دو بار از آسیاتک شکایت کردم به 195
    یک بار در مورد سرعت دانلود کم که سال پیش بود و بار دوم هم همین چند روز پیش که به خاطر جریانات پیش اومده نت قطع شد!
    هر دو بار زنگ زدن و مودب عذرخواهی کردن و گفتن جهت رضایت شما یک ماه به زمان سرویستون اضافه میکنیم
    خب من وقتی از سرعت راضیم (2مگ بر ثانیه)
    قطعی ندارم
    پس از هربار شکایت با احترام زنگ زدن و مشکل رو حل کردن
    و ...
    چرا باید بیام بد بگم از آسیاتک؟
    بد نیست به صفحات قبلی برگردید ببینید چه موضع هایی در مقابل آسیاتک گرفتم!
    حتی گفتم که یک ماه تمدید میکنم اگر حجم ها اضافه نشد انتقال میدم اما آسیاتک تعرفه ها رو برد بالا
    الانم که حجم شد 400 گیگ + 160 گیگ شبانه
    برای من کافیه و انتقال نمیدم
    موفق باشید
    دقیقا دوست گرام منم 5 ساله مشترک این شرکتم و فقط اوایل تغییرات سرعتم رو رو 16 کیلو اوردن که زنگ زدم گفتم درست کنید درست کردند(بر اساس کش خطم سرعت رو باز کردن)و دیگه هیچ بدی ندیدم
    مجموعا در جواب پست هایی که نقل قول کردم، میگم که آسیاتکی هایی که هنوز جای بهتری رو تجربه نکردن، اینکه هی از کیفیت بگن درست نیست. منم 5 سال آسیاتکی بودم و تا وقتی فن اوا رو تجربه نکرده بودم، نمیتونستم مقایسه ای داشته باشم. شما که سودی از آسیاتک نمیبرید، پس تعصب هم نداشته باشید. هر وقت شرکت های دیگه رو تجربه کردین، میتونید در مورد کیفیت نظر بدین.
    من قبلا گفتم الانم میگم که پینگم بدون پروفایل گیمینگ بهتر شده، شبانم پولی نیست. سرعتم بعد از اتمام حجم نمیره رو 16 کیلوبایت بلکه میره رو 375 کیلوبایت. 1 ترا حجم بین الملل دارم نه 400 گیگ. تک کانکشنمم خیلی بهتر از آسیاتکه. برخلاف آسیاتک، وقتی زنگ زدم گفتم آپلودم رو بالا ببرید، بدون چونه بالا بردن ولی آسیاتک گفت ما اجازه نداریم بالا ببریم!!! وقتی هم کلا با پشتیبانی اینجا حرف میزنم، خیلی قشنگ راهنمایی میکنن و مثل آسیاتک یه جواب تکراری و زوری نمیدن که مشکل از شماست و ما معصوم و بدون مشکلیم و مودمتون رو ببرید سر خط چک کنید!!! فعلا قطعی هم نداشتم
    من حرفام رو زدم. قضاوت با دوستان

4. 5 کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه forbidddden's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مجموعا در جواب پست هایی که نقل قول کردم، میگم که آسیاتکی هایی که هنوز جای بهتری رو تجربه نکردن، اینکه هی از کیفیت بگن درست نیست. منم 5 سال آسیاتکی بودم و تا وقتی فن اوا رو تجربه نکرده بودم، نمیتونستم مقایسه ای داشته باشم. شما که سودی از آسیاتک نمیبرید، پس تعصب هم نداشته باشید. هر وقت شرکت های دیگه رو تجربه کردین، میتونید در مورد کیفیت نظر بدین.
    من قبلا گفتم الانم میگم که پینگم بدون پروفایل گیمینگ بهتر شده، شبانم پولی نیست. سرعتم بعد از اتمام حجم نمیره رو 16 کیلوبایت بلکه میره رو 375 کیلوبایت. 1 ترا حجم بین الملل دارم نه 400 گیگ. تک کانکشنمم خیلی بهتر از آسیاتکه. برخلاف آسیاتک، وقتی زنگ زدم گفتم آپلودم رو بالا ببرید، بدون چونه بالا بردن ولی آسیاتک گفت ما اجازه نداریم بالا ببریم!!! وقتی هم کلا با پشتیبانی اینجا حرف میزنم، خیلی قشنگ راهنمایی میکنن و مثل آسیاتک یه جواب تکراری و زوری نمیدن که مشکل از شماست و ما معصوم و بدون مشکلیم و مودمتون رو ببرید سر خط چک کنید!!! فعلا قطعی هم نداشتم
    من حرفام رو زدم. قضاوت با دوستان
    کودوم شرکت رفتی شما که راضی ای؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    گفته که فن آوا هست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

فن آوا رفتم. روزی صدهزار بار هم خدا رو شکر میکنم که از آسیاتک رفتم و الان دارم از نت به نوعی نامحدود ( چون 1 ترابایت بین الملل واسم نامحدود حساب میشه ) ، لذت میبرم چون زیاد دانلود میکنم و آسیاتک مثل زندان بود برام. حتی الانم که 400 تا بین الملل داده، برای من اصلا کافی نبود با اون پینگ مضخرفش.

8. این کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

فن آوا رفتم. روزی صدهزار بار هم خدا رو شکر میکنم که از آسیاتک رفتم و الان دارم از نت به نوعی نامحدود ( چون 1 ترابایت بین الملل واسم نامحدود حساب میشه ) ، لذت میبرم چون زیاد دانلود میکنم و آسیاتک مثل زندان بود برام. حتی الانم که 400 تا بین الملل داده، برای من اصلا کافی نبود با اون پینگ مضخرفش.
    من سه سال مشترک آسیاتک بودم ، سرعتم بد نبود 14 مگ سرعت داشتم و ماهی سی و شش هزار می دادم و اینترنت ماهانه چهارگیگ با دانلود شبانه می گرفتم... مصرف روزانه ام با اپراتورها بود به خاطر سرعتی به مراتب بالاتر و برای دانلود شبانه ازش استفاده می کردم... بعد که دانلود شبانه اش حذف شد الان پارس آنلاین رفتم اونم سرعتش حدودا 14 هست منتهی پیگ خوبی داره و البته دانلود شبانه ... تا الان بیش از 270 گیگ دانلود شبانه داشتم تو ده روز..
    البته شما فن آوا رفتی و به دانلود شبانه هم احتیاج نداری ... هزار گیگ کم نیست ! من یک ماه شبانه دانلود کنم می شه هشتصد گیگ .. شما همون رو می تونی تو روز استفاده کنی دویست گیگ هم بیشتر با قیمتی که من پرداخت کردم....

10. 2 کاربر از sat15000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    یه مقایسه بین هزینه هر گیگ حجم در صرف منصفانه ی سرعت های مختلف

سرعت 512 ......12/5 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 1000 تومن

سرعت 1مگابیت......25 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 800 تومن

سرعت 2مگابیت......40 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 625 تومن

سرعت 3مگابیت......45 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 777 تومن

سرعت 4مگابیت......80 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 500 تومن

سرعت 8مگابیت......200 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 250 تومن

سرعت 16مگابیت......400 گیگ حجم بین المللی ،هزینه هر گیگ 200 تومن

همون طور که می بینید سرویس3 مگ به هیچ عنوان توجیه اقتصادی نداره خریدش !!!
    نکته دیگه روند کاهش هزینه هر گیگ در هر سرعت های مختلف متوازن نیست
    یعنی کسی که بخواد یه سرویس اقتصادی بخره الزاما باید 8 مگ یا 16 مگ بگیره
    اینا که هیچ وقت نمیان سرویس رو با ضرر بفروشن گیگ 200 تومنی هم براشون سود داره حالا شما سود هر گیگ ازاد 2000 تومنی رو حساب کن( سودش سر به فلک می زنه) !!!!!
    Last edited by mehdi_08; 08-01-2018 at 12:40.

12. 7 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من از آسیاتک خیلی راضیم واقعا. اتفاقا شاتل و مخابرات و های وب هم داشتم، ولی آسیاتک از لحاظ کیفیت و قطعی نداشتن و پینگ ثابت و پشتیبانی خوب بهترین بوده. برای من که سرویس 8 مگ دارم هم بهترین گزینه همین آسیاتکه. چون خطم 10 مگ میکشه. و بهتر از آسیاتک نداریم تا جایی که میدونم. تازه علاوه بر این سایت های رایگان دانلود و VOD ئه که حداقل به کار من خیلی میاد. آیو و فیلیمو و آسیادی ای خیلی فوق العاده است برای من. برای همین بدون تعصب میگم حداقل برای من بهترین گزینه است آسیاتک

14. این کاربر از kiavash13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان یک سوال من الان اگه من سرویس 512kb اسیاتک رو بگیم خطم رو روی همون 512kb میبندن یا بیشتر؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

دوستان یک سوال من الان اگه من سرویس 512kb اسیاتک رو بگیم خطم رو روی همون 512kb میبندن یا بیشتر؟
    برا من که یکماهه ۲ مگ گرفتم از سرور خارجی ۳۰۰ و خورده ای تا ۴۰۰ هست و سرور داخلی هم باز تا ۵۰۰ که نهایت کشش خطه.
    این مال وقتیه که شرایط ایده ال باشه.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •