تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3475 از 3743 اولاول ... 24752975337534253465347134723473347434753476347734783479348535253575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 34,741 به 34,750 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سه سال بود از آسیاتک اینترنت می گرفتم واقعا راضی هم بودم چون با مخابرات فاصله ای نداشتیم و حداکثر سرعت رو می داد. تا پارسال 10 مگ و از پارسال به این ور 16 مگ ... در تمام مدت طول روز هم سرعتم یکسان بود... از 11 آذر قطعی خط داشتم روزی ده بار ... زنگ زدم می گه نویز دارید ... می گم سه سال بود عالی بود چی شد بعد اجرای طرح جدیدتون نویز دار شدم ... خلاصه گفتن بررسی می کنن ... تا دیروز که دیدم سرعت رو آوردن پایین می گن خط کشش نداره... منم درخواست جمع آوری دادم... یعنی از وقتی همراه اول دانلود شبانه داره خیلی کم از adsl استفاده می کردم ... قصد شارژ مجدد آسیاتک رو هم نداشتم ... ولی بهانه ای دست من دادن که از شرش یک جا راحت بشم...
    یک مودم LH92 ایرانسل دارم آنلاکش کردم ... همراه اول انداختم .. خیال خودم رو راحت کردم...

2. این کاربر از sat15000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

الان مشکل در پنل هست که نمیشه سرعتش رو تغییر داد
    7 روز دیگه گیگ باکسم تموم میشه . سرویسمو 6 ماهه تمدید کرده بودم صبح رایگان داره سرویسم با تعرفه حجم آزاد موندم چیکار کنم
    تغییرش هم ک نمیشه داد به یک سرویس دیگه
    زنگ بزنید پشتیبانی بگید فلان چیز رو میخوام و تو پنلم قابل تغییر نیست برام عوض کنید ( البته اگه بکنن! ) و اگر هم گفتن خطتون نمیکشه بگو به شما ربطی نداره شما تغییر بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

امروز (۱۲ دسامبر)روز مبارزه برای #بی‌طرفی_شبکه اعلام شده و کاربران در #توییتر با هشتگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نقض بی‌طرفی، اعتراض می‌کنند.
    در این ویدئوی کوتاه به زبان ساده گفته‌ایم که تعرفه‌های جدید اینترنتی در #ایران، چگونه آزادی کاربران را محدود و بی‌طرفی شبکه را نقض می‌کند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اقا اسیاتک منو بلاک کرده
    میخای تمدید کنی مینویسه این کاربر در بلک لیست می باشد

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

های وب یک ماهه با احتساب مالیات، دویست و هفتاد و پنج گیگ بین الملل رو میده هشتاد و هفت تومن، اونوقت آسیاتک سیصدگیگ بین الملل سه ماهه رو میده دویست و نه هزار تومن! چون گیگ اضافه گرونه، یکی بخواد ناچارا سه ماهه رو جای یک ماهه بگیره، فقط با بیست و پنج گیگ بیشتر، باید دقیقا صد و بیست و دو هزار تومن بیشتر از های وب پول بده، پس مغز خر نخوردیم بمونیم تو آسیاتک دزد
    همچنان تا 4 دی که وقت تمدیدم هست منتظر میمونم ببینم این حروم خورها تعرفه ها رو تغییر میدن یا نه، اگه تغییر دادن که هیچی وگرنه با کله میرم های وب
    Last edited by OnlyRealMadrid; 12-12-2017 at 23:10.

7. این کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام
    دوستان من اینترنت 9 ماهه همیشه بهار دارم که 2 گیگش مونده. از خیلی وقت پیش همش گیگ باکس میخریدم چون دانلودم بالا بود به صرفه بود. امشب که وقتش تموم شد خواستم بعد 12 دوباره بخرم میبینم که کلا گزینه گیگ باکس رو برداشتن. آیا فقط برای من این اتفاق افتاده یا مربوط به این سرویس غیر حجمیه میشه؟
    بنظرتون با توجه به این که 40 روزش مونده حجم بخرم یا کلا سرویس رو عوض کنم؟ کدوم شرکت در حال حاضر کمتر دزده و به صرفه تره؟
    مرسی

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان من اینترنت 9 ماهه همیشه بهار دارم که 2 گیگش مونده. از خیلی وقت پیش همش گیگ باکس میخریدم چون دانلودم بالا بود به صرفه بود. امشب که وقتش تموم شد خواستم بعد 12 دوباره بخرم میبینم که کلا گزینه گیگ باکس رو برداشتن. آیا فقط برای من این اتفاق افتاده یا مربوط به این سرویس غیر حجمیه میشه؟
    بنظرتون با توجه به این که 40 روزش مونده حجم بخرم یا کلا سرویس رو عوض کنم؟ کدوم شرکت در حال حاضر کمتر دزده و به صرفه تره؟
    مرسی
    ماهی چقدر دانلود داری و شبانه میخوای یا نمیخوای. خطط هم تا چند میکشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

ماهی چقدر دانلود داری و شبانه میخوای یا نمیخوای. خطط هم تا چند میکشه؟
    فک کنم حداقل 25 گیگ بشه حداکثرشم خیلی زیاد, البته گیگ باکس که داشتم 15گیگ ده روزه میگرفتم و تموم میشد. خطمم ظاهرا 16 مگ میکشه هرچند گاهی وقتا خیلی داغون میشه. شبانه شم فرقی نداره چندان چون باشه هم سرعتش اینقدر پایین میاد که بدرد نمیخوره (طبق تجربیات قبلیم).

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

فک کنم حداقل 25 گیگ بشه حداکثرشم خیلی زیاد, البته گیگ باکس که داشتم 15گیگ ده روزه میگرفتم و تموم میشد. خطمم ظاهرا 16 مگ میکشه هرچند گاهی وقتا خیلی داغون میشه. شبانه شم فرقی نداره چندان چون باشه هم سرعتش اینقدر پایین میاد که بدرد نمیخوره (طبق تجربیات قبلیم).
    خب اگه از پارس بگیری باید حداقل سرویس 4 مگ بگیری تا 25 گیگ بهت بده ولی سرعت رو 16 میبنده (شبانشم محدودیت نداره و چندصد گیگ تا یک ترابایت راحت میگیره) --- 40 هزار تومن تموم میشه

اگه های وب بگیری با 50 تومن میتونی 8 مگ بگیری و 130 گیگ ترافیک. دانلودیم پیش اومد از فشفشه هاش استفاده کنی ولی شبانه نداره

شاتل شرایطش بین این دوتاست. از یک طرف سرعت رو اسمی میکنه و باز نمیزاره ولی حجمش بیشتر از پارسه. از طرف دیگه شبانه میده و شاتلند رو داره که برا دانلودرها بهتر از های وبه. اگه سرویس 16 بخوای بگیری شاتل خیلی خوبه

مخابرات هم در صورتی که حجم روزانه متعادل فقط میخوای و یه شرکت کم ازار که هر 4 سال یبار تغییر میده شرایطش رو!!

12. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

خب اگه از پارس بگیری باید حداقل سرویس 4 مگ بگیری تا 25 گیگ بهت بده ولی سرعت رو 16 میبنده (شبانشم محدودیت نداره و چندصد گیگ تا یک ترابایت راحت میگیره) --- 40 هزار تومن تموم میشه

اگه های وب بگیری با 50 تومن میتونی 8 مگ بگیری و 130 گیگ ترافیک. دانلودیم پیش اومد از فشفشه هاش استفاده کنی ولی شبانه نداره

شاتل شرایطش بین این دوتاست. از یک طرف سرعت رو اسمی میکنه و باز نمیزاره ولی حجمش بیشتر از پارسه. از طرف دیگه شبانه میده و شاتلند رو داره که برا دانلودرها بهتر از های وبه. اگه سرویس 16 بخوای بگیری شاتل خیلی خوبه

مخابرات هم در صورتی که حجم روزانه متعادل فقط میخوای و یه شرکت کم ازار که هر 4 سال یبار تغییر میده شرایطش رو!!
    آقا دمت گرم خیلی جامع و مفید بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •