تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3316 از 3743 اولاول ... 23162816321632663306331233133314331533163317331833193320332633663416 ... آخرآخر
نمايش نتايج 33,151 به 33,160 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ارزون شدن پهنای باند داخلی که بدرد هیچی نمیخوره چون تاثیری نداره و مصرف ملت پهنای باند خارجی هست برای دکور و بگن ارزون شد خوبه مثل هزاران چیز دیگه
    دی اس ال باکس هم که جالب نیست رایگانش یک ساعتی هست که فایده نداره
    بعدم که بیشتر شرکت ها تصمیم گرفتن تخفیف ندن دیگه اینجوری شد که برگشته به قیمت اصلی و اینترنتم که واقعا تو ایران گرونه مگر اینکه رقابت بشه که قیمت را بیارن پایین که باز مثل هزاران چیز دیگه انحصار طلبی مانع این موضوع هست
    خدا این ارزون کننده های اینترنت رو از زمین حذفشون کنه
    تا اول اسفند طرح بود 96 گیگ 18 ماهه با 1300 تا عصرانه 149 تومن
    این الان 60 گیگ 12 ماهه 145 تومن
    البته مالیاتا رو حساب نکردم
    من نمیدونم چجوری ارزون شده
    یکی به ما بگه
    بعد من یه سوال دارم الان دارن 120 گیگ یکساله با یه مودم با 200 گیگ رایگانو تو قالب پکیج dsl box آبی میدن 199 تومن
    من موندم کی اینا رو نرخ گذاری میکنه
    اگه اینا رو مقایسه کنید
    یه مودم وایرلس و 60 گیگ حجم اضافه و 200 گیگ ترافیک رایگان میشه 54 تومن
    من برام عجیبه چجوری نرخ گذاری میشه
    در مورد ارزون شدن پهنای باند داخلی هم شما اگر میخواهید اینجوری باشه باید طرح های غیر حجمی بگیرید که همون اینترنت تفکیک شدس بعد میتونید ترافیک اضاف بخرید گیگی 1500 ت
    که البته این سرویسا هم من نمیذونم چرا اسمش اینه ذر صورتی که حجمیه/و چطور 1500 هست منظورش ترافیک داخلی هست احتمالا والا ترافیک خارجی که قیمتش این نیست/معلوم نیست چجوریه/سرعت اسمی یعنی چی /هیچ توضیح درستی ندادن

سرویس غیر حجمی چیست؟ برای اولین بار از سمت سازمان رگولاتوری سرویس هایی تحت عنوان سرویس های "غیر حجمی" تدوین شده که موضوع آن تفکیک استفاده از آی پی های داخلی با خارجی می باشد. این نوع از سرویس ها که با عنوان "سرویس های بین المللی" نامگذاری شده اند کلا در چهار سطح سرعتی ۱، ۲، ۴ و ۸ مگابیت برثانیه تعیین شده اند و مبنای نامگذاری آنان بعنوان سرویس های غیر حجمی، خصوصیات متفاوت آنها با سرویس های حجمی می باشد. در ارائه سرویس های غیرحجمی، ارائه دهنده اینترنت موظف به ارائه سرویس برابر با سرعت اسمی می باشد. همچنین مشترک پس از اتمام حجم قبل از اتمام دوره ناگزیر به خرید حجم اضافه به مبلغ۱۵،۰۰۰ ریال می باشد. این حالت حتی برای سرویس هایی که بصورت چندماهه طراحی گردیده اند نیز اجرا میشود.
    Last edited by ahriman323; 15-03-2017 at 19:04.

2. 3 کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

ارزون شدن پهنای باند داخلی که بدرد هیچی نمیخوره چون تاثیری نداره و مصرف ملت پهنای باند خارجی هست برای دکور و بگن ارزون شد خوبه مثل هزاران چیز دیگه
    بعدم که بیشتر شرکت ها تصمیم گرفتن تخفیف ندن دیگه اینجوری شد که برگشته به قیمت اصلی و اینترنتم که واقعا تو ایران گرونه مگر اینکه رقابت بشه که قیمت را بیارن پایین
    سلام
    یه سوال از خدمت شما دوست عزیز
    برادر این dslbox که 120 گیگ طول سال و 200 گیگ 4 تا 10 صبح هستش ایا بیش از این مقدار 200 گیگ در این بازه میشه دانلود کرد!؟ (چون بعضی از دوستان هستن تا 4 5 ترا دانلود کردن و میکنن!)
    و تفیکیک این دو از هم تو پنل کاربری قرار داده خواهد شد یا باید خودمون حساب کنیم!؟

4. این کاربر از frozan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    یه سوال از خدمت شما دوست عزیز
    برادر این dslbox که 120 گیگ طول سال و 200 گیگ 4 تا 10 صبح هستش ایا بیش از این مقدار 200 گیگ در این بازه میشه دانلود کرد!؟ (چون بعضی از دوستان هستن تا 4 5 ترا دانلود کردن و میکنن!)
    و تفیکیک این دو از هم تو پنل کاربری قرار داده خواهد شد یا باید خودمون حساب کنیم!؟
    بعید میدونم چون وقتی رایگان تمام بشه باید از حجم معمولی کم بشه(مگر اینکه باگی پیدا کرده باشن یا حرکتی زده باشن)
    پنلشو ندیدم ولی احتمال زیادتفکیک نشده چون تو سرویس های جشنواره ای مصرف ترافیک رایگان اختصاصی تفکیک نشده

6. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    از کدوم قسمت پنل میشه سرویس فعلی رو لغو کرد و سرویس رزرو رو فعال کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

بعدم که بیشتر شرکت ها تصمیم گرفتن تخفیف ندن دیگه اینجوری شد که برگشته به قیمت اصلی و اینترنتم که واقعا تو ایران گرونه مگر اینکه رقابت بشه که قیمت را بیارن پایین که باز مثل هزاران چیز دیگه انحصار طلبی مانع این موضوع هست

در مورد ارزون شدن پهنای باند داخلی هم شما اگر میخواهید اینجوری باشه باید طرح های غیر حجمی بگیرید که همون اینترنت تفکیک شدس بعد میتونید ترافیک اضاف بخرید گیگی 1500 ت
    که البته این سرویسا هم من نمیذونم چرا اسمش اینه ذر صورتی که حجمیه/و چطور 1500 هست منظورش ترافیک داخلی هست احتمالا والا ترافیک خارجی که قیمتش این نیست/معلوم نیست چجوریه/سرعت اسمی یعنی چی /هیچ توضیح درستی ندادن

سرویس غیر حجمی چیست؟ برای اولین بار از سمت سازمان رگولاتوری سرویس هایی تحت عنوان سرویس های "غیر حجمی" تدوین شده که موضوع آن تفکیک استفاده از آی پی های داخلی با خارجی می باشد. این نوع از سرویس ها که با عنوان "سرویس های بین المللی" نامگذاری شده اند کلا در چهار سطح سرعتی ۱، ۲، ۴ و ۸ مگابیت برثانیه تعیین شده اند و مبنای نامگذاری آنان بعنوان سرویس های غیر حجمی، خصوصیات متفاوت آنها با سرویس های حجمی می باشد. در ارائه سرویس های غیرحجمی، ارائه دهنده اینترنت موظف به ارائه سرویس برابر با سرعت اسمی می باشد. همچنین مشترک پس از اتمام حجم قبل از اتمام دوره ناگزیر به خرید حجم اضافه به مبلغ۱۵،۰۰۰ ریال می باشد. این حالت حتی برای سرویس هایی که بصورت چندماهه طراحی گردیده اند نیز اجرا میشود.
    منظور منو نگرفتی.
    من میگم این نرخ قبلیتون تو یه ماه گذشته،این نرخ فعلیتون امروز.
    من مقایسه کردم 60 گیگ 145 اونموقع میدادی 96 گیگ و عصرانه 149
    میگم این با کدوم معیار ارزون شده بعد میگم همین الان دارین dslbox آبی رو میدین 200 با 120 گیگ حجم و رایگان از 4 تا 10 با یه مودم
    چجوری 60 گیگ رو میدین 145
    من مشکلم یک با اینه که چجوری ارزون شده؟
    دو اینکه همین الانش این سرویس ویژشون از dslbox شون گرونتره.
    بحث من اینه چرا دروغ میگن و سر ما رو شیره میمالن
    تماام این اینترانت یه راه بود برا گرون کردن اینترنت و حذف آپلود و ...
    رایگان دی اس ال باکس 4 تا 10 صبحه حداقل از تایم 2 تا 8 صبح بهتره
    Last edited by rahyarpaul; 15-03-2017 at 19:58.

9. 3 کاربر از rahyarpaul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

معیار خاصی فکر نکنم داشته باشه همینطوری قیمت میزنن دیگه
    اون موقع رقابت میکردن شرکتا هی این قیمت کمتر میکرد هی اون مزیا بیشتر میداد لابد دیدن نمیصرفه جمع شذن این تصمیمو گرفتن
    کجا دروغ نمیگن و سر مردم رو شیره نمیمالن من همین امروز جمع میکنم میرم همون شهر(داخلی)
    تنظیم مقررات گفت اپلود رایگان برچیده بشه
    بازم خداروشکر مجلس موافقت نکرد و الا قرار بود قیمت اینترنت سر به فلک بکشه
    همین سرویس یکساله / ۶۰ گیگ ترافیک/ سرعت تا ۱۶ مگ ۱۴۵,۰۰۰تومن رو شرکت ماکزیمم قیمت اصلی شو ۳۵۷ اعلام کرده

منظور منو نگرفتی.
    من میگم این نرخ قبلیتون تو یه ماه گذشته،این نرخ فعلیتون امروز.
    من مقایسه کردم 60 گیگ 145 اونموقع میدادی 96 گیگ و عصرانه 149
    میگم این با کدوم معیار ارزون شده بعد میگم همین الان دارین dslbox آبی رو میدین 200 با 120 گیگ حجم و رایگان از 4 تا 10 با یه مودم
    چجوری 60 گیگ رو میدین 145
    من مشکلم یک با اینه که چجوری ارزون شده؟
    دو اینکه همین الانش این سرویس ویژشون از dslbox شون گرونتره.
    بحث من اینه چرا دروغ میگن و سر ما رو شیره میمالن
    تماام این اینترانت یه راه بود برا گرون کردن اینترنت و حذف آپلود و ...
    رایگان دی اس ال باکس 4 تا 10 صبحه حداقل از تایم 2 تا 8 صبح بهتره
    Last edited by ahriman323; 15-03-2017 at 20:24.

11. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام
    کسی از دوستان این سرویس رو داره ببینه تایم نامحدود تا چقدر سرعت میده

اینترنت پرسرعت شهاب ۱۲۰ گیگ در۱۲ ماه ( ۲ تا ۸ صبح نامحدود)

و این سرویس چه جوری هست ؟

سرويس DSLBOX نسل 4 (12ماه، 120گيگ، از128 تا16مگ) (4تا 10 صبح رايگان)

یا هنوز کسی از دوستان تایم رایگان داره استفاده میکنه که راضی باشه از سرویسش؟
    Last edited by hosseinbateni; 15-03-2017 at 20:57.

13. این کاربر از hosseinbateni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    باز اسیاتک برا حجم مصرفی بازی در اورده
    یه بازه زمانی رو دوبل حساب کرده
    Last edited by mehdi_08; 15-03-2017 at 21:35.

15. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

یه بار از ساعت نه .نیم دیشب حساب کرده تا ساعت 2 ظهر امروز
    دوباره از ساعت 9 و نیم دیشب حساب کرده تا هم اکنون
    تاریخ 23 ام تا 24 هم بیشتر حساب کرده
    حدود 4200 مگ زیاد کم کرده
    Last edited by mehdi_08; 15-03-2017 at 21:28.

17. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    کسی از دوستان این سرویس رو داره ببینه تایم نامحدود تا چقدر سرعت میده

اینترنت پرسرعت شهاب ۱۲۰ گیگ در۱۲ ماه ( ۲ تا ۸ صبح نامحدود)

یا هنوز کسی از دوستان تایم رایگان داره استفاده میکنه که راضی باشه از سرویسش؟
    سلام، به صورت آزمایشی چند روز هستش روی سرویس "اینترنت پرسرعت شهاب ۱۲۰ گیگ در۱۲ ماه ( ۲ تا ۸ صبح نامحدود)" هستم. از 18 بهمن در ساعات رایگان فرقی بین 1 میگ و 16 میگ وجود نداشت تا اینکه دو سه شبی هستش که تایم رایگان نزدیک به دو مگابایت در ثانیه میده. اتفاقاً ازشان سوال کردم فقط برای همه درست شده یا فقط برای چند نفر؟ گفت مال همه هستش و محدودیت دانلودی هم نیست. توی این دو سه شب امتحانی حدود 15 گیگ دانلود کردم، فعلا که مشکلی پیش نیامده. (البته زمان زیادی هستش که پیگیری میکنم). و اینکه مرکز هم باید جا داشته باشه ظاهراً. (کلاً حساب و کتاب مشخصی نیست!)

19. این کاربر از Muhammad-ALi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •