تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3142 از 3743 اولاول ... 214226423042309231323138313931403141314231433144314531463152319232423642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31,411 به 31,420 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

داداچ داری اشتباه میای هر کجا میری برو به جز آسیاتک بیای پشیمون میشی شک نکن از کیفیت بسیار پایینش مخصوصا اگه اهل تله و اینستا و ویدیو آنلاین باشی بهت توصیه میکنم اینجا نیای الآن هم سرویس ویژه جالبی نداره.

سلام
    بر خلاف شما بنده الا ۵ ماه هست استفاده میکنم
    کیفیت به خصوص پایداری بسیار قابل قبولی دارم
    هم اینستاگرام و هم لایو استریم.

2. این کاربر از Tornado2800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت آسیاتک android500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    بر خلاف شما بنده الا ۵ ماه هست استفاده میکنم
    کیفیت به خصوص پایداری بسیار قابل قبولی دارم
    هم اینستاگرام و هم لایو استریم.
    شما یا شانست گرفته به صورت مقطعی آی پی خوب گیرت میاد یا کلا کیفیت نتی مثل ایرانسل رو تجربه نکردی من خودم هر دوشو دارم هر وقت آسیاتک مشکلی داشته رفتم کارم با ایرانسل سریع راه افتاده سرعت دانلودش تو بدترین حالت از 2-3 مگابایت پاینین نمیاد ولی آسیاتک 4 مگ به زور میده سرور خارجی اونقد افتضاحه که بعضی وقتا باید ریفرش کنی تا بیاد عکسا تو تلگرام و اینستاگرام طول میکشه تا بیاد ولی با ایرانسل نمیفهمی کی میاد البته همیشه اینطور نیست و بعضی وقتا کیفیتش بالا میره وخصوصا زمانی که مودمو تازه خاموش روشن میکنی یا ساعاتی که مصرف پایینه ولی در کل از لحاظ کیفی از همه شرکتای دیگه و صد البته اپراتورها عقبه

پروفشنال sorooshfm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

داتک که فقط تهران و شیراز سرویس میده

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    • ترافیک سرویس های ADSL +2 حجمی از ساعت ۲:۰۰ تا ۶:۰۰ بامداد شامل ۹۰٪ و از ساعت ۶:۰۰ تا ۸:۰۰ صبح شامل ۷۵٪ تخفیف می باشد.

- - - Updated - - -

• ترافیک سرویس های ADSL +2 حجمی از ساعت ۲:۰۰ تا ۶:۰۰ بامداد شامل ۹۰٪ و از ساعت ۶:۰۰ تا ۸:۰۰ صبح شامل ۷۵٪ تخفیف می باشد.

- - - Updated - - -

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشین.

آقایون لطفا اگه اینجا کسی آسیاتک تو مازندران داره خصوصا بابل بگه وضعیتش چجوریه ( خصوصا دانلود شبانه ی سرویس مثلا 10 مگ 2 - 8 صب )

چون من الان بابل مخابرات دارم ، خیلی خیلی راضی بودم سرعتم شب و روز دقیقا یکی بود فرق نمیکرد ، تا اینکه از یکی دو ماه پیش سرعت شبانه رو اینا میکنن 1/5 .

لطفا بگین بگیرم از آسیاتک یا همین سرویسمو تمدید کنم ( الان مخابرات کمپین پاییز 93 2 mb با 1 الی 7 شبانه دارم. قبلا سرعت شب و روز 360kb/s بود الان شده 50 )

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام آسیاتک بگیرم ار مرکز مخابراتی الغدیر تهران پیشنهاد میدید از آسیاتک بگیرم یا نه؟
    آسیاتک واسه مرکز مخابراتی الغدیر چطوره؟
    از مخابرات یا شاتل بگیر
    من تو این مرکز از این دو شرکت دارم
    البته فیبر نوری باشی باید از مخابرات بگیری

7. 2 کاربر از darvish1900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahmaditt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

برخلاف خیلی از دوستان که با آسیاتک مشکل دارند، من بعد از 6 ماه استفاده از سرویسش هنوز مشکل حادی نداشتم خدا رو شکر، اینستاگرام و تلگرام خوب هستن و از اسپاتیفای هم زیاد استفاده می کنم که اونم خوبه.
    البته اینم بگم که برای بازی آنلاین (فیفا 16 PS4) تابستون مشکل داشت و وسط بازی قطع میشد که اونم الان دو ماهی هست که مشکلی نداره!

روی خط دیگه هم پارس آنلاین دارم که البته به نظرم اینم خوبه و بیشتر برای بازی ازش استفاده می کنم.

البته اگر بهم بگن یک خط رو جمع کن، من پارس آنلاین رو جمع میکنم، چون واقعاً گرونه به نسبت!

مرکز مخابراتی سلمان فارسی تهران.

9. این کاربر از ahmaditt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

البته اینم بگم که برای بازی آنلاین (فیفا 16 PS4) تابستون مشکل داشت و وسط بازی قطع میشد که اونم الان دو ماهی هست که مشکلی نداره!
    این مورد تایید میشه
    تابستون که افتضاح بود وضع اسیاتر واسه سرور های fifa16 . یعنی تو عرض 5 دقیقه ده بار دیسکانکت و کانکت میکردم به سرور فیفا و هی قطع میشد اخر سر با کاهش پینگ فقط میشد وصل بمونم
    یکی دو هفتس خوب شده و قطع نمیشه ولی پینگ همچنان افتضاحه و لگ داره تو بازی ها . کلا این اسیاتک مثه پارس انلاین یه سرویس گیم اضافه کنه خیلی مشکلات حل میشه

کاربر فعال اینترنت آسیاتک android500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

برخلاف خیلی از دوستان که با آسیاتک مشکل دارند، من بعد از 6 ماه استفاده از سرویسش هنوز مشکل حادی نداشتم خدا رو شکر، اینستاگرام و تلگرام خوب هستن و از اسپاتیفای هم زیاد استفاده می کنم که اونم خوبه.

روی خط دیگه هم پارس آنلاین دارم که البته به نظرم اینم خوبه و بیشتر برای بازی ازش استفاده می کنم.

البته اگر بهم بگن یک خط رو جمع کن، من پارس آنلاین رو جمع میکنم، چون واقعاً گرونه به نسبت!

مرکز مخابراتی سلمان فارسی تهران.
    نمیدونم چطور شما راضی هستین از این نت مزخرف الآن این سایت چرا باز نمیشه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

دوستان کس دیگه ای هم با سایت های خارجی مشکل داره یا فقط اینترنت من مشکل داره؟

دوستان کس دیگه ای هم با سایت های خارجی مشکل داره یا فقط اینترنت من مشکل داره؟
    خوب من دی ان اسم رو دستی وارد کردم تقریبا درست شد!

نمیدونم چطور شما راضی هستین از این نت مزخرف الآن این سایت چرا باز نمیشه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز اول این سایت رو برای من هم باز نمیکرد اما دی ان اس رو دستی وارد کردم حالا باز میکنه

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خوب من دی ان اسم رو دستی وارد کردم تقریبا درست شد!
    چه دي ان اسي وارد كردين ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •