تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 2320 از 3743 اولاول ... 1320182022202270231023162317231823192320232123222323232423302370242028203320 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,191 به 23,200 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

تا 18 مگ رو بدون قطعی میکشه عین هلو
    بری سمت پارس یا شاتل از همه بهتره
    آخه اینا شبانه ندارند :(

بنظرت اگه بیام سمته اسیاتک با این اوضاع شبانه چقدر گبرم میاد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

آخه اینا شبانه ندارند :(

بنظرت اگه بیام سمته اسیاتک با این اوضاع شبانه چقدر گبرم میاد ؟
    والا اسیاتک بودم شبانه شانسی هست کاملا واسه اکثر کاربرا محدود رو 300 تا 400هه واسه بعضیا هم داخلی تا 1.2 مگ میده ولی خارجی کلا 260 تاست
    بنظرم برو شاتل اگه شبانه میخوای

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رفتم تو Advanced تب ADSL و ADSL Mode رو گذاشتم رو ADSL2+
    نتیجه شد این:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط بعد اینکار همین صفحه اصلی رفرش میشه همینطوری و Max Rate تغییر میکنه... فک میکنم تغییر خاصی نکرد
    فقط 300 کیلوبیت رفت روش و تغییر آنچنانی نکرد ؛ حالا اگه دیدی مشکل پیدا کرده و پرش لینک داری ، تغییرش بده به G.Dmt

4. این کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohamad hosain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کوپن اسیاتک دارم 100 هزارتومانی فقط امروز وقت داره واسه ثبت نام .بالا 50 کمتر 80 میدم .

کاربر فعال اینترنت آسیاتک
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کوپن اسیاتک دارم 100 هزارتومانی فقط امروز وقت داره واسه ثبت نام .بالا 50 کمتر 80 میدم .
    یکی مثل این روی یه بسته آموزشی بود خود بسته آموزشی 20تومن بود یکی از همین بن ها روش بود به ارزش 100 تومن!!! اما فقط موقع ثبت نام میشه ازش استفاده کرد و فقط هم 4 گیگ میده با ساعت 6:20 تا 8 رایگان

خودتون قضاوت کنید ارزش این کوپن چقدره!!

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یکی مثل این روی یه بسته آموزشی بود خود بسته آموزشی 20تومن بود یکی از همین بن ها روش بود به ارزش 100 تومن!!! اما فقط موقع ثبت نام میشه ازش استفاده کرد و فقط هم 4 گیگ میده با ساعت 6:20 تا 8 رایگان

خودتون قضاوت کنید ارزش این کوپن چقدره!!
    به درد کسی میخوره که 100 تومن نداره بده به جاش 50 60 تومن میده ! 100 گیگ هستش که هر گیگ 3700 میشه 370 هزارتومان .قضاوت با خودت عزیز جان .

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

به درد کسی میخوره که 100 تومن نداره بده به جاش 50 60 تومن میده ! 100 گیگ هستش که هر گیگ 3700 میشه 370 هزارتومان .قضاوت با خودت عزیز جان .
    من خودم الان از همین آسیاتک یه سرویس گرفتم 17 تومن از ساعت 4 تا 10 صبح رایگان شبی 10 گیگ دانلود میکنه یعنی بعد 10 شب میشه صد گیگ

بنی که شما دارید محاسبه میکنید صد گیگی که میده که توی طول روز نیست که ازش استفاد کنی فقط ساعت 6:20 تا 8 صبح هست .. در حقیقت این یک سرویس 4 گیگ میده عین همین سرویسی که من الان تمدیدمیکنم ماهی 17 تومن ولی در ساعت رایگان هر شب توی تایم رایگان دارم باهاش 10 گیگ دانلود میکنم.... اما آسیاتک که نمیاد پول گیگ تایم رایگان رو محاسبه کنه..

تازه این سرویسی که شما داری فقط ساعت 6:20 تا 8 صبح و 96 گیگ که شد دیگه نمیشه از رایگانش استفاده کرد اما سرویسی که 17 تومنی هست میشه بازم دانلود کرد هرشب... حتی بعد از ده شب که میشه صد گیگ

من اینجوری میبینم هست که میگم نمیارزه دوست گلم. حالا خودت بیا قضاوت کن.
    Last edited by amin885; 22-08-2015 at 21:09.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من خودم الان از همین آسیاتک یه سرویس گرفتم 17 تومن از ساعت 4 تا 10 صبح رایگان شبی 10 گیگ دانلود میکنه یعنی بعد 10 شب میشه صد گیگ

بنی که شما دارید محاسبه میکنید صد گیگی که میده که توی طول روز نیست که ازش استفاد کنی فقط ساعت 6:20 تا 8 صبح هست .. در حقیقت این یک سرویس 4 گیگ میده عین همین سرویسی که من الان تمدیدمیکنم ماهی 17 تومن ولی در ساعت رایگان هر شب توی تایم رایگان دارم باهاش 10 گیگ دانلود میکنم.... اما آسیاتک که نمیاد پول گیگ تایم رایگان رو محاسبه کنه..

تازه این سرویسی که شما داری فقط ساعت 6:20 تا 8 صبح و 96 گیگ که شد دیگه نمیشه از رایگانش استفاده کرد اما سرویسی که 17 تومنی هست میشه بازم دانلود کرد هرشب... حتی بعد از ده شب که میشه صد گیگ

من اینجوری میبینم هست که میگم نمیارزه دوست گلم. حالا خودت بیا قضاوت کن.
    اصلا اقا من کوپن رو میدم مجانی . 100 هزارومن رو هم به عنوان تشکر از فردی کوپن رو ازم بگیره خلاصم کنه .به هر حال تا 2 ساعت دیگه تاریخش تمام میشه .قصدم هم اینه که کمک کرده باشم .اگر کسی واقعا نیاز داره بگه باهاش را ه میام . (همه یک صدا خودت قضاوت کن )

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اصلا اقا من کوپن رو میدم مجانی . 100 هزارومن رو هم به عنوان تشکر از فردی کوپن رو ازم بگیره خلاصم کنه .به هر حال تا 2 ساعت دیگه تاریخش تمام میشه .قصدم هم اینه که کمک کرده باشم .اگر کسی واقعا نیاز داره بگه باهاش را ه میام . (همه یک صدا خودت قضاوت کن )
    خب اگه اینجوریه که دستتم درد نکنه ازتم تشکر حالا اگه خواستی بده خودم همین الان اگه شد ازش استفاده کنم باهاش روی اون خطم ثبت نام میکنم البته اگه صد گوشه دلت راضی هست
    ازتم ممنونم
    Last edited by amin885; 22-08-2015 at 21:22.

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام دوستان
    من از کاربرای قدیمی هستم و تا حالااز بیشتر isp ها سرویس گرفتم. اما شرکت آسیاتک واقعا توی ثبت نام های جدیدش تخلف آشکار انجام میده
    از دو هفته پیش که ثبت نام کردم تا حالا هنوزنتم وصل نشده. پشتیبانی شرکت مشکل رو در محدودیت پورت موجود در مرکز مخابراتی عنوان میکنه. این در صورتی هست که خودم قبل از ثبت نام طی تماسی که با شرکت داشتم خطم رو چک کردن و گفتن مشکل و محدودیتی برای ثبت نام وجود نداره.همین الان خط واحد بالا رو که توی سایت چک میکنم مینویسه محدودیتی نیست.اما با گذشت دو هفته پشتیبانی به من میگه شما وارد "لیست انتظار" شدید.

برای پیگیری یه تماسی گرفتم که برای اثبات حرف خودم اون رو اینجا قرار دادم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل از تماس فوق با یک شماره دیگه برای بررسی امکان برقراری سرویس برای واحد بالا ی خودمون تماس گرفتم که جواب دادن امکانش هیت و طی 5 روز سرویس شما برقرار خواهد شد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب شما خودتون رو بزارید جای من : تماس میگیرین بهتون میگن محدودیتی نداریم بعد ثبت نام میکنید به مدت دو هفته و بیشتر معطل میشید و تنها کاری که براتون انجام میدن وارد کردن اسمتون تو لیست کذایی انتظار هستش. حق با کی هستش اینجا ؟

دو سه بار هم تو 195 شکایت کردم هیچ جوابی نگرفتم
    دوست عزیز ببینید تو 1544 نوشته مرکزتون پورت خالی داره یا نه
    اگر نوشته داره یعنی دارند بهتون دروغ میگنند و پورت خالی دارند و و به خاطر منفعت طلبیشون گذاشتند برای مشتری های خاص
    سایت 1544 به صورت آنلاین نشون میده که پورت خالی هست یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •