تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 1805 از 3743 اولاول ... 805130517051755179518011802180318041805180618071808180918151855190523052805 ... آخرآخر
نمايش نتايج 18,041 به 18,050 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان کسی اینترانت اسیاتک داره اینجا؟؟؟وضعیتش خوبه؟ پینگ با سرور داخلش چطوره؟؟؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

سرویس نامحدود داره.مصرف منصفانه هم داره که بعد گذشت اون مصرف سرعتت پایین تر از سرعت واقعی میاد.
    / [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] /
    نامحدودی که سرعتش از سرعت اسمی هم پایین تر باشه اسمش نامحدود نیست که !
    نامحدود مال پارس و فن آوا و مخابرات و های وب و ... هست که حداقل سرعت اسمی رو ارائه می کنن نه مال شرکتی که 128 نامحدود برنزیش زیر 8 کیلوبایت سرعت دانلودشه !
    آسیاتک سرویس نامحدود نداره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

نامحدودی که سرعتش از سرعت اسمی هم پایین تر باشه اسمش نامحدود نیست که !
    نامحدود مال پارس و فن آوا و مخابرات و های وب و ... هست که حداقل سرعت اسمی رو ارائه می کنن نه مال شرکتی که 128 نامحدود برنزیش زیر 8 کیلوبایت سرعت دانلودشه !
    آسیاتک سرویس نامحدود نداره
    خوب به اسم نامحدود داره میفروشن.باز شاتل 20 گیگ رو آزاد میزاره با سرعت 130 ولی با این قیمت آسیاتک 30 تومن 128 نامحدود میشه 16 گیگ مصرف کرد.آسیاتک قبلا خوب بوده ولی خراب شده به نظرم الان داره خودشو کم کم میکشه بالا.
    در کل نا محدود نیست (محدود)ولی اونا به این اسم میشناسن

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

متاسفانه به بد جایی منتقل شدید. من از این شهراد اینترنت داشتم و در یک کلام، مزخرفترین تجربه ام رو با اینا داشتم. سرور داخلی رو با حدود 400 میگرفت ولی سرور خارجی در حد 30 بود. شب از ساعت 9 و 10 به مدت 10 تا 12 ساعت افت شدید سرعت. طوریکه احساس میکردم اگر با gprs همراه اول دانلود میکردم بهتر بود. هر وقت هم که بهشون میگفتم، برای تست من رو به یکی از سایت های همسایه که مخصوص دانلوده و از سرورهای آسیاتک استفاده میکنه میفرستادن که تست بگیرم. جالب اینجا بود که میدونستن سطح معلوماتشون از تماس گیرنده پایینتره ولی همون یکی دو خطی که بهشون یاد داده بودن رو تکرار میکردن.
    دقیقا.به من هم میگه برو از سایت ubuntu.com تست سرعت بگیر ببین درسته یا نه؟معلومه که از سایتایی هستش که استثناعن محدودش نکردن.واقعا خیال میکنند با بچه طرفند.حالا نمیدونم بابت اینکه من رو پاس دادن به شهراد نت میتونم جایی شکایت بکنم یا نه؟
    Last edited by david-ebi; 19-04-2014 at 09:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه .Ashkan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    تـهــران

پيش فرض ADSL Asiatech / شركت آسياتك

دقیقا.به من هم میگه برو از سایت ubuntu.com تست سرعت بگیر ببین درسته یا نه؟معلومه که از سایتایی هستش که استثناعن محدودش نکردن.واقعا خیال میکنند با بچه طرفند.حالا نمیدونم بابت اینکه من رو پاس دادن به شهراد نت میتونم جایی شکایت بکنم یا نه؟
    تا جاییکه من میدونم شهراد نمایندگی آسیاتک در غرب تهران رو داره. یعنی سرویس های آسیاتک رو با قیمت بالاتر و کیفیت پایینتر به مشترکانش میندازه. معمولا وقتی این نماینده ها نمیتونن مشترک جمع کنن یا بخاطر خدمات افتضاح مشترکانشون رو از دست میدن، شرکت اصلی بعضی از یوزرهاشو پاس میده به اینا. از بخت بد قرعه به نام شما افتاده.

Sent from iPhone ~ Tapatalk

6. این کاربر از .Ashkan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان کسی اینترانت اسیاتک داره اینجا؟؟؟وضعیتش خوبه؟ پینگ با سرور داخلش چطوره؟؟؟
    من اینترانت اسیاتک دارم پینگش با سایت شاتل 61 هست 10 گیگ با سرعت 2 مگ دارم هزینه هر گیگ 450 تومن هست با سرویس سایت shabane.net هم تبدیلش کردم به اینترنت

8. 4 کاربر از tntkgb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من اینترانت اسیاتک دارم پینگش با سایت شاتل 61 هست 10 گیگ با سرعت 2 مگ دارم هزینه هر گیگ 450 تومن هست با سرویس سایت shabane.net هم تبدیلش کردم به اینترنت
    جدی؟ خب چجوریه نامحدودای اینترانت؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

دوستان من از طریق شماره مشتری ثبتنام کردم .الان واسه اینکه مصرف رو ببینم باید چیکار کنم اوایل یه لینکی بود الان یادم رفته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

مرسی که جواب دادی. سرعتش با IDM چنده؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه master2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

مرسی که جواب دادی. سرعتش با IDM چنده؟؟؟؟
    گمونم
    2048/8=256KB سرعت دانلود است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •