تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 1001 از 3743 اولاول ... 50190195199199799899910001001100210031004100510111051110115012001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,001 به 10,010 از 37430

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyvan360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اینترنت من مثل اینکه وضعیتش یکم بهتر شده و نسبتا به حالت عادی برگشته !

البته مهم درست شدن شبانه هست. ولی من خودم فکر می کنم که یک چیزی این وسط پوکیده ! ، حالا یا از طرف آسیاتک ه یا از طرف مخابرات.

2. 4 کاربر از keyvan360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nana51's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    026

پيش فرض

اینترنت من مثل اینکه وضعیتش یکم بهتر شده و نسبتا به حالت عادی برگشته !

البته مهم درست شدن شبانه هست. ولی من خودم فکر می کنم که یک چیزی این وسط پوکیده ! ، حالا یا از طرف آسیاتک ه یا از طرف مخابرات.
    برای من که هنوز بهتر نشده

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

البته برای من بهتر شده و کاملا درست نشده. چون هنوز سرعت تک دانلود بیشتر از 200 کیلوبایت نمیشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    026

پيش فرض

البته برای من بهتر شده و کاملا درست نشده. چون هنوز سرعت تک دانلود بیشتر از 200 کیلوبایت نمیشه.
    اوضاع پینگتون چطوره؟!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arsenal2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اول یه ایمیل به این آدر بزن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درخواست رو بگو.بگو که میخوای از قسمت نماینگان جدا بشی و با آسیاتک مستقیم در ارتباط باشی و از شماره مشتری واری پنلت بشی.اگه الان برات مشکلی پیش اومد باید به نمایندت بگی نمایدنت هم اگه کاری از دستش برنیاد باید به مرکزی زنگ بزن.بعدش تو پنل آسیاتک که با شماره مشتری وارد میشی میتونی درخواست پشتیبانی فنی بدی درخواست اعزام کارشناس بدی و هم میتونی تخلیه کنی اگه اگه شما برای تخلیه به نمایندت درخواست بدی حداقل 2 هفته کارات طول میکشه.ولی از طریق سایت سریع درخواسست رو میدی.
    به نظر من با شماره مشتری راحت تره.
    دوست عزیز من امروز صبح درخواست دادم ولی الان که 20:45 شب هست فعلا جواب نداده! واسه شما چند ساعته یا چند روزه جواب ایمیل تو دادن؟ درخواست دادم که میخوام از قسمت نمایندگان جدا بشم و با آسیاتک مستقیم شم لطفا شماره مشتری رو به ایمیلم بفرستید ...چند ماه پیش شاتل داشتم ایمیل میزدم چند دقیقه بعد جواب ایمیل رو میدادن دوباره چند دقیقه دیگه از پشتیبانی تهران بهم زنگ میزدن آقا مشکلتون حل شد یا کارشناس بفرستیم.... شاتل پشتیبانی داره آسیاتک هم پشتیبانی داره خیره سرش با این مهندسای چیزش

7. این کاربر از Arsenal2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

پینگ مثل همیشه ست. الان تنها مشکلم اینه که تک دانلود به حالت تک دانلود شبانه در اومده ! ، احتمالا فردا که بیان سر کار درست کنن سیستمشون رو. یعنی امیدوارم که اینطوری بشه. مخصوصا وضعیت دانلود شبانه رو.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    026

پيش فرض

پینگ مثل همیشه ست. الان تنها مشکلم اینه که تک دانلود به حالت تک دانلود شبانه در اومده ! ، احتمالا فردا که بیان سر کار درست کنن سیستمشون رو. یعنی امیدوارم که اینطوری بشه. مخصوصا وضعیت دانلود شبانه رو.
    فکر نکنم به آسیا تک ربطی داشته باشه
    مشکل سراسریه یه سر تو تاپیکا بچرخی میبینی از امروز صبح تا حالا همه از افت سرعت و پینگ بالا و قطعی مینالن

10. این کاربر از nana51 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

دوست عزیز من امروز صبح درخواست دادم ولی الان که 20:45 شب هست فعلا جواب نداده! واسه شما چند ساعته یا چند روزه جواب ایمیل تو دادن؟ درخواست دادم که میخوام از قسمت نمایندگان جدا بشم و با آسیاتک مستقیم شم لطفا شماره مشتری رو به ایمیلم بفرستید ...چند ماه پیش شاتل داشتم ایمیل میزدم چند دقیقه بعد جواب ایمیل رو میدادن دوباره چند دقیقه دیگه از پشتیبانی تهران بهم زنگ میزدن آقا مشکلتون حل شد یا کارشناس بفرستیم.... شاتل پشتیبانی داره آسیاتک هم پشتیبانی داره خیره سرش با این مهندسای چیزش
    فردا زنگ بزن 1544 داخلی نمایندگان خودشون شماره مشتری رو بهتون میدن.الان نیستن.من 8 درخواست دادم چون اون بخش نبودن 14 صبح اول وقت جواب دادن.

12. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

فکر نکنم به آسیا تک ربطی داشته باشه
    مشکل سراسریه یه سر تو تاپیکا بچرخی میبینی از امروز صبح تا حالا همه از افت سرعت و پینگ بالا و قطعی مینالن
    دقیقا مشکل سراسری . هر چی میکشیم از این شرکت زیرساخت ! منم الان پارس آنلاین دارم از صبح سرعت و پینگ افتضاح !!!! ولی الان یه کم داره بهتر میشه !

14. این کاربر از porya_spy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

العان سه روزه وضع نت من اینجوری هست !!!!
    سروس 128 حجمی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •