تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 149

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات فـوتبـال بــرزیـل : Brazil Soccer News

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

اي کاش خوآن دعوت نميشد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

و البته جاي سوال : چرا دفاع رو کمتر از هافبک برداشته

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض معرفي يک ستاره

آدريانو ليته ريبه ريو: ملقب به آدريانو متولد 1982 در ريودوژانيرو برزيل. مهاجم 195سانتي متري تيمهاي ملي برزيل و باشگاه اينترميلان ايتاليا. او از سال 1997 در رده جوانان باشگاه فلامينگوي برزيل فوتبال حرفه اي را آغاز كرد و در سال 2001راهي اينترميلان شد كه البته پس از نمايش ضعيف او در اين تيم به طور قرضي به تيمهاي فيورنتينا و پارما ملحق و با اوج گرفتن دوباره به اينترميلان بازگشت. در ايتاليا به او لقب «امپراطور» را داده اند كه به خاطر تشابه اسم او با امپراطور قرون وسطي ايتاليا «هادريان» است. آدريانو در زدن ضربات ايستگاهي مهارت خاصي دارد و قدرت ضربات او به طور متوسط 130كيلومتر در ساعت برآورد شده است.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض معرفي يک ستاره

خوزه روبرتو گاما دي اوليويه را: ملقب به «به به تو» مهاجم طلايي سالهاي نه چندان دور فوتبال برزيل متولد 1964 در سالوادوره برزيل. «به به تو» فوتبال را از سال 1983 با باشگاه ويتورا آغاز كرد و طي دوران بازي اش براي باشگاههايي همچون واسكودوگاما، ديپورتيوو لاكرونيا، سويا، كاشيما آنتلرز و... بازي كرد. او به همراه تيم ملي المپيك برزيل مدال نقره المپيك 1988 سئول و مدال برنز المپيك آتلانتا 1996 را كسب كرده و در جامهاي جهاني 1990، 1994 و 1998 هم حضور داشته است. «به به تو» در جام جهاني 1994 آمريكا و در بازي برابر هلند پس از به ثمر رساندن گل سوم و برتري برزيليها به همراه «مازينيو» و «روماريو» يكي از زيباترين شيوه هاي خوشحالي پس از گل را در تاريخ جامهاي جهاني به ثبت رساند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض معرفي يک ستاره

کاکا نام : ریکاردو ایزکسون داس سانتوز لیته ملقب به کاکا ، بازیکن تیم ملی برزیل و تیم فوتبال آث میلان
    متولد : 2 اردیبهشت 1361
    تیم هایی که عضو آن بوده : سائو پائولو - آث میلان ایتالیا
    موقعیت بازی : هافبک بازیساز - هافبک آزاد - مهاجم سوم ( کاذب )
    توضیحاتی در مورد وی : کاکا یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایتالیا ( کالچو ) هست که برای تیم آث میلان بازیهای زیبایی انجام میدهد پاس های
    هوشمندانه ، سرعت بالا ، دید خوب و همچنین جنگندگی بالا از عواملی هست که از کاکا بازیکنی ساخته که در تیم ملی برزیل به عنوان یار ثابت از
    وی استفاده میشود تیم ملی برزیل در جام جهانی در خط میانی دل به ستاره جوان خود بسته است و مطمئنآ اگر کاکا در جام جهانی در اوج باشد تیم
    ملی برزیل نیز در اوج است کاکا در سال 2002 نیز به همراه تیم برزیل قهرمان جام جهانی شده و در سال 2004 نیز با تیم آث میلان به عنوان قهرمانی کالچو رسید . کاکا در سال پیش همراه با تیم آث میلان به مقام دومی لیگ باشگاه های اروپا رسید

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض 14/5/86

هزار گل براي خداحافظي با مستطيل سبز / جام جهاني 2014 در سرزمين سامبا

مترجم: زهرا مارابي

پس از 20 سال فوتبال حرفه يي و به ثمر رساندن هزار گل، کاريزماتيک ترين چهره فوتبال برزيل در سال هاي نه چندان دور در آستانه خداحافظي از فوتبال حرفه يي قراردارد. روماريو با 41 سال سن سرانجام تصميم به خداحافظي از فوتبال به عنوان بازيکن و شروع کار در ديگر قسمت هاي اين ورزش گرفت.در اوايل هفته گذشته او به همراه گروهي از اعضاي فدراسيون فوتبال برزيل به شهر زوريخ کشور سوئيس مقر فيفا سفر کرد تا برزيل را رسماً به عنوان يکي از کانديداهاي ميزباني جام جهاني 2014 اعلام کند. اين مهاجم تيم واسکودوگاما، طي اقامتي که در زوريخ داشت مصاحبه يي فيفا انجام داد و در آن از دوران فوتبال خودش، تيم ملي برزيل با آرزوهاي بزرگ برزيل براي ميزباني جام جهاني 2014 صحبت کرد.

-

جام جهاني 2014 برزيل. چطور است با اين جمله شروع کنيم. نظرتان چيست؟

بسيار جذاب. براي همه ما برزيلي ها اتفاق بسيار مهمي خواهد بود نه تنها از لحاظ ورزشي بلکه از نظر سياسي، اقتصادي و بهتر کردن وجهه برزيل در جامعه جهاني. ما همگي اميدواريم در تصميم گيري فيفا به عنوان ميزبان جام جهاني 2014 انتخاب شويم. در اين صورت فکر مي کنم قدم بزرگي براي حل بسياري از مشکلات در کشورم برداشته خواهد شد. اين اتفاق براي بسياري از برزيلي ها جنبه حياتي پيدا کرده است و بايد اضافه کنم جام جهاني در کشور برزيل با هيچ جام ديگري قابل مقايسه نخواهد بود.

وقتي به توانايي هاي اجرايي برزيل مخصوصاً استاديوم هاي آن کشور توجه کنيم، تنها مينئيرو، موروملي و موراکانا قابليت برگزاري بازي هاي جام جهاني را دارند. البته فدراسيون فوتبال برزيل برنامه ساخت چهار استاديوم جديد در شمال شرقي کشور را در دست اجرا دارد همچنين پروژه بازسازي ديگر ورزشگاه ها در سراسر کشور. صرف نظر از اين تمهيدات، آيا برزيل توانايي ميزباني از اين رقابت ها را در سال 2014 خواهد داشت؟

البته ما به جز استاديوم هايي که شما نام برديد، ورزشگاه هاي ديگري براي برگزاري اين مسابقات داريم ولي بايد کار زيادي در زمينه ساخت فضاهاي ورزشي جديد و نوسازي ورزشگاه ها انجام شود. در نظر داشته باشيد که تا جام جهاني 2014، هفت سال زمان باقي است و من مطمئن هستم تا آن زمان تمامي کارهاي عمراني و نوسازي به اتمام رسيده و تورنمنت به بهترين شکل در اين ورزشگاه ها برگزار خواهد شد.

با قهرماني تيم ملي برزيل در کوپا امريکاي اين دوره، طرفداران مجدداً علتي براي شادي و پايکوبي پيدا کردند. تيم برزيل در اين دوره را چگونه ديديد و بازي چه بازيکني شما را جذب کرد؟

طرفداران ما تنها با قهرماني خوشحال مي شوند. ما در برزيل هر روز با مشکلات زيادي دست و پنجه نرم مي کنيم و شايد بتوان گفت موفقيت برزيل در فوتبال جزء معدود عواملي است که مي تواند باعث شادي عده يي شود. برزيل در کوپا امريکا به علت نبودن سه يا چهار بازيکن خوبش نتوانست تمامي هنرش را به نمايش بگذارد ولي با اين وجود تيم خوبي بود و بازي هاي خوبي انجام داد. من در اين تيم از سبک بازي خوان و روبينيو بسيار لذت بردم. هر دو نشان دادند که توانايي بازي در سطح بالارا دارند.

دونگا مربي کنوني تيم ملي برزيل است. شما و دونگا با هم در سال 1994 جام جهاني را بالاي سر برديد. آيا در آن زمان فکر مي کرديد که همبازي تان روزي سرمربي تيم ملي کشورتان شود؟ نتيجه کار او در يک سالي که مربي تيم ملي بوده را چگونه ارزيابي مي کنيد؟

اتفاق جالب ولي بسيار خوبي براي ما بود. من شخصاً به علت خاطرات خوبي که با دونگا چه در تيم ملي و چه در باشگاه واسکودوگاما داشتم، بسيار خوشحال شدم. او از لحاظ شخصيتي آدم بسيار جدي و با ديسيپليني است. در مورد مربيگري هنوز نمي توانم نظري بدهم چون او هنوز در ابتداي کار قرار دارد. در حال حاضر با اولين قهرماني روزگار خوشي را سپري مي کند. اميدوارم او به کسب جام با تيم ملي برزيل ادامه دهد.

به ثمر رسيدن هزارمين گل شما در ماه مه امسال را مي توان به عنوان بزرگ ترين موفقيت شخصي شما نام برد. بعد از اين گل مانند اين بود که تمام دنياي فوتبال با شما به شادي پرداخت. پله، ديگو مارادونا، پريرا، اسکولاري، دونگا، تيري آنري، رونالدو و رونالدينهو از اولين کساني بودند که کسب اين رکورد را به شما تبريک گفتند. آنها نيز در شادي شما در شکستن اين رکورد سهيم بودند. پس از کسب اين رکورد چه احساسي داشتيد؟

گل زدن احساس بسيار خوبي دارد ولي هزارمين گل احساس خاصي دارد. اين موضوع به يکي از بزرگ ترين اهداف زندگي من تبديل شده بود. خوشحالم که بسياري از دوستانم در اين احساس با من سهيم بودند. فکر کنم اين موضوع باعث خوشحالي بسياري شد. من پيام هاي تبريک زيادي از باشگاه واسکودوگاما، تيم ملي برزيل و بسياري از افراد از سراسر دنيا داشتم. من دومين بازيکني هستم که به اين تعداد گل زده دست پيدا مي کنم. به خودم افتخار مي کنم و از کسب چنين نتيجه يي بسيار راضي هستم. فکر مي کنم به عنوان بازيکن به هر چيزي که آرزو داشتم رسيده ام.

روماريوي فوتباليست چه آينده يي دارد؟

واقعيت اين است که ديگر به عنوان بازيکن آينده يي ندارم (مي خندد). چند بازي بيشتر از عمر بازيکني من باقي نمانده. البته نمي دانم چند بازي ولي مطمئناً تا دسامبر امسال بازي خواهم کرد. قرارداد من با باشگاهم تا آن زمان اعتبار دارد. به عنوان بازيکن تمامي عناوين ممکن را کسب کرده ام و بسيار از اين موضوع خوشحالم. از اين پس دوران جديدي در زندگي من آغاز مي شود. هنوز مشخصاً نمي دانم که چه کار خواهم کرد ولي هر کاري که انجام دهم به طور حتم با فوتبال مرتبط خواهد بود

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض معرفي يک ستاره

رابسون د سوزا معروف به روبینیو در تاریخ ۲۵ ژانویه سال ۱۹۸۴ در ایالت سائوپائولوی برزیل به دنیا امد وی در حال حاضر در تیم رئال مادرید اسپانیا بازی می کند.
    روبینیو در محله فقیرنشین پارکو بیتورا یکی از محلات شهر سائو ویسنته واقع در استان سانتوس به دنیا امد محلی که او فوتبال را در سنین کودکی از انجا شروع کرد.
    زمانی که او فقط ۶ سال داشت به اکادمی فوتبال بیه را مار پیوست و توانست در اولین سال حضورش در ان تیم قهرمان شود یکی از هم بازیهای او در ان اکادمی مارسلو بود که الان همراه او در تیم رئال مادرید حضور دارد.
    در سال ۱۹۹۳ روبینیوی ۹ ساله برای تیم فوتسال پورتوئاریوس بازی کرد و موفق شد در ان تیم ۷۳ گل به ثمر برساند سپس موفق شد به تیم جوانان باشگاه سانتوس ملحق شود که این تیم در برزیل معروف است به تیم پله اسطوره فوتبال جهان.
    در سال ۲۰۰۲ در سن ۱۸ سالگی روبینیو اولین قرارداد رسمی خود را با تیم سانتوس منعقد کرد و توانست در ان سال ۲۴ بار برای تیمش بازی کند و موفق شد ۹ گل نیز به ثمر برساند و در ان سال به همراه سانتوس قهرمان لیگ برزیل شد.
    اما بهترین عملکرد او در سانتوس برمی گردد به سال ۲۰۰۴ زمانی که او در ۳۷ بازی برای سانتوس ۲۱ گل زد و با این تیم دوباره قهرمان برزیل شد.
    در ان سال خیلی از تیمهای بزرگ اروپا خواهان او شدند اما او هیچ کدام را نپذیرفت و در تیم سانتوس ماند.
    اما در سال ۲۰۰۵ - ۲۰۰۴ اتفاقی برای روبینیو افتاد که اینده او را تحت تاثیر قرار داد و ان هم دزدیده شدن مادرش - مارینا دا سیلوا سوزا - در خانه خودش بود مادرش را در تاریخ ۶ نوامبر ربودند اما بعد از اینکه روبینیو موفق شد مقداری که دزدان طلب کرده بودند را بپردازد بعد از ۶ هفته ازاد شد.
    و در پایان همان سال با ۳۰ میلیون یورو به رئال مادرید اسپانیا پیوست.
    در اولین فصل حضورش در رئال برای این تیم اسپانیایی در ۳۷ بازی ۸ گل زد اما سال بعد برای او در اوایلش خیلی خوب نبود چون با امدن کاپلو او بازیهای زیادی را از روی نیمکت دنبال کرد تا سرانجام توانست در نیم فصل دوم رضایت مرد ایتالیایی را جلب کرده و به تیم اصلی راه پیدا کرد.
    در تاریخ ۱۸ ژوئن سال ۲۰۰۷ بود که از طرف فیفا به این بازیکن اجازه داده شد تا در اخرین بازی رئال مادرید در لالیگا حضور داشته باشد در صورتی که طبق قوانین رسمی فیفا باید به اردوی تیم ملی برزیل می پیوست و خود را برای جام ملتهای امریکای جنوبی اماده می کرد.
    در ان بازی روبینیو پایه گذار اولین گل رئال بود و توانست با رئال قهرمان لالیگا شود.
    روبینیو برای اولین بار در تاریخ ۲۷ ژولای ۲۰۰۳ برای تیم ملی برزیل در جام کونکاکاف در مقابل تیم مکزیک به میدان رفت که برزیل ان بازی را ۱ --- ۰ شکست خورد.
    در جام جهانی ۲۰۰۶ او برای تیم برزیل ۵ بار بازی کرد اما موفق نشد که گلی به ثمر برساند اما سال ۲۰۰۷ جدا در عرصه باشگاهی سالی خوب در عرصه ملی نیز برای او بود.
    در ان سال او با شماره ۱۱ که شماره الگوی سنین کودکی او یعنی روماریو بود برای تیم ملی برزیل در جام ملتهای امریکای جنوبی به میدان رفت و موفق شد در ان تورنمنت برای برزیل ۶ گل بزند و با برزیل قهرمان ان جام شد و به عنوان بهترین گلزن و بهترین بازیکن جام نیز نائل شد.
    در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۰۷ روبینیو و رونالدینهو از سوی باشگاههایشان با جریمه نقدی مواجه شدند چون انها به موقع بر سر تمرینات تیمهایشان نیامده بودند.
    شایعه شده بود که این دو به همراه بقیه بازیکنان تیم ملی برزیل در یک جشن شبانه شرکت کرده و به همراه زنان خیابانی رقصیده بودند و تقاضای ۴۰ کاندوم نیز کرده بودند و تا ساعت ۵ صبح در ان جشن شرکت کرده بودند این جشن به خاطر پیروزی ۵ --- ۰ برزیل در مقابل تیم اکوادور برگزار شده بود و این جشن را روبینیو تنظیم کرده بود اما روبینیو سریع این شایعات را رد کرد.
    در اوایل سال ۲۰۰۸ بود که از برزیل به اوخبر دادند که صاحب فرزند پسر شده است.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض معرفي يک ستاره

كاكا عبدالرحمان ستاره برزيل

اين روزها كاكا، فوتباليست محبوب برزيل با مسلمان شدنش خبرهاي جنجال‌برانگيزي را براي رسانه‌ها خلق كرده است. همزمان با ايام ماه مبارك رمضان، مسلمان شدن هافبك سرشناس برزيلي يكي از عناوين درشت رسانه‌هاي ورزشي در سراسر دنيا شده بود. در چند ماه اخير تعداد زيادي از فوتباليست‌هاي معروف اروپايي به دين مبين اسلام رو آورده‌اند كه اكثرشان مليت فرانسوي داشتند. اما اين خبر كه كاكا مسلمان شده است، كمي هيجان‌برانگيز شده است. به طور كلي مردم برزيل كه نژاد پرتغالي دارند، تعصب زيادي به اعتقادات خود دارند و كمتر پيش مي‌آيد كه رو به دين ديگري بياورند. ولي كاكا در سفري كه به كويت داشت مسلمان شدن خود را اعلام كرد. او اظهار داشت: مي‌خواهد رو به ديني بياورد كه پيام صلح و دوستي دارد. او گفت: هر انساني در زمينه انتخاب راه خود آزاد است و مسئله دين نيز يك امر شخصي است، از اين رو كسي حق دخالت در اين موضوع را ندارد. من هم با آگاهي كامل و مطالعه دقيق، تصميم به مسلمان شدن گرفتم و اميدوارم كه مسئولان و اعضاي باشگاه ميلان، تيم ملي برزيل، طرفداران و دوستانم نظرشان نسبت به من تغيير نكند! او حالا‌ نامش را عبدالرحمان گذاشته است.

بيداري از خواب
    كاكا قصد دارد مانند گذشته در تبليغات محصولات آديداس شركت كند و به فعاليت‌هاي خود مانند سابق ادامه دهد. او مي‌گويد: مسلمان شدنم تاثيري در شيوه فعاليت من نگذاشته تنها ديدگاه من نسبت به جهان عوض شده و آگاهانه‌تر و هوشيارتر به دنيا نگاه خواهم كرد. گويا در خواب بودم و اكنون از يك خواب سنگين بيدار شدم و در دنياي روشن چشم باز كردم.

تولد يك ستاره
    اما اين بازيكن برزيلي كه با پيراهن شماره 8، يادآور (سوكراتس) است كيست؟ ريكاردو كاكا مهاجم - هافبك برزيلي در 22 آوريل 1982 در شهر برازيليا، پايتخت برزيل چشم به جهان گشود. نام او برگرفته از زبان پرتغالي است.
    وقتي (ريكاردو) كوچك بود صاحب برادري به نام (رودريگو) شد. رودريگو با زبان كودكانه‌اش نمي‌توانست به راحتي نام برادر بزرگ خود را كه (ريكاردو) بود، خطاب كند، لذا او را )Caca( مي‌ناميد. همين نام بر روي ريكاردو باقي ماند. او مي‌گويد: نام كاكا براي من خوش‌يمن بوده است.
    ريكاردوي هفت ساله در كوچه و خيابان‌ها پا به توپ بود. به گفته والدينش هيچ‌گاه او را بدون توپ نمي‌توانستند مشاهده كنند. كاكا 12 سال بيشتر نداشت كه وارد باشگاه سائوپائولو شد و در يك تورنمنت، با تيم زير چهارده ساله‌ها بازي كرد. مسئولان باشگاه به استعداد وي پي بردند و او را تشويق به بازي فوتبال كردند. از ابتداي سال 2001، عضو تيم بزرگسالان سائوپائولو شد و در 131 بازي رسمي، 48 گل زد و خيلي سريع قدم به دنياي حرفه‌اي‌ها گذاشت. او در سن 21 سالگي پيراهن شماره 22 ميلان را بر تن كرد؛ در واقع در سال 2003 تيم خانگي سائوپائولو را ترك و وارد ميلان شد.او توانست به سرعت خود را در ميان بازيكنان مطرح قرار دهد.كاكا در ميلان محبوب شد. آمارها نشان مي‌دهند كه او هم‌تراز (آندره شوچنكو) و (پائولو مالديني) هوادار داشته است.

پسري بازيگوش
    كاكا از همان دوران نوجواني پسري بازيگوش بود. او با موهاي سياه و چشمان نافذش خود را در دل همه جا كرد. وقتي سوار بر موتور (هارلي ديويدسن) و يا (بي‌‌ام‌و 1400) خود مي‌شد توجه همه را به خود جلب مي‌كرد. او به يك نام معروف و جنجالي تبديل شد البته نه در زمين فوتبال بلكه در ميان دوستانش آن هم به دليل روحيه شاد و بانشاطي كه داشت.يك بار با دوستانش شرط بست كه در يك پرش خطرناك در استخر شركت كند اما سرش به لبه استخر خورد و آسيب جدي ديد، در نتيجه مدتي از صحنه فوتبال دور شد تا بهبود پيدا كرد. وقتي در خيابان‌هاي ميلان قدم مي‌زد و يا با مادرش سوار بر اتومبيل لوكس خود مي‌شد، نگاه‌هاي همه به سوي او جلب مي‌شد. كاكا به طور كلي فردي متواضع و مهربان است و همين مسئله همه را به سوي خود جلب كرده است.

و ازدواج در سال 2005
    وي در 23 دسامبر 2005، در حضور ششصد مهمان در يك كليسا در برازيليا با كارولين 18 ساله فرزند نماينده شركت (ديور) شهر سائوپائولوي برزيل پيمان ازدواج بست، گرچه پيش از اين گفته مي‌شد، كارولين دختر صاحب (ديور) است اما بعد مشخص شد كه شايعه‌اي بيش نبود و كارولين دختر نماينده شركت آرايشي و بهداشتي و توليدكننده عطر و ادوكلن (ديور) در برزيل است، از مهمانان ويژه مراسم ازدواج آنان بايد به نام‌هايي چون رونالدو، آدريانو، ديدا، باتيستوتا و مربيان تيم ملي برزيل اشاره كرد. كارولين و كاكا براي اولين بار در سال 2002 در يك مهماني همديگر را ملاقات كردند و همين آشنايي تبديل به ازدواج آنان شد. حتي وقتي كاكا از سائوپائولو در سال 2003 به سوي ايتاليا رفت، كارولين كه يك بچه مدرسه‌اي بود در انتظارش ماند و فقط اوقات تعطيلات را به همراه خانواده نزد كاكا به ميلان مي‌رفت. بالاخره آنان سال گذشته با يكديگر ازدواج كردند و هر دويشان از ازدواج‌شان، احساس خوشحالي و خوشبختي مي‌كنند.

دين اسلام، دين مردم
    كاكا يك ماهي است كه مسلمان شده از اين رو توجه بيشتري از نشريات روز جهان را معطوف خود كرده است، به همين مناسبت مجله (نوولا) با او يك گفتگوي خودماني و دوستانه صورت داد كه در ذيل خواهيد خواند.
    _ نظرت درباره دين اسلام چيست؟
    كاكا: دين اسلام يك دين مردمي و متعادل است. ديني مملو از دوستي و صلح و شادماني من با مطالعه چندين كتاب به ويژه كتاب آسماني مسلمانان (قرآن) رو به اسلام آوردم و از انتخابم راضي هستم.
    _ نظرت درباره جام‌جهاني 2006 چه بود؟
    كاكا: تجربه خوبي بود اما دردسرهاي زيادي داشت. برزيل در آلمان خوب بازي نكرد، شايد به دليل خستگي بيش از حد بازيكنان بود. من نيز خسته بودم. پس از به پايان رسيدن جام‌جهاني و عدم موفقيت برزيل، نياز به استراحت بيشتري داشتم، خوشحالم كه همسرم كارولين وضعيت مرا درك كرد و به پيشنهاد من در (سائوپائولو) به استراحت پرداختم.
    _ موسيقي مورد علاقه‌ات چيست؟
    كاكا:من موسيقي را دوست دارم به غير از موسيقي‌هاي Heavy همه نوع موسيقي را مي‌پسندم و به موسيقي برزيلي و ايتاليايي بيش از ديگر موسيقي‌ها گوش مي‌دهم، مي‌خواهم بگويم علاقه بيشتري به موسيقي فولكوريك دارم.
    _ بهترين دوستانت چه كساني هستند؟

كاكا: من دوستان زيادي دارم. رونالدو و روبينيو از دوستان خوب من محسوب مي‌شوند. ديدا، كافو و آموروسو هم نيز از بهترين دوستانم هستند. از سوي ديگر براي (پائولو مالديني) احترام خاصي قائل هستم و او را يك دوست خوب و يك رهبر واقعي مي‌دانم. به نظر من او بهترين بازيكن جهان است.
    _ درباره خانواده‌ات بگو؟
    كاكا: من به خانواده خود احترام زيادي مي‌گذارم و آنها را دوست دارم. پدرم مشاور من است و بايد بگويم كه مادري مهربان دارم و همسرم نيز بهترين حامي من در زندگي است.
    من و كارولين مدت زيادي است كه يكديگر را مي‌شناسيم. او علاوه بر تحصيل مي‌خواهد در زمينه طراحي لباس با (چور جيوآرماني) كه از دوستان خانوادگي ما به شمار مي‌آيد همكاري داشته باشد. خوشحالم كه يك همسر باهوش و بااستعداد دارم و اميدوارم در آينده زندگي آرام و راحتي داشته باشيم.
    _ ورزش‌هاي مورد علاقه‌ات به غير از فوتبال؟
    كاكا: گلف، اتومبيلراني، تنيس، شنا، موتورسواري و اسكي روي برف را دوست دارم. در زمستان به اسكي مي‌روم و هميشه هم به زمين مي‌‌خورم و دست و پايم صدمه مي‌بيند. همچنين عاشق اتومبيلراني هستم و آيرتون سنا با وجود اين‌كه نزديك به يازده سال از مرگش مي‌گذرد را تحسين مي‌كنم. در ضمن شوماخر و آلونسو نيز از بهترين اتومبيلرانان جهان محسوب مي‌شوند.
    _ براي آينده چه هدفي داريد؟
    كاكا: دوست دارم با ميلان در ليگ ايتاليا و باشگاه‌هاي اروپا موفق شوم. بزرگ‌ترين هدف من قهرماني در جام باشگاه‌هاي اروپاست و مي‌خواهم روزهاي زيبايي در فوتبال ايتاليا بيافرينم. اميدوارم در جام‌جهاني آينده بتوانيم يك بار ديگر قهرمان جهان شويم.
    منبع: مجله خانواده سب

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

و البته جاي سوال : چرا دفاع رو کمتر از هافبک برداشته
    میخاد امتحان کنه واسه بازیای اصلی. اخه دوستانه هست. دفاع تقریبا مشخصه

پروفشنال beckham7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

سلام
    وتقعا خوشحال شدم از دیدن این تاپیک
    من تعصبی که به برزیل دارم به هیچ تیم دیگه ای ندارم حتی تیم ایران
    باشگاه فقط منچستر
    ملی فقط برزیل
    بگذریم
    رونالدینیو بی تعصب نباید هم دعوت بشه مرتیکه ی ... حقش نیست دعوت بشه واسه همون پول بازی کنه بهتره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •