تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: مرکز علمی کاربردی ماشین سازی اراک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من کاردانیم رو از همین دانشگاه گرفتم کارشناسی هم اونجام.این دانشگاه در سال 1347 توسط روس ها ساخته شد و اولین دانشگاه علمی کاربردی ایرانه.اون زمان تو این مرکز نیرویی رو که میگرفتن تو خوابگاه اسکانش میدادن سلف سرویس هم داشته در حدی که رئیس دانشگاه هر وقت مهمون داشته از این سلف استفاده میکرده(الان هم فکر نمیکنم داشته باشه)خلاصه نیرو رو آموزش میدادن ازش تو کارخونه استفاده میکردن. اینم بگم سرویس ایاب و ذهاب داشته چه جورم در حدی که استاداش رو از تهران می آوردن(البته الان فکر نمیکنم داشته باشه) آره از قضا بقیه شرکت ها (مثل هپکو ماشین سازی تبریز و ................) دیدن دانشگاه داشتن خیلی چیز باحال و با کلاسیه اونا هم رفتن دانشگاه زدن.
    محیط دانشگاه و فضای سبزش بااین که قدیمیه ولی با صفاست.
    شهریه هر ترم برای کاردانی 1392 فکر کنم حدود 400 باشه برای کارشناسی حدود 700-800
    الان هم فرقی نمیکنه مدرکتون علمی کاربردی باشه آزاد یا دولتی چون هر کدوم رو داشته باشی پارتی نداشته باشی کار نیست.ولی به هر حال بگن طرف لیسانس داره بیکاره خیلی بهتره تا بگن نتونس درس بخونه و علافه و .....
    تا اونجایی که اطلاع دارم این دانشگاه از اکثر دانشگاه های علمی کاربردی و از بعضی دانشگاه های آزاد بهتره.
    در ضمن خوابگاه هم داره.
    بچه ها اینم آدرس سایت دانشگاه علمی کاربردی ماشین سازی اراک:217.218.251.98

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من سال 82 تا 85 اونجا الکترونیک خوندم و بدترین دوران زندگیم رو گذروندم
    اول از همه اینکه خوابگاه شما در کنار بزرگترین آلاینده هوای ایران یعنی آلومینیوم سازی اراک قرار داره و هر روز کلی گازهای آلوده استشمام میکنید.از آب خوردنش هم چیزی نگو.
    فضاش در نگاه اول خیلی رمانتیکه و تورو یاد رمانهای نوستالژیک قدیمی میندازه درختهای چنار بلند و لانه دارکوبها و فضای چمن زار دیدنیش .تو نگاه اول فکر میکنی شعبه ای از آکسفورده یا کمبریج اما فضای درونش خیلی سرد ومردست.
    این دانشگاه توسط شوروی ها و در زمان خروشچف تاسیس شده و مدت زمان طولانی بسیار کادر علمی قوی داشته و آدمهای کاردان زیادی اونجا درس خوندن که یکشیون امید کردستانی کارمند گوگل بوده اما در زمان ما از اون استادهای باسابقه هیچی نمونده بود و عده های از اساتید دانشگاه آزاد با مدرک فوق لیسانس و سواد پایین جولان میدادند .
    در ضمن یادتون نره چون اونجا از اول برای آموزش کارکنان ماشین سازی تاسیس شده بود به دانشجو ها به چشم کارگرنگاه میکنند تا دانشجو.
    خدا رو شکر تموم شد با تمام خاطرات تلخ و شیرینش
    به یاد استاد عزیزم یاشا محمدی رفیع و همه بچه های با معرفت و بیمعرفتش
    سیدناصر میرهاشمی

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •