تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 24 اولاول ... 111718192021222324 آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 231

نام تاپيک: آموزش و بحث و ‌بررسي مسائل و مشکلات مربوط به Asp.Net

داره خودمونی میشه hes_violin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Best Place , Ir.Iran

پيش فرض

سلام

من صفحات خیلی قبل تر رو داشتم میخوندم دیده بودم ultimator گفته بود بیاید براتون یه دوره ی آموزشی بذارم ولی من که هنوز هیچی ندیدم .

آقاق من شدیدا پایه و دنبالش هستم و در روز تا یه ساعتم رو میخوام به یادگیزی c# تحت Asp بکنم .

خیلی خوشحال میشم که همینجا تحت نظر یکی از اساتید مثل آقای ultimator این کار رو انجام بدم .

نظر اساتید چیه ؟؟؟ کسی حاظر نیست دور ه ی آموزشی رو شروع کنه . از مبتدی تا بالاتر .

اونطوری همه چیز ( حتی ورژن نرم افزار ) رو با اون ست میکنیم و شروع میکنیم . بعد هم هر سوالی پیش بیاد میشه پرسید .

آخه من راه دیگه ای جز این برای یادگیری Asp به ذهنم نمیرسه .

یادمون باشه ذکات علم نشر آن است .

فعلا

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

سلام 

فکر بدی نیست . البته باید یکم وقت بذارم 

ممنون 

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Best Place , Ir.Iran

پيش فرض

واقعا عالیه

فک کنم بهتره بگی چه رژنی از ویژوآل رو بگیریم و کلا برای شروع چی کار کنیم

فک کنم مثلا اگه بگیم دو روز در هفته مباحث آموزشی بذاری و بقیه رو ما تمرین کنیم از اون مباحض و اگه مشکلی داشتیم مطرح کنیم خیلی خوب شه .

دیگه منتظره صحبتات هستم

فعلا

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Best Place , Ir.Iran

پيش فرض

آريالا من واسه شروع مشکل پیدا کردم :

"
    متاسفانه برام مشکلی پیش اومده ... اونم اینه که وقتی میخوام برنامه ی visual studio 2008 رو نصب کنم این ارور رو میده :

some components must be installed in directoty.check that you havewrite permissions and enough space in that directory .

البته من رو درایو d خودم 30 GB فضای خالی دارم ( ویژوال رو هم روی همین درایو دارم سعی میکنم نصب کنم ) ( هر چند رو همه درایوها سعی کردم ولی نشد ) ... و برای تست چند تا نرم افزار دیگه نصب کردم هیچ کدوم اروری نگرفتند . ولی با این حال همچنان این مشکل رو دارم .

البته یه نکته رو بگم ... اونم اینه که من قبلا این نرم افزار رو نصب کرده بودم ( دقیقا از روی همین سی دی ) ولی الان UNISTALL کردم ولی دوباره میخوام نصب کنم این مشکل پیش میاد .

پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنون

"

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    من می خوام یه login اختصاصی بسازم بدون استفاده از WAT ، اولا با دیتا بیس خودم کار کنه ثانیا فرم ثبت نام کاربر جدید فیلدهای متنوعی داشته باشه .
    لطفا کامل و سریع توضیح بدهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    من می خوام یه login اختصاصی بسازم بدون استفاده از WAT ، اولا با دیتا بیس خودم کار کنه ثانیا فرم ثبت نام کاربر جدید فیلدهای متنوعی داشته باشه .
    لطفا کامل و سریع توضیح بدهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    من می خوام یه سایتی بسازم که صفحه ثبت نام کاربران 10 فیلد داشته باشه و دیتابیسش هم خودم بسازم نه دیتابیس پیش فرض wat
    ممنونم

حـــــرفـه ای dogtag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مرز غربی تهران بزرگ! ایمیل: goodboy.php@gmail.com اسپم ها: 2,200!!! :دی

پيش فرض

سلام.

این رو ببینید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می خوام هر کسی بتونه کلاس a من رو به ارث ببره ولی نتونه کلاس b رو به ارث ببره.

c باید قابلیت override شدن داشته باشه ولی d نه.

وقتی که طرف d رو از کلاس a صدا می زنه، همونطور که مشخصه باید e از کلاس b صدا زده بشه و (یه سری کار روش انجام بده و) اون هم c رو از کلاس a صدا بزنه.

هر کس این رو بنویسه جایزه داره.

راستیتش می خوام یه dll درست کنم که ملت بتونن از یه سری از متد ها و کلاس هاش استفاده کنند (با به ارث بردنش) در حالی که بقیه شون کاملاً داخلی باشن و طرف از وجودشون مطلع نشه.

داره خودمونی میشه nezamdoobarareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

1

آريالا من واسه شروع مشکل پیدا کردم :

"
    متاسفانه برام مشکلی پیش اومده ... اونم اینه که وقتی میخوام برنامه ی visual studio 2008 رو نصب کنم این ارور رو میده :

some components must be installed in directoty.check that you havewrite permissions and enough space in that directory .

البته من رو درایو d خودم 30 GB فضای خالی دارم ( ویژوال رو هم روی همین درایو دارم سعی میکنم نصب کنم ) ( هر چند رو همه درایوها سعی کردم ولی نشد ) ... و برای تست چند تا نرم افزار دیگه نصب کردم هیچ کدوم اروری نگرفتند . ولی با این حال همچنان این مشکل رو دارم .

البته یه نکته رو بگم ... اونم اینه که من قبلا این نرم افزار رو نصب کرده بودم ( دقیقا از روی همین سی دی ) ولی الان UNISTALL کردم ولی دوباره میخوام نصب کنم این مشکل پیش میاد .

پیشاپیش از راهنماییهاتون ممنون

"
    یحتمل از ویندوز ویستا استفاده نمی کنی ؟
    اگه از ویندوز ویستا استفاده می کنی باید به برنامه نصب اجازه دسترسی به فایل های ماحفپت شده رو بدی برای این کار فقط کافیه روی فایل نصب راست کلیک کنی و دکمه run as administrator رو بزنی، بعدش خودش بقیه کار ها رو انجام میده.
    البته شاید اصلا من اشتباهی فهمیده باشم مشکل شما رو

سلام
    من می خوام یه سایتی بسازم که صفحه ثبت نام کاربران 10 فیلد داشته باشه و دیتابیسش هم خودم بسازم نه دیتابیس پیش فرض wat
    ممنونم
    این رو اگه واسه من هم توضیح بدید ممنون میشم

سلام.

این رو ببینید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می خوام هر کسی بتونه کلاس a من رو به ارث ببره ولی نتونه کلاس b رو به ارث ببره.

c باید قابلیت override شدن داشته باشه ولی d نه.

وقتی که طرف d رو از کلاس a صدا می زنه، همونطور که مشخصه باید e از کلاس b صدا زده بشه و (یه سری کار روش انجام بده و) اون هم c رو از کلاس a صدا بزنه.

هر کس این رو بنویسه جایزه داره.

راستیتش می خوام یه dll درست کنم که ملت بتونن از یه سری از متد ها و کلاس هاش استفاده کنند (با به ارث بردنش) در حالی که بقیه شون کاملاً داخلی باشن و طرف از وجودشون مطلع نشه.
    من هنوز کار با کلاس ها رو یاد نگرفتم
    فعلا فقط از کامپوننت های خود برنامه میتونم استفاده کنم ولی یه کم قر و قاطی نیست ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان،
    من یه آدرس خاص رو از طریق Jscript تو صفحه میگیرم بعد میخواد تو Codebehind بتونم اون آدرس رو از داخل اون Function Jscript که آدرس رو دراورده دسترسی پیدا کنم و به عنوان یه رشته ازش استفاده کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •