تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: در موردکیفیت عکس و صدای (ام پی فور مدل jxd 689)مرا راهنمايي كنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه f-soltani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Kordestan

پيش فرض در موردکیفیت عکس و صدای (ام پی فور مدل jxd 689)مرا راهنمايي كنيد.

سلام دوستان

می خواهم یک ام پی فور با مدل jxd 689 بخرم

کیفیت عکس ام پی فور برایم مهم است لطفا در مورد کیفیت عکس این مدل و همچنین کیفیت صدا و سایر امکانات آن مرا راهنمایی کنید

اگر مدل خوبی سراغ دارید که کیفیت عکس و صدای آن خوب است لطفا معرفی کنید فقط قیمت آن مناسب باشد(100 تا 200 هزار تومان)

موفق باشید
    Last edited by f-soltani; 11-03-2008 at 03:15.

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

آقا کیفیت صداش عالیه هست
    مصرف باطری 3 ساعت فیلم و 6 ساعت به بالا موزیک
    کیفیت عکسشم 2 هست ولی زده 4
    اگه کیفیت عکس خیلی برات مهم الان تو بازار دی وی کم چینی هست که سنسور ccd داره دوربینش که عکس عالی مینداره 7 -8 مگاپیکسل هم کارایی jxd هم داره یعنی کپچر و غیره باطرشم لیتیوم هست خودت میتونی عوض کنی
    و کنترل هم داره و حدودا 170 - 180 هست ولی کیفیت پخش صدا jxd از همه مارک های متفرقه بهتره
    ولی همین مدل jxd 689 شما قمیمت مناسب تری داره
    به نظر من همین jxd رو انتخاب کن حالا هر مدلی که دوست داری الان همین مدل شما 512MB :100000 هست بقیه 100 خورده ای جمع کن 1 دوربین دیجیتال خوب بگیر سونی و کنان سونی الان 130 خورده ای دوربین 7.1 مگاپیکسل داره
    راستی اون دومی که بالا گفتم رم هم میخوره
    اگه دوست داری که مارک معروف میخوای همه کاره مثل jxd سامسونگ داره و benq , زولتریکس و کریتو که مدل کریتیو دوربین سنسور ccd داره این مارکهای معروف کپچر یا همون av in ندارن و گرون هستن
    ولی به نظر من دوربین رو جدا بخری بهتره همون پیشنهاد که دادم راستی 1 دستگاه هم هست به نام مگزون ولی اونو بیخیال شو
    اگه jxd خواستی بگیری گارانتیش مهم نبود برات برو پشت شهرداری
    اگه گارانتی خوب می خوای با گارانتی نگین خاور میانه و گارانتی رایان فردا بگیز هتمن که از همه بهتره اینم سایتشون که قیتاشم توش هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    اگه بازم سوالی بود میلتو بده تا شمارم رو بهت بدم تا اطلاعات کامل تر بدم
    Last edited by mpeg; 11-03-2008 at 16:52.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Kordestan

پيش فرض

آقا کیفیت صداش عالیه هست
    مصرف باطری 3 ساعت فیلم و 6 ساعت به بالا موزیک
    کیفیت عکسشم 2 هست ولی زده 4
    اگه کیفیت عکس خیلی برات مهم الان تو بازار دی وی کم چینی هست که سنسور ccd داره دوربینش که عکس عالی مینداره 7 -8 مگاپیکسل هم کارایی jxd هم داره یعنی کپچر و غیره باطرشم لیتیوم هست خودت میتونی عوض کنی
    و کنترل هم داره و حدودا 170 - 180 هست ولی کیفیت پخش صدا jxd از همه مارک های متفرقه بهتره
    ولی همین مدل jxd 689 شما قمیمت مناسب تری داره
    به نظر من همین jxd رو انتخاب کن حالا هر مدلی که دوست داری الان همین مدل شما 512MB :100000 هست بقیه 100 خورده ای جمع کن 1 دوربین دیجیتال خوب بگیر سونی و کنان سونی الان 130 خورده ای دوربین 7.1 مگاپیکسل داره
    راستی اون دومی که بالا گفتم رم هم میخوره
    اگه دوست داری که مارک معروف میخوای همه کاره مثل jxd سامسونگ داره و benq , زولتریکس و کریتو که مدل کریتیو دوربین سنسور ccd داره این مارکهای معروف کپچر یا همون av in ندارن و گرون هستن
    ولی به نظر من دوربین رو جدا بخری بهتره همون پیشنهاد که دادم راستی 1 دستگاه هم هست به نام مگزون ولی اونو بیخیال شو
    اگه jxd خواستی بگیری گارانتیش مهم نبود برات برو پشت شهرداری
    اگه گارانتی خوب می خوای با گارانتی نگین خاور میانه و گارانتی رایان فردا بگیز هتمن که از همه بهتره اینم سایتشون که قیتاشم توش هست

کد:
    کد:
    اگه بازم سوالی بود میلتو بده تا شمارم رو بهت بدم تا اطلاعات کامل تر بدم

سلام
    واقعا ممنونم از راهنمایی های ارزنده شما

لطفا باز هم مرا راهنمایی کنید

میخواهم این ام پی فور (jxd689) را بخرم اگه ممکنه در مورد معایب ومحاسن این دستگاه بیشتر برایم توضیح دهید

کیفیت عکس این ام پی فور را 4 مگا زده اند آیا کیفیت آن در حد 2 مگا پیکسل واقعی است؟

کیفیت عکس این mp4 در مقایسه با jxd های دیگر که قیمت آنها در حدود(100-200) است چطور است

در قسمت مشخصات این دستگاه نوشته

Playing effect : 320*240 @ 30 f /s

یعنی نمی توان با این ام پی فور عکسهایی با سایز بزرگتر از 320*240 وحجم بیشتر گرفت
    در حالی که برای mp4های دیگه(jxd) این اندازه را مثلا 640*480 یابیشتر نوشته

آیا با این mp4 میتوان از tv برنامه ضبط نمود

کیفیت پخش تصاویر ویدیویی آن چطور است

لطفا اگر مدل بهتری با قیمت مناسب سراغ دارید که کیفیت دوربین و صدای آن بهتر باشد معرفی کنید
    باز هم از شما کمال تشکر را دارم

لطفا اگه ممکنه id خودتان را برایم بگذارید

آدرس میل خودمو این زیر نوشتم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید
    Last edited by f-soltani; 11-03-2008 at 22:14.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Kordestan

پيش فرض

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری

دانی که رسیدن هنر گام زمان است
    Last edited by f-soltani; 11-03-2008 at 22:11.

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ببین اون Playing effect : 320*240 @ 30 f /s مربوط به فایل تصویری هست همون مشخصات فایل تصویری همون شو و فیلم
    مدل های دیگیم فرقی ندارن زیاد فقط مدلهای جدید تر منو بهتر و قابلیتهای بیشتر دارند مثلا پخش swf همن فایل فلش وهمین طور فرمت های بیشتری ساپورت میکنن مثل divx و 3gp در ضمن کیفیت کپچر خوبه الیته فکر نکنی مثل کپچر کارتن هست نه ولی خوبه بی از هیچی هست در ضمن 1 مارک هم هست به نام aptech تو علاعدین دفتر فروش داره همین مدل 689 رو میده حدود 170 تا 200 میگه این مارک به سفارش آلمانه ولی الکی باور نکن چند مدل jxd رو داره با مارک aptech
    کیفیت عکس فیلم برداریش خوبه 2 هست تو لینک زیزر چتد تا نمونه عکس از مارک jxd میزارم همراه با فیلم برداریش
    راستی اگه جنس خوب میخوای که همه تایید کنن کریتیو و یا سامسونگ و سونی بگیر و بازم انتخاب با خودت برو خودت تست کن ببین کدوم بهتره تا 1 وقت مارو فش ندی
    عکس درخت مال 4 مگاپیکسل هست و دو عکی دیگه مال مدلهای 1.3 مگاپیکسل فیلم هم فردا شب برات میل میزنم ولی هتمن خودت برو کریتیو و یا سامسونگ و سونی را تست کن بعد برو سراغ jxd , غیره تا بتونی مقایسه داشته باشی راستی 2 تا مارک دیگم هست مارشال که چینی هست ولی اللکی میگن مال آمرکا هست که جدیدا تو تلویزیون هم تبلیغ میکنه و دیگری محصولات مهرگان ماشین آسیا آدرس
    کد:
    و
    کد:
    اینهم لینک عکسا

کد:
    کد:
    کد:

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خرید اینجور مدلهای به اصطلاح متفرقه اصلا توصیه نمیشه ... امکاناتی مثل عکسبرداری ، معمولا توی Mp3 player ها لحاظ نمیشه بخاطر اینکه پیاده سازی اش باعث افزایش قیمته ... وقتی یه محصول مثل این داریم که 17 تا قابلیت مختلف رو با یه همچین قیمت پایینی عرضه می کنه ، واضحه که کیفیت نازلی داره ...

توصیه میشه که با این دامنه بودجه ، قید اینطور امکانات مثل عکاسی و ... رو بزنید ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    لطفا یکی کمکم کنه فوری لطفا
    می خوام ام پی 4 مدل Audio am-913 خودم رو که چینی هم هست یه جورایی فلش کنم یعنی حافظه داخلیشو فرمت کنم آخه ویروسی شده هنگ می کنه اینم عکسش

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینا مدلهای ژنریکی هستن (یعنی مدلی که مثلا 10 تا کمپانی گمنام ، به اسم خودشون و با تغییرات بسیار جزئی تولید و بفروش می رسونن) ... شما تنها راهی که داری اینه که دنبال firmware استاندارد این مدلها بگردی که فکر کنم هم پیدا بشه .. مطمئنم خودم 1-2 بار باهاش برخورد کردم ...

سایت هایی مثل
    کد:
    و
    کد:
    رو بگرد ... این سایت ها مخصوص اینطور مدلها هستن و فکر کنم بتونی fw مناسب رو پیدا کنی .. اگه نشد بگو تا منم یه سرچی بکنم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •