تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 122 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1217

نام تاپيک: .: راه اندازی GPS با نقشه شهرهای بزرگ ( با قابلیت مسیریابی ) ا Garmin Mobile XT ا :. ا نسخه جدید نقشه در پست اول ا

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

ببخشید منظور از ساین شدن چیه؟
    سلام
    تمام برنامه هایی که برای گوشی های سیمبین نوشته میشن باید به تایید شرکت سیمبین برسن تا این شرکت اون برنامه رو برای همه imei ها ساین کنه و برای این کار شرکت سیمبین یه پولی از شرکت سازنده نرم افزار میگیره.
    ولی بعضی شرکتها برنامه هاشون رو ساین نمیکنن ( معمولا ورژن یک یا نسخه های آزمایشی ) برای استفاده از این برنامه ها شرکت سیمبین سایت symbiansigned رو راه اندازی کرد تا هر کسی بتونه برنامه unsign رو برای imei خودش ساین کنه و البته با مسئولیت خودش.
    منبع: sarmast65_ata
    شاد باشي

2. این کاربر از Legend بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان يه 2.3 روزي ميشه Gps من آنتن نميده!
    مي خواستم ببينم واسه شما درست كار مي كنه؟
    شاد باشيد
    آره آره. راستش یونس جون من اول فکر کردم برنامه مشکل پیدا کرده یا گوشی با برنامه مشکل داره پاکش کردم به نظرت مشکل از چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza82N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

سلام

راستش من هنوز برنامه رو نصب نكردم و گذاشتم در حال دانلود شدنه
    ولي قبل از اين من از Google Maps استفاده مي كردم كه كارش خيلي راحته و GPS رو هم ساپورت مي كنه

ولي با اينترنت كار مي كنه

اونايي كه اينترنت براشون مهم نيست اين نرم افزار هم چيز بدرد بخوريه كه كار باهاش فوق العاده ساده س

به اين ترتيب كه
    1. نرم افزارو از توي گوشي اجرا مي كني
    2.از منوي option از توي نرم افزار My Location رو انتخاب مي مي كني و طولي نميكشه كه نرم افزار موقعيت شما رو مشخص مي كنه و در نقشه چشمك مي زنه

به همين سادگي

اگر هم با جزييات بيشتر خواستين از منوي نرم افزار Satelite View رو انتخاب كنيد كه حالت ماهواره اي مثل Google earth نشون ميده

لينك دانلود Google maps با حچم 450 kb كه هيچي ديگه هم نمي خواد ا.. وقتي سايت زير رو باز كرديد براي دانلود روي كلمه زير كليك كني

External Mirror 1

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از Reza82N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

سلام
    نرم نرمک می رسد اینک بهار، خوش بحال روزگار، خوش بحال چشمه ها و دشت ها، خوش بحال دانه ها و سبزه ها، خوش بحال غنچه های نیمه باز

دوستان عيد همگيتون مبارك

شاد باشيد

داره خودمونی میشه keymaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    سوال جالبی بود !

پيش فرض

دوست عزیز یونس جان سلام من تازه عضو شده ام می خواستم بگم که من مو به مو تمام کار های که شما گفته بودید را انجام دادم ولی میگه ? No Gps Devices Found Try Again من روی اون قسمت که گفتید هم رفتم و دکمه 2 رو هم زدم و Enable هم کردم ولی باز هم همون پیغام رو می داد نمی دونم دیگه چیکار کنم در ضمن من Nokia N82 دارم و مشهد زندگی می کنم در ضمن اگه سریع جواب بدید ممنون می شوم که من هم از بلا تکلیفی در بیام و اینکه اون دو تا فایلی که باید با نام های ُsw و اون یکی دیگه که هر دو رو باید با پسوند .unl ذخیره کنیم را من به صورت Sw.unl ذخیره کردم ولی باز هم به صورت فایل متنی است باید همین طور باشد یا اینکه جور دیگه اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم چون اگه نشه من دیوانه می شم چون با این اینترنت ذوغالی من همه این فایل ها رو دانلود کردم مرسی

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

دوست عزیز یونس جان سلام من تازه عضو شده ام می خواستم بگم که من مو به مو تمام کار های که شما گفته بودید را انجام دادم ولی میگه ? No Gps Devices Found Try Again من روی اون قسمت که گفتید هم رفتم و دکمه 2 رو هم زدم و Enable هم کردم ولی باز هم همون پیغام رو می داد نمی دونم دیگه چیکار کنم در ضمن من Nokia N82 دارم و مشهد زندگی می کنم در ضمن اگه سریع جواب بدید ممنون می شوم که من هم از بلا تکلیفی در بیام و اینکه اون دو تا فایلی که باید با نام های ُsw و اون یکی دیگه که هر دو رو باید با پسوند .unl ذخیره کنیم را من به صورت Sw.unl ذخیره کردم ولی باز هم به صورت فایل متنی است باید همین طور باشد یا اینکه جور دیگه اگر راهنمایی کنید ممنون می شوم چون اگه نشه من دیوانه می شم چون با این اینترنت ذوغالی من همه این فایل ها رو دانلود کردم مرسی
    سلام دوست عزيز
    به P30WORLD خوش اومدي!
    اولا" Garmin فقط تهرانش كامله، ميدوني كه؟ چون اينطور كه ميگي تو مشهد هستي!
    دوما" به خاطر اینه که اون دو تا نوشته رو که باید تو notpad مینوشتی با فرمت txt سیو کردی
    در زمان سیو کردن:
    file>save as گزینه save az type رو روی all files بذار و بعد تو file name اسامی SW.unl و GMAPSUPP.unl رو بنویس!
    اگه بازم مشكلي بود در خدمتم
    شاد باشي

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

آره آره. راستش یونس جون من اول فکر کردم برنامه مشکل پیدا کرده یا گوشی با برنامه مشکل داره پاکش کردم به نظرت مشکل از چیه؟
    مشكله من حل شد ،يعني فكر نمي كنم اصلا" مشكلي داشت! ولي به جاي 30 ثانيه، 15 دقيقه سرچ كرد تا پيدا كنه!
    توام دوباره نصبش كن مشكل نداره.
    شاد باشي
    Last edited by Legend; 23-03-2008 at 23:51.

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    سوال جالبی بود !

پيش فرض

مرسی ولی من مشکلم اینه که No Gps Devices Found Try Again می ده این به همون ربط داره ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    سوال جالبی بود !

پيش فرض

آلان که اون رو درست کردم این رو می گه Detail Maps Dont Sipport Routing این رو چیکار کنم اگر سریع جواب بدی ممنون می شم

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض دقت كن

مرسی ولی من مشکلم اینه که No Gps Devices Found Try Again می ده این به همون ربط داره ؟
    ممكنه از از unl ها باشه.
    شايدم يه چيز ديگه:
    شما برو به remote GPS بعد disable كن و گزينه پايين رو انتخاب كن همون use attached GPS ،ببين درست ميشه!
    شاد باشي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •