تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 76

نام تاپيک: مسائل مربوط به آپدیت آیفون

داره خودمونی میشه sadeghpa80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من است

پيش فرض مسائل مربوط به آپدیت آیفون

از امروز قصد دارم با کمک شما دوستان تمام مسائل و مشکلات و راه های مربوط به آپدیت آیفون رو در این تاپیک مطرح کنم .

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با استفاده از این برنامه شما میتونید 1.1.4 را آنلاک کنید

خصوصیات برنامه :
    1- آنلاک و داونگرید کردن اتوماتیک BaseBand در صورت نیاز
    2- جیل بریک و اکتیو
    3- نصب AFC2
    4- اضافه کردن برنامه های Installer, Community Services, BSD subsystem, OpenSSH, VT-100
    5- فیکس کردن برنامه های BSD,VT100, Summerboard themes directory

این روش حتما جواب می ده ( امتحان کردم ) و مخصوصا برای ما خیلی خوبه چون برنامه BSD برای ما یه معضل شده ...!
    این برنامه خودش اوتوماتیک نصب می کنه جالب تر از همه خودش تو قسمت Uninstall برنامه Installer اسم فایل ها رو هم می یاره ...!
    اول از همه باید بگم که یه کم دقت کنید ...!
    امکان داره تو دفعه های اول یه کمی به مشکل بر بخورید از جمله مشکل Repair Needed تو این مشکل دوباره به 1.1.4 Restore کنید و بعد دوباره iPlus رو اجرا کنید حل می شه ...!
    ولی نترسید خیلی راحته . اگه به این مشکل بر خوردید گوشی رو در حالت UDF Mode برده و دوباره 1.1.4 رو Shift+Restore کنید .

DFU Mode : دکمه Power و Home رو با هم 7 ثانیه نگه دارید بعد از 10 ثانه صفحه گوشی سیاه میشود و سپس دکمه Power را رها کنید ولی همچنان Home رو 10 ثانیه نگه دارید بعد iTunse گوشی شما را شناسایی می کند و می توانید مجدد به 1.1.4 Shift+Restore کنید.

1 . ابتدا فایل 1.1.4 رو دانلود کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2 . پس از دانلود برنامه iplus 1.2 .
    کد:
    فولدر iplus1.2 رو در درایو C کپی کنید . دقت کنید برنامه iplus1.2 رو بعد از دانلود از فشرده سازی خارج کنید و آن را در Root درایو C کپی کنید .

3 . به محیط داس بروید

4-مطابق شکل داده شده عمل کنید.دقیقا حروفی که با خط زرد علامت گذاری شده را تایپ کنید

این برنامه 2 مرحله داره....اولی پروسه آنلاکینگ هست که 2.30 دقیقه طول میکشه و دومی هم مربوط به نصب برنامه های اضافی هست که حدود 2 دقیقه زمان میبره
    توجه کنید خیلی مهم :زمانی که گوشی آنلاک شد و به منو دسترسی پیدا کردید کابل را جدا نکنید حدود 2~1 دقیقه صبر کنید تا گوشی restart بشه

حالا می توانید از آیفون خود با ورژن 1.1.4 لذت ببرید.
    Last edited by sadeghpa80; 12-03-2008 at 12:47.

داره خودمونی میشه rkhatibi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من با این نرم افزار کار نکردم اما به نظر من نرم افزاری که معروف باشه، زودتر باگهاش مشخص میشه و حل میشه...
    با توجه به اینکه ziphone همزمان پشتیبانی هم میکنه نرم افزار رو چون با توجه به کامنتهایی که تو وبلاگش هست،
    نرم افزار رو 3بار تغییر داده تو این مدت که ورژن 2.5 اومده..نسخه های مختلفش: 2.5b، 2.5a و 2.5c
    به هر حال همه ما هدف مشخص و یکسانی رو دنبال میکنیم!آنلاک بی دردسر و کارآمد...
    راستی دوست عزیز این iplus سایت مشخصی نداره؟
    ممنونم

پروفشنال Mohandes_mansour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    c:/windows/system32/regedt32.exe

12

با استفاده از این برنامه شما میتونید 1.1.4 را آنلاک کنید

خصوصیات برنامه :
    1- آنلاک و داونگرید کردن اتوماتیک BaseBand در صورت نیاز
    2- جیل بریک و اکتیو
    3- نصب AFC2
    4- اضافه کردن برنامه های Installer, Community Services, BSD subsystem, OpenSSH, VT-100
    5- فیکس کردن برنامه های BSD,VT100, Summerboard themes directory

این روش حتما جواب می ده ( امتحان کردم ) و مخصوصا برای ما خیلی خوبه چون برنامه BSD برای ما یه معضل شده ...!
    این برنامه خودش اوتوماتیک نصب می کنه جالب تر از همه خودش تو قسمت Uninstall برنامه Installer اسم فایل ها رو هم می یاره ...!
    اول از همه باید بگم که یه کم دقت کنید ...!
    امکان داره تو دفعه های اول یه کمی به مشکل بر بخورید از جمله مشکل Repair Needed تو این مشکل دوباره به 1.1.4 Restore کنید و بعد دوباره iPlus رو اجرا کنید حل می شه ...!
    ولی نترسید خیلی راحته . اگه به این مشکل بر خوردید گوشی رو در حالت UDF Mode برده و دوباره 1.1.4 رو Shift+Restore کنید .

UDF Mode : دکمه Power و Home رو با هم 7 ثانیه نگه دارید بعد از 10 ثانه صفحه گوشی سیاه میشود و سپس دکمه Power را رها کنید ولی همچنان Home رو 10 ثانیه نگه دارید بعد iTunse گوشی شما را شناسایی می کند و می توانید مجدد به 1.1.4 Shift+Restore کنید.

1 . ابتدا فایل 1.1.4 رو دانلود کنید :
    کد:
    2 . پس از دانلود برنامه iplus 1.2 .
    کد:
    فولدر iplus1.2 رو در درایو C کپی کنید . دقت کنید برنامه iplus1.2 رو بعد از دانلود از فشرده سازی خارج کنید و آن را در Root درایو C کپی کنید .

3 . به محیط داس بروید

4-مطابق شکل داده شده عمل کنید.دقیقا حروفی که با خط زرد علامت گذاری شده را تایپ کنید

این برنامه 2 مرحله داره....اولی پروسه آنلاکینگ هست که 2.30 دقیقه طول میکشه و دومی هم مربوط به نصب برنامه های اضافی هست که حدود 2 دقیقه زمان میبره
    توجه کنید خیلی مهم :زمانی که گوشی آنلاک شد و به منو دسترسی پیدا کردید کابل را جدا نکنید حدود 2~1 دقیقه صبر کنید تا گوشی restart بشه

حالا می توانید از آیفون خود با ورژن 1.1.4 لذت ببرید.
    عالی بود من دارم امتحانش می کنم.
    خیلی ممنون از زحماتی که کشیدین

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

من با این نرم افزار کار نکردم اما به نظر من نرم افزاری که معروف باشه، زودتر باگهاش مشخص میشه و حل میشه...
    با توجه به اینکه ziphone همزمان پشتیبانی هم میکنه نرم افزار رو چون با توجه به کامنتهایی که تو وبلاگش هست،
    نرم افزار رو 3بار تغییر داده تو این مدت که ورژن 2.5 اومده..نسخه های مختلفش: 2.5b، 2.5a و 2.5c
    به هر حال همه ما هدف مشخص و یکسانی رو دنبال میکنیم!آنلاک بی دردسر و کارآمد...
    راستی دوست عزیز این iplus سایت مشخصی نداره؟
    ممنونم
    دوست عزیز کسی نگفت Ziphone خوب نسیت . ولی iplus1.2 بهتر ه بخاطر
    1 . نصب نرم افزار های حساس و مورد نیاز 100% از جمله اصلی ترین نرم افزار ها Subsystem که حتی با V.P.N هم نصبش تقریبا غیر ممکن بود .
    2 . فیکس کردن اتوماتیک گوشی با تمام نرم افزارها از جمله ibrickr . iPhoneBrowser . iPhone PCsuite . و winSCP بدون اینکه نیاز به نصب برنامه خاصی ار Installer داشته باشید
    3 . شما بعد از Unlock با Ziphone به مشکلاتی از قبیل نصب نشدن یک سری از برنامه ها بر می خورید و یا اینکه بعد از نصب باید Permissions برنامه رو تغییر بدید حالا آیا اجرا می شد یا نه بماند . ولی در این روش شما احتیاج به تغییر Permissions هیچ کدام از برنامه ها ندارید .
    4 . کار با این برنامه (ipluse) از نظر راحتی و سهولت دست کمی از Ziphone نداره . فقط کافی شما تو محیط داس چند حرف تایپ کنید بعدش کار تمومه .
    5 . خود کمپانی Ziphone هم می دونه که این نرم افزارش مشکل داره که هر 2 روز یه بار یه ورژن جدید میزنه اما این نرم افزار در اولین ورژن خودش که 1.1 بود بصورت کامل کار می کرد ولی با گوشی های هفته های پایین کمی ( کمی ) مشکل داشت ولی در ورژن 1.2 بصورت کامل با تمامی هفته های گوشی های مختلف کار میکنه و بدون هیچ مشکلی عملیات مربوط به راه اندازی گوشی رو طی میکنه .

دوست عزیز من خودم تا حالا بیش از 10 تا iPhone رو با Ziphone آنلاک کردم ولی این روش یه چیز دیگست
    به شما هم پیشنهاد میکنم این روش رو امتحان کنید .
    Last edited by sadeghpa80; 11-03-2008 at 12:23.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز...
    من هم نظر خودم رو گفتم و قضاوتی در مورد بد یا خوب بودن و بهتر یا بدتر بودن نرم افزارها نکردم!
    یه سری از موارد iplus رو نمیدونستم...
    من با همین تغییر permission نرم افزارهایی که بصورت فایلهای app بودن، مشکل داشتم!
    همین مشکل حل شده دیگه؟ یا منظور شمات چیز دیگه ایه؟
    گویا ورژن جدیدش iplus 2.0 هم منتشر شد..
    Last edited by rkhatibi; 11-03-2008 at 12:45.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    خيلي خوشحالو ممنون هستم ازتون بخاطر ايجاد اين تاپيك
    اگه ميشه يكم برام بيشتر مراحل نصب و كركينگ (unlock)
    رو توضيح بدين ممنون
    راستي اگه سايتي رو ميشناسيد كه بشه ازش نرم افزارهاي خوب دانلود كرد معرفي كنيد.
    و يه سئوال ديگه: مشكل sms forwarding هنوز حل نشده؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون دوست عزیز...
    من هم نظر خودم رو گفتم و قضاوتی در مورد بد یا خوب بودن و بهتر یا بدتر بودن نرم افزارها نکردم!
    یه سری از موارد iplus رو نمیدونستم...
    من با همین تغییر permission نرم افزارهایی که بصورت فایلهای app بودن، مشکل داشتم!
    همین مشکل حل شده دیگه؟ یا منظور شمات چیز دیگه ایه؟
    گویا ورژن جدیدش iplus 2.0 هم منتشر شد..
    تقریبا مشکل permission اکثر برنامه ها حل شده .
    در مورد iplus2.0 هم هنوز منتشر نشده البته منم شنیدم که منتشر شدم ولی خوب باید جا بیافته .

به هر حال اگه دوست داشتی امتحان کن ضرر نمی کنی

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    خيلي خوشحالو ممنون هستم ازتون بخاطر ايجاد اين تاپيك
    اگه ميشه يكم برام بيشتر مراحل نصب و كركينگ (unlock)
    رو توضيح بدين ممنون
    راستي اگه سايتي رو ميشناسيد كه بشه ازش نرم افزارهاي خوب دانلود كرد معرفي كنيد.
    و يه سئوال ديگه: مشكل sms forwarding هنوز حل نشده؟
    منظورتون از مراحل نصب و کرکینگ رو متوجه نمی شم .
    الان ورژن گوشی شما چنده ؟؟؟
    می خوای به چه ورژنی ارتقا بدی ؟؟؟
    اگه دوست داری به 1.1.4 ارتقا بدی نترس و شجاع باش اولش هیچ کس بلد نبود و می ترسید ولی خوب دقیقا طبق آموزش پیش برو هیچ مشکلی برات پیش نمیاد . اگر هم به مشکل خورد ما باهاتیم
    در مورد sms forwarding هم می تونی با SMSD کار کنی که در ورژن 1.1.3 و 1.1.4 فعلا کار نمی کنه . البته تو installer یه برنامه هست بنام : Forward Message FIX از برای ورژن های 1.1.2 و 1.1.3 هست . آیفون من 1.1.4 نمی تونم تست کنم
    اگه خواستی تو انستالر این سورس رو اضافه کن
    کد:
    Last edited by sadeghpa80; 11-03-2008 at 13:34.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تقریبا مشکل permission اکثر برنامه ها حل شده .
    در مورد iplus2.0 هم هنوز منتشر نشده البته منم شنیدم که منتشر شدم ولی خوب باید جا بیافته .

به هر حال اگه دوست داشتی امتحان کن ضرر نمی کنی
    ممنونم از شما
    Last edited by rkhatibi; 11-03-2008 at 14:09.

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •