تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 18 اولاول ... 4101112131415161718 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 171

نام تاپيک: تاپیک رتوش عکس

پروفشنال Only Pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Kermon City

پيش فرض

اره پوستش تیره ست خیلی کیفیت نداره برای روتوش خوب نیست

آخر فروم باز sarina_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

اتفاقا به نظر من همچین عکسایی را رتوش کردن بهتره ... ولی خوب نظر جمع هم مهمه .... متاسفانه من عکس دیگه ای تو هاردم پیدا نکردم .... یکی از دوستان زحمتشو بکشه

داره خودمونی میشه porchoone26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام به همه
    اول بگم من يه خورده رُكم، پس ناراحت نشيد!
    اول نظر بدم : كار خودم كه ميدونم پر ايراده چون تو يه ربع درستش كردم

كار beny اگه ناراحت نميشي بايد بگم تعريفي نداره چون خيلي خيلي تاره ولي چشماش رو خوب رنگي كردي كه چون اصلا قرار نبود كه رنگ توش بكار بره پس اونم فيتيلست و در كل از 20 بهش - 5 - ميدم

سارينا كارت خوب در آومده ولي 3 تا ايراد داره : اول اينكه يه sharpen آخر كارت كم داره، دوم اينكه لكه لپش رو از بين نبردي و در عوض گوديش رو از بين بردي كه اگه صاحب عكس اينجا بود ميكشتت! مردم دارن ميرن كلي پول ميدن لوپشونو اينجوري كنن اونوقت تو .... ، سوم اينكه نور عكست اصلا طبيعي در نيومده و بايد بگم كساني كه نور عكس رو بيش از حد زياد ميكنن تا به سفيدي بزنه نه تنها عكس رو خراب ميكنن و از حالت واقعي درش ميارن بلكه به نظر من از كار خودشونم مطمئن نيستن و ميخوان عيبهاي عكس رو با نور بپوشونن كه به همچين گرافيستايي گرافيست نميگن! سارينا بهت 15 ميدم خيرشو ببيني

دوستان خواهشن ناراحت نشين.

در مورد عكس جديدي هم كه سارينا گذاشته بايد بگم عكس خيلي خوبيه و پيشنهاد ميكنم براي پيشرفت رو همچين عكسهايي كار كنيم و خودمونو با عكسهاي ساده و با كيفيتي كه فقط احتياج به نور و لكه گيري دارن مشغول نكنيم.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

ممنون از نظراتت ... با بعضی هاش موافق بودن و با بعضی هاش نه .... منم با اون عکس موافقم حالا تا نظر جمع چی باشه

داره خودمونی میشه milad_Z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

یادمه منم یه عکس گذاشته بودم که قرار بود اونو روتوش کنیم

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آهان يه چيزي يادم رفت ... يه پيشنهاد : من ميگم عكسهايي رو كه ميزارين تا رتوش بشن رو براي رتوشش 1 ساعت تا 2 ساعت وقت بزارين بعد هر كي يه نمونه اوليه نشون بده بعد اگه بچه ها به توافق رسيدن كه بيشتر روش كار بشه اونوقت 1 روز واسش وقت بزارين، چون عكس قبلي به نظر من اصلا ارزش وقت گذاشتن اونهم 1 روز رو نداشت

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

از نظراتت ممنون دوست عزیز .. من روی اون عکس اصلا بیتر از نیم ساعت کار نکردم .. ولی راستش رو میگید ..خودم هم گفته بودم ...
    اون رنگ چشم هم اگه تو کار عکس و .. باشید باید دیده باشید همچین عکسهایی رو که مثلا همه جا سیاه و سفیده و مثلا کلاه قرمز رنگش معلومه ... و امثال دیگر ...
    در ضمن 1 ساعت نمیشه چون همه همیشه نیستن ...

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بازم من اول نمونه رو ميزارم
    اين يكي خداييش يه 2 ساعتي وقت برد، به نظرم اين عكس ارزش وقت گذاشتن رو داشت، دست سارينا جان هم درد نكنه
    اينم لينكش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نظر بدين، نمره هم بدين ( از 20 ) خسيس بازي هم در نيارين

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

کار خوبی شده ... یه چند تا مورد هست که می گم : اول اینکه بعضی جاهش مثه پیشونی خیلی روشن شده و بعضی جاها هم خیلی تیره شده ... اگه یکم نور و تاریکیش متعادل تر بشه خیلی خوب میشه .... بعد اینکه یه لکه هم روی چونه شه .... نمره هم نمیدم تا تصحیح شده اش را بزاری ... خودم هم الان میرم روش کار می کنم سعی می کنم تا عصر بزارم
    Last edited by sarina_sh; 17-03-2008 at 14:02.

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کار دوستمون خوب شده .. اون نور رو هم که سارینا گفت من مخالفم .. چون تو عکس اصلی هم همین نسبته ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •