تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 51

نام تاپيک: قيمت mp3 player

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون و اینکه وقت می ذارید
    بله میدونم ترنسند مارک چندان خوبی نیست ،
    1- این مارک هایی که اسم بردید : کریتیو - سانسا - سونی های جدیدتر - iriver - cowon رده بندیشون چطوره ؟ از سری u3 سونی از نظر ظاهری چندان خوشم نیومد ولی روش فکر میکنم.

2-با حدود 100 تومن میشه به mp4 خوب با ضبط صدای قابل قبول فکر کرد یا نه ؟

3-شما خودتون بودید دقیقآ چی میگرفتید ؟ من خیلی گیج شدم ، iriver کدوم مدل مد نظرتونه؟

4-بله میدونم از ردیف دوم نمیشه خوب ضبط کرد منظورم در حدی بود که بشه راحت فهمید چی میگه

ممنون و متشکر
    1. کریتیو - سانسا - cowon رده اول هستند .. سامسونگ و iriver با اختلاف کم در رده دوم ...

2. ببین این عبارت mp4 یعنی mp3 player ای که ویدئو هم پخش کنه .. وگرنه اساساً mp4 یه اسم من در آوردیه و در مارک های معتبر بی معناس .. درست؟ ... بنابراین آیا شما ویدئو مدنظرته یا فقط صدا و ضبط برات مهمه؟

3. سری T از iriver حدود 70 تومنه .. سری E از iriver حدود 100 تومن .. کیفیت ضبط شون هم مشابهه .. که میشه خوب و تقریباً مشابه سامسونگ ...

4. بستگی به جواب سوال بالا داره .. اگه ویدئو برات مهمه، من اگه بودم creative zen رو می گرفتم که حدود 100 تومن تموم میشه و از نظر کیفیت صدا و تصویر بسیار خوبه ... کیفیت ضبط خوبی هم داره .. اگه ویدئو برات مهم نیست، sony ux رو می گرفتم.

2. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

مرسی از جوابهاتون . بله ویدئو هم برام مهمه از ظاهر این مدل موزاییک zen ez300 اصلا خوشم نمیاد میشه یه چیز دیگه رو - با توجه به اینکه ویدئو برام مهمه - که تایید می کنید پیشنهاد بدید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

می بخشید دوباره پست میدم بهتره بگم که اول ضبط صدا برام مهمه بعد ویدئو . ولی یه وسیله می خوام که بطور کلی قابل قبول باشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

راستی سونی رده چندمه ؟ اگه امکان ویرایش پست هامو داشتم انقد ارسال نمیکردم sorry

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr Unknown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام...
    مدل +Sansa Clip که اسلات کارت حافظه داره پیدا میشه؟
    ==============
    Sansa Fuze چطوره؟در مقایسه با Creative ZEN
    ممنون
    Last edited by Mr Unknown; 07-03-2010 at 03:29.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مرسی از جوابهاتون . بله ویدئو هم برام مهمه از ظاهر این مدل موزاییک zen ez300 اصلا خوشم نمیاد میشه یه چیز دیگه رو - با توجه به اینکه ویدئو برام مهمه - که تایید می کنید پیشنهاد بدید ؟
    خب ez300 کلا به درد ویدئو هم نمی خوره .. پس مشکلی نیست..
    می بخشید دوباره پست میدم بهتره بگم که اول ضبط صدا برام مهمه بعد ویدئو . ولی یه وسیله می خوام که بطور کلی قابل قبول باشه .
    creative zen از کریتیو میتونه یه انتخاب خیلی خوب باشه... همونطور که گفتم ..

E200 از iriver هم انتخاب خوبیه ...

(با فرض حداکثر بودجه حدود 100 تومن دارم میگم)
    راستی سونی رده چندمه ؟ اگه امکان ویرایش پست هامو داشتم انقد ارسال نمیکردم sorry
    سونی هم رده اوله .. اما در دو زمینه مورد نظر شما و در بودجه موردنظر شما، مدلی نداره که بتونه رقابت کنه..

* ایراد نداره که پست می زنی، اما خب یه راهش هم اینه که بذار سوالات جمع بشه و بعد با هم پست بزن ..

8. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام...
    مدل +Sansa Clip که اسلات کارت حافظه داره پیدا میشه؟
    ==============
    Sansa Fuze چطوره؟در مقایسه با Creative ZEN
    ممنون
    clip+ رو من ندیده ام در ایران ... فقط clip و fuze و view ... سابق هم سری E ..

//

مقایسه خوبی میشه از این جهت که دو مدل هم رده هستند و رقابت می کنن.. میشه گفت fuze برای صدا مناسب تره و ویدئو یه امکان جانبی محسوب میشه .. ضمناً جمع و جورتره ...

در عوض zen برای ویدئو مناسب تره .. صفحه نمایش بزرگتر و مشخصاً قوی تر و بهتر.

از نظر کیفیت صدا، هر دو فکر می کنم 95% مخاطب ها رو راضی کنن .. شاید fuze رو بشه اندکی بهتر دونست.

10. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ممنون و خسته نباشید
    از نمایندگی آی ریور قیمت های نیمه اول اسفند رو گرفتم

E200 - 4GB 125 000
    8GB - 155000
    16 GB 185000
    E100-2GB 89000
    4GB -109000
    8 GB-139000

به نظر شما E100 چطوره؟

- ضبط صدای هوشمند یعنی چی؟

باز بین E200 و creative ZEN v plus کدوم رو بهتر میدونید ؟

این 2 تا مدل یعنی E200 , creative zen v-plus کیفیت هدفون خودشون چطوره ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون و خسته نباشید
    از نمایندگی آی ریور قیمت های نیمه اول اسفند رو گرفتم

E200 - 4GB 125 000
    8GB - 155000
    16 GB 185000
    E100-2GB 89000
    4GB -109000
    8 GB-139000

به نظر شما E100 چطوره؟

- ضبط صدای هوشمند یعنی چی؟

باز بین E200 و creative ZEN v plus کدوم رو بهتر میدونید ؟

این 2 تا مدل یعنی E200 , creative zen v-plus کیفیت هدفون خودشون چطوره ؟
    قیمت هاش فرق خاصی نکرده و شاید 5 تومن نسبت به اول سال تغییر کرده باشه که اونم طبیعیه ..

//

'E100 : خوبه .. امکاناتش کامله .. اما به همون نسبت ، روی کیفیت پارامترهای اصلی اش کار نشده (واسه همین ارزون در اومده) ... کیفیت صدا و تصویرش به creative zen که همین حدود قیمت رو داره نمی رسه... با این حال اگه یه نفر گزینه های ضبط، مثل line in و mic in مطلوبش باشه چیز خوبیه.. (wma ضبط می کنه)

//

ضبط صدای هوشمند: اینو کجا خوندی و در مورد چه وسیله ای؟ .. باید مشخص بشه معادل انگلیسی اش چیه .. بهرحال نزدیکترین چیزی که به این وجود داره اینه که خود ضبط بفهمه که چه وقت صدا قطع و وصل میشه تا ضبط رو قطع و وصل کنه و اینطوری دیگه الکی حافظه دستگاه حروم نمیشه..

//

E200 و ZVP : بستگی داره .. اگه صدا و سایز مدنظر باشه zvp -- اگه ویدئو و امکانات اضافه مدنظر باشه و سایز هم مهم نباشه E200 . کلاً کارای iriver از این جهت خوب هستند که امکانات متنوع رو همراه با قیمت پایین عرضه می کنن و بخصوص بدرد کسانی می خورن که تازه میخوان بیان در دنیای پلیرها و به این ترتیب شاید خیلی هم متوجه تفاوت کیفیت صداش با مدلهای بهتر نشن .. Iriver صدای خیلی خوبی داره، اما مارکهایی مثل کریتیو بهتر هستند.

//

کیفیت هدفون: اصولاً کیفیت هدفون هایی که توی جعبه این پلیرها یافت میشه خوبه ، اما نه دیگه بالاتر .. یعنی خیلی خوب و عالی نیست و افراد حساس تر باید به فکر تعویض اش باشن .. این وسط، باز بخاطر اینکه کریتیو تولیدکننده هدفون هم هست، میشه گفت که کیفیت هدفونهای همراه پلیرش بهتره.

13. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من اشتباهی تایپ کردم E100
    E150 درسته . ضبط صدای محیط و ضبط صدای هوشمند رو تو کاتالوگ جزو مشخصات E200 -E50-SPINN-VR1-T60SE نوشته ولی برای مدل های دیگه فقط نوشته ضبط صدای محیط .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •