تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 51

نام تاپيک: قيمت mp3 player

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

http://www.orado.com

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان من اهل تهران نیستم اگه لطف کنین و یه فروشگاه اینترنتی برام معرفی کنین خیلی ازتون ممنون میشم.واسه من کیفیت ضبت صدا مهمه نه چیز دیگه
    منم سایت rayansaba.com رو می شناسم ... البته این فروشگاه های اینترنتی شاید خیلی محصولاتی که اینجا معرفی می کنیم رو نداشته باشن ها ... ولی مثلا کارای creative رو باید داشته باشه ...

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

Orado کارای کووانو داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلا م یشه کمک کنید و یک mp3 player و هد فون تا سقف 100 تومن بهم معرفی کنید عجله دارم . می خوام هدیه بدم سر رشته هم ندارم ضبط صداش برام مهمه . و کیفیت پخشش ضبط صداش مهم تره

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلا م یشه کمک کنید و یک mp3 player و هد فون تا سقف 100 تومن بهم معرفی کنید عجله دارم . می خوام هدیه بدم سر رشته هم ندارم ضبط صداش برام مهمه . و کیفیت پخشش ضبط صداش مهم تره
    تهران هستی یا دسترسی به بازار تهران داری؟ ..

اگه ضبط اش خیلی واسه ات مهمه، انقدر که حاضر بشی قید یه سری از قابلیت پخش رو بزنی.. سری ux سونی .. که اساساً یه مدل ترکیبیه ؛ یعنی هم پلیر و هم ضبط کننده ... گزینه خیلی خوبیه با کیفیت خوب..

اما اگه یه چیزی میخوای که اساساً پخش کننده باشه و در عین حال ضبط صداش رو هم خوب انجام بده و ضمناً چون میخوای هدیه بدی، احتمالاً ظرافت و شیکی هم برات مهمه ... میتونی بری سراغ cowon u5 اگه هنوز گیر بیاد (بازار رضا و پاساژ پایتخت - حدود 90 تومن) ... sansa clip که سایزش جمع و جوره البته (75 تومن)... موزائیک EZ300 از کریتیو (80 تومن) ...

6. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من ساکن کرج هستم ولی می تونم از تهران هم خرید کنم . بیشتر کیفیتش برای مهمه تا ظاهرش نمی خوام 2 روز دیگه خراب شه . کیفیت پخشش هم مهمه و به قول شما می خوام ضبطش قابل قبول باشه مثلا تو کلاس از ردیف دوم هم به خوبی ضبط کنه . همه سوالامو ایجا جمع می کنم :

sansa Clip - 2GB

Sandisk مارک معتبری هست ؟ ساخت کجاست؟

متوجه نشدم ux رو کجا توضیح دادین

من هیچی اطلاعات ندارم اگه بیسیک توضیح بدید ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

راستی می خوام 2 گیگ کمتر هم نباشه .مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بازم ببخشید mp4 های مارک های معتنر ضبط صدا ندارن درسته ؟ من فقط یه ترنسند دیدم که داشت

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من ساکن کرج هستم ولی می تونم از تهران هم خرید کنم . بیشتر کیفیتش برای مهمه تا ظاهرش نمی خوام 2 روز دیگه خراب شه . کیفیت پخشش هم مهمه و به قول شما می خوام ضبطش قابل قبول باشه مثلا تو کلاس از ردیف دوم هم به خوبی ضبط کنه . همه سوالامو ایجا جمع می کنم :

sansa Clip - 2GB

Sandisk مارک معتبری هست ؟ ساخت کجاست؟

متوجه نشدم ux رو کجا توضیح دادین

من هیچی اطلاعات ندارم اگه بیسیک توضیح بدید ممنون میشم.
    راستی می خوام 2 گیگ کمتر هم نباشه .مرسی
    بازم ببخشید mp4 های مارک های معتنر ضبط صدا ندارن درسته ؟ من فقط یه ترنسند دیدم که داشت
    ضبط توی کلاس شلوغ، اونم از ردیف دوم و در حالیکه استاد هم صداش داره توی اتاق می پیچه، با یه پلیر انقدرها خوب در نمیادها .. از الان به این نکته توجه کن...

//

sansa clip یه پلیر خوبه.. یعنی تاکیدش رو پخشه .. ضبطش هم خوبه ها .. اما عالی نیست..

//

درباره سری ux سونی گفتم:
    که اساساً یه مدل ترکیبیه ؛ یعنی هم پلیر و هم ضبط کننده ... گزینه خیلی خوبیه با کیفیت خوب
    یعنی تاکید خوبی هم روی ضبط داره و ضبط اش قویه ... حدود 100 تومنه .. نمایندگی های سونی رو باید چک کنی... بازار رضا یا پاساژ ایران فرضاً.

اما توجه کن 2 گیگش قدری بالاتر از 100 تومنه .. شاید 110 تومن.. باید قیمت بگیری.

//

پلیرهای مارک های معتبر تقریباً همه ضبط صدا دارن .. یعنی کریتیو - سانسا - سونی های جدیدتر - iriver - cowon

ترانسند جزو مارک های اصلی نیست و در یه رده بندی فرضی، در رده سوم جای می گیره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ضبط توی کلاس شلوغ، اونم از ردیف دوم و در حالیکه استاد هم صداش داره توی اتاق می پیچه، با یه پلیر انقدرها خوب در نمیادها .. از الان به این نکته توجه کن...

//

sansa clip یه پلیر خوبه.. یعنی تاکیدش رو پخشه .. ضبطش هم خوبه ها .. اما عالی نیست..

//

درباره سری ux سونی گفتم:

یعنی تاکید خوبی هم روی ضبط داره و ضبط اش قویه ... حدود 100 تومنه .. نمایندگی های سونی رو باید چک کنی... بازار رضا یا پاساژ ایران فرضاً.

اما توجه کن 2 گیگش قدری بالاتر از 100 تومنه .. شاید 110 تومن.. باید قیمت بگیری.

//

پلیرهای مارک های معتبر تقریباً همه ضبط صدا دارن .. یعنی کریتیو - سانسا - سونی های جدیدتر - iriver - cowon

ترانسند جزو مارک های اصلی نیست و در یه رده بندی فرضی، در رده سوم جای می گیره
    ممنون از توضیحاتتون و اینکه وقت می ذارید
    بله میدونم ترنسند مارک چندان خوبی نیست ،
    1- این مارک هایی که اسم بردید : کریتیو - سانسا - سونی های جدیدتر - iriver - cowon رده بندیشون چطوره ؟ از سری u3 سونی از نظر ظاهری چندان خوشم نیومد ولی روش فکر میکنم.

2-با حدود 100 تومن میشه به mp4 خوب با ضبط صدای قابل قبول فکر کرد یا نه ؟

3-شما خودتون بودید دقیقآ چی میگرفتید ؟ من خیلی گیج شدم ، iriver کدوم مدل مد نظرتونه؟

4-بله میدونم از ردیف دوم نمیشه خوب ضبط کرد منظورم در حدی بود که بشه راحت فهمید چی میگه

ممنون و متشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •